Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6670


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι οσο πανε πεφτουν οι τιμες καλο αυτο για μας πειρμενω τωρα να παρω το 6630 και μετα σκεφτομαι να δω πρωτα με πια καρτα θα ειναι συμβατο γιατι κατι ακουσα για ασυμβατοτητα κι ανησυχησα και μετα θα παρω καμια 256 η 512 γιατι ειχα μια 128 στο 7610 αλλα θελω περισσοτερα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 578
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tα 128MB σε συσκευή με στερεοφωνικό mp3player και κορυφαίο ηχείο δεν φτάνουν με τίποτα. Πίστεψέ με, το ξέρω απο πρώτο χέρι. Καθιστά το κινητό μή αξιοποιήσιμο. Κάτι που δεν το θέλουμε φυσικά. Πάντως για το θέμα κάρτας, μην ανησυχείς, είμαστε σε επιφυλακή και με το που σκάσουν μύτη οι νέες κάρτες μεγάλης χωρητικότητας, θα ειδοποιηθείτε καταλλήλως.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε προσέξει ότι το πίσωκάλυμμα "παίζει" ελαφρώς?Δεν είναι σταθερό όπωςτου 7610.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο φίλε μου. Όντως παίζει λίγο. Εμένα μου το παρουσίασε αυτό στην αρχή όταν το ζόρισα λίγο στο βγάλσιμο. Στην αρχή δεν το έκανε... :o
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (25 Νοέ. 2004 , 13:28)

 

Έχεις δίκιο φίλε μου. Όντως παίζει λίγο. Εμένα μου το παρουσίασε αυτό στην αρχή όταν το ζόρισα λίγο στο βγάλσιμο. Στην αρχή δεν το έκανε... :o

 

Δεν φταίει αυτό.Ύστερα από προσεχτική παρατήρηση διαπίστωσα ότι η πάνω εγκοπή του μπροστινού καλύμματος στην οποία κουμπώνει το πάνω μέρος του πισινού καλύμματος είναι πιο μεγάλη σε μήκος από την εγκοπή του πίσω καλύμματος με αποτέλεσμα να μην κουμπώνει ακριβώς και να παίζει.Αν θες κοίταξε τις δύο εγκοπές στο πάνω μέρος και του μπροστινού και του πισινού καλύμματος και θα δεις τη διαφορά μεγέθους.Πρακτικός τρόπος αντιμετώπισης:έβαλα ένα τραυμαπλαστ στη μέση του πίσω καλύμματος και τώρα δεν παίζει καθόλου.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ειμαι κι εγω κατοχος ενος 6670.Πολυ καλο !!!!Αυτοματο κλειδωμα πληκτρολογιου μονο δεν ειδα να εχει... Και το χρειαζετε...:alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (25 Νοέ. 2004 , 17:22)

 

Απο χθες ειμαι κι εγω κατοχος ενος 6670.Πολυ καλο !!!!Αυτοματο κλειδωμα πληκτρολογιου μονο δεν ειδα να εχει... Και το χρειαζετε...:alien: :alien: :alien:

 

γινεται με προγραμμα μου φενεται

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (25 Νοέ. 2004 , 17:44)

 

γινεται με προγραμμα μου φενεται

 

 

Ναι γινεται με τα προγραμματα Full screen caller και το Keylocker και τα βρηκα αλλα trial.... :alien: :alien: :alien: :alien: Ευχαριστω. :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομε και εγώ να πάρω το 6670 αλλά δεν σας βλέπω και πολύ ενθουσιασμένους.

Τελικά πρέπει να πάω για το 6630?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Τα 7610/6670 είναι άψογα τηλέφωνα. Θα πας στο 6630 μόνο αν χρησιμοποιήσει ςπραγματικά τις υπηρεσίες τρίτης γενιάς και αν θέλεις να ακούσεις μουσική απο το κινητό σου. Σε αυτούς τους τομείς υπερέχει το 6630. Κατα τ'άλλα, τα 7610 και 6670 σου παρέχουν σε αρκετά προσιτή τιμή πάρα πολλά πλεονεκτήματα. Το σίγουρο είναι, όποιο απο τ α3 τηλέφων ακαι αν πάρεις, θα μείνεις απολύτως ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (25 Νοέ. 2004 , 17:22)

 

Απο χθες ειμαι κι εγω κατοχος ενος 6670.Πολυ καλο !!!!Αυτοματο κλειδωμα πληκτρολογιου μονο δεν ειδα να εχει... Και το χρειαζετε...:alien: :alien: :alien:

 

 

Εχει αυτοματο κλειδωμα!! ειναι "Ρυθμισεις".."Ασφαλεια".."Τηλεφωνο και SIM".."Περιοδος αυτ. κλειδ."

Αλλα για να ανοιξει οταν κλειδωσει πρεπει να βαλεις τον κωδικο...

 

 

Το πηρα εχθες ΤΣΑΜΠΑ και ειμαι χαρουμενος!!! Ειχα το 6600 και το καινουργιο ειναι κατα πολυ πιο γρηγορο!!!! :)

 

Το Lifeblog που εχει μεσα τι ειναι???? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmitsos (26 Νοέ. 2004 , 18:51)

 

Εχει αυτοματο κλειδωμα!! ειναι "Ρυθμισεις".."Ασφαλεια".."Τηλεφωνο και SIM".."Περιοδος αυτ. κλειδ."

Αλλα για να ανοιξει οταν κλειδωσει πρεπει να βαλεις τον κωδικο...

