Jump to content

Σκονη μεσα απο την οθόνη


Ultron
 Κοινοποίηση

Έχετε σκονη στο LG G2?  

59 members have voted

  1. 1. Έχετε σκονη στο LG G2?

    • Ναι
      4
    • Οχι
      42
    • Δεν εχω ιδεα....
      13


Recommended Posts

Κοίτα σε μένα η αλήθεια είναι ότι χάλασαν :-/ αλλά δεν είναι λόγος αυτός να μην το πας! Ούτε σημάδια αφήνουν ούτε τπτ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 68
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

 

Δεν το πήγα. Απλά θέλω να ξέρω αν με καλύπτει π.χ η εγγύηση...

 

Την 2+ μέρα έβγαλε έναν τεράστιο κόκκο σκόνης κάτω αριστερά.

 

Ούτε πέσιμο Ούτε τίποτα.

 

 

Απλά φοβάμαι μην έχει σημάδια που ανοίχτηκε ή αν το αντικαταστησουν βάλουν καμιά οθόνη προβληματική ή με καμμένα πιξελ

 

κ εγω που το πηγα για τον ακριβως ιδιο λογο με εσενα απλα αλλαξαν ολη την οθονη κ ηταν σαν καινουριο. μην σου πω κ καλυτερο! οχι σημαδια απο κατσαβιδια κ τετοια δν ειχα.. ηταν ακριβως οπως το αγορασα!

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα εμαιλ και μου είπαν όλα όκ μπορώ να το πάω κλπ.. Απλά επειδή δεν θα κάτσω πολύ Αθήνα ελπίζω να μην αλλάξει κάτι μέχρι τον Ιούλιο και να μπορούν να μου το κάνουν και τότε xD
Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα εμαιλ και μου είπαν όλα όκ μπορώ να το πάω κλπ.. Απλά επειδή δεν θα κάτσω πολύ Αθήνα ελπίζω να μην αλλάξει κάτι μέχρι τον Ιούλιο και να μπορούν να μου το κάνουν και τότε xD

procordia το πηγες?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

procordia το πηγες?

 

Δεν το πήγα γιατί δεν είχα χρόνο..

 

Λέτε να κάνουν κάτι και το για το πίσω που κάνει κρακ κρακ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πήγα γιατί δεν είχα χρόνο..

 

Λέτε να κάνουν κάτι και το για το πίσω που κάνει κρακ κρακ?

 

Όταν λες το πίσω που κάνει κρακ κρακ εννοείς ότι τρίζει το καπάκι;

Link to comment
Share on other sites

Yep αυτό εννοώ

 

Άλλαξα εγώ καπάκι επειδή ετριζε και για την ώρα το καινούργιο τρίζει σαφώς λιγότερο και σε λιγότερα σημεία. Με τον καιρό θα φανεί αν θα γίνει και αυτό έντονα "τριζάτο".

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα εγώ καπάκι επειδή ετριζε και για την ώρα το καινούργιο τρίζει σαφώς λιγότερο και σε λιγότερα σημεία. Με τον καιρό θα φανεί αν θα γίνει και αυτό έντονα "τριζάτο".

Έτριζε κι εμένα το καπάκι και το άνοιξα και περιμετρικά του έριξα λίγες σταγόνες σπρέι σιλικόνης... Από τότε, περίπου 2 μήνες, έχω ξεχάσει τι θα πει τρίξιμο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Όταν βγάλει κιτρινιλα στην οθόνη είναι κάτι έντονο?

Έχει βγάλει κάποιος πού είχε πρόβλημα φώτο το κινητό του?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή δεν είναι έντονο... Σιγά σιγά γίνεται... Που είναι εσένα; εμένα την έβγαλε δεύτερη φορά :P

Θα το ππάω από Σεπτέμβρη όμως για φτιάξιμο Γτ στο μήνα με την ζέστη που έχει θα την ξανακιτρινησω! Δυστυχώς δεν έχω άλλη συσκευή να το βγάλω φωτογραφία... Όταν βρω θα ανεβάσω

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάλει κιτρινιλα στην οθόνη είναι κάτι έντονο?

