Jump to content

[Off Topic] LG G2 (D802)


_Aris_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω το νοκια ν8 απλως αλλαζω συσκευη πολυ σπανια και δε ξερω αν τα 16Gb μου ειναι αρκετα.. παντως αυτο που μου εστειλες φαινετε καλη λυση... σαν συσκευη μου αρεσει περισσοτερο το g2 αλλα το s4 μου κανει κατι πιο "σιγουρο" (λογο του οτι κραταω τη συσκευη πολυ καιρο) χωρις να γνωριζω πολυ απο αυτα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και οι δυο ειναι πολυ καλες συσκευες με αμφιλεγομενη υποστήριξη βεβαια και απο τις δυο πλευρες..δε παυει η lg να εχει κακο ιστορικο οσων αφορα μελλοντικα update. σαν συσκευη ειναι ανωτερη απο το S4..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

δε το ηξερα αυτο με τα Update για τα Lg, τα τελευταια χρονια ομως ακουω πολυ καλα λογια για τα samsung και ισως γιαυτο να μου κανει πιο σιγουρο το S4 για τη περιπτωση μου... θα τα δω και απο κοντα και θα αποφασισω, ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σας!
Link to comment
Share on other sites

!μην ξεχναμε οτι ειναι τηλεφωνο και αυτα που προσφερει δεν ειναι για επαγγελματική χρήση αλλα για ερασιτεχνική χρήση!!!

Δεν εχεις αδικο αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι αντιστοιχες συσκευες like S4 στο συγκεκριμενο κομμάτι δουλευουν καλα... πολύ καλά... αρα γιατι να μην τις προτιμήσεις... Αν η LG θελει να βαλει το πύχη ψηλά θα πρεπει να λυσει το οποιο θεμα και μαλιστα αμεσα !!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις αδικο αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι αντιστοιχες συσκευες like S4 στο συγκεκριμενο κομμάτι δουλευουν καλα... πολύ καλά... αρα γιατι να μην τις προτιμήσεις... Αν η LG θελει να βαλει το πύχη ψηλά θα πρεπει να λυσει το οποιο θεμα και μαλιστα αμεσα !!

 

αυτο περιμένω φιλε μου με το update θα δουμε!!!!αλλα γενικα αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν εχει γενικα καποιο τραγικο θεμα με το gps όπως το παρουσιάζουν παρα πολλά παιδια!!! οι τελευταίες δεκα σελιδες αφορουν μονο το gps!και για αυτο και το και το ανέφερα οτι δεν ειναι για επαγγελματική χρηση αλλα για ερασιτεχνική:)!!!

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο δεν εχει θεμα με το gps ουτε software ουτε hardware

στο δικο μου απλα πεταει, ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΣΕ 2-3 SEC ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ

οποτε μη γεμιζετε το τοπικ με γενικοτητες οτι εχουν τα lg g2 θεμα με το gps

εχουν εξαιρετο gps (χαρη στο qualcomm 800)

και αν καποιων εχει προβλημα δε καταλαβαινω το λογο που το γραφουν εδω

απευθειας στην lg να το στειλουν! και να μη το παραλαβουν αν δε λυθει το θεμα

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ

 

Οσο για τους samsung fans καταλαβαινω πως ποναει πως το note3 ειναι θηριο σε μεγεθος και το gs4 απαρχαιωμενο σε μπαταρια, οθονη, επεξεργαστη, καμερα

υπομονη θα βγει το gs5. ως τοτε θα πρεπει απλα να αποδεκτουν οτι το lg g2 ειναι ανωτερο.-

το οποιο gs5 θα εχει 2560 αναλυση αρα εξτρα φορτο για τον επεξεργαστη αρα αμα φοραει qualcomm 800 τη _αμησε

η δε αναλυση παντελως αχρηστη για 5''

αυτα τα γραφω κρινοντας απο το 10αρι samsung tablet που ειδα με 2560 αναλυση το οποιο lagare ΑΙΣΘΗΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ QUALCOMM 800 (4G ΕΚΔΟΣΗ) P605

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο δεν εχει θεμα με το gps ουτε software ουτε hardware

στο δικο μου απλα πεταει, ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΣΕ 2-3 SEC ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ

