Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tha simfwnisw me tin MiuMiu..Proxthes pira kati carshoe apo kalogirou!Enthousiasmeni loipon ta foraw xthes-eixe vre3ei-glistrisa kai paraligo na swriastw katw.MiuMiu mpes sto site ths burberry na deis kati teleia psiloathlitika einai!Piga gavala alla akoma na ta ferei:S

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνω για αθλητικο παπουτσι ASICS. Γνωριζει κανεις καποιο ξενο καταστημα να παραγγειλω μεσω ιντερνετ;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οχι δυστυχως δεν ειμαι απο Θεσ/νικη και στην πολη που μενω δεν βρηκα καταστημα που να πουλαει ASICS γι'αυτο και ψαχνω καταστημα απο το ιντερνετ.
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη μου αγορα στις εκπτωσης.:happy:

http://www.zappos.com/images/720/7206809/1733-206486-p.jpg

καλη αγορα εκανα?:rolleyes:

 

τα βρηκα 73 ευρω στο πειραια...:p

θα τα παρω και εγω και μαλιστα σε μαυρο.:)

Link to comment
Share on other sites

πολυ ασχημα παπουτσια.

 

Εντάξει,εμφανίσιμα είναι.Τους ταιριάζει πολύ το μαύρο χρώμα,όπως και στα περισσότερα αθλητικά παπούτσια.

Link to comment
Share on other sites

@papad Γουστα ειναι αυτα ;)

Ουτε εμενα με τρελαινουν αυτα τα παπουτσια. Αποψη μου ειναι ομως. Σε αλλους αρεσουν :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι και τιποτε παραπανω.

 

@papad Γουστα ειναι αυτα ;)

Ουτε εμενα με τρελαινουν αυτα τα παπουτσια. Αποψη μου ειναι ομως. Σε αλλους αρεσουν :)

 

αυτο ακριβως...:)

Link to comment
Share on other sites

@papad Γουστα ειναι αυτα ;)

Ουτε εμενα με τρελαινουν αυτα τα παπουτσια. Αποψη μου ειναι ομως. Σε αλλους αρεσουν :)

 

Εξυπακούεται.Αυτονόητο είναι άλλωστε.Δεν υπάρχει σωστό και λάθος σε τέτοιες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

τα βρηκα 73 ευρω στο πειραια...:p

θα τα παρω και εγω και μαλιστα σε μαυρο.:)

Α!!!Τους κλεφτες 22ε διαφορα?:mad:

Σε μαυρο τα πηρα και εγω,παντως τα αδικη η φωτο.;)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Να προσπαθήσουμε να μην κάνουμε ποστ για να κάνουμε ποστ...

 

Το τι θα φοράει ο καθένας είναι δικό του πρόβλημα, κι εγώ αν θέλω μπορεί να αρχίσω να κυκλοφοράω με τα παπούτσια των κλόουν.

 

Papad την άποψη σου την είπες και την καταλάβαμε/δεχτήκαμε όλοι, δεν υπάρχει λόγος να την επαναλαμβάνεις κάθε 2-3 ποστ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι τη βοήθεια σας.

Θα ήθελα να μάθω σε ποιο κατάστημα-διεύθυνση θα μπορούσα να βρω παπούτσια Asics Onitsouka Tiger( black/yellow) στην Αθήνα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Σβήστηκαν κάποια μηνύματα σαν off topic. Επειδή σε ορισμένα από αυτά υπήρχαν και πληροφορίες σχετικές με το θέμα, θα παρακαλούσα να τις ξαναγράψετε εφόσον επιθυμείτε. Ευχαριστώ. :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά χρειάζομαι τη βοήθεια σας.

Θα ήθελα να μάθω σε ποιο κατάστημα-διεύθυνση θα μπορούσα να βρω παπούτσια Asics Onitsouka Tiger( black/yellow) στην Αθήνα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Κοιτα εκει ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Σβήστηκαν κάποια μηνύματα σαν off topic. Επειδή σε ορισμένα από αυτά υπήρχαν και πληροφορίες σχετικές με το θέμα, θα παρακαλούσα να τις ξαναγράψετε εφόσον επιθυμείτε. Ευχαριστώ. :)

 

Μάλλον σε εμένα αναφερόσουν.

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω Vans στο Ηράκλειο Κρήτης?

Όχι ότι έχω ψάξει και ιδιαίτερα αλλά αν ξέρει κάποιος...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι τη βοήθεια σας.

Θα ήθελα να μάθω σε ποιο κατάστημα-διεύθυνση θα μπορούσα να βρω παπούτσια Asics Onitsouka Tiger( black/yellow) στην Αθήνα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Απέναντι από τη γυμναστική ακαδημία στη Δάφνη (είναι το intersport και 50 μέτρα πιο κάτω (προς Αθήνα) η asics tiger). Έχει μπόλικο πράμα.

 

Τώρα για τα συγκεκριμένα επειδή τα έχω κανα 3μηνο οφείλω να σου πω ότι δεν μου είναι καθόλου άνετα. Συγκεκριμένα η αίσθηση στο περπάτημα δεν είναι ότι καλύτερο και το σημαντικότερο μετά από αρκετό περπάτημα πονάει η φτέρνα η οποία καταπονείται αρκετά. Είχα κατέβει Αθήνα και όταν γύρισα σπίτι αναγκάστηκα να αλλάξω παπούτσια επειδή πονούσαν αισθητά τα πόδια μου-κάτι που δε μου έχει ξανατύχει με παπούτσι.

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...