Jump to content

Jiayu G4S


kostas123pao
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ας μου λύσει κάποιος την απορία.. Κάνω μια νέα συνομιλία sms και στέλνω ένα μήνυμα σε κάποιον. Μόλις εκείνος απαντήσει το κινητό φτιάχνει μια νέα συνομιλία με το εισερχόμενο μήνυμα αντί να βάλει το εισερχόμενο στη συνομιλία που δημιούργησα εγώ στέλνοντας το πρώτο. Από εκεί και πέρα το chat συνεχίζεται κανονικά. Αλλά δυο συνομιλίες και κάθε φορά πρέπει να σβήνω τη μια. Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου λύσει κάποιος την απορία.. Κάνω μια νέα συνομιλία sms και στέλνω ένα μήνυμα σε κάποιον. Μόλις εκείνος απαντήσει το κινητό φτιάχνει μια νέα συνομιλία με το εισερχόμενο μήνυμα αντί να βάλει το εισερχόμενο στη συνομιλία που δημιούργησα εγώ στέλνοντας το πρώτο. Από εκεί και πέρα το chat συνεχίζεται κανονικά. Αλλά δυο συνομιλίες και κάθε φορά πρέπει να σβήνω τη μια. Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.

 

μήπως γιατί εσύ όταν στέλνεις γράφεις το νούμερο χωρίς +30 στην αρχή ενώ το κινητό μετά όταν στέλνει ο άλλος προσθέτει το +30 με αποτέλεσμα να είναι σαν 2 διαφορετική αριθμοί..

Link to comment
Share on other sites

Και τι θέλει σώνει και καλά +30 μπροστά? Θα το δω αυτό που λες.. Ευχαριστώ.. Αν είναι αυτό υπάρχει κανένας τρόπος να αλλάξω μαζικά όλες τις επαφές μου να έχουν +30 μπροστά?
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανένας πρόβλημα με το gps; Τις τελευταίες μέρες δεν μου συνδέεται με τίποτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και τι θέλει σώνει και καλά +30 μπροστά? Θα το δω αυτό που λες.. Ευχαριστώ.. Αν είναι αυτό υπάρχει κανένας τρόπος να αλλάξω μαζικά όλες τις επαφές μου να έχουν +30 μπροστά?

Number fixer λέγεται η εφαρμογή

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και τι θέλει σώνει και καλά +30 μπροστά? Θα το δω αυτό που λες.. Ευχαριστώ.. Αν είναι αυτό υπάρχει κανένας τρόπος να αλλάξω μαζικά όλες τις επαφές μου να έχουν +30 μπροστά?

 

Αν είσαι με Vodafone / Wind χρειάζεσαι το +30 μπροστά, αν είσαι με Cosmote και το έχεις, πρέπει να το αφαιρέσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας μου λύσει κάποιος την απορία.. Κάνω μια νέα συνομιλία sms και στέλνω ένα μήνυμα σε κάποιον. Μόλις εκείνος απαντήσει το κινητό φτιάχνει μια νέα συνομιλία με το εισερχόμενο μήνυμα αντί να βάλει το εισερχόμενο στη συνομιλία που δημιούργησα εγώ στέλνοντας το πρώτο. Από εκεί και πέρα το chat συνεχίζεται κανονικά. Αλλά δυο συνομιλίες και κάθε φορά πρέπει να σβήνω τη μια. Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.

 

Αυτο εινα το Call/sms bug που αναφερεται και στις πρωτες σελιδες

Δεν ξερω αν εχει βφει καποια ΡΟΜ που να το ελυσε, αλλα δοκιμασε καποια εφαρμογη οπως αυτην που σου προτειναν παραπανω ή αν εχεις εγκατεστημενο το gravitybox, μπορεις απο εκει μεσα να προσθεσεις το +30 σε ολες σου τις επαφες

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετέ πως επαναφέρω τη συσκευή στην αρχική μορφή,επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων?