οποτε μη γεμιζετε το τοπικ με γενικοτητες οτι εχουν τα lg g2 θεμα με το gps

εχουν εξαιρετο gps (χαρη στο qualcomm 800)

και αν καποιων εχει προβλημα δε καταλαβαινω το λογο που το γραφουν εδω

απευθειας στην lg να το στειλουν! και να μη το παραλαβουν αν δε λυθει το θεμα

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ

 

Οσο για τους samsung fans καταλαβαινω πως ποναει πως το note3 ειναι θηριο σε μεγεθος και το gs4 απαρχαιωμενο σε μπαταρια, οθονη, επεξεργαστη, καμερα

υπομονη θα βγει το gs5. ως τοτε θα πρεπει απλα να αποδεκτουν οτι το lg g2 ειναι ανωτερο.-

το οποιο gs5 θα εχει 2560 αναλυση αρα εξτρα φορτο για τον επεξεργαστη αρα αμα φοραει qualcomm 800 τη _αμησε

η δε αναλυση παντελως αχρηστη για 5''

αυτα τα γραφω κρινοντας απο το 10αρι samsung tablet που ειδα με 2560 αναλυση το οποιο lagare ΑΙΣΘΗΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ QUALCOMM 800 (4G ΕΚΔΟΣΗ) P605

 

Δεν ειναι καμια γενικοτιτα φιλε μου το προβλημα το εχουν πολλα ατομα εδω μεσα μην προσπαθεις να καλυψεις την πατατα που εκανε η LG με το GPS αλλοστε τα προβληματα ειναι να τα αναφερουμε και να προσπαθουμε ολοι να βρουμε λυση αν δεν θες μην διαβαζεις τον διαλογο που αφορα το μεγαλο προβλημα για μενα του GPS πουτο θεωρω μεγα φαουλ της LG αν ειναι hardware για τετεια συσκευη.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

και γω λοιπον στους 1-2-3-4-100 που εχουν προβλημα στο gps δινω τη λυση

το στελνετε στην lg!

ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ SOFTWARE ΟΥΤΕ HARDWARE ΓΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ

ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ

 

δε προκειται απο δω να βρεθει καμια απολυτως λυση για οσους εχουν θεμα στο gps

το lg g2 κατασκευαστικα και softwarika ΕΧΕΙ ΑΨΟΓΟ GPS

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙ Η LG KAI ΟΧΙ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ? ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η LG ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ

 

ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΓΚΡΙΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

 

ΤΟ LG G2 ΕΧΕΙ ΑΨΟΓΟ GPS.-

ΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΣΤΗΝ LG ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΥΣΚΕΥΗ

 

οριστε και καταγραφη διαδρομης, σου φαινεται να εχει το παραμικρο προβλημα?

http://www.sports-tracker.com/#/workout/akaloith/2o05d4vmpf54rhgo

επι ποσες ωρες καταγραφη του στιγματος του g2, σε προκαλω ελεγξε το μετρο προς μετρο. ειναι spot on!

 

ντε και καλα πρεπει να αποδεχτω οτι επειδη το δικο σου εχει προβληματικο gps ολα τα g2 εχουν? ΕΛΕΟΣ

Ε Χ Ε Ι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ GPS ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ.-

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

και γω λοιπον στους 1-2-3-4-100 που εχουν προβλημα στο gps δινω τη λυση

το στελνετε στην lg!

ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ SOFTWARE ΟΥΤΕ HARDWARE ΓΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ

ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ

 

δε προκειται απο δω να βρεθει καμια απολυτως λυση για οσους εχουν θεμα στο gps

το lg g2 κατασκευαστικα και softwarika ΕΧΕΙ ΑΨΟΓΟ GPS

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙ Η LG KAI ΟΧΙ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ? ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η LG ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ

 

ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΓΚΡΙΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

 

ΤΟ LG G2 ΕΧΕΙ ΑΨΟΓΟ GPS.-

ΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΣΤΗΝ LG ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΥΣΚΕΥΗ

 

οριστε και καταγραφη διαδρομης, σου φαινεται να εχει το παραμικρο προβλημα?

http://www.sports-tracker.com/#/workout/akaloith/2o05d4vmpf54rhgo

επι ποσες ωρες καταγραφη του στιγματος του g2, σε προκαλω ελεγξε το μετρο προς μετρο. ειναι spot on!