 

 

Το πηρα εχθες ΤΣΑΜΠΑ και ειμαι χαρουμενος!!! Ειχα το 6600 και το καινουργιο ειναι κατα πολυ πιο γρηγορο!!!! :)

 

Το Lifeblog που εχει μεσα τι ειναι???? :confused:

 

 

Με το προγραμματακι που περασα κλειδωνει χωρις να ζηταει κωδικο για ξεκλειδωμα μονο του μετα απο χρονο που οριζουμε. :D :D :D

 

Πραγματικα ...Το Lifeblog τι ειναι ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικο αστερι το κινητό υπάρχει ενα κομματι στο πλαισιο του ψυχικου. Το άλλο το πήρα εγώ πριν 4 μέρες. Αλλοστε εκεί δουλέυω
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικο αστερι το κινητό υπάρχει ενα κομματι στο πλαισιο του ψυχικου. Το άλλο το πήρα εγώ πριν 4 μέρες. Αλλοστε εκεί δουλέυω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (26 Νοέ. 2004 , 21:39)

 

Με το προγραμματακι που περασα κλειδωνει χωρις να ζηταει κωδικο για ξεκλειδωμα μονο του μετα απο χρονο που οριζουμε. :D :D :D

 

Πραγματικα ...Το Lifeblog τι ειναι ????

 

 

"organize your mobile videos, photos, and messages "

Πληροφοριες σχετικα με το Lifeblog :)

http://www.nokia.com/lifeblog/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Παιδιά,είμαι μεταξύ 7610 και 6670.Προτιμώ πάντως το κλασικό πληκτρολόγιο του 6670.Κατά τα άλλα έχουν ίδιες δυνατότητες,έτσι;Με την τελευταία αναβάθμιση το 7610 είναι πιο σταθερό;Η πλάτη του 6670 'παίζει' όπως διάβασα πριν εδώ;Να το προτιμήσω έναντι του 7610;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (27 Νοέ. 2004 , 15:16)

 

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Παιδιά,είμαι μεταξύ 7610 και 6670.Προτιμώ πάντως το κλασικό πληκτρολόγιο του 6670.Κατά τα άλλα έχουν ίδιες δυνατότητες,έτσι;Με την τελευταία αναβάθμιση το 7610 είναι πιο σταθερό;Η πλάτη του 6670 'παίζει' όπως διάβασα πριν εδώ;Να το προτιμήσω έναντι του 7610;

 

Όποιο και να πάρεις το ίδιο είναι ειδικά με την τελευταία αναβάθμιση του 7610 φοράνε ακριβώς την ίδια f/w.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει καταφερει κανεις να μεταφερει τα δεδομενα του τηλ. στο pc με το usb καλωδιο???Εμενα ξεκιναει κανει μια προοδο της ταξεως του 15% αλλα μετα οσες ωρες και να το αφησω δεν ολοκληρωνει ουτε προχωραει. :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (28 Νοέ. 2004 , 12:30)

 

Τελικα εχει καταφερει κανεις να μεταφερει τα δεδομενα του τηλ. στο pc με το usb καλωδιο???Εμενα ξεκιναει κανει μια προοδο της ταξεως του 15% αλλα μετα οσες ωρες και να το αφησω δεν ολοκληρωνει ουτε προχωραει. :alien: :alien: :alien:

 

 

Το εκανα εγω!! επιτελους και ενα PC Suite που λειτουργει!!!

Με το καλωδιο δεν χρειαζεται πλεον να βγαζω την καρτα και να περναω τα προγραμματα στο κινητο με card reader (τα μεγαλα σε ΜΒ προγραμματα)!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Γιάννης (28 Νοέ. 2004 , 12:30)

 

Τελικα εχει καταφερει κανεις να μεταφερει τα δεδομενα του τηλ. στο pc με το usb καλωδιο???Εμενα ξεκιναει κανει μια προοδο της ταξεως του 15% αλλα μετα οσες ωρες και να το αφησω δεν ολοκληρωνει ουτε προχωραει. :alien: :alien: :alien:

 

Φίλε μου είχα πρόβλημα με το Service Pack 2.Το αφαίρεσα γιατί δεν αναγνώριζε το κινητό και γενικά παρουσίαζε προβλήματα. Τώρα δουλεύει μια χαρά. Ψάξε στο φορουμ και θα βρείς για κάποιον που λέει πως να κάνεις σωστή εγκατάσταση του καλωδίου στον υπολογιστή :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (29 Νοέ. 2004 , 11:42)

 

Φίλε μου είχα πρόβλημα με το Service Pack 2.Το αφαίρεσα γιατί δεν αναγνώριζε το κινητό και γενικά παρουσίαζε προβλήματα. Τώρα δουλεύει μια χαρά. Ψάξε στο φορουμ και θα βρείς για κάποιον που λέει πως να κάνεις σωστή εγκατάσταση του καλωδίου στον υπολογιστή :D

 

 

Κι εγω win xp pro +sp2 εχω αλλα κατα τα αλλα λειτουργει το καλωδιο. :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmitsos (29 Νοέ. 2004 , 11:03)

 

Το εκανα εγω!! επιτελους και ενα PC Suite που λειτουργει!!!

Με το καλωδιο δεν χρειαζεται πλεον να βγαζω την καρτα και να περναω τα προγραμματα στο κινητο με card reader (τα μεγαλα σε ΜΒ προγραμματα)!!!! :)

 

 

Τι λειτουργικο εχεις ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πιο φτηνά σε Nokia 460€.Το κουτί έχει καλώδιο usb.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...