Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ρωτησα στη ups ποσο ειναι για να τα επιστρεψω αυτα τα παπουτσια και μου ειπαν 49 ευρω.υπαρχει καποιος ποιο φθηνος τροπος?αν μπορει καποιος ας βοηθησει.ευχαριστω εκ των προτερων

 

με απλό ταχυδρομείο!!

και μένα μου είχαν φέρει με courier από assos, αλλά εγώ τα επέστρεψα με το κλασσικό ταχυδρομείο...

Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας .. αν θέλεις να το σιγουρέψεις περισσότερο στείλε το δεματάκι συστημένο ... και είσαι μια χαρά ... το μέγιστο που θα πληρώσεις , κατά τη γνώμη μου, να είναι 10 ευρώ;;; το πολύ..!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@mariel λογικα και το asos θα δινει οριο επιστροφης 14 μερες(δεν ξερω αν ειναι εργασιμες)οποτε για Ελλαδα δεν ξερω αν τις προλαβαινει με ελληνικο ταχυδρομειο. .....Η Royal mail τις προλαβαινει αφου μενεις στο Uk...
Link to comment
Share on other sites

@mariel λογικα και το asos θα δινει οριο επιστροφης 14 μερες(δεν ξερω αν ειναι εργασιμες)οποτε για Ελλαδα δεν ξερω αν τις προλαβαινει με ελληνικο ταχυδρομειο. .....Η Royal mail τις προλαβαινει αφου μενεις στο Uk...

 

Ε εντάξει μην τρελαθούμε τώρα! Μια χαρά προλαβαίνει .. Σε 3 μέρες δέματα ή γράμματα από Ελλάδα είναι UK.. (εδώ από Καναδά την 5η εργάσιμη και είναι στο πιο ακριτικό νησί!!! )

προχτές τα πήρε τα παπούτσια.. αφού δεν του κάνουν, γιατί να το καθυστερήσει;

Δεν υπάρχει λόγος να δώσει 50 ευρώ για να πάνε την επόμενη μέρα στο UK!! 'Ημαρτον δηλαδή.. αμαρτία είναι πεταμένα λεφτά!

Δεν νομίζω ότι υπάρχει φτηνότερος τρόπος να τα αποστείλει, ούτως ή άλλως!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι λεει στο schuh.co.uk μπορω να τα επιστρεψω μεσα σε ενα χρονο.οποτε θα τα στειλω αυριο με το ταχυδρομειο.αλλα οταν θα μου στειλουν τα καινουρια θα ειναι τα εξοδα μεταφορας οσο ηταν τα αλλα που μου ειχαν φερει,περιπου 10ε δηλαδη?
Link to comment
Share on other sites

απ'οτι λεει στο schuh.co.uk μπορω να τα επιστρεψω μεσα σε ενα χρονο.οποτε θα τα στειλω αυριο με το ταχυδρομειο.αλλα οταν θα μου στειλουν τα καινουρια θα ειναι τα εξοδα μεταφορας οσο ηταν τα αλλα που μου ειχαν φερει,περιπου 10ε δηλαδη?

 

δεν νομίζω ότι πληρώνεις στην προκειμένη περίπτωση.. βέβαια και πάλι, δεν ξέρω τι παίζει με Ελλάδα στις επιστροφές ..

Όταν επέστρεψα πράγματα στο assos και μου έκαναν την αλλαγή (έστω και λάθος πάλι) δεν χρεώθηκα τίποτα πουθενά!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ξερετε κανα μαγαζι με φθηνα all star;;;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

ελλαδα δεν ξερω ποσο κανουν αλλα πιθανον στα επομενα λινκ να βρεις αρκετα καλυτερες τιμες απο Ελλαδα

 

http://schuh.co.uk/prddisplay.aspx?g=3&b=49&bflt=Converse&sfrom=mens:converse

 

http://europe.zoovillage.com/store/brand.asp?BrandID=82&sortby=0&Gender=0

 

http://www.surfdome.com/Converse_Shoes~64

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τα link αλλα ψαχνω για all star χωρις κοροδονια και απο τι ειδα αυτα τα μαγαζια δεν εχουν
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω κάτι flip flop από το surfdome για το καλοκαίρι. είναι καλή κίνηση ή να περιμένω το καλοκαίρι για ενδεχομένως μεγαλύτερη ποικιλία? (καλύτερες τιμές πότε?)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Χαιρετώ το Forum..

Ενδιαφέρομαι για απλά καθημερινά παπούτσια και είχα σταμπάρει τα εξής:

http://www.admiralcollection.gr/

(πατήστε shoes>men και επιλέξτε τα ganza)

(Σόρυ αλλά για κάποιο λόγο δε μου βγάζει επιλογή για attatch εικόνας!)

Τα δοκίμασα όμως σήμερα και απογοητεύτηκα! Το ένα νούμερο ήταν μικρό και το άλλο μεγάλο και έσπαγε μπροστά! Έχει να προτείνει κανείς κάτι παρόμοιο?Τα παραπάνω Admiral ήταν στα 37Ε.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Χαιρετώ το Forum..

