Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αναφορικά με παλαιοτερο post μου σχετικά με την αυτονομία της emui 3-262, χρησιμοποιωντας την εδω και έναν μήνα,περιπου, θα συμπληρώσω την εξαιρετική διαχείριση της μπαταρίας (για ρομ φορτωμένη με καλούδια) ειδικά σε standby, γεγονός που καθιστά την επιλόγη ultra saving, ισως, λίγο περιττή, καθοτι σε smart saving επιλογή η κατανάλωση (σε ηρεμία) είναι της ταξης του 0,5%!

Το ενσωματωμένο (δικό του) "greenify", δείχνει να λειτουργεί πολυ καλά, ίσως και καλύτερα από την γνωστή εφαρμογή του playstore.

Φαίνεται πως τα τσακαλάκια εκεί στην Huawei, κάναν καλή δουλειά.:p

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

αναφορικά με παλαιοτερο post μου σχετικά με την αυτονομία της emui 3-262, χρησιμοποιωντας την εδω και έναν μήνα,περιπου, θα συμπληρώσω την εξαιρετική διαχείριση της μπαταρίας (για ρομ φορτωμένη με καλούδια) ειδικά σε standby, γεγονός που καθιστά την επιλόγη ultra saving, ισως, λίγο περιττή, καθοτι σε smart saving επιλογή η κατανάλωση (σε ηρεμία) είναι της ταξης του 0,5%!

Το ενσωματωμένο (δικό του) "greenify", δείχνει να λειτουργεί πολυ καλά, ίσως και καλύτερα από την γνωστή εφαρμογή του playstore.

Φαίνεται πως τα τσακαλάκια εκεί στην Huawei, κάναν καλή δουλειά.:p

 

Υπαρχει καποιο link για γρήγορο κατέβασμα της συγκεκριμενης?

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα εχθές την Α310 (το σκορ στο antutu έπεσε κατά 4000 σε σχέση με τη ρομ που είχε όταν ήρθε το κινητό) και έχω το εξής πρόβλημα: όταν σβήνει η οθόνη μετά δεν ξανα-ανάβει... Δοκίμασα και να πάρω τηλ και πάλι δεν εμφανίζει τίποτα.

 

Επίσης το notification led δε φαίνεται να λειτουργεί καλά και μου βγάζει συνέχεια μια ειδοποίηση ότι υπάρχει firmware update (το Α310.v30_v32-1107.delta), να κάνω το update; Παρατήρησα ότι το αριστερά κουμπί (αυτό που σε βγάζει στις ανοιχτές εφαρμογές) δε λειτουργεί καλά, υπάρχει τρόπος να το κάνω να πηγαίνει σε αυτό το μενού με το μεσαίο;

Μου βγάζει συνέχεια μια ειδοποίηση που λέει App permission management is required πως το κάνω να σταματήσει; Όποτε ανοίγω το κινητό το location είναι ενεργοποιημένο γίνετε να το κάνω να είναι απενεργοποιημένο by default;

Γενικά οι ρυθμίσεις δε νμζ ότι σου δίνουν πολύ ελευθερία, πχ στο galaxy 3 όταν έβαλα cyanogen mod μπορούσα να αλλάξω τα πάντα, με τη Α310 μου φαίνεται ότι είναι πολύ περιορισμένες οι αλλαγές που μπορώ να κάνω...

Edited by Tolis_95

---------------------------------------------------------------------------------

{Sony Ericsson T105} -> {Motorola SLVR L9} -> {LG KM500} -> {Samsung I5800 Galaxy 3} -> {Nokia 1616+Nokia 2600} -> {Coolpad F1}

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται στην inew v3 οχι απλα τσιμπαει λιγο η μπαταρια αλλα παρατσιμπαει..

 

To έχω παρατηρήσει και εγώ και το έχω αναφέρει λίγες σελίδες πίσω.....δεν θα έλεγα τσιμπάει-αλλά-ρουφάει....πρώτη φορά βλέπω τόσο μεγάλη κατανάλωση σε ρομ......το θέμα είναι ότι την έχουν βάλει πολλοί πλέον-δηλαδή έχει περπατήσει σαν ρομ....και πέρα από εμένα-εσένα που το σχολιάζουμε και είναι έντονο,σε μεγάλο βαθμό το θέμα της μπαταρίας.....δεν βλέπω άλλες αναφορές.

