Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ολες?

 

Μ8 ακομα ειναι στο 5.0.1

G3 ειναι ακομα 5.0

μονο η σονυ τα εχει αναβαθμισει σε 5.1.1

 

το m8 θα παει κατευθειαν σε M ... το s5 δεν εχει καν ανακοινωθει αν θα παει σε m για το lg δεν ξερω

nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

μην αγχωνεσαι στανταρ θα παρει μεσα στο χειμωνα σε Μ, δεν ξερω κατι ουτε το εγγυωμαι αλλα το θεωρω εξαιρετικα απιθανο
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

δεν το λεω κακοπροαιρετα απλα εχω πολλες ανυσηχιες γιατι επαθα το ιδιο με το s3 που ειχα που δεν του δωσαν ποτε την kitkat
nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

δεν το λεω κακοπροαιρετα απλα εχω πολλες ανυσηχιες γιατι επαθα το ιδιο με το s3 που ειχα που δεν του δωσαν ποτε την kitkat

 

Τι συγκρινεις, επι εποχης σ3 τα σαμσουνγκ ηταν ακομα πολυ κατωτερα του ανταγωνισμου, κολλουσαν οσο δεν πηγαινε. Δεν γινοταν να δωσουν κι αλλη αναβαθμιση στο σ3 και να μην κανει βημα..απο τοτε προφανως εχει βελτιωθει σε θεμα λαγκ και αυτο φανηκε στο οτι πηρε λολιποπ το σ4, ετσι αντιστοιχα κατι θα κανουν και για εμας με το σ5...στην τελικη μιλαμε για μια αναβαθμιση που ακομα δεν ξερουμε καν πως θα ειναι, που ξες δηλαδη οτι αν παρει το σ6 αναβαθμιση σε 6,0 θα ειναι ολα τελεια και δε θα υπαρχουν προβληματα; Γιατι να θυμισω οτι πολλοι καναν παραπονα οταν βγηκε η λολιποπ, με πρωτα και καλυτερα τα νεξους 5 που η μπαταρια εγινε ακομα χειροτερη

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τις δινει η samsung τις αναβαθμισεις..και 5.1.1 θα παρουμε και m..το s3 i9305 4g πηρε 4.4.3!!!τωρα εχει ξεκινησειστο note 4c,f!!μετα ειμαστε εμεις!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει να πάρουμε ένα σωστό update και να συνεχίσει η συσκευή να είναι απροβλημάτιστη (όπως είναι μέχρι τώρα).

 

Τι να την κάνω την 5.1.1 ή την Μ άμα είναι να έχω προβλήματα.

 

Μην ξεχνάτε ότι η Samsung έχει και πολλές high end συκευές. ;)

Link to comment
Share on other sites

Με την BOI3 πέρα από το ότι διορθώθηκαν όλα τα security bugs βλέπω μικρή βελτίωση στην απόκριση. Περιμένουμε μια 5.1.1 επιτέλους :P
Link to comment
Share on other sites

Με την BOI3 πέρα από το ότι διορθώθηκαν όλα τα security bugs βλέπω μικρή βελτίωση στην απόκριση. Περιμένουμε μια 5.1.1 επιτέλους :P

Ρουτ γίνεται όπως στις προηγούμενες;; επίσης ποιας χώρας είναι η ρομ σου;

Link to comment
Share on other sites

την boi3 δεν μπορω να την κατεβασω με τιποτα μια μου το σταματησε στα 700 μβ την αλλη στα 600..... οι servers του sammobile τα παιξαν
nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

Ρουτ γίνεται όπως στις προηγούμενες;; επίσης ποιας χώρας είναι η ρομ σου;

Για ρουτ δεν το έψαξα. BTU είναι

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως ούτε εγώ μπορώ να μπω, μάλλον κατεβάζουν όλοι μαζί, είμαστε εμείς με το νέο αγγλικό, είναι και οι νοταδες με την 5.1.1 τα παιξε το σαμμοβιλε
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έκανα καθαρή εγκατάσταση πριν δυο βδομάδες την boh4. αξίζει να κάνω απλά ota την boi3? .βαριέμαι στήσιμο από την αρχή
Motorola Atrix -> Galaxy S5 -> Mi Note 2 -> S9+
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο μοντακι, να μπει φακός στις συντομεύσεις στην γραμμή κατάστασης;; ρουτ το κινητό προφανώς

 

Για ρουταρισμένο τηλέφωνο δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο μοντ που μπορείς να το κάνεις.

