Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ κ τους δύο για τα σχόλιά σας, είτε θετικά είτε αρνητικά :p

Γιατί Μάνο μόνο allstar? Να πω πως τα παίρνεις γιατί είναι τα πιο άνετα, αλλά αφού σε σκοτώνουν κυριολεκτικά :p

 

Δεν δεν έχουν λάθος ρε πελέ :Ρ

Είναι ότι πιο αναπαυτικό εκτός από τα nike με τις

3.000 αερόσολες που είναι άσχημα και χοντρά :p

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι λεεις ρε? Έλεος :p

Καταρχήν άμα περπατάς πολλήν ώραν φορώντας κονβερς κόφκουνται τα πόδια σου :p Επειδή εν στρογγυλά μπροστά κόφκουν σε στο μεγάλο δάκτυλο. Εν ότι πιο σπαστικά, άσε που πλέον είναι ότι πιο πολυφορεμένο. Ευτυχώς (στην Κύπρο τουλάχιστον) οι νέοι επαρετήσαν τα λίον κ εστραφήκαν σε άλλες νέες λύσεις (παίζουν πολύ τα nike court tradition + adidas superstar πλέον)

Edit:

Μετάφραση:

Τι λες καλέ? Έλεος!

Καταρχήν όταν περπατάς για μεγάλο χρονικό διάστημα φορώντας converse κόβονται τα πόδια σου. Λόγω του στρογγυλού τους σχήματος μπροστά σε κόβουν στο μεγάλο δάκτυλο. Είναι ότι πιο σπαστικό, άσε που πλέον έχουν καταντήσει ότι πιο πολυφορεμένο. Ευτυχώς (τουλάχιστον στην Κύπρο) οι νέοι έχουν παραιτηθεί λίγο από την αγορά των coverse και στρέφονται σε άλλες, νέες λύσεις (παίζουν πολύ τα nike court tradition + adidas superstar πλέον)

Link to comment
Share on other sites

Τα nike court tradition εν πολλά άσσημα ρε...

Θα τα άλλαζα μόνο με τούτα http://www.styledrops.com/handbags-23798.html αλλά τωρά εν έσει ριάλια για έτσι πράματα :p

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα :D Dsquared :)

Θέλω να πάρω μπλε all star γιατί έχω κάτι ψηλά που δεν

είναι για καλοκαίρι και κάτι denim που έχουν ψιλοξεθωριάσει...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Τα dsq ετσι που τα θωρεις εχουν 10 μιλλια σολα τζιαι εν νωθεις τιποτε ενω με τα converse περπατας μισην ωρα τζιαι ποφκαλλουνται τα ποθκια σου.

 

Βασικα τωρα εν εχω ριαλλια so βρισκω δικαιολογιες για να μεν ψουμνισω τπτ ακριβο.

Link to comment
Share on other sites

@justme! μου αρεσαν παρα πολυ!κ ακομα περισσοτερο η φραση που γραφουν πανω..το ασπρο τελευταια ειναι απ τα αγαπημενα μου χρώματα!ελπιζω το παραπανω ποστ να μην το ειπες ειρωνικα :)

 

οριστε και τα δικα μου

http://img507.imageshack.us/img507/3700/img3291largeha2.th.jpg

οσο μου αρεσαν στο ματι ,τοσο με ενοχλουν στο ποδι..φφφφ!

μια με χτυπανε πισω,μια μπροστα κ αν δεν τα δεσω μου κολυμπανε..τι να πω!

το χρωμα ειναι καπως σαμπανιζε,και 'γυαλιζει' αναλογα το φως..δεν ξερω αν μπορειτε να το διακρινεται στη φωτο..ηταν ιδιαιτερο σαν χρωμα γι αυτο και τα πηρα!

ΥΣ:sorry για την ακαταστασια του γραφειου lol! ρε justme! τωρα που το σκεφτομαι ,ενα τοσο ανετο παπουτσι πως θα το ηθελα :D

Link to comment
Share on other sites

@justme! μου αρεσαν παρα πολυ!κ ακομα περισσοτερο η φραση που γραφουν πανω..το ασπρο τελευταια ειναι απ τα αγαπημενα μου χρώματα!ελπιζω το παραπανω ποστ να μην το ειπες ειρωνικα :)

 

οριστε και τα δικα μου

http://img507.imageshack.us/img507/3700/img3291largeha2.th.jpg

οσο μου αρεσαν στο ματι ,τοσο με ενοχλουν στο ποδι..φφφφ!

