Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6670


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (29 Νοέ. 2004 , 16:34)

 

Τι λειτουργικο εχεις ????

 

Windows XP με Service Pack 1!!

εχω μαθει οτι με service pack 2 δεν λειτουργει!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 578
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια γιατι τετοια νεκρα για το 6670 :(

κανεις δεν το παιρνει και δεν το προτιμα :!:

αξιζει η οχι το κινητο :eek:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το κινητο!!!!!!! :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος centris ( 7 Δεκ. 2004 , 23:17)

 

Παιδιά το κινητό έχει ράδιοFm; Γιατί στο site του Γερμανου γράφει οτι έχει αλλά πουθενά δεν έχω διαβάσει κατι τέτοιο

 

 

Καλά στο site του Γερμανού... Δεν έχει σιγουρότατα!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Re pedia pite mas ta sxolia sas kai mas pou theloume na to agorasoume auto to kinito pos to vriskete axizi ta lefta tou i fotografiki tou ti leei en kali

Doste kapies plirofories esis pou kataferate na to agaorasete idi gia mas pou skopeuoume,

 

Kai an ine eukolo na mas pis kai kapios ti pio ine kalitero metaxi tou 6670 kai tou 6630

stin praktiki giati stin theoria ta idame ola auta

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panas_t ( 7 Δεκ. 2004 , 23:53)

 

Re pedia pite mas ta sxolia sas kai mas pou theloume na to agorasoume auto to kinito pos to vriskete axizi ta lefta tou i fotografiki tou ti leei en kali

Doste kapies plirofories esis pou kataferate na to agaorasete idi gia mas pou skopeuoume,

 

Kai an ine eukolo na mas pis kai kapios ti pio ine kalitero metaxi tou 6670 kai tou 6630

stin praktiki giati stin theoria ta idame ola auta

 

 

Δε γράφει κανείς τίποτα γιατί πολύ απλά δε πρόκειται για κάποιο νέο τηλέφωνο αλλά για ένα 7610 με άλλα καπάκια, δε προσφέρει τίποτα το διαφορετικό, οπότε για περισσότερες πληροφορίες και σχόλια κάντε μια βόλτα από το 7610 topic

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panas_t ( 7 Δεκ. 2004 , 23:53)

 

Re pedia pite mas ta sxolia sas kai mas pou theloume na to agorasoume auto to kinito pos to vriskete axizi ta lefta tou i fotografiki tou ti leei en kali

Doste kapies plirofories esis pou kataferate na to agaorasete idi gia mas pou skopeuoume,

 

Kai an ine eukolo na mas pis kai kapios ti pio ine kalitero metaxi tou 6670 kai tou 6630

stin praktiki giati stin theoria ta idame ola auta

 

Το κινητό είναιφοβερό.Τι να το κάνεις το 6630;3G κινητό χωρίς βιντεοκλήση λέει;Για λίγο μεγαλύτερη ανάλυση στην κάμερα, δηλαδή;Άσε που ακούγονται για το 6630 γνώμες ότι δεν παίζει δυνατά ως ήχους κλήσης τα mp3, προβλήματα δικτύου κλπ.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο λαός ζήτησε review και θα το έχει, αν και σε προηγούμενες σελίδες έχω κάνει πολλά σχόλια για το κινητό. Το κινητό όντως δεν έχει να ζηλέψει τίποτα απο το 7610 εκτός και αν κάποιος ζητά ένα λιτό σχεδιασμό χωρίς πολλές καμπύλες στο πληκτρολόγιο. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

 

Εμφάνιση: Όντως, απλός σχεδιασμός. Έχω όμως να προσθέσω κατηγοριματικά πως οι φωτογραφίες σε όλα τα site αδικούν πολύ το τηλεφωνάκι. Πήγα στα One Way με σκοπό να αγοράσω το 6260 και έχοντας μια όχι και τόσο καλή εντύπωση για το 6670 μόλις το βλέπω λέω απο μέσα μου: "Καλά, αυτό είναι;". Και όντως ήταν πολύ καλύτερο απ'οτι στις φωτογραφίες. Σε σχέση με το 7610 το μόνο διαφορετικό είναι το πληκτρολόγιο, ίδιο μέγεθος, ίδια πλάτη... όλα ίδια!