 

ντε και καλα πρεπει να αποδεχτω οτι επειδη το δικο σου εχει προβληματικο gps ολα τα g2 εχουν? ΕΛΕΟΣ

Ε Χ Ε Ι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ GPS ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ.-

 

Καταρχιν χαλαρωσε λιγακι το τι θα κανω ειναι δικο μου θεμα. Το αν γκρινιαζω εσενα δεν σε αφορα. Ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις. Τον τζαμπουκα σου αλλου. Δεν ειπα οτι δεν ειναι κινηταρα ειπαμε οτι υπαρχουν προβληματικες συσκευες και ειναι αρκετες δεν ειναι 1 με 2. Το οτι το αναφερουμε συνεχεια δεν σε υποχρεωνει κανεις να βλεπεις αυτα που γραφουμε γιαυτο υπαρχουν διαχειριστες οποιος κρινει οτι πρεπει να ανοιχτει θεμα για το GPS ας ανοιχτει να συζηταμε εκει.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

και γω λοιπον στους 1-2-3-4-100 που εχουν προβλημα στο gps δινω τη λυση

το στελνετε στην lg!

ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ SOFTWARE ΟΥΤΕ HARDWARE ΓΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ

ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ

 

δε προκειται απο δω να βρεθει καμια απολυτως λυση για οσους εχουν θεμα στο gps

το lg g2 κατασκευαστικα και softwarika ΕΧΕΙ ΑΨΟΓΟ GPS

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙ Η LG KAI ΟΧΙ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ? ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η LG ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ

 

ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΓΚΡΙΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

 

ΤΟ LG G2 ΕΧΕΙ ΑΨΟΓΟ GPS.-

ΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΣΤΗΝ LG ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΥΣΚΕΥΗ

 

Το κινητό είναι τρομερό, οθοναρα, σφεντόνα παει , ωραία καμερα. Δεν γράφω για το gps απλά για να γκρινιαξω, αλλά για να εχουμε προβλημα τοσοι σημαινει ότι δεν ειναι μεμονωμένο περιστατικό βλαβης. Δεν θέλω να το παω service γιατί είναι tmobile και γιατι δεν θέλω να το αποχωριστώ ούτε μια μέρα. Ελπίζω ότι είναι θέμα software και θα λυθεί με την 4.4. Επειδή όντως είναι κινητήρα δεν το ήξερα ότι πρέπει μόνο να το εκθειαζουμε συνέχεια. Εκτός από αυτονοητο (γιαυτό το πήραμε άλλωστε) είναι και βαρετό... Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

tmobile εχω

το gps του ειναι αψογο

δεν ειναι software θεμα

καταλαβετε το επιτελους

 

για καποιο λογο οι δικες σας συσκευες 1-2-3-100 εχουν προβλημα στο gps

και με κανενα software δε θα λυθει

γιατι αν ηταν software θα χε και το δικο μου tmobile προβλημα

 

αρα οσα software και να περιμενετε δε θα λυθει! το ιδιο software φοραμε, το δικο μου gps ομως ειναι αψογο. τι μενει? hardware προβλημα στο δικο σου ή εχεις _αμησει το software του με πειραγματα και εφαρμογες

 

η συμβουλη της lg ηταν ΑΨΟΓΗ. ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΤΟ SOFTWARE ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙΣ. Η ΡΟΜ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ GPS

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ TMOBILE ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Akaloith μην είσαι τόσο απόλυτος. Δε παυεις να εχεις και δικιο όταν λες οτι είναι hw και όσοι έχουν θεμα να ζητήσουν αντικατάσταση αλλά όσοι το έκαναν αντιμετώπισαν πρόβλημα ξανά.

Οποτε δεν είναι ξεκάθαρο αν είναι hw η sw και η lg πρεπει να το ξεκαθαρίσει.

