Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για βάλε μπρος το μπλέντερ μπας και δούμε φως...

 

Αλλο... θέλω απο το ηχοσυστημα του αυτοκινήτου με bluetooth να παίρνω τηλέφωνο «με την ίδια κάρτα ανα επαφή» Δηλαδή με τη SIM της δουλειάς τις επαφές της δουλειάς. και με τη προσωπική τα προσωπικά και δε μπορώ να το κάνω.

Έχω στη HIVE το true phone dialer, του έχω σετάρει στο «dual sim» το «use same sim», του'χω σετάρει στο «default sim» το «system default» (έχω δοκιμάσει χωρίε επιτυχία και το «always ask») και μόλις πάω να κάνω τηλεφώνημα από το ράδιο bluetooth πετάει το την επιλογή SIM.

Με το τηλέφωνο μόνο (χωρίς bluetooth) λειτουργεί κανονικά, δηλαδη με το που πατάω κάποια επαφή δε μου δίνει επιλογή SIM αλλά χρησιμοποιεί τη SIM που χρησιμοποίησα τελευταία φορά.

Υπάρχει τρόπος; Μπας και παιζει οκ στην αδφρεε τροθ πηονε; Δεν το εχω τεσταρει, αμα υπαρχει κανα λινκ...

Ευχαριστώ παιδιά!

 

Έχω την εντύπωση ότι δε γίνεται, κι εγώ τη Hive έχω, αλλά και με την emui δε γινόταν. Εγώ που θέλω την επιλογή sim, με ενοχλούσε το γεγονός ότι έπαιρνε πάντα από την πρώτη.

 

Δεν είναι θέμα της rom, αλλά του λογισμικού του αυτοκινήτου.

Edited by grgz
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Εισαι απαιχτος .. οτι ημουν ετοιμος να το πουλησω!!!1

 

Ηρακλή,

Το μόνο σίγουρο, εγω το τηλέφωνο θα το κρατήσω μέχρι τελικής πτώσεως. Δεν βλέπω κανέναν, μα κανέναν λόγο να μπω σε έξοδα.

Ειδικα, από την στιγμή που τρέχω mm χωρίς προβλήματα.

Ό,τι θέματακια υπάρχουν τα έχω λύσει είτε με patches είτε με workarounds ειτε σκαλιζοντας κάποια άλλα πράγματα.

Από αυτά που μείνανε, κανένα δεν είναι σημαντικό, τόσο, όσο να μου στερήσει την ικανοποίηση να τρεχω την (προ) τελευταία έκδοση του λειτουργικού.

 

Και όλα αυτά με 130 ε. Πριν απο 2μιση χρόνια.

Μ έβγαλε "ασπροπροσωπο"

...

Δεν θα ήταν στιά-που να το πετάξω σε ένα συρτάρι?

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

εγω το τηλέφωνο θα το κρατήσω μέχρι τελικής πτώσεως.

 

Ομοίως ως το τέλος!!!

Αν έχεις κάτι νεότερο για mm μας λες

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν, Ασχολούμαι με θέματα κατανάλωσης.

 

Screenshot_20170307_121721.pngphoto uploading websites

 

75 ώρες stand by..

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Με τη τελευταία μiui το τηλέφωνο χθες αρχικά κολλησε, μετα μπουταρε κολλημενο στο logo, από recovery δεν επανερχοταν οτι wipe ή επανεγκατασταση και να εκανα αφου ελεγε οτι δεν έκανε mount cash και Data, το αρχίζω στα flash tools για unbrick, φαινεται να το δεχεται ως διαδικασία αλλα το αποτέλεσμα είναι ....νέκρα, δεν ανοιγει πλέον ουτε να δω το logo. Παίζει στο flash να έκανα πανω στα νευρα μου και κανα format, έπαιξα μονο με φορτωμα preloader και μετά τα υπόλοιπα όπως έιπε καπου επ'αυτού ο azouli μπας και αλλα δεν...Ισως είναι harδware brick πλεον

Εχω 3 ερωτήσεις για την ομήγυρη

-Καμμια ιδέα άλλη κανείς έχει μπας και ζωντανέψει?

-έχει κανείς κανένα μεταχειρισμένο λειτουργικό πχ με σπασμενη οθόνη για πούλημα?

