Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kanena ap'ta duo, to kalokairi prostazei pantofla oxi kleisto papoutsi. Eidika autou toy typou pou kanei k ta podia sou na vrwmane...

Εγώ ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα μπόχας :lol: πάντως, χειμώνα-καλοκαίρι με ανοικτό ή κλειστό παπούτσι.

Μήπως είναι μόνο δικό σου το πρόβλημα φίλε toxic? :p

Link to comment
Share on other sites

+1. Είναι μάλλον βλαχιά κατα τη γνώμη μου το καλοκαίρι να κυκλοφορεί ο κόσμος ντυμένος καλά και με την παντόφλα από κάτω. Για να πεταχτείς στο περίπτερο οκ, για να πας για μπάνιο, προφανώς, αλλά οχι για να πας για καφέ ξέρω 'γώ.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τα παιδιά...καλύτερα ένα κλειστό παπουτσάκι..Γιατί δε παίρνεις και το καραφλό και το μαλλιαρό?

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

+1 στα κλειστα παπουτσια. και ελεος πια με τις σαγιοναρες! το να φορας τζιν και απο κατω σαγιοναρες ειναι οτι πιο τραγικο....:wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το καλοκαιρι φοραω κλειστο παπουτσι,βεβαια οδηγαω μονο μηχανη και ειναι και αυτος ενας σημαντικος παραγοντας.

παλιοτερα που ειχα σκουτερ φοραγα πεδιλα.

παντως το παπουτσι με βαμβακερη καλτσα(τα περισσοτερα "σοσονια" ειναι Nylon) δεν μυριζει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kanena ap'ta duo, to kalokairi prostazei pantofla oxi kleisto papoutsi. Eidika autou toy typou pou kanei k ta podia sou na vrwmane...

 

Αν παίζει τίποτα σε Tod's; :shifty: :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα μπόχας :lol: πάντως, χειμώνα-καλοκαίρι με ανοικτό ή κλειστό παπούτσι.

Μήπως είναι μόνο δικό σου το πρόβλημα φίλε toxic? :p

 

Εμμ... Μονο με ενα ζευγαρι μου ετυχε για να ειμαι ειλικρινης... Αρα δε νομιζω να ειναι συγκεκριμενα για μενα, ισως για συγκεκριμενα προιοντα.

 

Αν παίζει τίποτα σε Tod's; :shifty: :wink:

 

Παιζει, αν καταφερω να βρω το μπλε που θελω στο μεγεθος μου, αλλα και παλι οχι leather.

Link to comment
Share on other sites

+1 στα κλειστα παπουτσια. και ελεος πια με τις σαγιοναρες! το να φορας τζιν και απο κατω σαγιοναρες ειναι οτι πιο τραγικο....:wacko:

 

Εξαρταται με τι τζην το φορας. Μερικες φορες ειναι αρκετα ομορφο. Τωρα δε λεω, πολλοι φαινονται γυφτοι ετσι οπως ντυνονται αλλα οκ, αμα ξερεις να τα συνδυαζεις δεν ειναι καθολου ασχημο.

Link to comment
Share on other sites

+1 στον toxic.

Ειδικά με τζην-σωλήνες πιστεύω πως μία καλή σαγιονάρα (όχι πλαστική που παίρνεις για θάλασσα κ άμμο :p ) είναι ότι πρέπει.

Στα μπλε tod's μου τα χαλάς λίγο. Όχι δέρμα δηλαδή... suede? :\

Link to comment
Share on other sites

Παιζει, αν καταφερω να βρω το μπλε που θελω στο μεγεθος μου, αλλα και παλι οχι leather.

 

Ποιό ψάχνεις; Εγώ πάλι από Tod's ψάχνω να βρω οτιδήποτε καλό, αλλά δεν βρίσκω κάτι του - ιδιαίτερα κλασσικού - γούστου μου...

 

Στα μπλε tod's μου τα χαλάς λίγο. Όχι δέρμα δηλαδή... suede? :\

 

Pourqoui pas? :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

...το να φορας τζιν και απο κατω σαγιοναρες ειναι οτι πιο τραγικο....:wacko:

Όντως! Αν θα φορέσεις Jeans, να φορήσεις κλειστά παπούτσια.;)

Οι σαγιονάρες πάνε με βερμούδα!:happy:

Link to comment
Share on other sites

+1 στον toxic.

