Jump to content

LG G2 mini (D620)


adipl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή χρονιά. Έχει τύχει και σε μένα.

Samsung galaxy J5 2016 ->android 6

Samsung galaxy tab 2 7 -> cm 13

Lg nexus 4 -> cm 13

Sony ericsson neo v -> cm 11

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 797
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

6 μήνες που το έχω δεν έχω κάποιο πρόβλημα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Ένας φίλος μου έχει το κινητό και χτες κάποιος του το πείραξε και του βγάζει συνέχεια πληκτρολογηστε τον κωδικό για αντίγραφο ασφαλείας. Το κινητό δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις αν δεν πληκτρολογησεις τον κωδικό. Ξέρει κανείς κάτι?
Link to comment
Share on other sites

απο θήκες και τζαμάκια τι παίζει;

 

 

θηκη την γνησια της lg εχω βαλει και προστατεθτικο οθονης X-One.

Link to comment
Share on other sites

απο θήκες και τζαμάκια τι παίζει;

Η γνήσια θήκη της LG είναι η καλύτερη, ζελατίνες κυκλοφορούν χιλιάδες, μακρυά από τις φτηνές γιατί χαράζονται εύκολα

 

Γειά σας. Ένας φίλος μου έχει το κινητό και χτες κάποιος του το πείραξε και του βγάζει συνέχεια πληκτρολογηστε τον κωδικό για αντίγραφο ασφαλείας. Το κινητό δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις αν δεν πληκτρολογησεις τον κωδικό. Ξέρει κανείς κάτι?

Προφανώς αυτός ο κάποιος του έβαλε κωδικό κλειδώματος οθόνης. Να βρει αυτόν τον "κάποιο" και να του πει αμέσως τί κλείδωμα έβαλε και μετά να του σπάσει το κεφάλι :lol:

Edited by bathan

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Δωσε κανα λινκ να καταλαβω για ποια λες.

 

http://mobilefan.gr/images/watermarked/detailed/1/1398771593.jpg

Αυτή είναι η γνήσια θήκη της LG που ανέφερε το παιδί ποιο πάνω.Είναι πολύ καλή και προσωπικά την έχω εδώ και 5 μήνες και είναι απίστευτα βολική καθώς και πρακτική λόγο του "παραθυράκι" που έχει. :D

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

έχει παρατηρήσει κανείς θέμα με το bluetooth?

το συνδέω με το ηχοσύστημα μου στο αυτοκίνητο (clarion FZ709) και όταν ακούω μουσική από το κινητό στα ηχεία του αυτοκινήτου

όταν πατάω next μια μου αλλάζει κομμάτι και άλλες 20 όχι.

τι γίνετε ξέρετε; έχω δοκιμάσει διάφορα players αλλά τίποτα !!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη θήκη, το πίσω καπάκι το βγάζεις ή κουμπώνει πάνω του;

 

Η θήκη κουμπώνει πάνω στο κινητό,το καπάκι δεν το βγάζεις.Η θήκη προσθέτει λίγο όγκο στο κινητό αλλά δεν είναι τίποτα ενοχλητικό.Επίσης με την συγκεκριμένη θήκη αν θες να χρησιμοποιήσεις τα NFC πρέπει να βγάλεις την θήκη.

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη κουμπώνει πάνω στο κινητό,το καπάκι δεν το βγάζεις.Η θήκη προσθέτει λίγο όγκο στο κινητό αλλά δεν είναι τίποτα ενοχλητικό.Επίσης με την συγκεκριμένη θήκη αν θες να χρησιμοποιήσεις τα NFC πρέπει να βγάλεις την θήκη.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ένας βασικός λόγος που επέλεξα G2 Mini είναι οι μαζεμένες διαστάσεις του, όποτε για μένα είναι "θέμα" ο έξτρα όγκος που του δίνει. Κρίμα που δεν έχει Flip ενσωματωμένη στο καπάκι.

 

 

Επίσης, πλέον έχουμε και Lollipop CM12 για όσους δεν γνωρίζουν! Κάποια στιγμή θα τη περάσω και θα ανεβάσω βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

http://mobilefan.gr/images/watermarked/detailed/1/1398771593.jpg

Αυτή είναι η γνήσια θήκη της LG που ανέφερε το παιδί ποιο πάνω.Είναι πολύ καλή και προσωπικά την έχω εδώ και 5 μήνες και είναι απίστευτα βολική καθώς και πρακτική λόγο του "παραθυράκι" που έχει. :D

 

Την έχει βρει κάνεις αυτή σε άσπρη; Ψάχνω εδώ και μέρες και πουθενά...:worry:

Link to comment
Share on other sites

έχει παρατηρήσει κανείς θέμα με το bluetooth?

το συνδέω με το ηχοσύστημα μου στο αυτοκίνητο (clarion FZ709) και όταν ακούω μουσική από το κινητό στα ηχεία του αυτοκινήτου όταν πατάω next από το clarion μια μου αλλάζει κομμάτι και άλλες 20 όχι.