Οποίος καίγεται τόσο και νομίζει οτι είναι ωραίο σε κάθε σελιδα να αναφέρουμε το θέμα ας ανοίξει ενα νεο thread. Δεν νομιζω να το σβήσουν οι mods

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο δεν εχει θεμα με το gps ουτε software ουτε hardware

στο δικο μου απλα πεταει, ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΣΕ 2-3 SEC ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ

οποτε μη γεμιζετε το τοπικ με γενικοτητες οτι εχουν τα lg g2 θεμα με το gps

εχουν εξαιρετο gps (χαρη στο qualcomm 800)

και αν καποιων εχει προβλημα δε καταλαβαινω το λογο που το γραφουν εδω

απευθειας στην lg να το στειλουν! και να μη το παραλαβουν αν δε λυθει το θεμα

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ

 

Οσο για τους samsung fans καταλαβαινω πως ποναει πως το note3 ειναι θηριο σε μεγεθος και το gs4 απαρχαιωμενο σε μπαταρια, οθονη, επεξεργαστη, καμερα

υπομονη θα βγει το gs5. ως τοτε θα πρεπει απλα να αποδεκτουν οτι το lg g2 ειναι ανωτερο.-

το οποιο gs5 θα εχει 2560 αναλυση αρα εξτρα φορτο για τον επεξεργαστη αρα αμα φοραει qualcomm 800 τη _αμησε

η δε αναλυση παντελως αχρηστη για 5''

αυτα τα γραφω κρινοντας απο το 10αρι samsung tablet που ειδα με 2560 αναλυση το οποιο lagare ΑΙΣΘΗΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ QUALCOMM 800 (4G ΕΚΔΟΣΗ) P605

 

Όντως δεν έχει θέμα εσύ και κάνα δυο εδώ μέσα λέτε ότι σας δουλεύει καλά και όλοι οι άλλοι στο φόρουμ και σε αλλά γκρουπ μέσα σε Facebook κτλ έχουμε πρόβλημα και θα μας πεις να μην μιλάμε κιόλας, αν δεν θες μην τα διαβάζεις εμείς προσπαθούμε μεταξύ μας με δοκιμές να βγάλουμε άκρη.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

αν ειχα εγω προβλημα? θα το δινα service.

και με το που θα με φωναζαν να το παρω, με το που το επιανα στα χερια μου, για ελατε κατω στο ισογειο, παμε εξω βαζουμε gps test

πιανει δορυφορους αμεσα οπως ωφειλει ενα qualcomm 800 κινητο? ναι οκ ευχαριστω

δε πιανει? απαιτω καινουριο τωρα και κανω χαμο γι αυτο το οποιο καινουριο θα δοκιμαστει εκεινη τη στιγμη και απευθειας καταγγελια στο συνηγορο του καταναλωτη οτι με κοροιδευουν οτι επισκευαστηκε το κινητο ενω δεν επισκευαστηκε

 

με γκρινια στο φορουμ δε καταφερνετε απολυτως τιποτα ουτε με το να βγαλετε ολα τα g2 οτι εχουν gps προβλημα

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SOFTWARE ΘΕΜΑ, ΙΔΙΑ ΡΟΜ ΦΟΡΑΜΕ

ΤΙ ΑΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βασικα σταματαω εδω να ασχολουμαι γιατι μολις ειδα προσφατα μηνυματα ατομου που παραπονιεται για το gps και τα τελευταια 40 μηνυματα του μη πω και παραπανω την ιδια τσιχλα μασαει και δεν εχει απολυτως τιποτα αλλο να πει

να ταν 1-2-3-4-5 μηνυματα να πω οκ

αλλα οταν καποιος δεν εχει απολυτως τιποτα αλλο να πει τοτε ...

το ποσο τελειο ηταν το samsung τους και ποσο χαλια το lg :)

χαχαχα

 

τωρα βγαζει νοημα γιατι δε το στελνουν και προτιμουν να γραψουν 40 μηνυματα απανωτα για το ιδιο ακριβως πραμα

και αμα 1 ατομο γραφει 40 μηνυματα για το ιδιο ακριβως πραγμα

ε που θα παει μεχρι και γω μπερδευτηκα οτι πολυς κοσμος εχει το ιδιο ακριβως θεμα