Ενδιαφέρομαι για απλά καθημερινά παπούτσια και είχα σταμπάρει τα εξής:

http://www.admiralcollection.gr/

(πατήστε shoes>men και επιλέξτε τα ganza)

(Σόρυ αλλά για κάποιο λόγο δε μου βγάζει επιλογή για attatch εικόνας!)

Τα δοκίμασα όμως σήμερα και απογοητεύτηκα! Το ένα νούμερο ήταν μικρό και το άλλο μεγάλο και έσπαγε μπροστά! Έχει να προτείνει κανείς κάτι παρόμοιο?Τα παραπάνω Admiral ήταν στα 37Ε.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

μακρυα απο admiral :down: οτι χειροτερο σε σολα.

καλυτερα να επιλεξεις καποιο επωνυμο..με λιγα χρηματα παραπανω και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο και τα ποδια σου χωρις καλους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.

Θέλω να αγοράσω κάτι All Star τα οποία να είναι μοδάτα και να έχουν έξω την "γλώσσα".

Έχετε να προτείνετε κάτι;;

Link to comment
Share on other sites

αν θελει καποιος να τα τσιμπησει στο 42,ειναι καλη τιμη.....http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=DSQUARED2&dept=men&tskay=361A2971&rr=1&cod10=44193734PM&sts=sr_men80

 

Γενικά έχει καλές τιμές το yoox και άμεση παράδοση, αλλα δεν βρίσκω συχνά νούμερο, ενώ σε μερικές μάρκες έχει λίγα σχεδιά. Αν ξέρεις άλλο σάιτ για Prada & Tod's πες το.. Πάντως το yoox επειδή μαλλον έχω κάνει 3 παραγγελίες φέτος, μου έστειλε πριν 2 μέρες coupon για έξτρα 10% έκπτωση σε όλες τις τιμές και δωρεάν παράδοση για 3 παραγγελίες...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!!Επειδη θελω να αγορασω παππουτσια απο το http://www.ssense.com γνωριζει κανεις αν ειναι αξιοπιστο καταστημα?Επισης θα περασουν και τελωνειο?Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά πουλάει και στέλνει και με ταχυδρομείο από Καναδά νομίζω .Ότι θα περάσει τελωνείο θα περάσει ,αλλά το ποσό δε θα είναι τόσο μεγάλο όσο με τις ταχυμεταφορές .Τώρα αν σκάσεις και 300$ ,ε όλο και κάτι θα κόψουν στα ΕΛΤΑ. Θα το απέφευγα να αγοράσω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από Nikestore έχει αγοράσει κανένας;Από που τα στέλνουν; Ευρώπη ή Αμερική;
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από Nikestore έχει αγοράσει κανένας;Από που τα στέλνουν; Ευρώπη ή Αμερική;

 

Εγώ έχω πάρει 2 φορές (είμαι Αγγλία όμως) .. το ένα ήταν nikeID το οποίο είχα φτιάξει στο NikeTown στο Λονδίνο, και έκανε 3 βδομάδες περίπου να έρθει. Το άλλο ήταν από τα "κοινά" παπούτσια το παρήγγειλα πριν τις 4-5 μ.μ. και ήρθε την επόμενη το πρωί με courier.

Προφανώς ήρθε από UK, κι όχι από USA. Δυστυχώς δεν θυμάμαι το note πάνω στο κουτί με τα ID τι έγραφε (από που ήρθε)

Το μόνο που ξέρω για Ελλάδα, είναι ότι δεν στέλνει όλα τα προϊόντα μόνο NikeID, υποθέτω δεν έχει αλλάξει πολιτική ....

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά πουλάει και στέλνει και με ταχυδρομείο από Καναδά νομίζω .Ότι θα περάσει τελωνείο θα περάσει ,αλλά το ποσό δε θα είναι τόσο μεγάλο όσο με τις ταχυμεταφορές .Τώρα αν σκάσεις και 300$ ,ε όλο και κάτι θα κόψουν στα ΕΛΤΑ. Θα το απέφευγα να αγοράσω.

 

 

 

Ναι απο Καναδα ειδα οτι ειναι.Οχι δεν σκοπευω να ξοδεψω τοσα αλλα γυρω στα 90$ εχουν τα παππουτσια που σκεφτομαι.Αν ειναι να πληρωσω τα μαλλιοκεφαλα μου ομως για τελωνειο....

Σε ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

caterpillar στην θεσ/νικη που μπορουμε να βρουμε??

στο εμπορικο κεντρο Cosmos.εχει 2 μαγαζια; νομιζω με αυτην την εταιρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα και εγώ παραγγελία από το http://www.schuh.co.uk και μάλιστα δύο ζευγάρια. Για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί μου τα χουν ζητήσει αυτα σε pms

1

2

3

 

όποιος τα θέλει ας βιαστεί :). Α και πολλά dolce επίσης για τους ενδιαφερόμενους του forum

 

ΥΓ Πρόλαβε να τα πάρει κανείς ή μπα;

Link to comment
Share on other sites

http://www.kricketshop.com/eshop/product.php?productid=16156&cat=0&page=

 

αυτα εδω πως σας φαινονται... για καθε μερεα τωρα, λιγο ποιο καλα...

 

ειναι καλη μαρκα? την ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...