Jump to content

ZTE V5 (Red Bull)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το multilang patch από XDA το έχει δοκιμάσει κανείς?

Δεν έχω δει να το αναφέρει κανείς όλοι πάτε σε custom για Ελληνικά.

 

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει αν η Stock ROM είναι ODEX (έχει δηλαδή .apk και .odex) ή DEODEX (έχει μόνο .apk)? Μπορεί να σας έχω λύση για να εγκαθιστάτε εφαρμογές στην SD.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω εγω εχω Win 7 64b kai AMD τελευταιας γενιας οπου εχω συχνα τετοια θεματα με τα flash... Το βραδυ θα δοκιμασω πάλι βρηκα και μια 1.12 update Rom ειναι multilang την εχει δοκιμασει κανεις?
Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρελαβα και εγω απο To2c ειχε την multilang Rom και του εκανα update την 1.15 οπου και εχασε βεβαια τα Ελληνικα...

Παω να περασω την CM11 οπως εχει αναφερθει στο πρωτο post αλλα δεν μπορω να τα καταφερω δυστηχως το V9180 ROOT-RECOVERY. bat ΔΕΝ θελει να δουλεψει για να ξεκινησει η διαδικασία.

Μπορει να βοηθησει καποιος μπας και καταφερω να περάσω την CM11.

την 1.15 πως την πέρασες πάνω από την multilanguage του to2c?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το multilang patch από XDA το έχει δοκιμάσει κανείς?

Δεν έχω δει να το αναφέρει κανείς όλοι πάτε σε custom για Ελληνικά.

 

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει αν η Stock ROM είναι ODEX (έχει δηλαδή .apk και .odex) ή DEODEX (έχει μόνο .apk)? Μπορεί να σας έχω λύση για να εγκαθιστάτε εφαρμογές στην SD.

Το ειχα δοκιμασει εγω. ειναι κλασσικο patch οπως ολα που ειναι τα μισα μονο μεταφρασμένα στα ελληνικά. νομιζω προς κινα πλευρά υπήρχαν stock ρομ πειραγμενες που ήταν deodexed. πως μπορουμε να το τσεκαρουμε για να σου πουμε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα παρελαβα και εγω απο To2c ειχε την multilang Rom και του εκανα update την 1.15 οπου και εχασε βεβαια τα Ελληνικα...

Παω να περασω την CM11 οπως εχει αναφερθει στο πρωτο post αλλα δεν μπορω να τα καταφερω δυστηχως το V9180 ROOT-RECOVERY. bat ΔΕΝ θελει να δουλεψει για να ξεκινησει η διαδικασία.

Μπορει να βοηθησει καποιος μπας και καταφερω να περάσω την CM11.

δεν χρειαζεσαι μόνο το bat.. ΟΛΟ τον φάκελο χρειαζεσαι κ μεσα απο εκεινον τον φακελο τρέχεις το bat file.

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα δοκιμασει εγω. ειναι κλασσικο patch οπως ολα που ειναι τα μισα μονο μεταφρασμένα στα ελληνικά. νομιζω προς κινα πλευρά υπήρχαν stock ρομ που ήταν deodexed. πως μπορουμε να το τσεκαρουμε για να σου πουμε;

 

Δες στο system/app/ ας πούμε έχει μόνο .apk ή έχει και .odex αρχεία?

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Δες στο system/app/ ας πούμε έχει μόνο .apk ή έχει και .odex αρχεία?
εχει και odex
Link to comment
Share on other sites

εχει και odex

 

Ωραία.

Βασικά οι ROMs από το googledrive, η "V9180_4.4_update_H115" ας πούμε είναι Stock? Έτσι τις δίνει και η ZTE? Γιατί μοιάζει με custom ROM zip

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

την 1.15 πως την πέρασες πάνω από την multilanguage του to2c?

Ναι αφού έκανα vipe παντού απο την recovery. Αυτη δουλεύει καλα βλέπω αλλά θα θελω Ελληνικά οπωσδήποτε...:confused:

 

δεν χρειαζεσαι μόνο το bat.. ΟΛΟ τον φάκελο χρειαζεσαι κ μεσα απο εκεινον τον φακελο τρέχεις το bat file.

Εννοείτε οτι τον εχω ολόκληρο το φάκελο :D

Edited by spirosmeg
Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Ωραία.

Βασικά οι ROMs από το googledrive, η "V9180_4.4_update_H115" ας πούμε είναι Stock? Έτσι τις δίνει και η ZTE? Γιατί μοιάζει με custom ROM zip

δες τον φακελο του dallasCZ από xda. ειναι η ρομ που φοράω και ειναι στοκ. δεν εχει τπτ πειραγμένο μέσα. η ρομ ειναι καπου 700mb να ξερεις.

