Jump to content

Xiaomi Redmi / Hongmi 1s


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει δοκιμάσει κανείς να το αγοράσει από εδώ ;

http://www.mi.com/index.php

 

η τιμή του είναι στα 94 ευρώ περίπου

Πρέπει πρώτα να μάθω κινεζικα.

Άστο καλύτερα, θα το πάρω απ'αλλου. :lol:

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να το αγοράσει από εδώ ;

http://www.mi.com/index.php

 

η τιμή του είναι στα 94 ευρώ περίπου

 

Οπως ειπε και ο φιλος επειδη και στον translator να το βαλεις δεν ξερεις αν εχει μεταφορικα ποσα ειναι αυτα και τι αλλο μπορει να προκύψει και τελικα να σου ερθει 200€ προτιμάς να το παρεις απο κάποιο reseller που τα καταλαβαίνεις ολα. Εξαλου 120€ ουτε εχει.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρε στα χερια του ο κουμπαρος μου απο minideal ειχε και σε λευκο διαθεσιμο απ οτι μου ειπε σε λιγο θα ξερω περισσοτερα παει ξενοδοχειο θα το σκαλισει και θα μας πει μεσω skype.
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρε στα χερια του ο κουμπαρος μου απο minideal ειχε και σε λευκο διαθεσιμο απ οτι μου ειπε σε λιγο θα ξερω περισσοτερα παει ξενοδοχειο θα το σκαλισει και θα μας πει μεσω skype.

Αν έχει την καλοσύνη ας μας πει πόσο το πήρε. Ίδιες τιμές πουλάνε και στο site και στο μαγαζί;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρε στα χερια του ο κουμπαρος μου απο minideal ειχε και σε λευκο διαθεσιμο απ οτι μου ειπε σε λιγο θα ξερω περισσοτερα παει ξενοδοχειο θα το σκαλισει και θα μας πει μεσω skype.

 

Ωραιος ο κουμπαρος.

Γραψε το video απο το skype να το βαλουμε hands on :lol:

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

οκ, ευχαριστώ

τελικα αποφασισα να παρω αυτο λογω qualcomm επεξεργαστη, ελπιζω να εχει μεγαλυτερη υποστηριξη σε επομενες εκδοσεις λειτουργικου σε σχεση με ΜΤΚ επεξεργαστη.

 

ποιο καταστημα να προτιμησω ; ελεγα για merimobiles αλλα βλεπω πως το antelife ειναι το μονο που το εχει σε 3 χρωματα .

 

κατι να προσεξω ;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει την καλοσύνη ας μας πει πόσο το πήρε. Ίδιες τιμές πουλάνε και στο site και στο μαγαζί;

 

Το πληρωσε 900youan .Aυτη τη στιγμη μου κανει unboxing sto skype.

Aπ οτι λεει δεν εχει καμμια σχεση με τα δικα μας αυτος εχει galaxy .:p:D

Eγγραφη πως κανουμε στο σκαιπ?καποτε γινοταν τωρα νομιζω αλλαξε.

21051 untutu.

Edited by johndrama
Link to comment
Share on other sites

900 Yuan ειναι στα 105 ευρω, καλη τιμη το πηρε , η xiaomi απο τη σελιδα της το δινει στα 799 για Κινα.

Μπορει να φερει μερικα αμα του πεις ; :D

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευχαριστημενος με το τηλ πολυ γρηγορο ωραια αισθηση αφης ευχρηστο launcher καλη φωτο σε γενικες γραμμες για τα λεφτα του πολυ καλη αγορα και καλυτερο απο πολλα κινεζικα του το προτειναν και οι ιδιοι στο καταστημα απο αλλα σαν πολυ καλυτερο.Γενικα ειναι σφαιρα .Εστειλε και μερικες φωτο τις ανεβασα αλλα δε μπορω να επισυναψω.Ισως αργοτερα πρεπει να φυγω .