μια με χτυπανε πισω,μια μπροστα κ αν δεν τα δεσω μου κολυμπανε..τι να πω!

το χρωμα ειναι καπως σαμπανιζε,και 'γυαλιζει' αναλογα το φως..δεν ξερω αν μπορειτε να το διακρινεται στη φωτο..ηταν ιδιαιτερο σαν χρωμα γι αυτο και τα πηρα!

ΥΣ:sorry για την ακαταστασια του γραφειου lol! ρε justme! τωρα που το σκεφτομαι ,ενα τοσο ανετο παπουτσι πως θα το ηθελα :D

 

@toxic

Άιστα ρε πελέ τωρά κάμνουμεν οικονομία μετά την DSQ belt :p

 

Πάντως τα all star με χτυπάνε στο προτελευταίο-τελευταίο δάχτυλο ή πίσω αν δεν έχω σηκώσει την ήδη κοντή κάλτσα αλλά αυτά τις αρχές πάντως τα χαμηλά δεν τα δένω τα έχω δέσει έτσι ώστε να τερματίζει το κορδόνι και στο τέλος έχω κάνει ένα κόμπο για να μην φεύγει από την τρύπα :p

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ti λέτε γι αυτά;; Βασικά τα πηρε ο brother αλλα δεν του αρεσαν και μου τα εδωσε εμενα:p

http://img112.imageshack.us/img112/1462/thigfdsfghjth4.th.jpg

 

 

 

 

Υ.Γ.: Καποιος απο εδω τα εχει δει, οποτε δεν με ενδιαφερει η γνωμη του:):p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανενος το ματι αυτα εδω (ειναι reef) ??

 

http://img47.imageshack.us/img47/4544/3038greenhempmj9.th.jpg

Δεν τα εχω παρει αλλα φοραω χρονια reff και ειμαι "κολλημενος".βεβαια ενα (-) ειναι οτι δεν τα βρισκεις ευκολα..ειδικα και παλιοτερα παπουτσια.αυτο που λες μου αρεσει..αλλα δεν ξερω που θα βρεις :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε καποιο site (ξενο βασικα γιατι ελληνικα δεν υπαρχουν) που να εχει και να στελνει παπουτσια αυτα που ειναι μοδα τωρα συνηθως ασημι με κρατσ (σε ενα μαγαζι ειχα δει κατι τετοια energie) ετσι χαμηλα και λιγο μυτερα ειναι πολυ μοδα. Εχω φαει κολλημα τωρα να παρω ασημι...

 

Να σαν αυτα αλλα ακομα πιο μουρατα, εχουν κι αυτο το κριτσ κρατσ για να σφιγγουν...

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350073670835&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

 

Ενας φιλος μου εχει μια μαρκα GK uomo...

 

Οποιος ξερει... εστω και μαρκες ας πει! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Χρειαζομαι λιγη βοηθεια εδω. Πηρα προσφατα ενα ζευγαρι ασπρα suede παπουτσια και ψαχνω τροπο να τα καθαρισω αν γνωριζει κανεις... Δεν τα λερωσα ακομα αλλα καλο ειναι να ειμαι ενημερωμενος...

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Χρειαζομαι λιγη βοηθεια εδω. Πηρα προσφατα ενα ζευγαρι ασπρα suede παπουτσια και ψαχνω τροπο να τα καθαρισω αν γνωριζει κανεις... Δεν τα λερωσα ακομα αλλα καλο ειναι να ειμαι ενημερωμενος...

 

Ευχαριστω...

 

Το μυαλό μου διαβάζεις βρε toxic; Κι εγώ την ίδια απορία έχω με τα Tod's που ανέβασα πιο πάνω...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωτησα στο μαγαζι που τα πηρα αλλα μου απαντησαν

 

"Ναι εν γεγονος πρεπει να το προσεχεις λλιο το ασπρο το παπουτσι, ειδικα αμαν εν σουετ" :X

 

Βοηθεια μηδεν αλλα νταξει δεν περιμενα και τιποτε απο μαγαζι ρουχων.

 

Ειδα καποιες οδηγιες στο ιντερνετ και θα ψαξω σημερα για τα απαραιτητα προιοντα για τον καθαρισμο... Θα σας κρατησω ενημερους (με φωτογραφιες πριν-μετα:D)

 

Btw ξαναβαλε τα tods να τα δω γιατι αρχισαν να μου αρεσουν τα ασπρα και λεω να παρω ακομα ενα ζευγαρι..

