Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είσαι 14.

Έλεος δηλαδή...

Καιρό για να αγοράσεις ακριβά παπούτσια, έχεις πολύ μπροστά σου.

 

Αν μπορεί να τα έχει, γιατί να μην τα πάρει βρε trapped; Δεν υπάρχει όριο ηλικίας... :wink: :p

 

Υ.Γ.

Μόνοι οι Κύπριοι στηρίζουμε το θέμα... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει η ηλικία δηλαδή? Συμφωνώ με τον κωνσταντίνο, αν μου αρέσει κάτι και μπορώ να το πάρω, γιατί όχι? Άλλωστε δεν απέχει και πολύ από τα συνηθισμένα sneakers που παίρνουν οι περισσότεροι σε τιμή πάντα. Αντί να δώσω 130 ευρώ να πάρω ένα καλό δερμάτινο puma θα δώσω τα διπλά για να πάρω ένα άριστο D&G. Δες το κι έτσι. Είναι σαν να παίρνω δύο puma. Αντί δύο καλά, θα πάρω ένα καλύτερο. ;)

 

Υ.Γ Το 'χω παρατηρήσει κ γω ρε veco, μήπως λέει κάτι αυτό για τις τρελές μας προτεραιότητες? :p :p

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει η ηλικία δηλαδή? Συμφωνώ με τον κωνσταντίνο, αν μου αρέσει κάτι και μπορώ να το πάρω, γιατί όχι? Άλλωστε δεν απέχει και πολύ από τα συνηθισμένα sneakers που παίρνουν οι περισσότεροι σε τιμή πάντα. Αντί να δώσω 130 ευρώ να πάρω ένα καλό δερμάτινο puma θα δώσω τα διπλά για να πάρω ένα άριστο D&G. Δες το κι έτσι. Είναι σαν να παίρνω δύο puma. Αντί δύο καλά, θα πάρω ένα καλύτερο. ;)

 

Υ.Γ Το 'χω παρατηρήσει κ γω ρε veco, μήπως λέει κάτι αυτό για τις τρελές μας προτεραιότητες? :p :p

Δε πάει έτσι αυτό που λές.Γιατί όλα τα παπούτσια φθείρονται με το καιρό κάνουν δε κάνουν 260 ευρώ.Τι θα πεί άριστο δηλαδή?Και ποιός σου είπε ότι τα puma κάνουν 130 ευρώ?;):wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τα puma future cat, που είναι τα sneakers της puma με τα κορδόνια, έχουν από 60-75 λίρες. Δηλαδή από 100-130 ευρώ. Τα δερμάτινα έχουν τα περισσότερα 120-130 ευρώ.

Το άριστα πάει στο ότι ένα υπόδημα DolceGabbana -ελπίζω τουλάχιστον- δεν έχει την ίδια ποιότητα και αντοχή με ένα puma.

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

κακα τα ψεμματα τα puma ΜΑΧ να κανουν 130-140..προσωπικα δεν θα εδινα τοσα χρηματα για να παρω ενα sneaker ..αλλα κανα μποτακι η μοκασινι δερματινο ;)
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ Το 'χω παρατηρήσει κ γω ρε veco, μήπως λέει κάτι αυτό για τις τρελές μας προτεραιότητες? :p :p

 

Θες να πεις κάτι; :whistle: :p

 

Το άριστα πάει στο ότι ένα υπόδημα DolceGabbana -ελπίζω τουλάχιστον- δεν έχει την ίδια ποιότητα και αντοχή με ένα puma.

Αυτά...

 

Μην ελπίζεις, να είσαι σίγουρος. Τα δικά μου τα έχω 18 μήνες, δεν έχουν πάθει τίποτα και τα φορούσα και όταν πήγα Ιταλία, Μάλτα, Αγγλία (δηλαδή 7- ώρες περπάτημα τη μέρα). Απίστευτα άνετα παπούτσια... :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις κάτι; :whistle: :p

Ναι! :p (και ΔΕΝ εξαιρείται ο υποφαινόμενος)

 

 

 

Μην ελπίζεις, να είσαι σίγουρος. Τα δικά μου τα έχω 18 μήνες, δεν έχουν πάθει τίποτα και τα φορούσα και όταν πήγα Ιταλία, Μάλτα, Αγγλία (δηλαδή 7- ώρες περπάτημα τη μέρα). Απίστευτα άνετα παπούτσια... :up:

Συμφωνώ μεγάλε, άλλωστε "ότι πληρώνεις, παίρνεις" (στο 95% των περιπτώσεων)

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

Μόνοι οι Κύπριοι στηρίζουμε το θέμα... :p

 

Τι θες να πεις, VeCo??

