Jump to content

Με τι ταχύτητα μπαίνετε στο internet από το σπίτι σας;


 Κοινοποίηση

Με τι ταχύτητα μπαίνετε στο internet από το σπίτι σας;  

364 members have voted

  1. 1. Με τι ταχύτητα μπαίνετε στο internet από το σπίτι σας;

    • 56Κ
      98
    • 64Κ
      55
    • 128Κ
      7
    • 256Κ
      37
    • 384Κ
      129
    • 512Κ
      12
    • 768Κ
      2
    • 9
    • 1Μ-2Μ
      0
    • 2+Μ
      15


Recommended Posts

de thelo na sas pikrano... alla exthes katevaza ena asteio mp3 pou mou steilan sto Gmail... kai epatha apo tin taxitita... kai isa pou prolava na travikso screenshot...

osoi pasxoun apo sterisi taxititon tou internet.. na min katevasoun tin photo... :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

de thelo na sas pikrano... alla exthes katevaza ena asteio mp3 pou mou steilan sto Gmail... kai epatha apo tin taxitita... kai isa pou prolava na travikso screenshot...

osoi pasxoun apo sterisi taxititon tou internet.. na min katevasoun tin photo... :p

 

2397kb/sec ?

:blink: :wacko: :wacko: :X :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φαίνεται ότι το myphone είναι μοιρασμένο, μιας και τα ποσοστά dial-up/broadband είναι κάπου 50-50 (προφανώς χάρη και στη συμβολή των μελών από το εξωτερικό).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

7mbit downstream 768kbit upstream με $52 τον μήνα by Comcast (απο τον Σεπτέμβριο λένε πως θα κάνουν upgrade στα 10mbit down κ 1.5mbit up στα ίδια λεφτά. Για να δούμε..)

If the whole world wants to go left and u feel like going right, go right. U don't have to follow..U don't have to make a big deal about which way u r going. Just go.. It's very easy.

 

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι το myphone είναι μοιρασμένο, μιας και τα ποσοστά dial-up/broadband είναι κάπου 50-50 (προφανώς χάρη και στη συμβολή των μελών από το εξωτερικό).

Ειδικά οι "αστρονομικές" ταχύτητες 1Μ και πάνω είναι κατά 98 % από εξωτερικό...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καντε μια τροποποιηση, πλεον ειμαστε πολλοι με 3mbit και το 2+ δε μας καλυπτει :w00t: Ειμαι κακος και μ'αρεσει :alien: :p
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν δει κανείς από την Σουηδία τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης θα πάθει εγκεφαλικό με τις τόσες πολλές dial-up συνδέσεις.....

 

 

Ξεφτίλα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Forthnet 384K

 

Download στα 37-40kb/s :D

 

Μαρουσι μενεις? Ενα φιλος μενει εκει και εχει 256 με HOL. Πιανει σταθερα 32ΚΒ!!! Θα ειναι η περιοχη φαινεται.

Εγω Βριλησσια με 384 otenet, αστα να πανε... :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσι μενεις? Ενα φιλος μενει εκει και εχει 256 με HOL. Πιανει σταθερα 32ΚΒ!!! Θα ειναι η περιοχη φαινεται.

Εγω Βριλησσια με 384 otenet, αστα να πανε... :cry: :cry:

 

Φίλε, δεν τους πήρες τηλέφωνο τελικά? Ή δεν σου απάντησε κανένας...

 

Όπως είχα πει και σε προηγούμενο ποστ πριν μερικές ημέρες, τα Βριλλήσια είναι υπέροχα (παλιά παραθέριζα Πεντέλη και κατέβαινα ουκ ολίγες φορές), αλλά δεν μετακομίζω ... :D

 

Στο κέντρο Νέου Κόσμου που υπάγομαι πιάνω χαλαρά 45άρια (είμαι βέβαια τυχερός που απέχω περί τα 400 μέτρα μόνο)...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Μωρε τους πηρα, ακουσα τα απιστευτα πραγματα, μου ειπαν οτι εχω πολυ καλη γραμμη (αφου την κοιταξαν οπως ειπαν) αλλα ακρη δεν βρηκα.

Επομενο βημα ειναι να αλλαξω modem μηπως παιζει ρολο αυτο.

 

Για μια μερα περιπου κατεβαζα με 15 ολοκληρα ΚΒ!!!! Εκει τους πηρα και τους τα εχωσα και ξερεις τι μου ειπαν? Να βγαλω το modem και να το ξαναβαλω.

Α καλα λεω, σε αστερι επεσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλά...που "έπεσες"...σε αστέρι ; Αυτό δεν το λέει ούτε ο πιο ΑΣΧΕΤΟΣ...όχι να στο πουν και απο provider !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Direction ------Actual Speed-- True Speed (estimated)

Downstream -- 15500 Kbps --- 16740 Kbps (inc. overheads)

Upstream ------ 2673 Kbps ---- 2886 Kbps (inc. overheads)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

384/128 απο εμενα. παινω 40-45 οταν κατεβαζω με flashget ή σε διαφορα sites. στα torrents το μεγιστο ειναι 30. 40 επισης και στο limewire pro, που ειναι ολα τα λεφτα!
Link to comment
Share on other sites

56αρι Αθανατο :D

 

Με 50,2 μπαινω και κατεβαζω με 5kbs... :cool:

 

Χθες κατεβασα το nero 7, 88MB :devil: σε 6 ωρες :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...