-έχει κανείς λειτουργικό κομπλε για πούλημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά, απόψεις δεκτές για το πρωτο ερώτημα , pm για τα άλλα 2 οποιος ενδιαφερεται...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Με τη τελευταία μiui το τηλέφωνο χθες αρχικά κολλησε, μετα μπουταρε κολλημενο στο logo, από recovery δεν επανερχοταν οτι wipe ή επανεγκατασταση και να εκανα αφου ελεγε οτι δεν έκανε mount cash και Data, το αρχίζω στα flash tools για unbrick, φαινεται να το δεχεται ως διαδικασία αλλα το αποτέλεσμα είναι ....νέκρα, δεν ανοιγει πλέον ουτε να δω το logo. Παίζει στο flash να έκανα πανω στα νευρα μου και κανα format, έπαιξα μονο με φορτωμα preloader και μετά τα υπόλοιπα όπως έιπε καπου επ'αυτού ο azouli μπας και αλλα δεν...Ισως είναι harδware brick πλεον

Εχω 3 ερωτήσεις για την ομήγυρη

-Καμμια ιδέα άλλη κανείς έχει μπας και ζωντανέψει?

-έχει κανείς κανένα μεταχειρισμένο λειτουργικό πχ με σπασμενη οθόνη για πούλημα?

-έχει κανείς λειτουργικό κομπλε για πούλημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά, απόψεις δεκτές για το πρωτο ερώτημα , pm για τα άλλα 2 οποιος ενδιαφερεται...

Ο οδηγος για το sp flash ειναι αρκετα παλιος. Η καλυτερη δυνατη λυση για να επανελθει το κινητο σου ειναι μια καθαρη εγκατασταση με ygdp tool και επιλεγοντας μια ρομ σε μορφη cpb (υπαρχει στην αρχικη σελιδα). Το επαθε προσφατα φιλος και δοκιμασα πρωτα με sp flash αλλα ενω εβγαζε τη διαδικασια να εχει ολοκληρωθει δεν ξεκινουσε.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Προφανως ο φιλος δοκιμασε ygdp και δεν βλεπει το τηλ οποτε πηγε σε sp flash tools.Το ygdp ειναι για απλο soft brick και περασμα εργοστασιακης,το sp flash tools ειναι low level εργαλειο και μπορεις να κανεις πολλα,με πιο δημοφιλη λειτουργια να κανεις το soft brick --> hard brick και να σου μεινει το motherboard για κρεμασμα στο λαιμο το καλοκαιρι..!

 

Αnyway,αν το τηλεφωνο δεν δινει κανενα σημαδι λειτουργιας μετα απο επιτυχημενο φλασαρισμα με sp flash tools,οπως led,δονηση,απεικονιση του οτιδηποτε στην οθονη τοτε τα πραγματα δυσκολευουν.Εχω ενα τετοιο στα χερια μου και εχω δοκιμασει τα παντα,το sp flash tools περναει το λειτουργικο με επιτυχια αλλα το τηλ μενει νεκρο.Ειναι θεμα motherboard (αυτονοητο),οταν του αλλαζω motherboard ολα δουλευουν κανονικα.

 

Μotherboard δεν μπορεσα να βρω να αγορασω,μονο ενα μεταχειρισμενο βρηκα χαλασμενο και αυτο και σε εξωφρενικη τιμη.Η τελευταια λυση ειναι να το πας σε κανα Πακ-service στο κεντρο μηπως μπορεσει και το ξεκινησει με jtag,αν και δεν θα πονταρα και πολλα σε αυτο.

 

Γενικα δεν το χω παει ουτε εκει,δεν δινω πανω απο 20ε για να το φτιαξω γιατι ετσι κι αλλιως εχω αλλο που ειναι λειτουργικο και πλεον πανω απο 60 ευρω μεταχειρισμενο δεν το πουλας,ειναι παλιο και με μονη λειτουργικη rom σε kitkat,παιρνεις νεο με καλυτερα specs και τελευταιο android στα ιδια λεφτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο οδηγος για το sp flash ειναι αρκετα παλιος. Η καλυτερη δυνατη λυση για να επανελθει το κινητο σου ειναι μια καθαρη εγκατασταση με ygdp tool και επιλεγοντας μια ρομ σε μορφη cpb (υπαρχει στην αρχικη σελιδα). Το επαθε προσφατα φιλος και δοκιμασα πρωτα με sp flash αλλα ενω εβγαζε τη διαδικασια να εχει ολοκληρωθει δεν ξεκινουσε.

 

o oδηγος ειναι παλιος μεν και λιγο μπερδεμενος,καθως και με μερικα αχρηστα βηματα αλλα αν τον ακολουθησεις εστω και ετσι δουλευει.

