Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H νέα μου απόκτηση!

 

http://www.buywake.com/catalog_images/Vans/lg/TNTII_BadShitBK2.jpg

http://www.buywake.com/catalog_images/Vans/lg/TNTII_BadShitBK.jpg

 

Γενικά έχω ένα ψιλοκόλλημα με τα Vans!Τα πήρα απο Κόζανη στον Πάπιστα στην υπέροχη τιμή των 60 ευρω! Τα γλυκούλια μου!:O

 

Συγκεκριμένα ειναι τα Vans TNT II MID VN-0 DHUXAU και η τιμη τους προ εκπτωσης ειναι στα 89.00 ευρώ. Με εκπτωση 30% μου βγκαν στα 60 ευρω.

 

Σας αρέσουν?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γι αυτο και δεν ψωνιζουμε απο κυπρο φιλτατε... :lol:

 

Ποτέ των ποτών όμως... Καλύτερα να μείνω χωρίς νέά ρούχα, παρά να τα πληρώνω διπλά...

 

teo_l20, πολύ όμορφα τα Vans σου. Με γειά! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

H νέα μου απόκτηση!

 

Γενικά έχω ένα ψιλοκόλλημα με τα Vans!Τα πήρα απο Κόζανη στον Πάπιστα στην υπέροχη τιμή των 60 ευρω! Τα γλυκούλια μου!:O

 

Συγκεκριμένα ειναι τα Vans TNT II MID VN-0 DHUXAU και η τιμη τους προ εκπτωσης ειναι στα 89.00 ευρώ. Με εκπτωση 30% μου βγκαν στα 60 ευρω.

 

Σας αρέσουν?

 

Παίζει να'ναι και τα μόνα Vans που μου αρέσουν αρκετά. Αν είχε μείνει budget θα τα έπερνα:p

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω παπουτσια, αλλα δε ξερω ποια! Θελω να ειναι αθλητικα και να ειναι ανετα γιατι θα τα χρησιμοποιω για τρεξιμο και ασκησεις.
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω παπουτσια, αλλα δε ξερω ποια! Θελω να ειναι αθλητικα και να ειναι ανετα γιατι θα τα χρησιμοποιω για τρεξιμο και ασκησεις.

Νιke,addidas,Asics 3 μαρκες που εχουν καταλληλα παπουτσια για αθλητισμο και στιβο.

επισης και η puma εχει..αλλα επειδη εχω δοκιμασει καποια..δρν εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.κοστο πανω/κατω μεχρι 120 ευρο θα βρεις πολυ καλο παπουτσι για τις αναγκες σου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδα κατι Dolce παρομοια με τα Dior που εχω και σκεφτομαι να τα παρω...υπεροχα... Αλλα τωρα κανω οικονομια lol
Link to comment
Share on other sites

Ειδα κατι Dolce παρομοια με τα Dior που εχω και σκεφτομαι να τα παρω...υπεροχα... Αλλα τωρα κανω οικονομια lol

 

Τι κάνεις; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μια προσπαθεια να περιορισω τα εξοδα μου :X

 

Α, ok! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Εχω το εξης προβλημα.

Θελω να αγορασω τα Nike Air Plata μεσω ενος ηλεκτρονικου καταστηματος.

 

Ομως το καταστημα εχει διαθεσιμα νουμερα 42 και 43. Εγω φοραω 42,5. Εχω ρωτησει σε πολλα Νike Stores εδω στην Αθηνα για την διαθεσιμοτητα των plata και δεν υπαρχει πουθενα !!! Ετσι δεν μπορω να τα δοκιμασω.

 

Αυτη την στιγμη εχω τα Αir Μax 97 σε 42,5 (27 cm). Θα μπορουσε καποιος που εχει τα Plata να μετρησει ποσα cm ειναι το μηκος τους ; (ετσι ωστε να μπορεσω να βρω την αναλογια νουμερο - μηκος)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει αγοράσει κανείς από το παραπάνω μαγαζι?είναι αξιόπιστο?πληρώσατε τελωνείο όταν παραλάβατε το δέμα?

