Jump to content

Xiaomi Redmi / Hongmi 1s


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις βγει με Ελληνικα και φτιαξουν επιτελους αυτο το θεμα με τους 160 χαρακτηρες στα μηνυματα θα το προτεινω σε φιλους και φιλες :)

 

έχει ελληνικά (multilanguage) και για τα sms κατεβάζεις το 8sms και ξεμπερδεύεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παρακάτω λινκ είναι ότι πιο φρέσκο για το 1S στο ελληνικό φόρουμ της miui. https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/5602-Stable-23-0-Xiaomi-RedMi-1S-en-miui-com/

Ξερεις φιλε μου πια ειναι η απαντηση σε ολα τα update?

Αν δεν εχει καποιο προβλημα το κινητο σου και δεν σου δινει τιποτα ουσιωδες το update δεν πειραζεις το κινητο σου..

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις φιλε μου πια ειναι η απαντηση σε ολα τα update?

Αν δεν εχει καποιο προβλημα το κινητο σου και δεν σου δινει τιποτα ουσιωδες το update δεν πειραζεις το κινητο σου..

 

Συμφωνώ και επαυξάνω. Ο λόγος που έδωσα το λινκ είναι πως περιέχει, εκτός της ρομ, οδηγίες εγκατάστασης.

 

@Xander δώσε καμία πληροφορία επιπλέον για την multilanguage rom. Είναι επίσημη; Είναι από το ελληνικό φόρουμ; Κάποιο λινκ; Στα ρωτάω μπας και μαζευτούν πληροφορίες για την πρώτη σελίδα.

Edited by nekisia1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω. Ο λόγος που έδωσα το λινκ είναι πως περιέχει, εκτός της ρομ, οδηγίες εγκατάστασης.

 

@Xander δώσε καμία πληροφορία επιπλέον για την multilanguage rom. Είναι επίσημη; Είναι από το ελληνικό φόρουμ; Κάποιο λινκ; Στα ρωτάω μπας και μαζευτούν πληροφορίες για την πρώτη σελίδα.

 

nekisia o Xander απαντα σε ενα φιλο πιο πανω οτι το κινητο γενικα βγαινει σε Multilanguage οχι οτι ρομ που εδωσες εχει βγει multi.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

έχει ελληνικά (multilanguage) και για τα sms κατεβάζεις το 8sms και ξεμπερδεύεις

 

για τα Ελληνικα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο που γραφουν το multilanguage, στο miui.gr αναφερει οτι τουλαχιστον προς το παρων ΔΕΝ εχει Ελληνικα.

Αλλα δεν ειναι θεμα γιατι οπως και να χει αργα η γρηγορα θα βγει σιγουρα οποτε αυτο ξεπερνιεται

 

το 8sms το εχω δοκιμασει , δεν θελω να μπλεκω με 3τες εφαρμογες που δεν μ'αρεσουν. (Δεν εχει σχεση με τη "μαμα" εφαρμογη, ασε που μου χτυπανε μηνυματα ανοιγω σε αυτο μετα μου εμφανιζει 1 αδιαβαστο στην αλλη εφαρμογη, δεν το θεωρω λυση το 8sms. Επιμενω οτι εχει τεραστιο φαουλ η Xiaomi στο προβλημα με τα SMS

Edited by MAFIA

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Μπα... και στο Mi2s τώρα τελευταία δεν έχει κάθε Παρασκευή αλλά κάθε δεύτερη.

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Μπα... και στο Mi2s τώρα τελευταία δεν έχει κάθε Παρασκευή αλλά κάθε δεύτερη.

 

Παναγιώτης

 

Τώρα τελευταία εννοείς αυτήν που μας πέρασε που υπήρχε πρόβλημα και ενώ είχε κυκλοφορήσει το update το απέσυραν;

 

Γιατί η μόνη άλλη περίπτωση που δεν βγήκε ήταν με την Πρωτομαγιά που δεν βγήκε για κανένα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία εννοείς αυτήν που μας πέρασε που υπήρχε πρόβλημα και ενώ είχε κυκλοφορήσει το update το απέσυραν;

 

Γιατί η μόνη άλλη περίπτωση που δεν βγήκε ήταν με την Πρωτομαγιά που δεν βγήκε για κανένα.