:mad: :mad:

:lol: :lol: :lol: :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ναι! :p (και ΔΕΝ εξαιρείται ο υποφαινόμενος)

 

Συμφωνώ μεγάλε, άλλωστε "ότι πληρώνεις, παίρνεις" (στο 95% των περιπτώσεων)

 

Ok then... :lol:

 

Indeed...

 

Τι θες να πεις, VeCo??

:mad: :mad:

:lol: :lol: :lol: :p

 

Κύπριοι 12 - Υπόλοιποι 4 μηνύματα :rocket: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ότι πλέον δεν βλέπουμε ελλαδίτες να μπαίνουν. Ίσως επειδή εμείς οι κύπριοι έχουμε μια "μικρή" μανία να δείχνουμε αυτά που έχουμε στους άλλους (όχι απαραίτητα με την κακή έννοια).

Btw DesertSMisSRaiN το όνομά σου γιατί ποτέ δεν μας το λες? Είναι τόσο παράξενο όσο φημολογείται? :p

Link to comment
Share on other sites

Ότι πλέον δεν βλέπουμε ελλαδίτες να μπαίνουν. Ίσως επειδή εμείς οι κύπριοι έχουμε μια "μικρή" μανία να δείχνουμε αυτά που έχουμε στους άλλους (όχι απαραίτητα με την κακή έννοια).

Btw DesertSMisSRaiN το όνομά σου γιατί ποτέ δεν μας το λες? Είναι τόσο παράξενο όσο φημολογείται? :p

 

Μα γιατί να μην τα δείξεις σε ανθρώπους που ξέρει ότι θα τα εκτιμήσουν; Άσε που είναι και μία μορφή window shopping... :p

 

Desert όντως, ούτε εγώ ξέρω το όνομα σου... Αν είναι πολύ παράξενο στείλε PM... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Είσαι 14.

Έλεος δηλαδή...

Καιρό για να αγοράσεις ακριβά παπούτσια, έχεις πολύ μπροστά σου.

 

Ελα τωρα ρε... Άφηστο μωρό... :p

 

Ότι πλέον δεν βλέπουμε ελλαδίτες να μπαίνουν. Ίσως επειδή εμείς οι κύπριοι έχουμε μια "μικρή" μανία να δείχνουμε αυτά που έχουμε στους άλλους (όχι απαραίτητα με την κακή έννοια).

 

 

Εγώ προτείνω γενικώς να κάτσουμε την μαππα χαμε.... Όπως λεμε και στα Κυπριακά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω γενικώς να κάτσουμε την μαππα χαμε.... Όπως λεμε και στα Κυπριακά...

 

Μπορούμε επίσης να κόψουμε τα corn flakes... Ξέρεις την έκφραση; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε επίσης να κόψουμε τα corn flakes... Ξέρεις την έκφραση; :p

 

Η άποψη σου σεβαστή αλλά όχι αποδεκτή :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Egw eprepe gia to sxoleio na parw "kala" papoutsia opote phra mocassini timberland. Anagkastika eprepe na parw opote phra kati pou m arese. Entaksei htan akriba dld 150 eurw alla ti na kanw?

 

Meta gia ka8hmerina exw kati palia vans alla exoun dialu8ei kapws opote phra ta agaphmena mou. Asics - tiger 65 eurw stis ekptwseis..

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Toxic σε ποιο κατάστημα είδες τα ίδια τα Dolce Gabbana μου? Ενδιαφέρεται ένας φίλος που του τα έδειξα.

Επίσης, veco, ποια καταστήματα πουλάνε dolcegabbana υποδήματα στην κύπρο? ΒΑΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

Toxic σε ποιο κατάστημα είδες τα ίδια τα Dolce Gabbana μου? Ενδιαφέρεται ένας φίλος που του τα έδειξα.

Επίσης, veco, ποια καταστήματα πουλάνε dolcegabbana υποδήματα στην κύπρο? ΒΑΤΑ?

 

Δεν το έχω... Κανονικά ναι, δεν ξέρει στην «χώρα» τι παίζει από μαγαζιά, πάντως στη Λεμεσό δεν νομίζω να έχει κανείς άλλος...

 

Υ.Γ.

Αν κάνω λάθος συγχωρέστε με, αλλά έχει να αγοράσω παπούτσια από το νησί 2-3 χρόνια... :O

 

Υ.Γ.2

Speaking of Dolce & Gabbana, «τσίμπησα» σήμερα ένα ωραιότατο και πάμφθηνο ζευγαράκι D&G, στο στυλ των All Stars... Μήπως θέλετε φωτογραφία; :shifty:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορα φωτο :D:D

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...