[ATTACH]45266[/ATTACH]

 

[ATTACH]45267[/ATTACH]

 

[ATTACH]45268[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευχαριστημενος με το τηλ πολυ γρηγορο ωραια αισθηση αφης ευχρηστο launcher καλη φωτο σε γενικες γραμμες για τα λεφτα του πολυ καλη αγορα και καλυτερο απο πολλα κινεζικα του το προτειναν και οι ιδιοι στο καταστημα απο αλλα σαν πολυ καλυτερο.Γενικα ειναι σφαιρα .Εστειλε και μερικες φωτο τις ανεβασα αλλα δε μπορω να επισυναψω.Ισως αργοτερα πρεπει να φυγω .

 

Ευχαριστουμε για τα πρωτα νεα. Τουλαχιστον ειναι ετσι οπως το περιμενουμε :)

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

900 Yuan ειναι στα 105 ευρω, καλη τιμη το πηρε , η xiaomi απο τη σελιδα της το δινει στα 799 για Κινα.

Μπορει να φερει μερικα αμα του πεις ; :D

 

Καθε φορα που ερχεται φερνει αρκετα ηλεκτρονικα για ολο το σοι οποτε ο χωρος του ειναι περιορισμενος νομιζω 2 συσκευες απο καθε ειδος μπορει να φερει και φυσικα χωρις κουτια ολα.:(Ηδη εχει αρκετες παραγγελιες.:)

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που ερχεται φερνει αρκετα ηλεκτρονικα για ολο το σοι οποτε ο χωρος του ειναι περιορισμενος νομιζω 2 συσκευες απο καθε ειδος μπορει να φερει και φυσικα χωρις κουτια ολα.:(Ηδη εχει αρκετες παραγγελιες.:)

 

 

Ευχαριστώ που το σκέφτηκες μόνο. Θα το πάρω από ηλεκτρονικό κατάστημα , το θέλω σε κόκκινο :O οπότε πάω για http://www.antelife.com

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι πολυ εντονα στο μυαλο μου να προχωρισω σε παραγγελια αν και δεν εχω καλες εμπειριες απο κινεζικα γενικως τηλεφωνα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι στο μαυρο φοντο το μαυρο ειναι μαυρο η γκριζαρει κανει ενα ξεβαμμενο μαυρο?Ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι πολυ εντονα στο μυαλο μου να προχωρισω σε παραγγελια αν και δεν εχω καλες εμπειριες απο κινεζικα γενικως τηλεφωνα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι στο μαυρο φοντο το μαυρο ειναι μαυρο η γκριζαρει κανει ενα ξεβαμμενο μαυρο?Ευχαριστω....

Το πίσω μέρος (καπάκι) ναι γκριζάρει λίγο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το πίσω μέρος (καπάκι) ναι γκριζάρει λίγο.

Δεν μιλαω για το καπακι μιλαω για την οθονη το μαυρο χρωμα....Ευχαριστω παντος...

Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω για το καπακι μιλαω για την οθονη το μαυρο χρωμα....Ευχαριστω παντος...

Ναι γκριζάρει λιγο, αλλά δεν είναι ενοχλητικό, το συνηθιζεις θα έλεγα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

4.3 οταν λεει εννοει κιτκατ?

Οχι, η 4.4 ειναι η kit kat.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μήπως να μαζεύαμε στην πρώτη σελίδα όλες εκείνες τις πληροφορίες που υπάρχουν και στο πρώτο hongmi; μιλάω για ρομ, οδηγούς κτλπ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μήπως να μαζεύαμε στην πρώτη σελίδα όλες εκείνες τις πληροφορίες που υπάρχουν και στο πρώτο hongmi; μιλάω για ρομ, οδηγούς κτλπ.

 

+1 για το παραπάνω

 

Προφανως λογο διαφορετικου επεξεργαστη τα παραπανω θα ειναι διαφορετικα. Οτι νεο βγαινει θα προστιθεται στην πρωτη σελιδα οπως γινεται με ολα.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Το παρακάτω λινκ είναι ότι πιο φρέσκο για το 1S στο ελληνικό φόρουμ της miui. https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/5602-Stable-23-0-Xiaomi-RedMi-1S-en-miui-com/
Link to comment
Share on other sites

μολις βγει με Ελληνικα και φτιαξουν επιτελους αυτο το θεμα με τους 160 χαρακτηρες στα μηνυματα θα το προτεινω σε φιλους και φιλες :)

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...