 

Ναι αυτό εννοώ, τις δύο τελευταίες ενημερώσεις τις λάβαμε ανά δεύτερη Παρασκευή αντί κάθε Παρασκευή που μας είχαν συνηθίσει.

Να πω και την μαύρη μου αλήθεια δεν το έψαξα γιατί δεν ήρθε η αναβάθμιση και αφού έγινε δυο συνεχόμενες παρασκευές, θεώρησα πως πάνε να το καθιερώσουν έτσι.

 

Λοιπόν πέρα από τις αναβαθμίσεις τώρα, το δικό μου 1s (ή για να ακριβολογώ του αδελφού μου) έχει έλθει στο ταχυδρομείο και με περιμένει!!! (αριθμος αποστολής RF228066855SG). Έκανα ήδη μια απόπειρα να το παραλάβω, αλλά το είχε μαζί του ο ταχυδρόμος και μου είπαν να πάω προς το μεσημεράκι που θα επιστρεψει, αλλιώς από αύριο στο κεντρικό ταχυδρομείο. Τι να πώ παραπάνω, χίλια μπράβο στο κατάστημα για την γρήγορη αποστολή και στα ταχυδρομεία μας που δίνουν ρέστα τελευταία!!!

Θα κάνω και δεύτερη απόπειρα προς το μεσημεράκι μπας και καταφέρω και το πάρω σήμερα!

 

Επίσης, επειδή έκανα την παραγγελία την δεύτερη μέρα που έγινε διαθέσιμο (στο vickmall) το πιο πιθανό είναι πως είναι η έκδοση με την αγγλική και την κινέζικη γλώσσα, υπάρχει λίνκ να κατεβάσω την πολύγλωσση έκδοση να του περάσω?

Ο αδελφός μου δεν τα καταφέρνει με τα αγγλικά, αλλά ούτε και με τα κινέζικα!

 

Αυτά προς το παρόν, νεότερα και φωτό από το μεσημεράκι (αν τελικά το πάρω στα χέρια μου), αλλιώς από αύριο.

 

Παναγιώτης

Edited by aboulafia
Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

To πήρα!!!

Αλλά είμαι ακόμα στη δουλειά!

Μετά τις 3 που θα πάω σπίτι, τα νεότερα.

Ρομ με ελληνικά που θα βρώ ρε παιδιά???

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

To πήρα!!!

Αλλά είμαι ακόμα στη δουλειά!

Μετά τις 3 που θα πάω σπίτι, τα νεότερα.

Ρομ με ελληνικά που θα βρώ ρε παιδιά???

 

Παναγιώτης

 

φώτο, βίντεο, gps.

 

από που παράγγειλες? σε πόσες μέρες ήρθε?

Link to comment
Share on other sites

φώτο, βίντεο, gps.

 

από που παράγγειλες? σε πόσες μέρες ήρθε?

 

Μετά το μεσημεράκι για φωτό και βίντεο. Το τζιπιες πως να το δοκιμάσω? θέλω και κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης γιαυτό...

Ή απλά εννοείς να δω αν κλειδώνει και πόσο γρήγορα? Αυτό μπορώ να το δοκιμάσω.

Η παραγγελία έγινε από το vickmall και από την στιγμή που το στείλανε αυτοί, ήρθε μέσα σε δέκα μέρες!!!

Συσκευασμένο άψογα με θηκούλα και προστασία οθόνης, αντάπτορα για το ρεύμα και δυο δωράκια. Ένα που μοιάζει με σκουλαρίκι (!!??) και φαντάζομαι είναι για να "βουλώνεις" την τρύπα των ακουστικών όταν δεν έχεις πάνω ακουστικά καθώς και ένα ροζ (!!) σταντ για να στέκεται το κινητό πλαγιαστό.

Αυτά τα λίγα (όπως καταλαβαίνετε δεν άντεξα και του έριξα μια κλεφτή ματιά!).

 

Αυτή εδώ η ΡΟΜ κάνει για το τηλέφωνο? είναι η πολύγλωσση? Είναι κάτω από τον πίνακα στην αρχή της σελίδας, με το όνομα "Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 23 Multilang Beta2". Να περάσω αυτή για ελληνικά ? Αυτή θα έχει μετά ον-λάιν ανανέωση κάθε παρσκευή?

 

Παναγιώτης

Edited by aboulafia
Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Μετά το μεσημεράκι για φωτό και βίντεο. Το τζιπιες πως να το δοκιμάσω? θέλω και κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης γιαυτό...