εδώ και κάποιες μέρες έχω κάνει μία παραγγελία και μόλις τώρα είδα ότι το δέμα έφτασε Ελλάδα(24 φεβρουαριου 6κ28).για να δούμε τι θα δούμε...ελπίζω να μην φάω καμία φόλα με το τελωνείο...Το δέμα έχει αποσταλεί με USPS η οποία συνεργάζετε με τα Ελληνικα Ταχυδρομία και απόσο ξέρω δεν έχω έξοδα τελωνείου ή φτάνουν μέχρι τα 10 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα πρίν καμιά βδομάδα αυτά.Πώς σας φαίνονται; Μέχρι στιγμής δεν μου την είπε κανείς για το κίτρινο φοσφωριζέ, πάλι καλά!:p

http://www.genius.ie/images/shoes_019_l.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειδα σημερα τα crocs..ρε παιδια,τι αηδια ειναι αυτη;;http://www.hegemonyrules.net/images/crocs.JPG

 

οντως απο σχεδιο ειναι χαλια αλλα ειναι παρα πολυ ανετα δεν καταλαβενεις οτιο φορας δουλευει μια ξαδερφη σε μαγαζι με ειδη θαλασσης και τα δοκιμασα δεν ξερω αν θα τα φορουσα εξω αλλα μεσα στο σπιτι ναι

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Πήρα πρίν καμιά βδομάδα αυτά.Πώς σας φαίνονται; Μέχρι στιγμής δεν μου την είπε κανείς για το κίτρινο φοσφωριζέ, πάλι καλά!:p

http://www.genius.ie/images/shoes_019_l.jpg

 

Δεν τα λες άσχημα... Δεν είναι και τόσο έντονο το κίτρινο. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω παπουτσια, αλλα δε ξερω ποια! Θελω να ειναι αθλητικα και να ειναι ανετα γιατι θα τα χρησιμοποιω για τρεξιμο και ασκησεις.

Μπορειτε να προτεινετε ορισμενα;

 

Αν θέλεις παπούτσι για τρέξιμο σου προτείνω τα εξής:

 

1. Adidas Adistar

2. Adidas Supernova

2. Nike Air Pegasus

3. Nike Air Structure Triax

 

Εγώ έχω πάρει τα πρώτα και τρέχω στο γυμναστήριο με αυτά, ειλικρινά χαίρομαι να τρέχω με αυτό το παπούτσι!

Είχα δοκιμάσει και τα Nike και ήταν εξίσου άνετα, απλά μου άρεσε καλύτερα το πιο μαλακό πάτημα των Adidas.

 

Σε καμία περίπτωση πάντως μη κάνεις το λάθος και πάρεις Nike Shox ή τα αντίστοιχα της Adidas (δε θυμάμαι πως τα λένε, εκείνα με τις σκληρές πλαστικές καμάρες σε σχήμα Α). Απαράδεκτα και τα δύο για τρέξιμο, πολύ σκληρά παπούτσια και τα δύο!

Link to comment
Share on other sites

gia treximo ta Nike Presto einai akseperasta!

krima pou stamatisan tin paragogi tous :(

Tora ta Jasari ta Moire kai ta Free einai poly kala systino kai ta 3

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο γυμναστήριο φοράω Adidas 1.1 (microchip :p, για να κινούμαι στο γυμναστήριο και για τρέξιμο-αερόβιο), nike free 4.0 (για τρέξιμο κυρίως, πολύ ελαφρύ, απίστευτα άνετο παπούτσι) και adidas pro response boxing (για πολεμικές τέχνες - body combat στο γυμναστήριο).

Για τρέξιμο + ασκήσεις συστήνω τα 2 πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει αγοράσει κανείς από το παραπάνω μαγαζι?είναι αξιόπιστο?πληρώσατε τελωνείο όταν παραλάβατε το δέμα?

εδώ και κάποιες μέρες έχω κάνει μία παραγγελία και μόλις τώρα είδα ότι το δέμα έφτασε Ελλάδα(24 φεβρουαριου 6κ28).για να δούμε τι θα δούμε...ελπίζω να μην φάω καμία φόλα με το τελωνείο...Το δέμα έχει αποσταλεί με USPS η οποία συνεργάζετε με τα Ελληνικα Ταχυδρομία και απόσο ξέρω δεν έχω έξοδα τελωνείου ή φτάνουν μέχρι τα 10 ευρώ...

 

παιδια σήμερα παρέλαβα τα παπουτσια μου απο το pickyourshoes .όλα ήταν μια χαρά(τελεια)...ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΥΤΕ ΤΕΛΩΝΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ και όποτε παραγγελνετε να ζητάτε(usps, αν και για Ελλάδα μόνο με usps το κάνουν) για να είστε σιγουροι.στο δέμα είχαν γράψει ότι είναι δώρο και ότι κοστίζει 45 δολλάρια ενώ έκαναν πολύ παραπάνω(τα έγραψαν χωρις να τους το πω,μπραβο τους γιατι δεν ήξερα ότι έτσι γλιτώνεις)...είμαι σίγουρος ότι θα ξαναπάρω!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμία πρόταση για παπούτσια μπάσκετ;

Εγω οταν επαιζα μπασκετ φοραγα μονο ΝΙΚΕ.τωρα βεβαια βρισκεις και αλλες αξιολογες μαρκες.στην θεση σου θα πηγαινα σε ενα μαγαζι και οποιο με βολευε στο ποδι θα αγοραζα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...