Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλιστα οποτε μονο αν την κατεβασουμε την εφαρμογη απο εξωτερικο παραγοντα δεν θα εχουμε προβλημα απο οτι φαινεται γιατι λεει διαφορετικα πραγματα στο καθενα....εγινε ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

EBay 180euro από χογκ κονγκ

 

Πολλά είναι όταν πλέον βρίσκεις ευρωπαϊκά στα 200-220..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

280 εχει εδω @kollatos για μεταχειρισμενο δεν ξερω ποσο παει,αν και δν με συμφερει να το δωσω εγω γτ το πηρα 400 τ σεπτεμβρη αλλα θελω να παρω το 10 :P
Link to comment
Share on other sites

280 εχει εδω @kollatos για μεταχειρισμενο δεν ξερω ποσο παει,αν και δν με συμφερει να το δωσω εγω γτ το πηρα 400 τ σεπτεμβρη αλλα θελω να παρω το 10 :P

 

Και πάλι για ~€100 διαφορά δεν αξίζει γιατί το ρίσκο είναι πολύ μεγάλο, εδώ βρίσκει μεταχειρισμένα σε άριστη κατάσταση με λιγότερο από ένα χρόνο χρήσης στα €200 όπως ήδη έγραψα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αφού το κινητό γύρισε από σέρβις με αντικατάσταση οθόνης, μετά από καμία 3 4 μέρες, δεν δουλεύει το πάνω ηχείο για κλήσεις κτλ. Έκανα φορματ και δούλεψε κανονικά χτες το βράδυ, σήμερα το πρωί πάλι δε δουλεύει. Αν κατάλαβα καλά κάτι το ενοχλεί. Και στις 2 περιπτώσεις, Δλδ πριν και μετά το φόρματ, το θέμα παρουσιάστηκε από παρακολούθηση βίντεο στο YouTube. Ξέρεις κανείς τι μπορώ να κάνω;

 

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να το στείλεις πάλι πίσω, κάτι δε θα έκατσε καλά

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα :)

 

Παιδιά εντελώς ξαφνικά, άρχισε να ανοίγει και να μην κλείνει το GPS, τι του άλλαξα την επιλογή από υψηλή ακρίβεια σε συσκευή μόνο, τίποτα, τι επανεκκινήσεις έκανα τίποτα. Πρίν πάω για hard reset μήξπως έχετε καμιά ιδέα τι να φτάει?

 

Υ.Γ.

Δεν έχω κατεβάσει καμία εφαρμογή, όσες έχω είναι μήνες μέσα στο τηλ.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα :)

 

Παιδιά εντελώς ξαφνικά, άρχισε να ανοίγει και να μην κλείνει το GPS, τι του άλλαξα την επιλογή από υψηλή ακρίβεια σε συσκευή μόνο, τίποτα, τι επανεκκινήσεις έκανα τίποτα. Πρίν πάω για hard reset μήξπως έχετε καμιά ιδέα τι να φτάει?

 

Υ.Γ.

Δεν έχω κατεβάσει καμία εφαρμογή, όσες έχω είναι μήνες μέσα στο τηλ.

 

Κάνε ένα clear cache από το μενού του bootloader και μετά επανεκκίνηση αλλιώς μετά πας για hard reset.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα clear cache από το μενού του bootloader και μετά επανεκκίνηση αλλιώς μετά πας για hard reset.

 

Καλημέρα, σε ευχαριστώ δε το είχα σκεφτεί.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σε ευχαριστώ δε το είχα σκεφτεί.

 

Τίποτα φίλε μου.

Απλά πες μας αν δουλέψει έτσι.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε μου.

Απλά πες μας αν δουλέψει έτσι.

 

Καλημέρα, καμία σχέση με αυτό που έγινε το Σ/Κ, σταμάτησαν οι συνεχείς σαρώσεις/αναζητήσεις, αλλά θα ήθελα να το δω λίγο ακόμη πριν πω πως λύθηκε το πρόβλημα.

 

Υ.Γ.

Διέγραψα και μια εφαρμογή, παιχνίδι, η οποία είχε κατέβει από το viber.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα κι εγώ, αλλά δεν περάσανε αυτόματα οι ρυθμίσεις για mobile internet... συμβαίνει σε όλους αυτό;

Υπάρχουν κάπου οι ρυθμίσεις για Vodafone;

 

Eπισης ποια εφαρμογη προτεινετε τωρα για tv remote ?

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Edited by toxotis70
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα κι εγώ, αλλά δεν περάσανε αυτόματα οι ρυθμίσεις για mobile internet... συμβαίνει σε όλους αυτό;

Υπάρχουν κάπου οι ρυθμίσεις για Vodafone;

 

Eπισης ποια εφαρμογη προτεινετε τωρα για tv remote ?

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Καλησπερα καλοριζικο το τερατακι :) για δες αυτο , με αυτη την εφαρμογη βρηκα tv- air con και home cinema

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiqiaa.remote

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα κι εγώ, αλλά δεν περάσανε αυτόματα οι ρυθμίσεις για mobile internet... συμβαίνει σε όλους αυτό;

Υπάρχουν κάπου οι ρυθμίσεις για Vodafone;

 

Eπισης ποια εφαρμογη προτεινετε τωρα για tv remote ?

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών να στις στείλουν με μήνυμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

τους πηρα και μου τους ειπαν και τους εβαλα χειροκινητα... ετσι ειναι σε ολους ?

