Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

snapdragon 805 ενω στο g3 snapdragon 801 τα σπαει το κινητο μιλαμε,το σκεφτομαι παρα πολυ,ημουν ετοιμος για το m8 αλλα σταματησα!!τωρα εγγυηση...........σαν να ειναι μια viper!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

ειχα το g3 και δεν συγκρινεται με το σ5. το εινα ειναι παιχνιδι και το αλλο κινητο. σε μερικα χρονια ισως η lg φτιαξει κινητο . προς στιγμην η λυση ειναι μια. σ5 και νοτε4

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το s4 και τελευταία δεν είμαι πολύ ικανοποίημενος με ψιλοκολληματακια και κάμερα... Σκεφτόμουν για g3 αλλά διαβάζω το φόρουμ και δεν βλέπω πάρα πολύ θετικά σχόλια.. Το s5 τι λέει;; αξίζει;; βελτιώθηκε;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το s4 και τελευταία δεν είμαι πολύ ικανοποίημενος με ψιλοκολληματακια και κάμερα... Σκεφτόμουν για g3 αλλά διαβάζω το φόρουμ και δεν βλέπω πάρα πολύ θετικά σχόλια.. Το s5 τι λέει;; αξίζει;; βελτιώθηκε;;;

Δεν είχε κανένα πρόβλημα για να βελτιωθεί :P το έχω από τέλη Ιουνίου και είναι τέλειο όλα δουλεύουν ρολόι. Όπως θα σου επιβεβαιωσουν και τα υπόλοιπα παιδιά εδώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς,το έχω απ το Μάη κ όλα δουλεύουν άψογα,πολύ ξενοιασιά με αυτό το κινητό.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ενα μηνα το εχω!

Ειναι η πρωτη φορα που δεν βλεπω το παραμικρο προβλημα σε συσκευη μου!

Απροβληματιστο και η μπαταρια πολυ καλη!!

Link to comment
Share on other sites

+10000 απο τα λιγα κινητα τα τελευταια χρονια χωρις παιδικα νοσηματα.αυτη τη στγμη ολα τα παιδια στο g3 forum αγανακτουν με τον απαραδεχτο ηχο κ τα συνεχη κοληματσ σε μενου κ εφαρμογες.τετοια προβληματα δεν ειχαν ουτε τα νοκια του 2k.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

+10000 απο τα λιγα κινητα τα τελευταια χρονια χωρις παιδικα νοσηματα.αυτη τη στγμη ολα τα παιδια στο g3 forum αγανακτουν με τον απαραδεχτο ηχο κ τα συνεχη κοληματσ σε μενου κ εφαρμογες.τετοια προβληματα δεν ειχαν ουτε τα νοκια του 2k.

Που ακριβώς τα διαβάζεις αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το s4 και τελευταία δεν είμαι πολύ ικανοποίημενος με ψιλοκολληματακια και κάμερα... Σκεφτόμουν για g3 αλλά διαβάζω το φόρουμ και δεν βλέπω πάρα πολύ θετικά σχόλια.. Το s5 τι λέει;; αξίζει;; βελτιώθηκε;;;

 

Απο τις καλυτερες αγορες που εκανα φετος το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς τα διαβάζεις αυτά;

 

Search button is ur best friend in a forum

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.

Χρήστης σ5 εδω και κανα 2μηνο και εγω. Αρχικά θα θελα να πω οτι ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος απο το κινητό και ειδικά απο την μπαταρία του.

 

Το θέμα μου ειναι οτι ψαχνω εναν τροπο να βλέπω σε μια scrollable λιστα τα τραγούδια μου στο widget της μουσική στην οθονη κλειδώματος. Θυμάμαι στο galaxy nexus διαλεγα ποιο κομμάτι ήθελα να ακούσω χωρίς να ξεκλειδωσω το κινητό. Ξέρετε καποια εφαρμογή που το κάνει αυτό?

Siemens s35, Ericsson t66, Sharp gx10, Siemens sx1, Nokia n70, Nokia n73,Lg viewty, Motorola Milestone, Nokia n8, Samsung galaxy nexus, Samsung galaxy s4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, S6 Edge, Samsung Galaxy S8 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορεί κάποιος να μου πει αν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιήσω τον περιορισμό των 20 γραπτών μηνυμάτων σε ομαδική αποστολή;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε το τηλ να βαραει δυνατα κ οχι προοδευτικα τι κακο ειναι αυτο δεν ακου τιποτα!!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε το τηλ να βαραει δυνατα κ οχι προοδευτικα τι κακο ειναι αυτο δεν ακου τιποτα!!!

 

Αυτό γίνεται αλλά μόνο αν είσαι root και μέσω του Wanam.

 

https://www.dropbox.com/sc/eesuogfj4mmtte6/AADtZYG0jahj-1bPIQhHbfk3a

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε το τηλ να βαραει δυνατα κ οχι προοδευτικα τι κακο ειναι αυτο δεν ακου τιποτα!!!

