Jump to content

[Off Topic] LG G2 (D802)


_Aris_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, αρχισα να ριχνω κλεφτες ματιες για g2. Ξενερωνω λογω ελλειψης sd card. Δεν ειμαι φαν music, ειμαι ομως αρκετα της φωτογραφιας και των σχετικα αρκετων app. Θα με καλυψει η 16αρα εκδοση; Ποση τρωει το κινητο εξ αρχης λογω os? Αληθευει οτι τη περιοριζει στα 10 περιπου;

 

 

 

Θα παρει lollipop?

Edited by jim19
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να γύρω στα 10 ειναι ο ελεύθερος χώρος στην έκδοση των 16GB.
Link to comment
Share on other sites

10 και κάτι .. 2.25gb φωτογραφιες και βίντεο ... οι φωτογραφιες είναι γύρω στις 600 .... 50 εφαρμογές .... μπορεί να μην έχει sd card αλλά παιρνει usb otg !! πολύ πρακτικό !!! αααα έχω 3gb ελεύθερο χώρο . εμένα με καλύπτει το 16αρι και ναι, θα πάρει lollipop αρχές του 15
LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

10 και κάτι .. 2.25gb φωτογραφιες και βίντεο ... οι φωτογραφιες είναι γύρω στις 600 .... 50 εφαρμογές .... μπορεί να μην έχει sd card αλλά παιρνει usb otg !! πολύ πρακτικό !!! αααα έχω 3gb ελεύθερο χώρο . εμένα με καλύπτει το 16αρι και ναι, θα πάρει lollipop αρχές του 15

 

Thanks:) η φωτεινοτητα; ειστε ευχαριστημενοι γενικα? ειδα οτι θα μπορουσε να τα πηγαινει πιο καλα. Κατω απο το φως του ηλιου, κανεις δουλεια; αυτο θελω αν εχετε παρατηρησει να ηξερα.... δεν εχω τρελες απαιτησεις..

Link to comment
Share on other sites

Thanks:) η φωτεινοτητα; ειστε ευχαριστημενοι γενικα? ειδα οτι θα μπορουσε να τα πηγαινει πιο καλα. Κατω απο το φως του ηλιου, κανεις δουλεια; αυτο θελω αν εχετε παρατηρησει να ηξερα.... δεν εχω τρελες απαιτησεις..

Δεν ειχα πολλα smartphones για να κανω συγκριση αλλα η φωτεινοτητα του ειναι μια χαρα. Προσωπικα μια φορα μονο στον ενα χρονο χρειαστηκε να το βαλω στο 100%.

Και απ'οσο διαβαζω τα φορουμς δεν εχει ακουστει ουτε ενα παραπονο για τη φωτεινοτητα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Thanks:) η φωτεινοτητα; ειστε ευχαριστημενοι γενικα? ειδα οτι θα μπορουσε να τα πηγαινει πιο καλα. Κατω απο το φως του ηλιου, κανεις δουλεια; αυτο θελω αν εχετε παρατηρησει να ηξερα.... δεν εχω τρελες απαιτησεις..

 

Σιγουρα η φωτεινοτητα του ειναι πολυ καλη,εγω το εχω στο 20% και βλεπω μια χαρα μεσα στο σπιτι..επισης ενα σημαντικο πλεονεκτημα ειναι οτι

εχει και επιλογη αυτοματης εντασης ρυθμιζοντας την απο μονο του αναλογα με το χωρο που βρισκεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ο αισθητήρας που έχει για την φωτεινότητα κάνει παιχνιδάκια συνέχεια αν το έχεις στο αυτόματο όλως εγώ. Δηλαδή το σκουραινει και το ανοίγει συνέχεια. Δεν το έχω δοκιμάσει κάτω από 40 γιατί νομίζω είναι αρκετά σκοτεινό. Έτσι

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαζομάρα είπα, το έβγαλα από το αυτόματο το έχω στο 30 και είναι ακόμα πολύ φωτεινό αν και εντός δωματίου με αρκετό σκοτάδι.

Link to comment
Share on other sites

Ο αισθητήρας που έχει για την φωτεινότητα κάνει παιχνιδάκια συνέχεια αν το έχεις στο αυτόματο όλως εγώ. Δηλαδή το σκουραινει και το ανοίγει συνέχεια. Δεν το έχω δοκιμάσει κάτω από 40 γιατί νομίζω είναι αρκετά σκοτεινό. Έτσι

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαζομάρα είπα, το έβγαλα από το αυτόματο το έχω στο 30 και είναι ακόμα πολύ φωτεινό αν και εντός δωματίου με αρκετό σκοτάδι.

 

Εγώ πάντως σε σκοτεινό δωμάτιο και στο μηδέν να το βάλω, πάλι μου φαίνεται πολύ δυνατό. Έβαλα λοιπόν το darker κι έσωσα τα ματάκια μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...