Δυνατότητες, λογισμικό: Με την έκδοση 7.2 του Series 60 δεν νομίζω να έχει κανείς παράπονο... δώστε Java στον λαό!!! Πολλά προεγκατεστημένα προγράμματα απο την ΝΟΚΙΑ, οι φήμες για antivirus είναι μούφες, υπάρχει διαθέσημο στο ίντερνετ στην σελίδα του 6670. Ένα πράγμα με χάλασε μόνο, είναι λίγο αργό, μου φάνηκε πιο αργό και απο το 3650!!! Γι'αυτό δυστυχώς πρέπει να έχω συνεχώς κλειστά όλα τα προγράμματα, για να μην αργεί. Κατα τ'άλλα είναι ένα κλασικό Series 60 κινητό. Το μόνο που λείπει απο τις δυνατότητες του είναι οι υπερυθρες τις οποίες εγώ τουλάχιστον χρησιμοποιώ πολύ με φίλους μου που δεν έχουν bluetooth. Είναι ένα μείον...

Κάμερα: Απίστευτη!Με 4x ζουμ βγάζεις φωτογραφίες απο εδώ μέχρι... αύριο χωρίς να χαλάει η ποιοότητα. Μόλις δε περάσετε τις φωτογραφίες στον υπολογιστή σίγουρα θα εκπλαγείτε με την ποιότητα και φωτινότητα των εικόνων...και το μέγεθος φυσικά!Στο κινητό φυσικά τα 65Κ χρώματα απεικονίζουν πολύ ικανοποιητικά τις φωτογραφίες σας με μονο πρόβλημα την καθυστέρηση στο άνοιγμα καθώς το μέγεθος των φωτογραφιών είναι μεταξύ 100 με 300+ΚΒ. Όσο για τα βίντεο δεν τα χρησιμοποιώ πολύ αλλά ανταποκρίνονται στην ποιότητα μιας mp κάμερα.

Κουτί-Παρελκόμενα: Αν χρειαστείτε ένα αξεσουάρ για την συσκευή σας αυτό θα είναι μια θήκη γιατί όλα τα υπόλοιπα θα τα βρείτε στο κουτί!Καλώδιο σύνδεσης για Η/Υ (Παρουσιάζει προβλήματα με το Service Pack 2 γι'αυτό θα χρειαστεί να το αφαιρέσετε για λίγο καιρό μέχρι να βγούν drivers), Hands free (Απλό, μη περιμένετε τίποτα σπουδαίο!), CD (Pc suite για όλες τις δουλειές!), και ένας αντάπτορας για την rs-mmc κάρτα σας. Μη μου πείτε οτι θέλετε και τίποτε άλλο;;;

 

Το κινητό σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλό. Γνώμη μου, για όσους έχουν 6600(και δεν το έχουν βαρεθεί) και 7610 δεν θα έπρεπε να περάσουν στο 6670. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος απο το κινητό και σίγουρα δεν το αλλάζω με τίποτα(Προς το παρόν). Εϊμαι στη διάθεση σας για ερωτήσεις... :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θηκη για τη ζωνη για το κινητο μηπως ειδατε καπου ????? Εχω του 6600 αλλα ειναι μεγαλη. :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (10 Δεκ. 2004 , 14:06)

 

Ρε παιδια θηκη για τη ζωνη για το κινητο μηπως ειδατε καπου ????? Εχω του 6600 αλλα ειναι μεγαλη. :alien: :alien: :alien:

 

 

Θηκες εχει ΕΔΩ αλλα δεν ξερω αν καποια απο αυτες ειναι και για ζωνη. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ισως κανει η Nokia Leather Case PF-767 αλλα οχι σιγουρα.Στην Αθηνα οπου ρωτησα δεν βρηκα.Απο net μεσω Nokia μπορουμε να αγορασουμε αραγε ????