Ή απλά εννοείς να δω αν κλειδώνει και πόσο γρήγορα? Αυτό μπορώ να το δοκιμάσω.

Η παραγγελία έγινε από το vickmall και από την στιγμή που το στείλανε αυτοί, ήρθε μέσα σε δέκα μέρες!!!

Συσκευασμένο άψογα με θηκούλα και προστασία οθόνης, αντάπτορα για το ρεύμα και δυο δωράκια. Ένα που μοιάζει με σκουλαρίκι (!!??) και φαντάζομαι είναι για να "βουλώνεις" την τρύπα των ακουστικών όταν δεν έχεις πάνω ακουστικά καθώς και ένα ροζ (!!) σταντ για να στέκεται το κινητό πλαγιαστό.

Αυτά τα λίγα (όπως καταλαβαίνετε δεν άντεξα και του έριξα μια κλεφτή ματιά!).

 

Αυτή εδώ η ΡΟΜ κάνει για το τηλέφωνο? είναι η πολύγλωσση? Είναι κάτω από τον πίνακα στην αρχή της σελίδας, με το όνομα "Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 23 Multilang Beta2". Να περάσω αυτή για ελληνικά ? Αυτή θα έχει μετά ον-λάιν ανανέωση κάθε παρσκευή?

 

Παναγιώτης

 

Βάλε το gps test για έλεγχο του gps.

 

Το βουλωτηρι που λες, είναι το klick. Κατέβασε το αντίστοιχο app από play store και μπορείς να προγραμματισεις τα πατήματα του κομβιου που βρίσκεται στο πάνω μέρος του.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επανέρχομαι, στο λίνκ αυτό έχω τις πρώτες φωτό από το κινητό. Επειδή και οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες με το κινητό μου σε εσωτερικό χώρο, δείξτε λίγη κατανόηση. Στην τρίτη και την τέταρτη φωτό, πάνω στο ροζ "σταντ" είναι το "βουλωτήρι" που λέω για την τρύπα των ακουστικών και δεν νομίζω πως είναι το περίφημο "κλικ" που λέει ο φίλος αποπάνω, δείτε το και εσείς και πείτε μου.

Κατά τα άλλα, πρώτες εντυπώσεις είναι άψογες. Το κινητό είναι στιβαρό, ακολοουθεί νομίζω τα στάνταρ των υπολοίπων τηλεφώνων της εταιρείας, δεν τρίζει τίποτα, το καπάκι κουμπώνει άψογα, και γενικά δίνει πολύ καλή αίσθηση, ποιοτικής συσκευής.

Τώρα με την αγγλοκινέζικη ρομ δεν μπορώ να κάνω και πολλά (δεν έχει αντρόιντ μάρκετ) αλλά στο δικό του μάρκετ έχουν και αυτοί το gps test και το κατεβάζω για έλεγχο, αν και μάλλον θα είναι και αυτό στα κινέζικα. Έβγαλα και κάποιες φωτό από την κάμερά του. Δοκιμάζω το τζι-πι-ες και επανέρχομαι σε λίγο....

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επανέρχομαι, στο λίνκ αυτό έχω τις πρώτες φωτό από το κινητό. Επειδή και οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες με το κινητό μου σε εσωτερικό χώρο, δείξτε λίγη κατανόηση. Στην τρίτη και την τέταρτη φωτό, πάνω στο ροζ "σταντ" είναι το "βουλωτήρι" που λέω για την τρύπα των ακουστικών και δεν νομίζω πως είναι το περίφημο "κλικ" που λέει ο φίλος αποπάνω, δείτε το και εσείς και πείτε μου.

Κατά τα άλλα, πρώτες εντυπώσεις είναι άψογες. Το κινητό είναι στιβαρό, ακολοουθεί νομίζω τα στάνταρ των υπολοίπων τηλεφώνων της εταιρείας, δεν τρίζει τίποτα, το καπάκι κουμπώνει άψογα, και γενικά δίνει πολύ καλή αίσθηση, ποιοτικής συσκευής.

