Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ' ωραιος! :D

Δηλαδη με λιγα λογια τη 1 μερα την εχει ανετα το κινητο. Πολυ καλο αυτο!!!

Ευχαριστω για την απαντηση.

 

Την μία μέρα την έχει για πλάκα! Με μέση χρήση και 2 μέρες βγάζει άνετα!

 

Φιλικά,

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με δελεάζει αυτό το τηλέφωνο,για δεύτερη συσκευή.

Αν πέσει σύντομα κι αν η κάμερα του είναι ότι καλύτερό μετά το 1020 τότε με βλέπω να το παίρνω μόλις πέσει η τιμή

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με δελεάζει αυτό το τηλέφωνο,για δεύτερη συσκευή.

Αν πέσει σύντομα κι αν η κάμερα του είναι ότι καλύτερό μετά το 1020 τότε με βλέπω να το παίρνω μόλις πέσει η τιμή

 

Αυτή η συσκευή έιναι μόνο για πρώτη αδερφέ... :shifty:

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η παραγγελία μου σήμερα νωρίς το πρωί Αθήνα αλλα Δεύτερα θα παραλάβω με το που γυρίσω μιας και θα λείπω απο αύριο και δεν μπορούν σήμερα να μου το παραδώσει η ups:(

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η παραγγελία μου σήμερα νωρίς το πρωί Αθήνα αλλα Δεύτερα θα παραλάβω με το που γυρίσω μιας και θα λείπω απο αύριο και δεν μπορούν σήμερα να μου το παραδώσει η ups:(

 

Ε, αφού δεν προλαβαίνεις, να το παραδώσουν σ' εμένα.. :shifty: :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....εχθές αγόρασα το κινητό απ΄το MediaMarkt....σήμερα το πρωί το επέστρεψα και πήρα πίσω τα λεφτά μου. Η αλήθεια είναι ότι το περίμενα με αγωνία τόσο καιρό και μόλις είδα ότι υπάρχει διαθέσιμο το πήρα. Εντυπώσεις: 1)Υπέροχη και ποιοτική κατασκευή από αλουμίνιο και γυαλί, μίνιμαλ γραμμή που μου αρέσει ιδιαίτερα, 2) Καλή μπαταρία, 3)Ωραίο μενού-windows 8.1, 4) Ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει στο θέμα του ακουστικού-ποιότητα κλήσης, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ-ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ, 5) Καλό σήμα, 6) Οθόνη ΔΥΣΤΥΧΩΣ απογοητευτική για μένα λόγω του προβλήματος που έχει αναφερθεί περί ροζ απόχρωσης, το λευκό του δηλαδή κλείνει προς το ρόζ ΕΛΕΟΣ. Έκανα τη ρύθμιση με το Green στις ρυθμίσεις που αναφέρετε σε φόρουμ αλλά απλά φεύγει το ρόζ κι έρχεται το πράσινο. Λέγεται ότι θα λυθεί με update αλλά έχω ήδη απογοητευτεί. 7) Καλή η κάμερα. 8)ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ. 1000 φορές να πάρει κάποιος το 1520 που λέει ο λόγος. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ ΟΘΟΝΗ γι αυτό και το επέστερψα!
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς λάθος λέξη. Δεν είναι απογοητευτική αλλά ελαττωματική... είτε hw ή sw.

 

Εγώ χρησιμοποιώ συνήθως συναισθηματικούς όρους...Περιγράφω το συναίσθημα που ένιωσα απλά. Τεχνικά ΝΑΙ είναι ελλατωματική.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αρκετοί πλέον έχουν τη συσκευή καλό θα ήταν να μας επιβεβαιώσουν οτι το ελλάτωμα παρουσιάστηκε και στις δικές τους.
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εχω το κινητο αγορασμενο εδώ από αθηνα το πρασινο, μια χαρα είναι η οθονη και αντιθετως πιο ελαφρυ από το 920 ,ετσι το ειχα πει και σε ένα νοκια care που το πρωτοειδα πιο ελαφρυ. ομορφη οθονη, ομορφο το αλουμινιο γυρω γυρω .
Link to comment
Share on other sites