Ειδικά με τζην-σωλήνες πιστεύω πως μία καλή σαγιονάρα (όχι πλαστική που παίρνεις για θάλασσα κ άμμο :p ) είναι ότι πρέπει.

Στα μπλε tod's μου τα χαλάς λίγο. Όχι δέρμα δηλαδή... suede? :\

 

Κοιτα γενικα εμενα τα skinny jeans μου φερνουν λιγο σε emo, αλλα οντως με ενα σχετικα στενο (οχι καραστενο jean, να μπορει να αναπνεει το σωμα μας & να μην ιδρωνουμε ειναι το παν, ειδικα το καλοκαιρι) μια χαρα θα ειναι.

 

Ποιό ψάχνεις; Εγώ πάλι από Tod's ψάχνω να βρω οτιδήποτε καλό, αλλά δεν βρίσκω κάτι του - ιδιαίτερα κλασσικού - γούστου μου...

 

Το μοντελο ειναι κλασικο απλως ειναι σε blue χρωμα.

 

Μπαι δε γουεη, ειδες καθολου τα Camper που σχεδιασε ο Jaime Hayon ? Ειναι απλα θεικα. Αυτο θελω στο μπλε/πρασινο/γουατεβερ αλλα δεν υπαρχουν πουθενα. Εψαξα ολα τα μαγαζια εδω και τπτ... :(

Link to comment
Share on other sites

Το μοντελο ειναι κλασικο απλως ειναι σε blue χρωμα.

 

Μπαι δε γουεη, ειδες καθολου τα Camper που σχεδιασε ο Jaime Hayon ? Ειναι απλα θεικα. Αυτο θελω στο μπλε/πρασινο/γουατεβερ αλλα δεν υπαρχουν πουθενα. Εψαξα ολα τα μαγαζια εδω και τπτ... :(

 

Δυστυχώς ούτε εγώ τα πέτυχα κάπου, κι ανέβηκα πριν λίγες μέρες Λονδίνο...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αμα τα δεις καπου ενημερωσε με αμεσα :P

 

Will do! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει ένα ολοκαίνουριο και υπέροχο γυναικείο ζευγάρι Dr. Martens Club Mary Jane σε μαύρο χρώμα (EU 41 / US 9 / UK 7) που δεν έχει φορεθεί ποτέ και ψάχνει ιδιοκτήτη... :)

Χωρίς να θέλω να επηρεάσω, είναι τρομερά βολικά και μαλακά.

Δυστυχώς μου βγήκαν μικρά για κάτι χιλιοστά και τα ξανααγόρασα ένα νούμερο μεγαλύτερα. :(

 

Αν ενδιαφέρεται κάποιος, details (photos, τιμή, τρόπος αποστολής/παράδοσης) με PM. :)


Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε σε ποιο μαγαζί στην αθηνα μπορώ να βρω παπούτσια Von Dutch?

 

Νομίζω έχει στο Attica...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κάπου στις προηγούμενες σελίδες είδα κάτι φοβερά Replay. Έκανα το homework μου και έμαθα για το Άττικα. Σε ποιές τιμές παίζουν στο εν λόγω πολυκατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Με γεια φίλε μου αν κ τα βρίσκω πολύ κιτς κ τρελά συνηθισμένα - πολυφορεμένα. Ότι φοράνε όλοι πλέον, σε 10 μέρες όπου κοιτάζεις θα τα βλέπεις αφού τα έφερε το PrimeTimers/The mall κλπ :worry:
Link to comment
Share on other sites

Με γεια φίλε μου αν κ τα βρίσκω πολύ κιτς κ τρελά συνηθισμένα - πολυφορεμένα. Ότι φοράνε όλοι πλέον, σε 10 μέρες όπου κοιτάζεις θα τα βλέπεις αφού τα έφερε το PrimeTimers/The mall κλπ :worry:

 

δυστυχως δεν υπηρχε ποικιλια και ηταν τα μονα που μου εκαναν κλικ.:ninja:

thnx anyway!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...