Jump to content

Ηuawei Ascend P7


GMF80
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για την ευρωπαικη εκδοση l10 απο που πρεπει να το αγορασω;; μονο αυτη η ρομ δεν εχει κολληματα

 

ολα τα καταστήματα στην Ελλάδα ειτε μεγάλες αλυσίδες ειτε σκρουτζομάγαζα το L10 φέρνουν, βρες ενα αξιόπιστο κατάστημα με καλές κριτικές και παρτο απο κει

http://www.skroutz.gr/s/4930126/Huawei-Ascend-P7-16GB.html?from=catspan

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 659
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι χρωμα προτεινετε;; ασπρο η μαυρο;;

 

Το έχω λευκό. 2 φίλοι μου σε μαύρο. Και τα δύο είναι πανέμορφα. Η διαφορά που παρατηρώ είναι ότι στο δικό μου (λευκό) μικρογρατζουνιες φαίνονται. Χρήση Χωρίς θήκη πάντα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχηγέ μου τι δε σου άρεσε κατεσκευαστικα,τα υλικά κατασκευής;το λεπτό προφίλ του;η το βάρος του;αλήθεια απορώ τι δε σου άρεσε!!! Αν είχε για σηματάκι κανά μηλαρακι η έγραφε Samsung/htc θα το λατρευες πιστεύω.

 

Μηλαράκια και σαμσουγκ μακρυά από μένα. Μου φάνηκε πάρα πολύ ψεύτικο στο χέρι. Και το πίσω μέρος στο μαύρο πολύ ευαίσθητο σε δαχτυλιές κλπ

Link to comment
Share on other sites

Μηλαράκια και σαμσουγκ μακρυά από μένα. Μου φάνηκε πάρα πολύ ψεύτικο στο χέρι. Και το πίσω μέρος στο μαύρο πολύ ευαίσθητο σε δαχτυλιές κλπ

 

κι όμως η αίσθηση που αφήνει στο χέρι ειναι ανώτερη και απο μηλαρακι, στο λεω εγω που εχω περάσει απο 4S και 5αρι.

το μοναδικό ίσως ''ψεύτικο'' σημείο του κινητού ειναι το βαμμένο (πλαστικό αν δεν κανω λάθος) κάτω χαμηλά εκει που βρίσκεται το μικρόφωνο και η υποδοχή φόρτισης που κάνει την καμπύλη. θα το προτιμούσα όπως και το υπόλοιπο πλαίσιο, ασημί και αλουμινενιο.

 

οσον αφορά τις δαχτυλιές ειναι απόλυτα λογικό αφου διαθέτει γυάλινη επιφάνεια και πίσω, με μια ματ μεμβράνη εισαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα review στο ιντερνετ και παρατηρησα οτι κολλαει απιστευτα στα βιντεο...συμβαινει αυτο;; εχει παρει αναβαθμιση 4.4 ;;;
Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα review στο ιντερνετ και παρατηρησα οτι κολλαει απιστευτα στα βιντεο...συμβαινει αυτο;; εχει παρει αναβαθμιση 4.4 ;;;

 

οχι και ναι (ειναι προεγκατεστημένη η kit kat:rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Ούτε κολλάει, ούτε τίποτε. Υπέροχο είναι.

 

Μου βρίσκονται σφραγισμένες δύο πολύ λεπτές διάφανες, θήκες μαλακής σιλικόνης, από αυτές που τις φοράει και δεν καταλαβαίνεις ότι υπάρχουν και που το περιβάλουν όλο, γύρω-γύρω. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm.

 

Haki μιας κι εισαι από τους πιο εμπιστους εδώ μεσα (εχουν περάσει πολλά κινητα από τα χέρια σου απ ότι εχω δει) μπορεις να μας κανεις ενα mini review εδω (πεντε κουβέντες γραπτώς) για το κινητό γιατί με έχουν διχάσει τόσο πολύ οι διάφοροι χρήστες που δεν μπορώ να καταλάβω αν πρόκειται για κινητπ-διαμαντάκι ή για υπερεκτιμιμένο (κολήματα κλπ)....