τι γίνετε ξέρετε; έχω δοκιμάσει διάφορα players αλλά τίποτα !!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να έχει θέμα το bt του clarion. Με Sony handsfree stereo ακουστικά που έχω, κανένα πρόβλημα. Δυνατά χωρίς κοψίματα και με άμεση ανταπόκριση στις εντολές...
Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να έχει θέμα το bt του clarion. Με Sony handsfree stereo ακουστικά που έχω, κανένα πρόβλημα. Δυνατά χωρίς κοψίματα και με άμεση ανταπόκριση στις εντολές...

 

εγώ αυτό δεν έχω την άμεση ανταπόκριση στις εντολές αλλά με το παλιό μου ΝΟΚΙΑ 5800 όλα δούλευαν ρολόι

 

όσο για θήκη λευκή τύπου LG

http://www.e-shop.gr/nillkin-flip-case-fresh-series-for-lg-g2-mini-d620-white-p-TEL.019177

http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=4140&page=1

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ένας βασικός λόγος που επέλεξα G2 Mini είναι οι μαζεμένες διαστάσεις του, όποτε για μένα είναι "θέμα" ο έξτρα όγκος που του δίνει. Κρίμα που δεν έχει Flip ενσωματωμένη στο καπάκι.

Η θήκη είναι τέλεια, δεν προσθέτει καθόλου όγκο. Επιπλέον καλύπτει καλύτερα τα πίσω πλήκτρα και δεν πατιούνται εύκολα από μόνα τους

 

Αυτές δεν είναι οι γνήσιες της LG και πιθανόν να μην παίζει το παραθυράκι όπως πρέπει. Οι γνήσιες θήκες έχουν 19 ευρώ

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη είναι τέλεια, δεν προσθέτει καθόλου όγκο. Επιπλέον καλύπτει καλύτερα τα πίσω πλήκτρα και δεν πατιούνται εύκολα από μόνα τους

 

 

Αυτές δεν είναι οι γνήσιες της LG και πιθανόν να μην παίζει το παραθυράκι όπως πρέπει. Οι γνήσιες θήκες έχουν 19 ευρώ

τραβάτε και πληρώστε 19 ευρώ

όσο για το παραθυράκι είναι μια επιλογή από τα settings

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ένας βασικός λόγος που επέλεξα G2 Mini είναι οι μαζεμένες διαστάσεις του, όποτε για μένα είναι "θέμα" ο έξτρα όγκος που του δίνει. Κρίμα που δεν έχει Flip ενσωματωμένη στο καπάκι.

 

 

Επίσης, πλέον έχουμε και Lollipop CM12 για όσους δεν γνωρίζουν! Κάποια στιγμή θα τη περάσω και θα ανεβάσω βίντεο.

Μην σε αποθαρρύνει η συγκεκριμένη θήκη επειδή είπα ότι βάζει λίγο όγκο.Αν έχεις την θήκη με το κινητό και την βγάλεις εκεί γίνεται αισθητή η διαφορά.Αλλά όπως προ είπα δεν είναι καθόλου ενοχλητική και πίστεψε αξίζει με την θήκη το κινητό.

 

Την έχει βρει κάνεις αυτή σε άσπρη; Ψάχνω εδώ και μέρες και πουθενά...:worry:

 

http://external.webstorage.gr/ProductImages/0974092/Lg-g2-mini-quick-window-case-white-left-1000-0974092.jpg

Λογικά εννοείς αυτήν εδώ.Είναι η γνήσια της LG σε άσπρη.Στο skroutz αν την ψάξεις έχει 18,90.

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ, με κάνατε να το ξανά σκεφτώ για τη flip case. Λέω να τη πάρω σε άσπρο και γω. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα προσπάθησα να βοηθήσω και έδωσα λάθος νοήμα σε αυτό που ήθελα να πω :p Πάντος πραγματικά αξίζει η θήκη και είναι πολύ καλή και για να προστατέψει το κινητό.Αν την πάρεις θα μας θυμηθείς :happy:

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

η θήκη είναι πολύ καλή δεν δίνει όγκο. βέβαια θέλει και μεμβράνη προστασίας γιατί το άνοιγμα αφήνει εκτεθειμένο το κινητό σε εκείνο το σημείο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά 2 βδομάδες από την αγορά του έπεσε μαζί με την θήκη και ράγισε σε ένα σημείο η οθόνη του,μετά από αυτό του έβαλα "τζαμάκι" και έχω παράλληλα και την θήκη.Τουλάχιστον τώρα και να πέσει δεν ανησυχώ :p

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πείρα αυτή τη θήκη παιδιά περιμένω να ερ8ει

http://www.e-shop.gr/nillkin-flip-case-fresh-series-for-lg-g2-mini-d620-black-p-TEL.019176

 

που ίσως ήταν και τελευταία κοματια γιατί βλέπω πλέον γράφουν "Εξαντλημένο"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G2 mini (D620)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...