Disable Increasing Ring από το play store.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το s4 και τελευταία δεν είμαι πολύ ικανοποίημενος με ψιλοκολληματακια και κάμερα... Σκεφτόμουν για g3 αλλά διαβάζω το φόρουμ και δεν βλέπω πάρα πολύ θετικά σχόλια.. Το s5 τι λέει;; αξίζει;; βελτιώθηκε;;;

Απλά το πιο ολοκληρωμένο κινητό των τελευταίων χρόνων αλλά και το καλύτερο μεταξύ των τωρινών ανταγωνιστών του.

Το πιο ισορροπημένο συνολικά.

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ τη δικιά μου εμπηρεία με το s5 το οποίο έχω αλλάξει 5 φορές μέχρι τώρα.

 

Σε όλα τα κινητά και τα 5 η οθόνη σε διάφορα σημεία είχε σημάδια οπού αν τα καθαρίσεις με τη μπλούζα σου έφευγαν, αλλά μόλις τα ακουμπήσεις με το χέρι σου ξαναεμφανιζόντουσαν.

 

Μόνο εγώ είμαι τόσο γκαντέμης, να πω ότι όλα ήταν από σκρουτζομάγαζα και από Πορτογαλία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εδω και μια βδομαδα εκανα ενα τεστ...εφαρμογες που δεν χρειαζομουν τις εκλεισα με Greenify ειδικα στο 8 ωρο εργασιας (και επιλεκτικα οταν τις χρειαζομουν τις ανοιγα και ξανα κλεισιμο ) και μονιμα την μπαταρια στην "απλη" εξοικονομηση ενεργειας...απλα η μπαταρια ξεχναει να τελειωσει...το αναφερω εδω μπας και καποιος γνωστης μας πει τη γνωμη του μηπως δεν ειναι σωστο να την εχουμε μονιμα στην εξοικονομηση?...
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, Στο menu του s5 δεν έχω βρει την εφαρμογη του Knox. Στο Note 3 ήταν στις εφαρμογες. :worry:

Που μπορώ να την βρω?

 

Ευχαριστώ.

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, Στο menu του s5 δεν έχω βρει την εφαρμογη του Knox. Στο Note 3 ήταν στις εφαρμογες. :worry:

 

Που μπορώ να την βρω?

 

 

 

Ευχαριστώ.

 

 

Ουτε εγω το βρηκα!!

Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από S2 σε S5 πραγματικά άλλαξα γαλαξία.Οθοναρα απίστευτη μπαταρία ταχύτατος επεξεργαστής. Ειλικρινά δε το μετάνιωσα καθόλου και στο Antutu 42.000!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, Στο menu του s5 δεν έχω βρει την εφαρμογη του Knox. Στο Note 3 ήταν στις εφαρμογες. :worry:

Που μπορώ να την βρω?

 

Ευχαριστώ.

 

Είπαν οτι θα έρθει η έκδοση KNOX 2.0 με κάποια αναβάθμιση. Περιμένουμε.

 

Ερχόμενος από S2 σε S5 πραγματικά άλλαξα γαλαξία.Οθοναρα απίστευτη μπαταρία ταχύτατος επεξεργαστής. Ειλικρινά δε το μετάνιωσα καθόλου και στο Antutu 42.000!

 

Με γειά σου φίλε! Καλωσήρθες :D

Link to comment
Share on other sites

ειά σας μέσα στους επόμενους 2 μήνες σκέφτομαι να αλλάξω το sgs 2 που έχω με ένα πιο καινούργιο και θα ήθελα την βοήθεια σας σε ότι αφορά το πόσο καλό είναι το s5 (σε όλους τους τομείς π.χ gps-camera-batery κ.λ.π),εννοείτε κάποιος που το έχει "δουλέψει" πολύ το κινητό και το έχει καιρό.Επίσης αν έχει κάποιος και το Note 3 μπορεί να μου πεί συγκριτικά με το s5 πιο πιστέυει ότι είναι πιο πλήρες κινητό;Και τέλος αν υπάρχει κάποιο έμπιστο μαγαζί με καλύτερες τιμές από 440euro(αν υπάρχει) να το παραγγείλω.Ευχαριστώ Edited by lagos12
Δεν απαντάει κανένας!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος νοτε3 σ5..το σ5 εχει καλυτερη οθονη ,καλυτερη καμερα κ ηχειο κ ειναι κ λιγο ποιο ακαριαιο ποιο γρηγορο αν κ οχι τοσο σμουθ οσο το νοτε, την αισθηση πληρωτητας ομως που σου δινει το νοτε 3 δεν την εχει, διαλεγεις κ περνεις. Οσο για την Μπαταρια κ τα δυο ειναι φοβερα σε αυτον τον τομεα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...