ενω 40 μηνυματα για το gps ηταν απο το ιδιο ακριβως ατομο :D

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

τωρα βγαζει νοημα γιατι δε το στελνουν και προτιμουν να γραψουν 40 μηνυματα απανωτα για το ιδιο ακριβως πραμα

και αμα 1 ατομο γραφει 40 μηνυματα για το ιδιο ακριβως πραγμα

ε που θα παει μεχρι και γω μπερδευτηκα οτι πολυς κοσμος εχει το ιδιο ακριβως θεμα

ενω 40 μηνυματα για το gps ηταν απο το ιδιο ακριβως ατομο

 

φιλε μου υπομονη το gs5 θα ναι καλυτερο

ως τοτε ομως αποδεξου οτι το g2 ειναι καλυτερο και του gs4 και του note (τεραστιο μεγεθος)

και κανε υπομονη για το gs5 αφου εκει ειναι τα γουστα σου

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν έχει θέμα εσύ και κάνα δυο εδώ μέσα λέτε ότι σας δουλεύει καλά και όλοι οι άλλοι στο φόρουμ και σε αλλά γκρουπ μέσα σε Facebook κτλ έχουμε πρόβλημα και θα μας πεις να μην μιλάμε κιόλας, αν δεν θες μην τα διαβάζεις εμείς προσπαθούμε μεταξύ μας με δοκιμές να βγάλουμε άκρη.

 

φιλε μου δεν σου λεει να μην μιλάς απλα αμα διαβασεις της τελευταίες δέκα σελιδες θα δεις οτι πέφτει μπόλικη γκρίνια για το gps οτι ειναι άθλιο και τετοια χαζα!!!!εχει καταντήσει χαζομαρα πλέον τοση γκρίνια και τοσο κατήγορο για ενα τετοιο τηλεφωνο!!!!(και δεν ειμαι φαν μια ζωη samsung τηλεφωνα ειχα!!:p) για μενα εχει μια χαρα gps το τηλεφωνο το εχω εδω και μιση ωρα ανοιχτό με το gps test και δεν εχει χασει το σημα ουτε γιοα ενα δευτερολεπτο μεσα στο σπιτι μου και χωρις data!!!!

Link to comment
Share on other sites

μα η πλειοψηφια των μηνυματων για τα "gps προβληματα" τουλαχιστον 40 απανωτα ειναι απο 1 ΑΤΟΜΟ, ΦΡΙΚΑΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΑ!

αυτο χρηζει ψυχιατρικης παρακολουθησης!

εγω νομιζα οτι ηταν διαφορετικα ατομα, ενας εχει παθει ψυχωση :D

Link to comment
Share on other sites

Akoloith δεν διαβάζεις τι γράφουμε κιόλας έγραψε κανένας ότι δεν κλειδώνει δορυφόρους; το πρόβλημα είναι ότι στην διαδρομή χάνει το σήμα είσαι μέσα στα στενά και χάνεσαι και αυτό ψάχνει να βρει δορυφόρους, είναι σπαστικό ρε φίλε.

Και το αλλά με το σέρβις που λες! τώρα να το πάρουν το κινητό μου και να βγουν έξω στο ισόγειο και να κάνουν τεστ μέσα σε δευτερόλεπτα θα κλειδώσει αλλά στο επόμενο στενό μπορεί να το χάσει για 5 δευτερόλεπτα, οπότε; άκυρο το σχόλιο σου!

Δεν θέλω απάντηση να μην συνεχιστή τσάμπα η συζήτηση...αν δεν μας δώσουν update άμεσα εγώ θα το στείλω στο σέρβις πάντως.

Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Φιλε kontz εδω το 16 αρι το εχουν 316... Αν νομιζεις οτι ειναι ακριβο η δεν εχεις τοσα χρηματα ψαξτο αλλα δεν νομιζω να αξιζει το ρισκο να το παρεις απο εξω για να γλυτωσεις 20-30 ευρω σε περιπτωση που εχει ενα προλημα τι θα το κανεις θα το δωσεις πισω ?? :confused:

 

Φίλε ζερβ, προφανώς δεν μιλάω για μια διαφορά των 30€, και επειδή το φόρουμ είναι για βοήθεια και όχι νουθεσίες και μπηχτές για τα οικονομικά των άλλων πάρε την απάντηση που θα έπρεπε να πάρω από κάποιον που ξέρει και θέλει να βοηθήσει:

http://www.merimobiles.com/lg-au-isai-lgl22-5-2-inches-smartphone_p/meri10142.htm