 

 

αλλα:βασικο να εχεις περασει σωστα τους vcom drivers και οταν μπαινεις device manager να βλεπεις ''mtk preloader vcom'' σαν καταχωρηση.Αν δεν γινει αυτο δεν προχωρανε τα flash tools/ygdp

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστω πολύ για το χρόνο σας. Δοκιμασα όντως αρχικα το ygdp χωρίς να περναει τιποτα. Βεβαια βλέπω το τελευταιο σχόλιο του ΑΖΟΥΛΙ και ψιλομπερδευτηκα, δεν μου βγαζει ''mtk preloader vcom'' στο device manager. Μιλάμε για του ίδιους drivers που αναφερονται στην πρώτη σελίδα?
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστω πολύ για το χρόνο σας. Δοκιμασα όντως αρχικα το ygdp χωρίς να περναει τιποτα. Βεβαια βλέπω το τελευταιο σχόλιο του ΑΖΟΥΛΙ και ψιλομπερδευτηκα, δεν μου βγαζει ''mtk preloader vcom'' στο device manager. Μιλάμε για του ίδιους drivers που αναφερονται στην πρώτη σελίδα?

 

Nα το διευκρινησω.Οταν εχεις περασει σωστα τον vcom driver θα πρεπει οταν συνδεεις το τηλ στο pc να σου βγαζει στο device manager στην κατηγορια Ports τις καταχωρησεις : ''Μediatek preloader usb vcom port'' και ''mediatek da usb vcom port'' .Aυτα ενω ειναι συνδεδεμενο το τηλ θα πρεπει να συνδεονται και να αποσυνδεονται (αρα και να εμφανιζονται/εξαφανιζονται) καθε μερικα δευτερολεπτα.Αυτο ειναι φυσιολογικο.Αν δεν βλεπεις αυτες τις καταχωρησεις καθολου ενω εχεις το τηλ συνδεδεμενο τοτε δεν εχει μπει ο vcom driver η δεν εχει μπει σωστα.

 

Av δουλευουν ακομα τα link της πρωτης σελιδας τοτε μεσα σε αυτα ειναι ενα download με ολους τους drivers και μεταξυ τους ειναι και ο vcom.Θα γραφει vcom η usb2ser_Win764 η installdrv64

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Nεα miui 8.3.17 απο Xs..!

 

http://en.miui.com/download-208.html

 

Ωραίος!!

 

Λέω να το τολμήσω για dirty install πάνω στην προηγούμενη, αφού πάρω πρώτα backup μέσω TWRP! Αλλά όχι σήμερα! Δεν προλαβαίνω! Θα γράψω αποτέλεσμα όταν το κάνω!

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!!

 

Λέω να το τολμήσω για dirty install πάνω στην προηγούμενη, αφού πάρω πρώτα backup μέσω TWRP! Αλλά όχι σήμερα! Δεν προλαβαίνω! Θα γράψω αποτέλεσμα όταν το κάνω!

 

Aν εχεις ηδη Xs και θες να το κανεις dirty μπορεις να το κανεις κατευθειαν με ΟΤΑ απο τα settings της παλιας.

Αλλα αν εχεις βαλει ηδη gapps (που λογικα θα εχεις βαλει) και με τις 2 μεθοδους υπαρχει πιθανοτητα να σου βγαλει προβλημα στα gapps.Μπορεις να δοκιμασεις ειτε να τα κανεις uninstall με καποιο uninstall zip ειτε να τα ξαναφλασεις μετα το update αν υπαρχει προβλημα.

 

Eγω βεβαια ειμαι παντα υπερ των καθαρων install,ειδικα με την miui που μπορεις να παρεις backup ολα τα settings μεσω της rom κατευθειαν στο mi cloud και μετα να περασεις τις εφαρμογες με titanium.

Link to comment
Share on other sites

Aν εχεις ηδη Xs και θες να το κανεις dirty μπορεις να το κανεις κατευθειαν με ΟΤΑ απο τα settings της παλιας.

Αλλα αν εχεις βαλει ηδη gapps (που λογικα θα εχεις βαλει) και με τις 2 μεθοδους υπαρχει πιθανοτητα να σου βγαλει προβλημα στα gapps.Μπορεις να δοκιμασεις ειτε να τα κανεις uninstall με καποιο uninstall zip ειτε να τα ξαναφλασεις μετα το update αν υπαρχει προβλημα.

 

Eγω βεβαια ειμαι παντα υπερ των καθαρων install,ειδικα με την miui που μπορεις να παρεις backup ολα τα settings μεσω της rom κατευθειαν στο mi cloud και μετα να περασεις τις εφαρμογες με titanium.

 

Έχω περάσει το update μέσα από την εφαρμογή και δε δουλεύει το GPS. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος; Έχω περάσει από πάνω και το GPS fix του jpower, έκανα wipe cache & dalvic cache, χωρίς αποτέλεσμα...