Τώρα με την αγγλοκινέζικη ρομ δεν μπορώ να κάνω και πολλά (δεν έχει αντρόιντ μάρκετ) αλλά στο δικό του μάρκετ έχουν και αυτοί το gps test και το κατεβάζω για έλεγχο, αν και μάλλον θα είναι και αυτό στα κινέζικα. Έβγαλα και κάποιες φωτό από την κάμερά του. Δοκιμάζω το τζι-πι-ες και επανέρχομαι σε λίγο....

 

Και γω δεν το νομίζω...χαχαχαχα. ωραίος πάντως. Ψάχνονταςσάιτ να το αγοράσω, είδα να το δίνουν δώρο. Έτσι έκανα τον συνειρμό.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο φαίνεται!!!!! καλορίζικο καλά τηλεφωνήματα και καλά μηνύματα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω...

Στο λινκ μου στο παραπάνω ποστ (#191) έχω προσθέσει και φωτογραφίες από τις οθόνες του gps test. Γρήγορο και ακριβές και το τζι-πι-ες, αν και την πρώτη φορά άργησε λίγο να κλειδώσει (κανά λεπτό ίσως και παραπάνω). Τις επόμενες που το άνοιξα κλειδώνει αμέσως, ίσως κάτω από 10δτλπ.

Προσθέτω εδώ και ένα ακόμα λινκ με φωτογραφίες που τράβηξα από την κάμερα του κινητού και ένα μικρό βίντεο, ο σύνδεσμος είναι εδώ.

 

Για την ρομ ξέρει κανένας να μου πει αν αυτή που είπα παραπάνω κάνει για το τηλέφωνο ή όχι ? να την περάσω ?

 

Παναγιώτης

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραίο φαίνεται!!!!! καλορίζικο καλά τηλεφωνήματα και καλά μηνύματα!!!!

 

Ευχαριστώ!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω...

Στο λινκ μου στο παραπάνω ποστ (#191) έχω προσθέσει και φωτογραφίες από τις οθόνες του gps test. Γρήγορο και ακριβές και το τζι-πι-ες, αν και την πρώτη φορά άργησε λίγο να κλειδώσει (κανά λεπτό ίσως και παραπάνω). Τις επόμενες που το άνοιξα κλειδώνει αμέσως, ίσως κάτω από 10δτλπ.

Προσθέτω εδώ και ένα ακόμα λινκ με φωτογραφίες που τράβηξα από την κάμερα του κινητού και ένα μικρό βίντεο, ο σύνδεσμος είναι εδώ.

 

Για την ρομ ξέρει κανένας να μου πει αν αυτή που είπα παραπάνω κάνει για το τηλέφωνο ή όχι ? να την περάσω ?

 

Παναγιώτης

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ!

 

 

στο λινκ που εδωσες για την ρομ λιγο πιο κατω λεει για το 1s, μαλλον αυτη ειναι "Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 23 Multilang Beta2" και ειναι και multi

 

Υπαρχει και αυτη εδω https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/5602-Stable-23-0-Xiaomi-RedMi-1S-en-miui-com/ αλλα λεει οτι δεν εχει ελληνικα

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

Προσθέτω εδώ και ένα ακόμα λινκ με φωτογραφίες που τράβηξα από την κάμερα του κινητού και ένα μικρό βίντεο, ο σύνδεσμος είναι εδώ.

 

Χαχαχα είμαστε και συντοπίτες απ' οτι βλέπω!!!!!!!!

Έχεις δοκιμάσει wifi κλπ; Ο επεξεργαστής τι λέει? Δοκίμασες κανα βαρύ πρόγραμμα ή παιχνίδι;

Link to comment
Share on other sites

στο λινκ που εδωσες για την ρομ λιγο πιο κατω λεει για το 1s, μαλλον αυτη ειναι "Xiaomi Redmi 1S WCDMA - Stable 23 Multilang Beta2" και ειναι και multi

 

Υπαρχει και αυτη εδω https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/5602-Stable-23-0-Xiaomi-RedMi-1S-en-miui-com/ αλλα λεει οτι δεν εχει ελληνικα

 

Λοιπόν την κατέβασα να την περάσω, αλλά ο υπολογιστής δεν βλέπει το τηλέφωνο, μου εμφανίζει μια άγνωστη συσκευή ΜΤΡ για την οποία δεν έχει drivers (λειτουργικό έχω τα xp sp3). Αν επιλέξω από τους διακόπτες τις φωτογραφίες, βλέπω αυτές που έχω βγάλει από το κινητό αλλά μόνο αυτό. Τι αλλο θέλει???