Not :confused:

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ζερβ, προφανώς δεν μιλάω για μια διαφορά των 30€, και επειδή το φόρουμ είναι για βοήθεια και όχι νουθεσίες και μπηχτές για τα οικονομικά των άλλων πάρε την απάντηση που θα έπρεπε να πάρω από κάποιον που ξέρει και θέλει να βοηθήσει:

http://www.merimobiles.com/lg-au-isai-lgl22-5-2-inches-smartphone_p/meri10142.htm

Not :confused:

Καταρχήν δε βλέπω να σε ειρωνεύτηκε πουθενά, και η απάντησή του είναι ορθότατη.

 

Κατα δεύτερον, ωραίο LG....

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ζερβ, προφανώς δεν μιλάω για μια διαφορά των 30€, και επειδή το φόρουμ είναι για βοήθεια και όχι νουθεσίες και μπηχτές για τα οικονομικά των άλλων πάρε την απάντηση που θα έπρεπε να πάρω από κάποιον που ξέρει και θέλει να βοηθήσει:

http://www.merimobiles.com/lg-au-isai-lgl22-5-2-inches-smartphone_p/meri10142.htm

Not :confused:

Αυτό γράφει Isai μπροστά και δεν είναι ιδιο με το g2.

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δε βλέπω να σε ειρωνεύτηκε πουθενά, και η απάντησή του είναι ορθότατη.

 

Κατα δεύτερον, ωραίο LG.ρ...

Δεν είπα ότι με ειρωνεύτηκε αλλά ότι δεν απάντησε σε αυτό που ζήτησα με σαφή νύξη στα οικονομικά μου.Επίσης η απάντηση του βάσει της διαφοράς τιμής που βρήκα δεν είναι ορθή δεδομένου ότι αυτή αγγίζει τα 150€ και δικαιολογεί το Ρίσκο.

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι με ειρωνεύτηκε αλλά ότι δεν απάντησε σε αυτό που ζήτησα με σαφή νύξη στα οικονομικά μου.Επίσης η απάντηση του βάσει της διαφοράς τιμής που βρήκα δεν είναι ορθή δεδομένου ότι αυτή αγγίζει τα 150€ και δικαιολογεί το Ρίσκο.

 

Οτι ο γραπτός λόγος ""σηκώνει" παρεξηγήσεις είναι δεδομένο, ωστώσο στην περίπτωση αυτή εισαι 1000% λάθος και το ορθότερο είναι να ζητήσεις συγνώμη καθώς ο τρόπος που έγραψες είναι τουλ. ακομψος.. επίσης πρόσεχε καθως το link που έχεις δώσει δεν έχει σχέση με το g2 αλλα είναι μαιμου.

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι με ειρωνεύτηκε αλλά ότι δεν απάντησε σε αυτό που ζήτησα με σαφή νύξη στα οικονομικά μου.Επίσης η απάντηση του βάσει της διαφοράς τιμής που βρήκα δεν είναι ορθή δεδομένου ότι αυτή αγγίζει τα 150€ και δικαιολογεί το Ρίσκο.

 

Και αυτος ειναι λογος να του την πεις; Να βοηθησει προσπάθησε και εσυ παρεξηγηθηκες για τα οικονομικα σου! Πολυ που μας ενδιαφερουν κιόλας!

Χαλαρωσε λιγακι, εδω προσπαθουμε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο, με 5 πραγματα που μπορει να ξερει παραπανω ο καθενας μας!

Οπως για παραδειγμα αυτο που σου ειπαν και τα αλλα δυο παιδια. Οτι προκειται για μαϊμού g2 το συγκεκριμενο κινητο. Ολοι να σε προφυλάξουν προσπαθησαν γιατι πιστεψαν οτι δεν ειχες προσεξει την μαιμουδια.

Αν ομως, οπως λες, τα 150ευρω ειναι δελεαρ που δικαιολογει το ρισκο, τοτε go for it! Τι ρωτας;

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...