Link to comment
Share on other sites

Mία καλησπέρα πέρασα να πω στο νήμα που συζητάνε για το ΠΙΟ αγαπημένο τηλεφωνο που είχα ποτέ.Πάνω από 2 χρόνια συμμετείχα και εγώ εδώ.Μετά πήγα σε xiaomi.

Δεν νομίζω κανένα άλλο τηλέφωνο να άντεχε σε τόσο σκάλισμα,σε τόσα πειράματα,σε τόσα φλασαρίσματα και σε τόσο κακή αντιμετώπιση.

 

1 Απριλίου του 2014 ξεκίνησε.Σε λίγες μέρες κλείνει 3 χρόνια...1640 σελίδες....το τηλέφωνο συνεχίζει να πυροβολάει.Αυτό τα λέει όλα.

Πάνω από 15 Coolpad F1 παρήγγειλα για οικογένεια,φίλους,συγγενείς,γνωστούς....(μετά τα test που πέρασαν από όλους μας και ανακαλύψαμε και διαπιστώσαμε το πόσο αξιόπιστα είναι.)...ΟΛΑ μα όλα λειτουργούν χωρίς κανένα πρόβλημα μέχρι σήμερα.και χωρίς ΠΟΤΕ να μου πει κάποιος από όλα αυτά τα άτομα ότι έχω ένα πρόβλημα ή έχω ένα θέμα κτλ.

Για το μόνο που στεναχωριέμαι και δεν δικαιολογώ τον εαυτό μου είναι ότι ενώ είχα στην κατοχή μου 2 ...εγώ και ο γιος μου...τα πούλησα για να πάρω νεότερα,πιο καινούργια,πιο καλά χαρακτηριστικά,4G κτλ....έπρεπε για συναισθηματικούς λόγους να κρατήσω τουλάχιστον το 1.Και ας καθόταν στην άκρη,απλά να υπάρχει.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που ασχολήθηκαν με το τηλέφωνο και συνεχίζουν να ασχολούνται 3 χρόνια μετά.

Edited by pontokeras
δεν φαίνεται όλο το σχόλιο.μου το έχει κόψει.
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει το update μέσα από την εφαρμογή και δε δουλεύει το GPS. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος; Έχω περάσει από πάνω και το GPS fix του jpower, έκανα wipe cache & dalvic cache, χωρίς αποτέλεσμα...

 

προφανως λογω των παλιων gapps.Επρεπε να βγουν πρωτα.Δοκιμασε να κατεβασεις τα νεα gapps και να τα φλασαρεις απο πανω.Δεν ξερω αν θα δουλεψει.

Αλλη λυση ειναι να κανεις wipe μονο τα system/cache/dalvik και μετα dirty την νεα rom και τα νεα gapps.Αν πιασει πες μας,δεν το χω κανει αλλα θεωρητικα στεκει.

 

 

Για το gps η καλυτερη μεθοδος για να ειναι παντα σφαιρα ειναι οι εφαρμογες faster gps και gpsfix.Και τις 2 τις τρεχεις μια φορα μονο την πρωτη φορα που βαζεις την rom.Το faster gps δινει στο gps.conf ελληνικες συντεταγμενες για τους δορυφορους και το gpsfix επικαιροποιει τις τιμες του agps.Λογικα αυτο που φλασαρες κανει αυτο που κανει το faster gps μονο που το faster gps γραφει παντα τις πιο updated συντεταγμενες για τους servers που χρησιμοποιουν οι δορυφοροι και ειναι προτεινομενο,καθως οι servers αυτοι αλλαζουν συχνα ενω το zip που εχεις οχι.

 

Εγω χρησιμοποιω παντα και την εφαρμογη active gps την οποια ανοιγω πριν ανοιξω το προγραμμα gps που θελω και ετσι συνδεεται παντα σε 2-3 δευτερολεπτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

7.3.8 λεει.. μηπως ειναι λαθος το link?

 

οχι λεει 7 αλλα ειναι 8 κανονικα.

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μεινει λιγο πισω στην 7αρα MIUI εδω κ πολυυυ καιρο. Υπαρχει του XS με Ελληνικα? Παιζουν ολα κομπλε, 7 χρωματα, GPS κτλ κτλ, απο ηχο?

 

Καλα δεν υπαρχουν λογια γιαυτο το τηλεφωνο, εχω παρει τρια για την οικογενεια κ κανεις δεν εχει αλλαξει μεχρι στιγμης.

Χωρια που ειμαι απο τους πρωτους που αγορασαν κ βαλαν custom ΡΟΜ στο φορουμ,

Coolpad μεχρι τελους (ελπιζω καποια στιγμη να χαλασει μην το χω κ για παντα)!!