και αντιθετως πιο ελαφρυ από το 920

 

Καλά, μην λέμε και επίτευγμα ότι είναι πιο ελαφρύ από ένα από τα πιο βαριά smartphones των τελευταίων χρόνων (αναλογικά με διαστάσεις κτλ). Το σωστό θα ήταν κάποιος να πει πως το 920 είναι ακόμα πιο βαρύ από το 930 :p

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα με το που παραλάβω θα πω τις εντυπώσεις μου.

το μόνο που δεν ανησυχώ είναι το βάρος μιας m8/z2 έχουν παρόμοιο βάρος.

Τώρα κάποιος που προέρχεται από πούπουλα iPhone λογικό είναι να του φαίνεται "βαρύ"

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από τα παρακάτω πείτε τι ισχύει και τι όχι:

 

-Χάνει την μέρα/ώρα σε κάθε βγάλσιμο της μπαταρίας.

-Δεν δουλεύει η αφύπνιση όταν είναι κλειστό.

-Δεν μπορεί να μπει σε 3G only επιλογή δικτύου.

-Δεν συχρόνισε το ημερολόγιο μου από το ΝΟΚΙΑ λογαριασμό.

-Δεν υποστηρίζει USB on the go

-Δεν υπάρχει δυνατότητα διαχείρισης των επαφών της SIM

-Δεν φορτίζει κλειστό

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Από τα παρακάτω πείτε τι ισχύει και τι όχι:

 

-Χάνει την μέρα/ώρα σε κάθε βγάλσιμο της μπαταρίας.

-Δεν δουλεύει η αφύπνιση όταν είναι κλειστό.

-Δεν μπορεί να μπει σε 3G only επιλογή δικτύου.

-Δεν συχρόνισε το ημερολόγιο μου από το ΝΟΚΙΑ λογαριασμό.

-Δεν υποστηρίζει USB on the go

-Δεν υπάρχει δυνατότητα διαχείρισης των επαφών της SIM

-Δεν φορτίζει κλειστό

 

Έχεις την συγκεκριμένη συσκευή ή λόγια του ΑΕΡΑ ;;;

Γιατί 3 πράγματα απο αυτά που λες εσύ εγώ τα αμφισβητώ γιατί βλέπω το αντίθετο ακριβώς !

 

Τι εννοείς "Δεν μπορεί να μπει σε 3G only επιλογή δικτύου. ";;

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη απο το φίλο μπέρδεψα τις καρτέλες και νόμιζα ότι μιλούσε για άλλη συσκευή. :oops:
Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά για τις επαφές της κάρτας SIM, υπάρχει δυνατότητα διαχείρισης

 

Ρυθμίσεις > Επαφές > Εισαγωγή επαφών κάρτας SIM

 

Τα υπόλοιπα πάνω κάτω τα έχουμε ξαναπεί.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου, ποιά δεν ισχύουν να τα σβήσω. Όλα αυτά υπάρχουν στο 630.

 

Αναφέρομαι σε διαχείριση της SIM πχ. Να σβήσεις μια επαφη.

 

3G only θα πει να μην μπαίνει καθόλου σε 2G

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκέφτομαι να αλλάξω το 920 με το 930 αλλα το πρόβλημα με την οθόνη με έχει λίγο ξενερώσει...αν το πρόβλημα εοναι hardware πρεπει να γίνει άμεση αντικατάσταση συσκευών,αν είναι software με ένα μελοντικο update που λογικά δεν θα αργήσει θα ληθει αλλα ποια ειναι η αλήθεια ακομα δεν ξέρω....

Έχει κανείς απο τους κατόχους της συσκευής το συγκεκριμένο πρόβλημα και αν ναι τι λύση του εχουνε δώσει...??η MS σαν τι το αναγνωρίζει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...