Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολο και χρησιμο θα ειναι ρε φιλε :(

Το καθε κουτι εχει την αξια του για την συσκευη.

Βρισκουμε ή οχι ;

Μα και να πάρεις κουτί που δεν είναι της συσκευής σου δεν θα χρησιμεψει σε κάτι, αφού δεν θα γράφει ιμει και προέλευση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μα και να πάρεις κουτί που δεν είναι της συσκευής σου δεν θα χρησιμεψει σε κάτι, αφού δεν θα γράφει ιμει και προέλευση

Ασχετο αυτο. φτανει να ναι ολο ιδιο με αυτο που ειχα και ας γραφει IMEI και προελευση (Ελλαδα) αλλην δεν ειναι αυτο το θεμα μου. Βρισκουμε απο κανα ebay τιποτα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αυτο. φτανει να ναι ολο ιδιο με αυτο που ειχα και ας γραφει IMEI και προελευση (Ελλαδα) αλλην δεν ειναι αυτο το θεμα μου. Βρισκουμε απο κανα ebay τιποτα ;

 

Αυτά δες άμα είναι γιατί στα αγγλικά δεν το κατέχω το πράγμα....

http://m.ebay.com/sch/i.html?isRefine=true&_nkw=Samsung%20s5%20box&ssPageName=GSTL&_mwBanner=1

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. σκεφτομαι να αγορασω το S5

το προβλημα με την καμερα ειναι τοσο συχνο και σημαντικο?

υπηρχε και πριν την λολιποπ?

υπαρχει και χωρις viber?

με ρουτ και καστομ ρομς φτιαχνει??

 

ημουν σε διλημα μεταξυ αυτου και του ζ3 compact και ελεγα να παρω αυτο λογω καμερας και οθονης...

 

Μακρυα εκτος εαν εχεις ορεξη για πειραματισμους και παιχνιδια με τοσερβις και την εταιρεια

Link to comment
Share on other sites

Μακρυα εκτος εαν εχεις ορεξη για πειραματισμους και παιχνιδια με τοσερβις και την εταιρεια

Λες που λες μακρυά, γιατί δεν προτείνεις κάτι πιο καλό στα λεφτά του σ5?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε καμια ενημερωση ή καποια ιδεα για βελτιωση του delay στο recent apps.Δεν το κανει παντα αλλα πολλες φορες ειδικα αν φορτωσεις πολλες εφαρμογες.Κατα τ άλλα το κινητο στην BOD3 ειναι μια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή...?

Σε μένα πάει η ερώτηση?

Υπαρχει περίπτωση να πάρουμε το νέο touchwiz??

Εννοείς το υποτίθεται ελαφρωμένο που έχει το s6?

 

EDIT:

@Jtkar, γρινιάζεις αλλά βλέπω ότι μόνον εσύ κάνεις δοκιμές!! :lol:

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σήμερα έλαβα ολοκαίνουργιο s5 και με το που το αναψα εχει τυχαιες μαυρες γραμμές στην οθόνη. Ξέρουμε τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάει η ερώτηση?

 

Nαι έτσι όπως το είπες για υπομονή, απόρησα αν ξέρεις τπτ για πιθανή λύση κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σήμερα έλαβα ολοκαίνουργιο s5 και με το που το αναψα εχει τυχαιες μαυρες γραμμές στην οθόνη. Ξέρουμε τι παίζει;

 

Αυτό είναι printscreen;Αν ναι τότε πας για αλλαγη κινητου,δεν ειναι προβλημα οθονης.Εχεις DOA?

Link to comment
Share on other sites

Ναι print screen ειναι. Θα το στειλω πισω αυριο, απλα επειδη βγηκε στο print screen ελεγα μηπως ηταν κατι στο λογισμικο που φτιαχνοταν.
Link to comment
Share on other sites

Ναι print screen ειναι. Θα το στειλω πισω αυριο, απλα επειδη βγηκε στο print screen ελεγα μηπως ηταν κατι στο λογισμικο που φτιαχνοταν.

