Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα εχω ξανακανει την ερωτηση αλλα δεν βρηκα καποια απαντηση...εχω παρει μια θηκη τυπου flip και οταν το ανοιγω δεν ενεργοποιητε η οθονη η όταν κλεινει δεν εχει το μαυρο φοντο π.χ όπως το s4 ...πρεπει να κάνω κατι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Τελικα, δεν τα καταφερα να το παρω. Δεν προλαβα.

Διαβαζω ομως στο νημα για περιεργα κολληματα, προβληματα με κλησεις και αλλα ανησυχητικά.

Εχω αυτη τη στιγμη το s4 και ειναι άψογο. Δεν εχω κανενα προβλημα. Το μικρόβιο ομως....

Μην μπλεξω ομως κιολας!

Εχει θεματακια το κινητο;

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα, δεν τα καταφερα να το παρω. Δεν προλαβα.

Διαβαζω ομως στο νημα για περιεργα κολληματα, προβληματα με κλησεις και αλλα ανησυχητικά.

Εχω αυτη τη στιγμη το s4 και ειναι άψογο. Δεν εχω κανενα προβλημα. Το μικρόβιο ομως....

Μην μπλεξω ομως κιολας!

Εχει θεματακια το κινητο;

Μια χαρά είναι μην το φοβάσαι. Και αυτά τα bugs που εχουμε αναφερει εδω είναι software με αναβάθμιση θα διορθωθούν. Δεν είναι κάτι τραγικό.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι μην το φοβάσαι. Και αυτά τα bugs που εχουμε αναφερει εδω είναι software με αναβάθμιση θα διορθωθούν. Δεν είναι κάτι τραγικό.

 

Εχει παρει αναβαθμίσεις το κινητο μεχρι τωρα;

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει αναβαθμίσεις το κινητο μεχρι τωρα;

Έχει πάρει 2 και σε λίγες μέρες έρχεται και άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα στην παρέα, κάτοχος και εγώ του s5 προερχόμενος από το s4, θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις, την μία την είχα κάνει άλλα δεν πήρα απάντηση επόμενως την θέτω ξάνα μήπως και ξέρει κάποιος να μου απαντήση : μπόρω να βάλω στο my magazine δικά μου φόρουμ, σελίδες, νέα? και αν ναι πως? και η πόση ραμ έχει το τηλ ελεύθερη? έμενα μου αφήνει 500 με 400Mb ρωτώ γιατί στο s4 είχα ελεύθερη 1g με 900mb. Ευχαριστλω.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν εχει Scroll wallpaper? ενεργοποιειται καπως?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω με την σειρα μου κατι...γινεται τις φωτο που βαζουμε για φωντο οσες σελιδες υπαρχουν στην επιφανεια εργασιας τοσες φορες να κυλιτε και η φωτο;

εννοω σε αλλα κινητα εκανεσ δεξια με το δαχτυλο την οθονη και η εικονα μετακινοταν

Link to comment
Share on other sites

αυτο ρωτησα και εγω αλλα μαλλον δεν γινεται. με το scrolling wallpapers ή με launcher πχ. NOVA LAUNCHER
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αυτη η δυνατότητα στον tw ,χρειαζεται κάποια εφαρμογή απο το play (π.χ Landscape Wallpaper) ή διαφορετικός launcher .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Στο s4 ειχα την εφαρμογη της σαμμυ, την s-note. Ειχα καμποσες σημειωσεις εκει, που τις συχρονιζα μεσω του λογαριασμου της σαμμυ. Στο s5 ομως δεν υπαρχει. Μπορω να τις δω καπως;

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το απο το samsung apps

 

Πω, πω! Εχεις δικιο! Δεν το σκέφτηκα καθολου.

Tnx

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Εκτός από navigon που μπορώ να βρω το sygic για το κινητό γτ και όσα έβαλα είναι για 7 μέρες και θέλω αποκλειστικά το sygic αλλά δεν το ανοίγει στο κινητό μας με την έκδοση 4.0.2 sygic....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Κάτι που παρατήρησα, στις εισερχόμενες κλήσεις.

Από προχθές, για να απαντήσω μια εισερχόμενη, πατάω πάνω στο πράσινο κυκλάκι ή το κόκκινο για απόριψη (σαν κουμπί):blink::worry:.

 

Ενώ από την αρχή, ήταν swipe.

Πείραξα κάποια ρύθμιση, (πχ στο accessibility menu) κ δεν το κατάλαβα?