 

Μια λύση (ημίμετρο, βέβαια, γιατί δεν το προσθέτει στις συντομεύσεις στη γραμμή κατάστασης, αλλά δημιουργεί καινούργια γραμμή κατάστασης) είναι αυτή, όπου μπορείς να προσθέσεις ό,τι toggle θέλεις.

 

Δοκίμασέ το. Ίσως σε βολέψει.

Link to comment
Share on other sites

έχει περάσει κανείς την Rom S5 LOLLIPOP AMBASADII [AROMA] [KNOX 0x0] [ODEX v7.0] [FINAL VERSION]?

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/development/rom-g900fxxu1bnl9-t2986539

 

γράφουν οτι δεν πειράζει και το Knox.

Link to comment
Share on other sites

Για ρουταρισμένο τηλέφωνο δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο μοντ που μπορείς να το κάνεις.

 

Μια λύση (ημίμετρο, βέβαια, γιατί δεν το προσθέτει στις συντομεύσεις στη γραμμή κατάστασης, αλλά δημιουργεί καινούργια γραμμή κατάστασης) είναι αυτή, όπου μπορείς να προσθέσεις ό,τι toggle θέλεις.

 

Δοκίμασέ το. Ίσως σε βολέψει.

Το ξέρω αυτό το προγραμματακι αλλά δε βολεύει, ευχαριστώ πάντως για τον κόπο σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει νήμα για μόντες και custom rom. Εδώ official!

Γράφοντας οπου να 'ναι γίνονται μπάχαλο τα νήματα αλλα επίσης δεν παίρνεται και απαντήσεις που θα μπορούσατε να είχατε γιατι πιθανότατα δεν τα βλέπουν "οι κατάλληλοι" άνθρωποι!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδάκια ερώτηση. Η ρομ που έχω είναι η αγγλική ΒΟΕ5 και είναι ρουτ με cfroot. Με αυτήν την έκδοση του σουιφτκι, την τελευταία δηλαδη, και με θέμα το καρμπον έχω παρατηρήσει ότι κολλάει σε σχέση με παλιότερα το γράψιμο. Το κινητό γενικά πάει πένα, δεν μου κολλάει πουθενά προφανώς, μόνο εδώ με σουιφτκι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος αυτό ή μόνο σε εμένα κολλάει;
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε πληκτρολόγιο και άλλοι έχουν παράπονα με τα τελευταία updates TouchPal για μένα κλάσεις ανώτερο
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε πληκτρολόγιο και άλλοι έχουν παράπονα με τα τελευταία updates TouchPal για μένα κλάσεις ανώτερο

Είναι καλύτερο αυτό το SwiftKey; στ καλά του το SwiftKey εννοώ, όχι όπως έγινε τώρα *******

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο δοκίμασε το εγώ το προτιμώ χρονιά και έχω δοκιμάσει τα πάντα

Ευχαριστώ να σαι καλά, θα το δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδάκια ερώτηση. Η ρομ που έχω είναι η αγγλική ΒΟΕ5 και είναι ρουτ με cfroot. Με αυτήν την έκδοση του σουιφτκι, την τελευταία δηλαδη, και με θέμα το καρμπον έχω παρατηρήσει ότι κολλάει σε σχέση με παλιότερα το γράψιμο. Το κινητό γενικά πάει πένα, δεν μου κολλάει πουθενά προφανώς, μόνο εδώ με σουιφτκι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος αυτό ή μόνο σε εμένα κολλάει;

 

Εγω την εχω....Εγω εχω κολημματα τυπου πατας να γραψεις και δεν βγαινει το πληκτρολογιο και πρεπει να πατησεις 2-3 φορες στο πεδιο που θες για να γραψεις...Το κραταω μονο και μονο γιατι κανενα δεν εχει γερμανικα- αγγλικα μαζι....

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση. Η τελευταια ρομ ΒΟΙ3 ποσο πιανει το ζιπακι της;;; την κατεβασε κανενας για φλασαρισμα με οντιν;; Γιατι εμενα κατεβηκε και ειναι 1,35 γιγα οχι 1,4 οπως ελεγε στο σαμμοβιλε, μην ειναι τιποτα μισο και τα ξεσκισει ολα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...