 

Μην ασχολεισαι καθολου,στείλτο αδιάβαστο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι και εγω εδω και καμποσο καιρο μελος της παρεας του S5 αλλα μετα τη τελαιυταια αναβαθμιση δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος.... κολα τραγικα μου κλεινει διαφορες εφαρμογες ακομα και αν δεν τις εχω ανειξει ακομα.... λαλησε σας λεω....!!!

εκτως αυτου εχω και αλλο ενα θεμα... προσφατα πηρα το SONY XAV-602BT (http://www.sony.co.uk/electronics/in-car-receivers-players/xav-602bt) για το αυτοκινητο μου γτ εχει το mirrorlink και ενω υποστηριζει το GALAXY S3 δεν υποστηριζει το 5 και παω να τρελαθω....!!! υπαρχει καποια λυση στα προβληματα μου η απλα να το ανταλαξω με κανενα S3 να βρω την υγεια μου;;; :p:lol::D:p:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Αν το ανταλλάξεις με το s3 πίστεψε με μόνο την υγειά σου δεν θα βρεις. Τελευταία αναβάθμιση τι εννοείς, λολιποπ; κιτκατ είχες πριν; επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων έχεις κάνει;
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να βρεθει η λυση για να χαρειτε τα κινητα σας και ας κανω λαθος :p:lol::)

 

Αν το ανταλλάξεις με το s3 πίστεψε με μόνο την υγειά σου δεν θα βρεις. Τελευταία αναβάθμιση τι εννοείς, λολιποπ; κιτκατ είχες πριν; επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων έχεις κάνει;

 

το μαμα λογισμικο δε ξερω πως τα λετε αυτα δε πολιοασχολουμε τοσο πολυ.... δεν εχω κανει ακομα γτ δε ξερω πως γινετε και δε θελω να χασω τοσα πραγματα που εχω στο κινητο....

Link to comment
Share on other sites

το μαμα λογισμικο δε ξερω πως τα λετε αυτα δε πολιοασχολουμε τοσο πολυ.... δεν εχω κανει ακομα γτ δε ξερω πως γινετε και δε θελω να χασω τοσα πραγματα που εχω στο κινητο....

Ρυθμίσεις, γενικά, αντίγραφα ασφαλείας, επαναφορά εργοστασιακων. Αν δεν κάνεις δεν θα πάει καλύτερα να ξέρεις

Link to comment
Share on other sites

Πες μας σε παρακαλώ την έκδοση λογισμικού που φοράει αυτη την στιγμή.

 

τη τελευταια πιστευω την 5.0

 

παιδια μπορει να με βοηθησει κανεις για τη συμβατοτητα του S5 με τη SONY XAV-602BT

δε θελω να παραδεχτω οτι τη πατησα...!!

Edited by mixalis36m3
Link to comment
Share on other sites

τη τελευταια πιστευω την 5.0

 

παιδια μπορει να με βοηθησει κανεις για τη συμβατοτητα του S5 με τη SONY XAV-602BT

δε θελω να παραδεχτω οτι τη πατησα...!!

Όλες 5.0 ειναι. Ποια ακριβως εχεις? Boc7 ή bod3?

 

Για την συμβατότητα, απευθύνσου στην Sony για κανενα update!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όλες 5.0 ειναι. Ποια ακριβως εχεις? Boc7 ή bod3?

 

Για την συμβατότητα, απευθύνσου στην Sony για κανενα update!

που ακριβως το λεει για να το δω;;;

Link to comment
Share on other sites

που ακριβως το λεει για να το δω;;;

Ρυθμίσεις - πληροφορίες συσκευής - έκδοση βασικού φάσματος

Link to comment
Share on other sites

που ακριβως το λεει για να το δω;;;

Ρυθμίσεις > πληροφορίες συσκευής > έκδοση βασικού φάσματος.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!Έβαλα την τελευταία ενημέρωση αλλα το κινητό κολάει που και που. Έκανα και επαναφορά της εργοστασιακές ρυθμίσεις 2 φορες αλλά δεν λέει να στρώσει?.Καμία άλλη ιδέα κανείς έχει? Τα λολιποπ τα είχα περάσει με επαναφορά εργοστασιακον ρυθμίσεων.. Edited by Bayern
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...