Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικο μου ειναι sm 900f απο οτι εψαξα ειναι το international.Οποτε θα το αφησω να την κανει μετα σπιτι.Και μετα θελει reset κτλ οπωσδηποτε?

Ποιάς χώρας είναι το κινητό σου φίλε και σου ήρθε αναβάθμιση??Γιατι μόλις το τσέκαρα και δεν είδα κάτι..

Εννοείται μετά την αναβάθμιση κανε hard reset να έχεις το κεφαλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Aπο Ελλαδα το πηρα.Ηταν κατι που τελειωνε σε 3 και απλα πηγε στο 5.Βελτιωθηκαν κατι κουλα που εκανε.Δεν εκανα βεβαια reset γιατι δεν μπαινω στην διαδικασια να τα ξαναβαλω ολα.Μεχρι τωρα παιζει καλα μπαλιτσα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να κάνω αγορά από skroutzo μαγαζα... Ξέρετε κάποιο καλό και αν φέρνουν όλα το f το ευρωπαϊκό;;; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να κάνω αγορά από skroutzo μαγαζα... Ξέρετε κάποιο καλό και αν φέρνουν όλα το f το ευρωπαϊκό;;; ευχαριστώ

Citisshop, kaizer (ολα), phone gallery, ειναι καλά καταστήματα. Για το f που γράφεις, όλοι αυτό φέρνουν που είναι το διεθνές, δεν έχει άλλη έκδοση όταν ψάχνεις το GALAXY s5. Αν ψάξεις τo s5+ η το duos εκεί δεν ξέρω ίσως είναι έκδοση εκτός Ευρώπης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, για όποιον τον ενδιαφέρει, έκανα την τελευταία αναβάθμιση που μου ήρθε σε SM-G900F (G900FXXU1BOE5) μέσω kies και έχω δει διαφορά στην ταχύτητα του κινητού. Βασική διαφορά είναι ότι τα lags έχουν σχεδόν εξαφανιστεί.
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Citisshop, kaizer (ολα), phone gallery, ειναι καλά καταστήματα. Για το f που γράφεις, όλοι αυτό φέρνουν που είναι το διεθνές, δεν έχει άλλη έκδοση όταν ψάχνεις το GALAXY s5. Αν ψάξεις τo s5+ η το duos εκεί δεν ξέρω ίσως είναι έκδοση εκτός Ευρώπης

Σε ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Να ρωτήσω κάτι...Η Cyanogen 12 ειναι η καλύτερη rom για Galaxy S5???

Η cyanogen είναι aosp δεν συγκρίνεται με την στοκ ρομ, είναι άλλη φάση

Link to comment
Share on other sites

Η cyanogen είναι aosp δεν συγκρίνεται με την στοκ ρομ, είναι άλλη φάση

 

Η omega είναι πολύ καλή στο S5 , κατά την γνώμη μου...

Link to comment
Share on other sites

Το aosp τι είναι?

 

Android Open Source Project..αυτο σημαινει μ ενα γκουγκλαρισμα θα σου λυθουν οι αποριες..:)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω το εξής θέμα εδώ και 1-2 μέρες. Αρχικά φοράω αγγλική, τελευταία έκδοση με ρουτ. Το θέμα μου είναι ότι κάποιες φορές ενώ έχω ανοιχτό το wifi, όταν ξεκλειδωσω το κινητό δεν μπαίνει ίντερνετ, αλλά θέλει κανα 30-40 δευτερόλεπτα για να συνδεθεί. Εν είμαι συνδεμενος δηλαδή στο δίκτυο wifi, δεν φορτώνουν οι σελίδες. Διευκρίνηση ότι δεν έχω greenify για να κάνει τυχόν παρεμβολες
Link to comment
Share on other sites

Οκ...άρα πάω σε Cyanogen.? Επίσης ποια είναι η εφαρμογή για της διαφημίσεις?

Adaway και κατεβάζεις από xda

Link to comment
Share on other sites

Καμιά άλλη καλή κ χρήσιμη εφαρμογή?

Titanium backup and root. Ειναι για ν σβησεις τη σαβούρα που υπάρχει, καθώς και για να κρατήσεις backup εφαρμογών

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους, μετά από μια μικρή αναβάθμιση που έκανα από χθες που μου ήρθε δεν με αφήνει να βγάλω drama shot.

Επισης μου εχει καταπιει την μπαταρια!

Υπάρχει κάποιος που μπορεί να βοηθισει?Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους, μετά από μια μικρή αναβάθμιση που έκανα από χθες που μου ήρθε δεν με αφήνει να βγάλω drama shot.

Επισης μου εχει καταπιει την μπαταρια!

Υπάρχει κάποιος που μπορεί να βοηθισει?Ευχαριστώ

Για την μπαταρία κάνε επαναφορά εργοστασιακων. Για το άλλο δεν ξέρω τι παίζει

Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία κάνε επαναφορά εργοστασιακων. Για το άλλο δεν ξέρω τι παίζει

 

Έκανα αλλά τπτ. ενώ μου έβγαζε δύο μέρες τώρα στην 1η μέρα έχει πέσει στο 56% ηδη! Για το drama shot δεν ξέρει κανεις κάτι ???

Edited by AntwnisSt
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...