 

Εμένα τα βρήκε μόνο του, αλλά μου είχε τύχει στο Ζ3 .

Μια χαρά θα είσαι. Δουλεύει κανονικά τώρα έτσι δεν είναι;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε μου.

Απλά πες μας αν δουλέψει έτσι.

 

Καλημέρα και καλή Μεγαλοβδόμαδα,

 

Μια χαρά έπαιξε, πλέον ο συγχρονισμός θέσης σχεδόν περνάει απαρατήρητος :)

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Μεγαλοβδόμαδα,

 

Μια χαρά έπαιξε, πλέον ο συγχρονισμός θέσης σχεδόν περνάει απαρατήρητος :)

 

Μια χαρά.

Αυτό που χαίρομαι στα HTC είναι η εμπειρία χρήσης που σου δίνουν αλλά οι περισσότεροι δεν το καταλαβαίνουν.

Έχουν τόσο καλογραμμένο λογισμικό χωρίς κολλήματα που δεν το βρίσκεις πουθενά αλλού.

Τις προάλλες έκανα επανεκκίνηση μετά από 1400 ώρες με τη συσκευή να δουλευει υπερωρίες καθημερινά,με browsing,YouTube,fb,messenger, ενημερώσεις εφαρμογών, πολλές ώρες κλήσεων,σύνδεση με Bluetooth,δεδομένα κινητής,πλοηγηση και άλλα πολλά επίσης.

Όσες συσκευές χρησιμοποιούσα στο παρελθόν (σε android) ποτέ καμιά δεν μου έδωσε αυτή την εμπειρία που έχω τώρα. Όλες (άλλες αραιά και άλλες πιο πυκνά) θέλανε το restart τους λόγω κολληματος.

Μέχρι και το nexus 9 μου που παίζει σε pure android υποτίθεται κ πιο ελαφρωμενο, είχε δύο επανεκκινησεις από μόνο του στους τέσσερις μήνες που το κατέχω. Στο m8 ειλικρινά τπτ στον ενάμιση χρόνο,εκεί βράχος!

Αυτή η εμπειρία λοιπόν είναι κάτι που δεν το βλέπεις στα χαρτιά και εγω προσωπικά είναι το πρώτο που κοιτάω.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά.

Αυτό που χαίρομαι στα HTC είναι η εμπειρία χρήσης που σου δίνουν αλλά οι περισσότεροι δεν το καταλαβαίνουν.

Έχουν τόσο καλογραμμένο λογισμικό χωρίς κολλήματα που δεν το βρίσκεις πουθενά αλλού.

Τις προάλλες έκανα επανεκκίνηση μετά από 1400 ώρες με τη συσκευή να δουλευει υπερωρίες καθημερινά,με browsing,YouTube,fb,messenger, ενημερώσεις εφαρμογών, πολλές ώρες κλήσεων,σύνδεση με Bluetooth,δεδομένα κινητής,πλοηγηση και άλλα πολλά επίσης.

Όσες συσκευές χρησιμοποιούσα στο παρελθόν (σε android) ποτέ καμιά δεν μου έδωσε αυτή την εμπειρία που έχω τώρα. Όλες (άλλες αραιά και άλλες πιο πυκνά) θέλανε το restart τους λόγω κολληματος.

Μέχρι και το nexus 9 μου που παίζει σε pure android υποτίθεται κ πιο ελαφρωμενο, είχε δύο επανεκκινησεις από μόνο του στους τέσσερις μήνες που το κατέχω. Στο m8 ειλικρινά τπτ στον ενάμιση χρόνο,εκεί βράχος!

Αυτή η εμπειρία λοιπόν είναι κάτι που δεν το βλέπεις στα χαρτιά και εγω προσωπικά είναι το πρώτο που κοιτάω.

 

Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι, δεν έχω συναντήσει πιο ομαλό, πιο απροβλημάτιστο λογισμικό, αλλά δυστυχώς με το πολύ κακό της marketing αυτοκτονεί.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Δυστυχώς τις ημέρες του Πάσχα στο χωρίο μου έπεσε το κινητό με την πλάτη σε τσιμεντένιο δάπεδο.... σαν αποτέλεσμα έχει κάνει κάποια μικρό σημαδάκια πάνω στο αλουμίνιο!!!!:mad::mad::mad:

Υπάρχει κάποια λύση για να φύγουν ή να μην φαίνονται??

Σκέφτηκα αν πάρω αυτά τα μαρκαδοράκια που σβήνουν τις γρατσουνιές από τα αμάξια, θα κάνει δουλειά? :wacko:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, πήρα πρόσφατα το κινητό και έχω εμα μικρό θέμα, με χρεώνει δεδομένα ενώ τα έχω κλείσει. Μπορείτε να μου πείτε τι άλλο πρέπει να κλείσω στις ρυθμίσεις; Έχω κάνει και περιορισμό δεδομένων παρασκηνίου

Poco: X3 NFC

HTC: P3300, Sensation, u ultra

Sony Ericsson: T20,T28s,T68i,K750,W580i

Nokia: 5110, 6510, 6610, 3650

Samsung:A100, D500,Omnia,Corby

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Το κινητό 100% φορτισμένο 02:30 το βράδυ.. 81% στις 06:00 σήμερα και την μπαταρία την έχει ρουφηξει το Phone idle, awake 100%.. Δε το αφήνει να ροχαλισει. Καμία λύση; [ATTACH]65219[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...