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχουν θήκες για όλα τα γούστα, έχει να κάνει με το τι αρέσει σε εσένα. Προτίμησε ebay και aliexpress για τέτοιες αγορές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

με το g750 τι διαφορες εχει;; ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο αλλα δεν μπορω να αποφασισω..το g750 εχει πολυ δυνατη μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

εσεις που εχετε το κινητο προτεινετε καποια θηκη

 

εγω απο την πρώτη μέρα που το πήρα του φοράω αυτή τη θήκη

http://plus3.gr/advanced_search_result.php

και αυτό το tempered glass στην οθόνη

 

σίγουρα υπάρχουν πιο φθηνά στο ebay αλλά δεν το ρίσκαρα να το αφήσω γυμνό για μερες και πήγα και τα πήρα επι τόπου μιας και τα καταστήματα βρίσκονται στην πόλη μου.

 

απο ποιότητα μια χαρά, η θήκη σχεδόν αόρατη (δεν ήθελα να χαλάσω το καταπληκτικό design του κινητού) και το γυαλί πολύ καλό, δεν κολλάει καθόλου το δάχτυλο.

 

15665831623_2cef4ea2d5_z.jpg

16284869782_0f21872796_z.jpg

Edited by bill_thes
Link to comment
Share on other sites

εγω απο την πρώτη μέρα που το πήρα του φοράω αυτή τη θήκη

http://plus3.gr/advanced_search_result.php

και αυτό το tempered glass στην οθόνη

 

σίγουρα υπάρχουν πιο φθηνά στο ebay αλλά δεν το ρίσκαρα να το αφήσω γυμνό για μερες και πήγα και τα πήρα επι τόπου μιας και τα καταστήματα βρίσκονται στην πόλη μου.

 

απο ποιότητα μια χαρά, η θήκη σχεδόν αόρατη (δεν ήθελα να χαλάσω το καταπληκτικό design του κινητού) και το γυαλί πολύ καλό, δεν κολλάει καθόλου το δάχτυλο.

 

15665831623_2cef4ea2d5_z.jpg

16284869782_0f21872796_z.jpg

 

αυτη η θηκη λες να ταιριαζει σε μαυρο κινητο;;

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια τι λεει;; με αρκετη χρηση κραταει μια μερα;;

 

αν δεν παίζεις παιχνίδια ναι, βγάζει μέρα με τα πάντα ανοιχτά και αρκετή χρήση.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν παίζεις παιχνίδια ναι, βγάζει μέρα με τα πάντα ανοιχτά και αρκετή χρήση.

 

okk..θα το παραγγειλω αυτες τις μερες απο kaizershop

Link to comment
Share on other sites

okk..θα το παραγγειλω αυτες τις μερες απο kaizershop

 

ωραία, περιμένουμε τις εντυπώσεις σου λοιπόν όταν με το καλό παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη θα το εχω σε λευκο. Το P6 το ειχα παρει 2 φορες και το ειχα 10 μηνες... Ρεκορ για smartphone στα χερια μου....
Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη θα το εχω σε λευκο. Το P6 το ειχα παρει 2 φορες και το ειχα 10 μηνες... Ρεκορ για smartphone στα χερια μου....

γιατι το ειχες αγορασει 2 φορες;

Link to comment
Share on other sites

γιατι το ειχες αγορασει 2 φορες;

Είχα πάρει ενδιάμεσα το Moto G, και μετα το Moto G 2nd gen. O haki το είχε πάρει 5-6 πάντως οποτε με έφαγε!

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει ενδιάμεσα το Moto G, και μετα το Moto G 2nd gen. O haki το είχε πάρει 5-6 πάντως οποτε με έφαγε!

 

το 7 απο skroutz το παρηγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

το 7 απο skroutz το παρηγγειλες;

Θα μου το παρει ένας φίλος που είναι Αθήνα απο το Kaizer....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...