Link to comment
Share on other sites

Τα τρίτα τα έχω κι εγώ... :p

 

Και μάλιστα σε δύο εκδόσεις, στη μαύρη με δέρμα και την καφέ με ασημένιο ύφασμα... :p :p

 

Υ.Γ.

Η τελευταία μου αγορά ήταν αυτά:

 

http://i196.photobucket.com/albums/aa59/VeCo85/Tods.jpg

 

Γενικά το καλοκαίρι μόνο loafers μπορώ να φοράω...

:happy:;)....................

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωτησα στο μαγαζι που τα πηρα αλλα μου απαντησαν

 

"Ναι εν γεγονος πρεπει να το προσεχεις λλιο το ασπρο το παπουτσι, ειδικα αμαν εν σουετ" :X

 

Βοηθεια μηδεν αλλα νταξει δεν περιμενα και τιποτε απο μαγαζι ρουχων.

 

Ειδα καποιες οδηγιες στο ιντερνετ και θα ψαξω σημερα για τα απαραιτητα προιοντα για τον καθαρισμο... Θα σας κρατησω ενημερους (με φωτογραφιες πριν-μετα)

 

Btw ξαναβαλε τα tods να τα δω γιατι αρχισαν να μου αρεσουν τα ασπρα και λεω να παρω ακομα ενα ζευγαρι..

 

:lol: :rotfl: :lmao:

 

Για ψάξε και δώσε μας και μας τα φώτα σου... :)

 

....................

 

Θενξ μαν! :wink: :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... Χρειαζομαι λιγη βοηθεια εδω. Πηρα προσφατα ενα ζευγαρι ασπρα suede παπουτσια και ψαχνω τροπο να τα καθαρισω αν γνωριζει κανεις... Δεν τα λερωσα ακομα αλλα καλο ειναι να ειμαι ενημερωμενος...

 

Ευχαριστω...

 

Το μυαλό μου διαβάζεις βρε toxic; Κι εγώ την ίδια απορία έχω με τα Tod's που ανέβασα πιο πάνω...

 

Εγω ρωτησα στο μαγαζι που τα πηρα αλλα μου απαντησαν

 

"Ναι εν γεγονος πρεπει να το προσεχεις λλιο το ασπρο το παπουτσι, ειδικα αμαν εν σουετ" :X

 

Βοηθεια μηδεν αλλα νταξει δεν περιμενα και τιποτε απο μαγαζι ρουχων.

 

Ειδα καποιες οδηγιες στο ιντερνετ και θα ψαξω σημερα για τα απαραιτητα προιοντα για τον καθαρισμο... Θα σας κρατησω ενημερους (με φωτογραφιες πριν-μετα:D)

 

Btw ξαναβαλε τα tods να τα δω γιατι αρχισαν να μου αρεσουν τα ασπρα και λεω να παρω ακομα ενα ζευγαρι..

 

 

 

τα σουετ μπορεις να τα καθαρισεις ειτε με μια γομολαστιχα(σβηστρα)ή με λεπτο γυαλοχαρτο. αφου το καθαρισεις το τριβεις με ενα μαλακο πανι:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τα σουετ μπορεις να τα καθαρισεις ειτε με μια γομολαστιχα(σβηστρα)ή με λεπτο γυαλοχαρτο. αφου το καθαρισεις το τριβεις με ενα μαλακο πανι:)

 

Πανί chamoix;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πανί chamoix;

 

οχι..ενα οποιοδηποτε μαλακο πανι...ακομα και ποτηροπανο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παπουτσια, οσο ακριβοτερα τοσο καλυτερα ή για να ειμαι πιο ακριβης καλυτερα να παρετε το ακριβο που σας αρεσει παρα το φθηνο. ( για αντρικα παπουτσια λεω )

Ενα ζευγαρι απο μπουρναζο πειραια που εχω ειναι απιστευτης ποιοτητας.Εχει περασει καιρος ομος δεν ξερω τωρα τι παιζει.

 

Για παραδειγμα χτυπησα κατι merrel Aπιστευτα.

 

Δειτε εδω καποια.

 

Για μενα είναι η καλυτερη ποιοτητα sportsware που εχω δει.:cool:

Link to comment
Share on other sites

οχι..ενα οποιοδηποτε μαλακο πανι...ακομα και ποτηροπανο

 

Aham! Thanks Freak! :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...