:O:X

 

(κοίταξα στο accessibility, αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό:blink:)

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα στην παρέα, κάτοχος και εγώ του s5 προερχόμενος από το s4, θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις, την μία την είχα κάνει άλλα δεν πήρα απάντηση επόμενως την θέτω ξάνα μήπως και ξέρει κάποιος να μου απαντήση : μπόρω να βάλω στο my magazine δικά μου φόρουμ, σελίδες, νέα? και αν ναι πως? και η πόση ραμ έχει το τηλ ελεύθερη? έμενα μου αφήνει 500 με 400Mb ρωτώ γιατί στο s4 είχα ελεύθερη 1g με 900mb. Ευχαριστλω.

 

Κανείς να μπορει να μου απαντήση??????

Link to comment
Share on other sites

Κανείς να μπορει να μου απαντήση??????

 

οσο εψαξα νομιζω δεν γινετε να βαλεις αυτο που λες στο magazine.την ram μην την κοιτας δεν υπαρχει κανενα προβλημα .ετσι δουλευει το ενα αλλιως το αλλο .εχεις μείνει απο ραμ ποτε οτι και να εχεις κανει στο s5?

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

οσο εψαξα νομιζω δεν γινετε να βαλεις αυτο που λες στο magazine.την ram μην την κοιτας δεν υπαρχει κανενα προβλημα .ετσι δουλευει το ενα αλλιως το αλλο .εχεις μείνει απο ραμ ποτε οτι και να εχεις κανει στο s5?

οκ φίλε σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Κάτι που παρατήρησα, στις εισερχόμενες κλήσεις.

Από προχθές, για να απαντήσω μια εισερχόμενη, πατάω πάνω στο πράσινο κυκλάκι ή το κόκκινο για απόριψη (σαν κουμπί):blink::worry:.

 

Ενώ από την αρχή, ήταν swipe.

Πείραξα κάποια ρύθμιση, (πχ στο accessibility menu) κ δεν το κατάλαβα?

:O:X

 

(κοίταξα στο accessibility, αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό:blink:)

 

Εχεις μάλλον πατήσει τη λειτουργία ενός πατήματος

Ξετίκαρε το

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα. Τελικά το πάρτι με το νερό της Κυριακής οδήγησε στο να μπουκώσουν όλα, ηχείο και ακουστικό. Σήμερα (2 μέρες μετά) το πρόβλημα λύθηκε κατά το ήμισυ. Αφού του καθάρισα υποδοχή για ακουστικά και αφου το τίναξα καλά καλά, το ηχείο έφτιαξε. Το ακουστικό, τίποτα. Βουβάθηκε!!! Επόμενη κίνηση:Service. Ελπίζω να μην μου κάνουν κανένα θέμα...

 

Τι έγινε με το πρόβλημα σου φίλε μου το πηγές για service ;;;

Εγώ το εχω βάλει δυο φορές στην θάλασσα και δεν εχω κάποιο θέμα !

Μήπως σου έπεσε νερό με πίεση η σου έπεσε κάτω το τηλέφωνο με αποτέλεσμα να ανοίξει το καπάκι του και να χάσει την στεγανότητα του Δωριείς να το καταλάβεις ;;;

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια,απο χτες κατοχος S5 ...ερωτηση: (πρωταρης στο Android) οταν ειναι κλειστο τελειως το κινητο δεν χτυπαει η αφυπνηση? γιατι αυτο συνεβη το πρωι ..καλα που βαρεσε το παλιο...:lol:
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε με το πρόβλημα σου φίλε μου το πηγές για service ;;;

Εγώ το εχω βάλει δυο φορές στην θάλασσα και δεν εχω κάποιο θέμα !

Μήπως σου έπεσε νερό με πίεση η σου έπεσε κάτω το τηλέφωνο με αποτέλεσμα να ανοίξει το καπάκι του και να χάσει την στεγανότητα του Δωριείς να το καταλάβεις ;;;

 

εχεις δοκιμασει να βγαλεις φωτο μεσα στο νερο ?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια,απο χτες κατοχος S5 ...ερωτηση: (πρωταρης στο Android) οταν ειναι κλειστο τελειως το κινητο δεν χτυπαει η αφυπνηση? γιατι αυτο συνεβη το πρωι ..καλα που βαρεσε το παλιο...:lol:

 

Έτσι δουλεύει το android όταν ειναι κλειστό δεν χτυπάει το ξυπνητήρι ,βάζε το σε λειτουργία πτήσης .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Έτσι δουλεύει το android όταν ειναι κλειστό δεν χτυπάει το ξυπνητήρι ,βάζε το σε λειτουργία πτήσης .

 

Δεν είναι θέμα του Android, στα κινητά με Mediatek επεξεργαστές το ξυπνητήρι ενεργοποοιείται και με κλειστή τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...