 

Να σημειώσω πως του έκανα και αναβάθμιση (μπας και έχει τα ελληνικά μέσα αλλά που) ... εννοείται ήταν μόνο η κινέζικη-αγγλική ρομ με MIUI version : MIUI-JHCCNBD24.0 και android version : 4.3 JLS36C

 

Παναγιώτης

Edited by aboulafia
Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν την κατέβασα να την περάσω, αλλά ο υπολογιστής δεν βλέπει το τηλέφωνο, μου εμφανίζει μια άγνωστη συσκευή ΜΤΡ για την οποία δεν έχει drivers (λειτουργικό έχω τα xp sp3). Αν επιλέξω από τους διακόπτες τις φωτογραφίες, βλέπω αυτές που έχω βγάλει από το κινητό αλλά μόνο αυτό. Τι αλλο θέλει???

 

Παναγιώτης

 

Στο κινητο δεν σου βγαζει επιλογες οταν το συνδεεις στο pc ?

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα είμαστε και συντοπίτες απ' οτι βλέπω!!!!!!!!

Έχεις δοκιμάσει wifi κλπ; Ο επεξεργαστής τι λέει? Δοκίμασες κανα βαρύ πρόγραμμα ή παιχνίδι;

 

Έλα ρε συ...

Ναι wifi δοκίμασα μια χαρά πιάνει και στο μπαλκόνι ακόμα έχω σήμα από το ρούτερ μέσα στο σπίτι.

Για παιχνίδια τι να δοκιμάσω χωρίς το google play? με το κινέζικο μάρκετ δεν βγάζω άκρη...

 

Παναγιώτης

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο κινητο δεν σου βγαζει επιλογες οταν το συνδεεις στο pc ?

 

Ναι μου βγάζει τις δυο κλασσικές επιλογές (ένας διακόπτης είναι στην ουσία και τον πας ή στο photos ή στο files) αλλά όταν το γυρίζω στο files όπου έπρεπε να βλέπω τον αποθηκευτικό του χώρο, μου δείχνει απλά ένα δίσκο J και μου λέει πως θέλει φορμάτ. Την πρώτη φορά που το σύνδεσα πριν την αναβάθμιση μου έδειχνε ένα αποθηκευτικό χώρο περίπου 60 ΜΒ και είχε κάτι αρχεία βοήθειας για τη MIUI κάτι σαν οδηγούς χρήσης με εικόνες και κινέζικο κείμενο σε διάφορες μορφές αρχείων (.rtf, .xml).

 

Με επανεκκίνηση του τηλεφώνου μου ξαναέβγαλε αυτόν τον χώρο ως δίσκο J (με τα αρχεία που είπα) ο οποίος είναι 60ΜΒ και μορφής CDFS και τίποτα άλλο από χώρο.

Άκυρο...

 

Λοιπόν κάτω από το κουμπί αλλαγής από φωτογραφίες σε αρχεία (στη σύνδεση του usb) έχει ένα κουμπάκι help, εκείνο σου εξηγεί πως σε αυτό το χώρο υπάρχει το αρχείο setup.exe το οποίο πρέπει να τρέξεις για να εγκαταστήσει τον driver για το τηλέφωνο για λειτουργικά ΧΡ και όχι μόνο...

Edited by aboulafia
μάλλον βρήκα τη λύση
Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Ναι μου βγάζει τις δυο κλασσικές επιλογές (ένας διακόπτης είναι στην ουσία και τον πας ή στο photos ή στο files) αλλά όταν το γυρίζω στο files όπου έπρεπε να βλέπω τον αποθηκευτικό του χώρο, μου δείχνει απλά ένα δίσκο J και μου λέει πως θέλει φορμάτ. Την πρώτη φορά που το σύνδεσα πριν την αναβάθμιση μου έδειχνε ένα αποθηκευτικό χώρο περίπου 60 ΜΒ και είχε κάτι αρχεία βοήθειας για τη MIUI κάτι σαν οδηγούς χρήσης με εικόνες και κινέζικο κείμενο σε διάφορες μορφές αρχείων (.rtf, .xml).

 

πρεπει να περασεις drivers, δες εδω https://www.youtube.com/watch?v=B8dy7dFopwA εχεις και λινκ με τους drivers απο κατω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...