 

edit. εδώ εισαι.

 

και εδώ ειναι από την μαμά εταιρεία. link κωδικός: s3vx. υπόψιν ότι το παραπάνω ειναι για update από 4.4 σε 4.4. για από 4.3 είναι άλλο link.

Ναι αφού έκανα vipe παντού απο την recovery. Αυτη δουλεύει καλα βλέπω αλλά θα θελω Ελληνικά οπωσδήποτε...:confused:

 

Εννοείτε οτι τον εχω ολόκληρο το φάκελο :D

δοκιμασε το zip που εδωσε πιο πανω ο virusplus. ειναι για την 1.15, την ειχα δοκιμασει παλια αλλα για σιγουρια δεν το ειχα δοκιμασει ξανα. προτιμω όσο πιο καθαρη την ρομ γινεται. για αυτό και δεν το ξαναπερασα το παραπανω patch για ελληνικά. κανε ενα backup πρώτα παντως για παν ενδεχομενο!

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εν τέλη βρήκα καλή Android Version:KitKat 4.4.2 Multilanguage Custom ROM Based on: V1.12 Official Release

Την δοκιμάζω τώρα εδω και λίγη ώρα όπου διαπιστώνω οτι δουλεύει καλά και είναι σε καλό βαθμό μεταφρασμένα τα Ελληνικά...

Την Rom μπορειτε να την κατεβασετε απο ΕΔΩ: https://drive.google.com/file/d/0B4xSaS99TWc2cmZEUEVabmZKMTA/view

ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΕΙΝΑΙ: 4GB rom και 1GB ram!

 

ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ:

1. Σβήστε το τηλέφωνο.

2. Πατηστε συχρονως το Power button και volume down για να μπει το τηλ. σε λειτουργία fastboot mode.

3. Ξεζιπάρετε την ROM .zip που κατεβάσατε στο PC σας και περιηγηθείτε στον φάκελο που δημιουργήθηκε.

4. Μετά συνδέστε το καλώδιο USB σε μια κενή θήρα και σαν διαχειριστής εκτελέστε το αρχείο "Run.bat" που περιέχει ο φάκελος μας (εμένα μου έβγαλε κινέζικα αλλά απ΄οτι κατάλαβα πατάμε την επιλογή 3 και αρχίζει το flash όπου κάνετε 3-4 λεπτά υπομονή

5. Όταν τελειώσει η διαδικασία θα δούμε το Done οπου πρέπει ξεκινήσουμε την συσκευή μας για να απολαύσουμε την νέα μας rom!

ΠΡΟΣΟΧΗ δεν φέρω καμία ευθύνη για οτι πάει στραβά κάντε το flash με δικά σας ευθύνη εγω απλα επειδή έχω απο το πρωί που ψάχνομε θεώρησα να μοιραστώ μαζι σας το αποτέλεσμα!

Σπυρος

Edited by spirosmeg
Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εν τέλη βρήκα καλή Android Version:KitKat 4.4.2 Multilanguage Custom ROM Based on: V1.12 Official Release

Την δοκιμάζω τώρα εδω και λίγη ώρα όπου διαπιστώνω οτι δουλεύει καλά και είναι σε καλό βαθμό μεταφρασμένα τα Ελληνικά...

Την Rom μπορειτε να την κατεβασετε απο ΕΔΩ: https://drive.google.com/file/d/0B4xSaS99TWc2cmZEUEVabmZKMTA/view

ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΕΙΝΑΙ: 4GB rom και 1GB ram!

 

ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ:

1. Σβήστε το τηλέφωνο.

2. Πατηστε συχρονως το Power button και volume down για να μπει το τηλ. σε λειτουργία fastboot mode.

3. Ξεζιπάρετε την ROM .zip που κατεβάσατε στο PC σας και περιηγηθείτε στον φάκελο που δημιουργήθηκε.

4. Μετά συνδέστε το καλώδιο USB σε μια κενή θήρα και σαν διαχειριστής εκτελέστε το αρχείο "Run.bat" που περιέχει ο φάκελος μας (εμένα μου έβγαλε κινέζικα αλλά απ΄οτι κατάλαβα πατάμε την επιλογή 3 και αρχίζει το flash όπου κάνετε 3-4 λεπτά υπομονή

5. Όταν τελειώσει η διαδικασία θα δούμε το Done οπου πρέπει ξεκινήσουμε την συσκευή μας για να απολαύσουμε την νέα μας rom!

