Jump to content

Λεξικό για Pocket PCs


salinas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ορίστε τα αποτελέσματα μιας αναζήτησης με λέξη κλειδί "λεξικό" στο Windows mobile Pocket PCs Forum:

 

Μηχανικέ, βαριέσαι (και εσύ...) να πληκτρολογήσεις "λεξικό" στην αναζήτηση;

 

Υ.Γ. Τελικά είχε δίκιο ο Alexkass. Εγώ φταίω που απάντησα... Και μετά απορείτε γιατί δεν σας βοηθάνε... :confused: :!: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μηχανικέ, βαριέσαι (και εσύ...) να πληκτρολογήσεις "λεξικό" στην αναζήτηση;

 

Υ.Γ. Τελικά είχε δίκιο ο Alexkass. Εγώ φταίω που απάντησα... Και μετά απορείτε γιατί δεν σας βοηθάνε... :confused: :!: :worry:

 

Όπως είπα και σε άλλο θέμα: Αν είναι να απαντάτε εσείς οι παλιοί χρήστες στους νέους... Κάνε Αναζήτηση, το κλείνουμε το Myphone. Η εμπειρία σας χρειάζεται για να απαντάτε... όπως και η δική μας (των Mods). Όχι για να τους πούμε κάτι που οι περισσότεροι γνωρίζουν... (την αναζήτηση δηλαδή).

 

Αν βαριέστε, ή δε θέλετε να απαντήσετε... μην απαντάτε. Δεν προσφέρετε τίποτα όμως με το: Κάνε Αναζήτηση...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και σε άλλο θέμα: Αν είναι να απαντάτε εσείς οι παλιοί χρήστες στους νέους... Κάνε Αναζήτηση, το κλείνουμε το Myphone. Η εμπειρία σας χρειάζεται για να απαντάτε... όπως και η δική μας (των Mods). Όχι για να τους πούμε κάτι που οι περισσότεροι γνωρίζουν... (την αναζήτηση δηλαδή).

 

Αν βαριέστε, ή δε θέλετε να απαντήσετε... μην απαντάτε. Δεν προσφέρετε τίποτα όμως με το: Κάνε Αναζήτηση...

 

Mythozz, αν ποτέ κλείσει το myphone δεν νομίζω ότι θα είναι από αυτό... :alien:

 

Στην συγκεκριμένη περίπτωση πέρα από την αναζήτηση δεν υπάρχει και κάτι άλλο να προσθέσει κανείς. Το θέμα των λεξικών πιστεύω έχει εξαντληθεί ως εκεί που δεν πάει...!!!

 

Εμπάσει περιπτώσει τα ακριβή λινκ με κόπυ παίηστ:

 

Eλληνοαγγλικό λεξικό:

 

Ποιο είναι το καλύτερο ελληνοαγγλικό λεξικό για Pocket PC?

 

Windows Mobile 2003 SE και συμβατό λογισμικό

 

Εvery day software

 

Εφαρμογές, ό,τι νεώτερο κυκλοφορεί-my post

 

Σαν παλιός χρήστης αυτά που είχα να πω τα έχω ήδη πει σε αυτά τα θέματα... Θα είχε διαφορά αν έκανα κόπυ παίηστ τα λινκ ή αν έλεγα κάνε αναζήτηση με λέξη κλειδί λεξικό;;;

 

Tέσπα, πολύ κακό για το τίποτα. Επαναλαμβάνω πάντος πως ότι είπα δεν το είπα ούτε επειδή σηκώθηκα στραβά, ούτε επειδή είμαι... στριμμένος :p ούτε επειδή δεν γουστάρω να βοηθάω τους άλλους. :o Το είπα επειδή στην περίπτωση αυτή, απλά δεν υπάρχει κάτι άλλο να πω! :geek:

 

Με την ευκαιρία, και εσύ παλιός χρήστης είσαι. Πώς σου φαίνεται το Mdict? Από τα Χριστούγεννα περιμένω εντυπώσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι θα σου πω: Αν είναι να ποστάρεις για να πεις "Χρησιμοποίησε την Αναζήτηση". "Ψαξε και λίγο", "Έχει απαντηθεί"... Δεν προσφέρεις τίποτα απολύτως...

 

Ξέρω πως αισθάνεσαι... αλλά πρέπει κάποιοι να βοηθάνε και πρακτικά εδώ μέσα. Αν το κάνουμε όλοι, θα το κλείσουμε (σου λέω) το μαγαζίιι....

 

Τέσπα, άψογο το mDict... 1-2 φορές το χρειάστηκα πάντως, τα Αγγλικά μου αντέχουν ακόμα :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μηχανικέ, βαριέσαι (και εσύ...) να πληκτρολογήσεις "λεξικό" στην αναζήτηση;

 

Υ.Γ. Τελικά είχε δίκιο ο Alexkass. Εγώ φταίω που απάντησα... Και μετά απορείτε γιατί δεν σας βοηθάνε... :confused: :!: :worry:

 

Trobocop, δεν βαριέμαι απλά ούτε με το link ούτε με αναζήτηση λεξικό μου βγάζει κάτι και αναρωτίθικα τη φτέει.

 

Αν ενόχλισε η ερώτηση μου συγγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Υπάρχει κάποιο ελληνο-γαλλικο λεξικό? Έχω το slovoed για αγγλικά αλλά χρειάζομαι οπωσδήποτε ένα για γαλλικα....;)
Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

helloz ξέρετε κανένα λεξικό που με το που κάνεις tap κάποια λέξη (είτε σε MsReader είτε σε IE) να μπορεί να μεταφράζει αυτόματα? χωρίς να χρειάζεται να ανοίγω λεξικό...

 

Κατέβασα το slovoed 6.15 αλλά τζίφος... Δεν βρήκα κάτι τέτοιο στα options...:(

 

Any suggestions? :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Γεια σας παιδια.Θελω να μαθω αν υπαρχει καποιο ελληνικο λεξικο για το PPC.

Να ειναι ερμηνευτικο και ορθογραφικο για την ελληνικη γλωσσα!

Υπαρχει?

only Apple
Link to comment
Share on other sites

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους....

 

Σας παρακαλώ αν κάποιος έχει το λεξικό της magenta (ελληνοαγγλικό-αγγλοελληνικό) που να δουλεύει σε windows mobile 5 (HTC X7500) ας μου στείλει ένα pm ή ας ανεβάσει κάποιο link... Το χρειάζομαι...

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Μηπως υπαρχει ελληνογερμανικο λεξικο για wm6? Mολις αγορασα ενα Touch dual και φευγω για Γερμανια οποτε θα μου ηταν πολυ χρησιμο! Αν οχι ξέρει κανεις που μπορω να βρω?
Link to comment
Share on other sites

Θέλω ένα καλό ελληνοαγγλικό και το ανάποδο λεξικό. Ποιό προτείνετε? Αν έχει και άλλες γλώσσες ακόμα καλύτερα. Οχι απαραίτητα δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...