:( :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (10 Δεκ. 2004 , 14:47)

 

Ισως κανει η Nokia Leather Case PF-767 αλλα οχι σιγουρα.Στην Αθηνα οπου ρωτησα δεν βρηκα.Απο net μεσω Nokia μπορουμε να αγορασουμε αραγε ????

:( :( :( :(

 

 

Φιλε Γιαννη ,Πρεπει να κανει η συγκεκριμενη ,την ειχα εγω για το 7610,

αλλα δεν ειχε τιποτε για ζωνη :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (10 Δεκ. 2004 , 14:47)

 

Ισως κανει η Nokia Leather Case PF-767 αλλα οχι σιγουρα.Στην Αθηνα οπου ρωτησα δεν βρηκα.Απο net μεσω Nokia μπορουμε να αγορασουμε αραγε ????

:( :( :( :(

 

 

Οι 2 τελευταιες υπαρχουν σε Nokia Shops στην Ελλαδα.Βεβαια αμα θες να αγορασεις μεσω Internet μπορεις να ριξεις μια ματια στο Expansys . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (10 Δεκ. 2004 , 13:09)

 

Φιλε Γιαννη ,Πρεπει να κανει η συγκεκριμενη ,την ειχα εγω για το 7610,

αλλα δεν ειχε τιποτε για ζωνη :(

 

 

Αφου δεν κανει για ζωνη αυτη δεν νομιζω οτι τελικα θα ερθει αλλη στην Ελλαδα για ζωνη.Κριμα... :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostaschr (11 Δεκ. 2004 , 21:25)

 

kana radio den iparxei gia to kinitaki?

 

 

Oχι ,οπως και στο 7610,μονο αν πετυχεις κατι απο

πλανωδιους πωλητες.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 6670 εδω και εβδομαδες αλλα..... #@#$%@#$@ :mad: η φωτογραφια που βγαζει ειναι για τα αναθεμα!!! Το 6600 που ειχα εβγαζε καλυτερες!!

Περνω φωτογραφιες απο το νοκια 6230 και ειναι καταπληκτικες!!!! Πως γινεται αυτο!!! ΤΟ 6670 ειναι 1Μpixel και δεν εχει σωστο χρωμα ή ποιοτητα!!!!!

Οι ρυθμισης ειναι στο FULL!!!

:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmitsos (13 Δεκ. 2004 , 14:16)

 

Εχω το 6670 εδω και εβδομαδες αλλα..... #@#$%@#$@ :mad: η φωτογραφια που βγαζει ειναι για τα αναθεμα!!! Το 6600 που ειχα εβγαζε καλυτερες!!

Περνω φωτογραφιες απο το νοκια 6230 και ειναι καταπληκτικες!!!! Πως γινεται αυτο!!! ΤΟ 6670 ειναι 1Μpixel και δεν εχει σωστο χρωμα ή ποιοτητα!!!!!

Οι ρυθμισης ειναι στο FULL!!!

:mad:

 

 

Παραξενο μου φαινετε...Ειχα και το 6600 και το 6230 και το 6260 αλλα δεν νομιζω να βγαζανε καλυτερες φωτο εδικα οταν τις μεταφερουμε στο pc....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmitsos (13 Δεκ. 2004 , 14:46)

 

φιλε Γιαννη οταν περνω φωτογραφιες απο το 6230 με bluetooth μου ερχοντε σε τελεια ποιοτητα! και με ζουμαρισμα αψογο!!!

 

 

Τι να σου πω φιλε μου...Ισως και ναναι ιδεα μου.Ας μας διαφωτισουν και αλλοι Νοκιακηδες!!!!! :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά και χάλια ποιότητα το 6670! Δεν λέω στο κινητό η ανάλυση και εγώ περίμενα να είναι καλύτερη αλλά στον υπολογιστή είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ! Μην τρελαθούμε κιόλας...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...