ΠΡΟΣΟΧΗ δεν φέρω καμία ευθύνη για οτι πάει στραβά κάντε το flash με δικά σας ευθύνη εγω απλα επειδή έχω απο το πρωί που ψάχνομε θεώρησα να μοιραστώ μαζι σας το αποτέλεσμα!

Σπυρος

δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλά δες αυτό ποθ σου εχω με κόκκινο... το official release πάει στο 1.12.. δεν ειναι από μαμά multilanguage.

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά το είδα μα το λένε "custom" έχουν δηλ. προσαρμόσει multilang στην Official 1.12 rom

Μα νομίζω αυτό θέλαμε σε όσους αρέσει το UI της ΖΤΕ αφού δεν εχει δώσει multilang η μαμά...

Edited by spirosmeg
Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά το είδα μα το λενε "custom" έχουν δηλ. προσαρμόσει multilang στην Official 1.12 rom

Μα νομιζω αυτο θελουμε σε οσους αρεσει το UI της ΖΤΕ αφου δεν εχει δωσει multilang η μαμα...

ειναι οι ιδιες ρομ που βαζουν κ τα διαφορα καταστηματα στα κινητα οταν ζητατε ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά αν θυμάμαι καλά το χα δει στο 4pda μπορείς να μεταφράσεις την ROM (αν έχεις όρεξη και χρόνο) με το JBart. Με αυτό μεταφράζονται και οι MIUI.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά αν θυμάμαι καλά το χα δει στο 4pda μπορείς να μεταφράσεις την ROM (αν έχεις όρεξη και χρόνο) με το JBart. Με αυτό μεταφράζονται και οι MIUI.

εχεις καποιο λινκ;

Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο λινκ;

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1736409

 

κι ο οδηγός είναι εδώ αλλά έχει προβλημα αυτή τη στιγμή το 4pda

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1736409

 

κι ο οδηγός είναι εδώ αλλά έχει προβλημα αυτή τη στιγμή το 4pda

 

ωραιος. τωρα θα παω για κρασακι. θα ασχοληθω αυριο μαζι του. ελπιζω να καταφέρω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

ωραιος. τωρα θα παω για κρασακι. θα ασχοληθω αυριο μαζι του. ελπιζω να καταφέρω κάτι.

Ωραίος! :D πιες και ένα ποτηράκι και για εμάς!

Αυριο με τα μουτρα πιάσε δουλειά και θα σου βγάλω το καπέλο θα το εκανα και εγω αλλα το Αγγλικο ειναι για κλαματα... :lol:

(sorry admin για το off topic)

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά του συγκεκριμένου κινητού για παιδί γ γυμνασίου. Θέλω να μου απαντήσετε αν έχετε την καλοσύνη σε 2 πράγματα. Επειδή απευθύνεται σε παιδί που δεν γνωρίζει από ρομ κλπ θα έρθει μόνο στα αγγλικά ή αν ζητήσω από το vickmall μπορεί να έρθει με ελληνικά; Επίσης έχει πλέον θέμα με την αναγνώριση κλήσεων; Αυτες είναι οι βασικές απορίες.
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά του συγκεκριμένου κινητού για παιδί γ γυμνασίου. Θέλω να μου απαντήσετε αν έχετε την καλοσύνη σε 2 πράγματα. Επειδή απευθύνεται σε παιδί που δεν γνωρίζει από ρομ κλπ θα έρθει μόνο στα αγγλικά ή αν ζητήσω από το vickmall μπορεί να έρθει με ελληνικά; Επίσης έχει πλέον θέμα με την αναγνώριση κλήσεων; Αυτες είναι οι βασικές απορίες.

με ελληνικα μπορει να ερθει αλλά 1ον σιγουρα δεν θα ειναι 100% μεταφρασμενο στα ελληνικά και 2ον, πολυ πιθανον ειναι να ειναι καποια παλιοτερη ή beta rom με πολλά bugs. υπάρχουν ρομ που ειναι 100% ελληνικές αλλά δεν γνωριζω κατά ποσο το vickmall και το κάθε vickmall ειναι διαθετειμένο να σου στειλει το κινητό με άλλη πέρα από stock rom ή παραλλαγή της. δεν έχεις κάτι να χάσεις αν τους ζητησεις να σου περάσουν cm11 αλλά χλωμο το κοβω να το κάνουν...