Ναι ...σβήνονται όλα από την εσωτερική σου κάρτα(υπάρχει και εντολή να σβήσεις και της εξωτερικής σου άμα θες) ..άμα είσαι root παραμένει δεν χάνετε ..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με μια κάρτα Vf κ μια Cosmote, πως κάνεις παιχνίδι; Αν βάλεις το +30 θα διαβάζει τις επαφες η Vf αλλά όχι η Cosmote? Oπότε όταν στέλνεις πχ μνμ μέσω Vf και σου απαντάνε στη Cosmote, δεν εμφανίζεται η επαφή;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν τα ακουστικά MH-1 της sony δουλεύουν με το g4s?

 

Θα δουλέψουν μια χαρά μην ανησυχείς! Και εγώ της Sony έχω.

 

Το G4s είναι ανώτερο από τα άλλα G4 σε όλα του!!!

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

http://androidteamforce.es/en/rom-g4s-aosp-4-4-2-tf-v2-team-force-2/

 

έχει δοκιμάσει κανείς αυτή την ROM; δεν καταλαβαίνω την διαδικασία εγκατάστασης μετά από το σημείο που λέει "configure your google account and wait 5 mins". Τί είναι ο΄λη αυτή η διαδικασία μετά την εγκατάσταση από το recovery;

Link to comment
Share on other sites

http://androidteamforce.es/en/rom-g4s-aosp-4-4-2-tf-v2-team-force-2/

έχει δοκιμάσει κανείς αυτή την ROM; δεν καταλαβαίνω την διαδικασία εγκατάστασης μετά από το σημείο που λέει "configure your google account and wait 5 mins". Τί είναι ο΄λη αυτή η διαδικασία μετά την εγκατάσταση από το recovery;

Κακή Ισπανο-Αγγλική μετάφραση

Προτείνει να περιμένεις μόλις τελειώσει για να φoρτώσει πλήρως η rom...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Κακή Ισπανο-Αγγλική μετάφραση

Προτείνει να περιμένεις μόλις τελειώσει για να φoρτώσει πλήρως η rom...

άρα η διαδικασία δεν έχει τίποτα διαφορετικό από τα συνηθισμένα... μήπως ξέρουμε και αν μπορεί να μπει από 4.2.2 ή πρέπει πρώτα να μπει η official kitkat;

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει όλες τις Kit Kat, επίσημες και custom και όλες έχουν θεματάκια με ασυμβατότητα σε εφαρμογές. Για 'μένα η καλύτερη είναι και η τελευταία επίσημη 4.2.2 του Ιουνίου...

 

Περιμένουμε την τελική ΚitKat από Jiayu που θα βγει εντός του μήνα. Πιστεύουμε να λύνει όλα τα θεματάκια...

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε την τελική ΚitKat από Jiayu που θα βγει εντός του μήνα. Πιστεύουμε να λύνει όλα τα θεματάκια...

Είναι επίσημο αυτό, πού το είδες;

... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
Link to comment
Share on other sites

Κοπέλια καλησπέρα κι απο μένα! Πριν μερικές μέρες παρέλαβα κι εγώ το κινητό και είναι απλά τέλειο!! Είναι όμορφο γενικά και φέρνει αρκετά στο iphone(αν και λιγο πιο βαρύ απ'ότι περίμενα!'Όλα τέλεια ήταν μέχρι σήμερα το πρωί που πήγα να το ανοίξω και δεν άνοιγε!Ξεκινούσε μόνο κι έβγαζε το logo της jiayu και κολλούσε εκεί!Και απλά έμενε εκεί και δεν έκανε τίποτα άλλο!Το χρησιμοποιώ αυτές τις μέρες χωρίς sim λόγω της δουλειάς μου επειδή δεν θέλω να λερωθεί στα χώματα και απο βδομάδα που σταματάω έχω σκοπό να τη βάλω πάλι αλλα δεν νομίζω να είναι αυτό το πρόβλημα! Ούτε μπαταρίας πρέπει να είναι γιατί χτες το βράδυ που το έκλεισα είχε 24% και σήμερα το φόρτιζα αλλά και πάλι ακόμα μόνο το λογότυπο το αρχικό της εταιρείας δείχνει και τίποτα άλλο! Τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...