Έχει βγάλει κάποιος πού είχε πρόβλημα φώτο το κινητό του?

Ειναι σπαστικο και μεγαλωνει ρε γ@μøτο! Και πλεον δεν ειναι κιτρινιλα αρχιζει και παιρνει κι αλλα χρωματα οπως κοκινο, μοβ και μπλε. Ξερεις, σαν να πιεζεις με δυναμη καποια οθονη.

Οταν βρω φωτογραφικη θα ανεβασω μια.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάλει κιτρινιλα στην οθόνη είναι κάτι έντονο?

Έχει βγάλει κάποιος πού είχε πρόβλημα φώτο το κινητό του?

Ειναι σπαστικο και μεγαλωνει ρε γ@μøτο! Και πλεον δεν ειναι κιτρινιλα αρχιζει και παιρνει κι αλλα χρωματα οπως κοκινο, μοβ και μπλε. Ξερεις, σαν να πιεζεις με δυναμη καποια οθονη.

Οταν βρω φωτογραφικη θα ανεβασω μια.

Εχω το 32αρι και για εγγυηση πρεπει να το στειλω στο expansys και το σκεφτομαι.

Εχει κανεις εμπειρια απο αυτο το μαγαζι και ποσες μερες θα παρει;

 

Σορρυ για το διπλο ποστ. Ειχα προβλημα συνδεσης και δεν καταλαβα αν αναρτηθηκε το πρωτο.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε λευκο φοντο και σε σκουρο μπλε φοντο με 60% μη αυτοματη φωτεινοτητα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται και όντως είναι πολύ σπαστικό

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να μπει Σεπτέμβρης Για να μην την ξανά αλλάξω και τρίτη φορά :)

Τί εννοεις; Την αλλαξες δυο φορες; Για ποιους λογους; Με την ελληνικη εγγυηση; Ποσο καιρο ησουν χωρις τη συσκευη περιμενοντας την αλλαγη; Καταλαβες διαφορα μεταξυ των τριων οθωνων που εχεις χρησιμοποιησει; Τί σχεση εχει ο Σεπτεμβρης;

Παρε να' χεις ερωτησεις. :)

Εγω το σκεφτομαι ακομα γιατι εχω το 32αρι και πρεπει να το στειλω στο expansys και φοβαμαι τον χρονο που θα κανει να παει, να φτιαχτει και να ερθει και φοβαμαι μην δεν την κολλησουν καλα και δεν ειναι ακριβως οπως ειναι τωρα ή μηπως βαλουν καμια χειροτερη οπως αυτες που αναφερουν τα παιδια που τους εμφανιζοντε πιο εντονα οι καθετες γραμμες. Ειμαι ψίρας, το ξερω.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τριτη φορα στο σερβις εννοω! μια φορα εχω αλλαξει την οθονη! αλλα λογω φρικτης εως απαραδεκτης χρησης του κινητου εκ μερους μου σε συνδιασμο με τις θερμοκρασιες του καλοκαιριου ξανακιτρινησε και αν το παω πριν τελειωσει το καλοκαιρι θα ξανακιτρινησει!

ελληνικη εγγυηση ειχε! δυο μερες κανανε νομιζω να το επισκευασουν αλλα μ ειχαν αλλαξει και πλακετα και καπακι για το gps (και μ εβαλαν ελλατωματικη πλακετα κ ειχα αλλη ταλαιπωρια μετα!)

εμενα ιδια μ φανηκε η οθονη π μ εβαλαν και η επισκευη ηταν αψογη! το ιδιο ψειρας ειμαι κ εγω :)

Link to comment
Share on other sites

Την cpu με πιο πρόγραμμα μην μετράτε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...