 

με την αναγνώριση κλήσεων δεν ειχα ποτέ θέμα με το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

με ελληνικα μπορει να ερθει αλλά 1ον σιγουρα δεν θα ειναι 100% μεταφρασμενο στα ελληνικά και 2ον, πολυ πιθανον ειναι να ειναι καποια παλιοτερη ή beta rom με πολλά bugs. υπάρχουν ρομ που ειναι 100% ελληνικές αλλά δεν γνωριζω κατά ποσο το vickmall και το κάθε vickmall ειναι διαθετειμένο να σου στειλει το κινητό με άλλη πέρα από stock rom ή παραλλαγή της. δεν έχεις κάτι να χάσεις αν τους ζητησεις να σου περάσουν cm11 αλλά χλωμο το κοβω να το κάνουν...

 

με την αναγνώριση κλήσεων δεν ειχα ποτέ θέμα με το κινητό.

 

Σε ευχαριστω για τη βοηθεια, θα το παρω και ελπιζω να ειναι ολα καλα. Στην τελικη θα ακολουθησω τον οδηγο που παρεχεται για την εγκατασταση της τελευταιας cm rom. Στην εγκατασταση μεσω recovery, απλα θα επιλεξω το αρχειο .zip για εγκατασταση, ή και τα αρχεια που περιεχει; Δηλαδη το .zip που τα περιεχει ειναι το cm-11-20141210-UNOFFICIAL-X9180 , και τα υπολοιπα ειναι cm-11-20141210-UNOFFICIAL-X9180_int_sd_patch , cm-11-20141210-UNOFFICIAL-X9180_sd_int_patch. Αυτα χρειαζονται εγκατασταση;

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για τη βοηθεια, θα το παρω και ελπιζω να ειναι ολα καλα. Στην τελικη θα ακολουθησω τον οδηγο που παρεχεται για την εγκατασταση της τελευταιας cm rom. Στην εγκατασταση μεσω recovery, απλα θα επιλεξω το αρχειο .zip για εγκατασταση, ή και τα αρχεια που περιεχει; Δηλαδη το .zip που τα περιεχει ειναι το cm-11-20141210-UNOFFICIAL-X9180 , και τα υπολοιπα ειναι cm-11-20141210-UNOFFICIAL-X9180_int_sd_patch , cm-11-20141210-UNOFFICIAL-X9180_sd_int_patch. Αυτα χρειαζονται εγκατασταση;

 

Τα άλλα 2 αρχεία αλλάζουν την SD με την εσωτερική μνήμη.

Δηλαδή το _int_sd_patch λογικά βλέπει την SD σαν εσωτερική μνήμη και το _sd_int_patch επαναφέρει.

Τα GAPPS έχεις ξεχάσει.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Τα άλλα 2 αρχεία αλλάζουν την SD με την εσωτερική μνήμη.

Δηλαδή το _int_sd_patch λογικά βλέπει την SD σαν εσωτερική μνήμη και το _sd_int_patch επαναφέρει.

Τα GAPPS έχεις ξεχάσει.

Αρα λοιπον με ποια σειρα πρεπει να εγκαταστησω; Πρωτο το int_sd μετα το sd_int και μετα την κανονικη rom;

 

Τα κατεβασα και τα gapps οπως και το superuser απλα ειναι στη συνεχεια αυτα.

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Αρα λοιπον με ποια σειρα πρεπει να εγκαταστησω; Πρωτο το int_sd μετα το sd_int και μετα την κανονικη rom;

 

Τα κατεβασα και τα gapps οπως και το superuser απλα ειναι στη συνεχεια αυτα.

 

Όχι Όχι. Μπορείς να μην εγκαταστήσεις κανένα καταρχάς.

Αν θες την SD σου να την βλέπει σαν εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο θα βάλεις το int_sd. Αν μετά το μετανιώσεις θα βάλεις το sd_int.

Εγώ θα σου πρωτινά να μην τα χρησιμοποιησεις πάντως.

Επίσης αφού προορίζεται για παιδί όπως λες ίσως δεν χρειάζεται το supersu.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Όχι Όχι. Μπορείς να μην εγκαταστήσεις κανένα καταρχάς.

Αν θες την SD σου να την βλέπει σαν εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο θα βάλεις το int_sd. Αν μετά το μετανιώσεις θα βάλεις το sd_int.

Εγώ θα σου πρωτινά να μην τα χρησιμοποιησεις πάντως.

Επίσης αφού προορίζεται για παιδί όπως λες ίσως δεν χρειάζεται το supersu.

 

Ειλικρινά ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, είμαι ευγνώμων. Μόλις το παρήγγειλα με SG Post από Vickmall, αλλά είμαι συμβιβασμένος με το ότι μπορεί να φτάσει μέσα Φλεβάρη.

 

Όταν φτάσει λοιπόν ακολουθώ πιστά τον οδηγό, με απλή εγκατάσταση της rom και των gapps!

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V5 (Red Bull)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...