Edited by johnickz1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μεινει λιγο πισω στην 7αρα MIUI εδω κ πολυυυ καιρο. Υπαρχει του XS με Ελληνικα? Παιζουν ολα κομπλε, 7 χρωματα, GPS κτλ κτλ, απο ηχο?

 

 

ολα κομπλε αλλα χωρις ελληνικα..!Ειναι η chinese dev,μονο αγγλικα και κινεζικα.

 

Ασχετο,την xiaomi ip camera την εχεις δοκιμασει στο coolpad,παιζει εσενα χωρις αποσυνδεσεις?

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

έχω την EMUI 3.0 και μου εμφανίζει προβλήματα στην πλοήγηση, νομίζω ειδικά στα πρώτα λεπτά λειτουργίας: ψάχνει κάθε λίγο το GPS, αργείνα ενημερώσει που βρίσκομαι στο χάρτη και συχνά οι οδηγίες είναι άλλα αντί άλλων. Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω, αποφεύγοντας το φλασάρισμα;

Link to comment
Share on other sites

Πηγα να κανω μια αποπειρα να περασω τα Ελληνικα κ ενω εκανα recompile 100% τελικα οταν την περασα επεσα σε bootloop.

Κριμα κ φαινεται ωραια αλλα τα θελω τα Ελληνικα μου.

 

Azuli την καμερα την εχω σεταρει με το χακακι κ την βλεπω απο τον υπολογιστη μου με το iSpy μεσω rtsp κ τρεχει απροσκοπτα.

Στο κινητο μας κανει κολληματα κ πρεπει να ειναι η εφαρμογη (το miHome) γιατι στο Android TV Box που εχω,

παιζει πολυ καλυτερα (με λιγο lag βεβαια). Γιαυτο σου ειπα να δοκιμασεις κ αλλη συσκευη να δεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε miuisystem.apk και στοκ εφαρμογές από δική μου ρομ και με την βοήθεια του locale αλλάζεις σε ελληνικά με παρέμβαση και στο σύστημα.

Πάρε μια απο τις δικές μου που ανέβασα στο μοντακο.

Παρότι είναι οι κινεζικές, έχουν ελληνικά.

Επίσης, στις δικές μου, η miui Camera εμφανίζει επιπλεον δυνατότητες που δεν τις έχει το αρχικό build.

 

Εχω ανεβασει, κατά καιρούς, ss.

 

Θα έφτιαχνα μία με ελληνικά αλλά τώρα είμαι σε mm

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

έχω την EMUI 3.0 και μου εμφανίζει προβλήματα στην πλοήγηση, νομίζω ειδικά στα πρώτα λεπτά λειτουργίας: ψάχνει κάθε λίγο το GPS, αργείνα ενημερώσει που βρίσκομαι στο χάρτη και συχνά οι οδηγίες είναι άλλα αντί άλλων. Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω, αποφεύγοντας το φλασάρισμα;

 

τσεκαρε το ποστ 24573

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα με μπαταρία από Ελλάδα (2000mah) και ρομ lg και καλό setarisma.

το gsam το έτρεξα λίγη ώρα. το κινητό ήταν ανοικτό από το πρώι τις 7 και στις 16:00 έγιναν οι μετρήσεις .αλλά καλύτερη εικόνα θα έχω με gsam.μόλις μπορέσω θα ανεβάσω.

πάντως καλή μπαταρία...

λάθος στις 20:00 και δεν το είχα φορτίσει.

θα ξανα ανεβάσω με gsam μια μέρα γεμάτη. ικανοποιημένος από μπαταρία.με αλλη ρομ ίσως είχε καλύτερη αυτονομία.

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε το ποστ 24573
Ευχαριστώ για την απάντηση. Έκανα και τις τρεις ενέργειες, αλλά δυστυχώς το πρόβλημα δε διορθώθηκε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

έχω την EMUI 3.0 και μου εμφανίζει προβλήματα στην πλοήγηση, νομίζω ειδικά στα πρώτα λεπτά λειτουργίας: ψάχνει κάθε λίγο το GPS, αργείνα ενημερώσει που βρίσκομαι στο χάρτη και συχνά οι οδηγίες είναι άλλα αντί άλλων. Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω, αποφεύγοντας το φλασάρισμα;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.bruxo.gpsconnected&hl=el

 

τρεξε αυτό πριν ανοιξεις το GPS και αστο να τρεχει οσο χρησιμοποιεις πλοηγηση. μολις κλειδώσεις, ησυχάζεις

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...