Οπότε σκέφτομαι μήπως κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή που έχω και έχεις ευθύνετε για αυτό και ξεζουμίζει την μπαταρία.

Εγώ ξεκίνησα με το call recording που τρέχει συνέχεια γιατί έχω ζητήσει αυτόματη καταγραφή όλων των κλήσεων....το έχω παγώσει με titanium να δω μπας και αλλάξει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λοιπόν έχω την galaxy S5 rom, είναι όλα κομπλέ αλλά όταν λαμβάνω μήνυμα δεν ξεκλειδώνει για καμια 30 δευτερόλεπτα, δηλαδή πατάω το power και δεν αναβει η οθονη, οπότε και γω πάγωσα την default εφαρμογή sms στο titanium και έβαλα go sms αλλά το πρόβλημα παραμένει! Μήπως έχετε καμια ιδέα:confused:? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

To έχω παρατηρήσει και εγώ και το έχω αναφέρει λίγες σελίδες πίσω.....δεν θα έλεγα τσιμπάει-αλλά-ρουφάει....πρώτη φορά βλέπω τόσο μεγάλη κατανάλωση σε ρομ......το θέμα είναι ότι την έχουν βάλει πολλοί πλέον-δηλαδή έχει περπατήσει σαν ρομ....και πέρα από εμένα-εσένα που το σχολιάζουμε και είναι έντονο,σε μεγάλο βαθμό το θέμα της μπαταρίας.....δεν βλέπω άλλες αναφορές.

Οπότε σκέφτομαι μήπως κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή που έχω και έχεις ευθύνετε για αυτό και ξεζουμίζει την μπαταρία.

Εγώ ξεκίνησα με το call recording που τρέχει συνέχεια γιατί έχω ζητήσει αυτόματη καταγραφή όλων των κλήσεων....το έχω παγώσει με titanium να δω μπας και αλλάξει τίποτα.

 

τι να πω..εχω ακριβως τις ιδιες εφαρμογες που εχω σε καθε ρομ..κατα αλλα ειναι αψογη αλλα αυτο με τη μπαταρια για μενα ειναι σημαντικο..μου θυμησε λιγο algorom η καταναλωση...που και αυτη δουλευει πολυ καλα τουλαχιστον σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

Moihack στείλε αν θες την ρομ. Εχω ενα χαλαρό ΠΣΚ και θα την κοιτάξω και λίγο σε βάθος.
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια χαζη ερωτηση στην ρομ inew v3 plus http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/ εχει 4 πραγματακια για να κατεβασεις το προτο το recovery to ξερο τα αλλα τρια τι ειναι ? ποια πρεπει να κατεβασω για να φορτωσω την rom στην sd? αν γινετε οποιος μπορει μια γριγορη απαντιση γιατι εχω μονο διο ωρεσ ελευ8ερες ευχαριστο :) επισης χρισιμοποιω το recovery TWRP ειμαι ενταξει θα περαστη χωρις προβλημα? Edited by thomas93
Link to comment
Share on other sites

Γυρισα σε ενα backup της Α310 και ξαφνικα το playstore γυρισε σε παλια εκδοση,αν και γραφει build number 5.4.12 (εκτος αν αλλαξε στυλ οση ωρα εκανα να αλλαξω ρομ) . Επισης οσοι χρησιμοποιειται το Gmail app λαμβανετε τα εμαιλ οταν ερχονται η με καθυστερηση? Εχει κανεις καμια ιδεα?

http://i.imgur.com/zkkTBv6l.png

Coolpad F1
Link to comment
Share on other sites

Wakelock detector μια εφαρμογή που βλέπεις ποίες εφαρμογές τρέχουν κτλ κτλ...δοκίμαστε την

 

Την κατέβασα την εφαρμογή...σε Inew ρομ.... με το πρόβλημα του ρουφήγματος της μπαταρίας......αυτό που μου έδειξε στην λίστα πρώτο-πρώτο ήταν στο πρόγραμμα κλήσης ....το proximity sensor.(δεν νομίζω να ευθύνετε όμως αυτό).

 

Oμως είδα και κάτι ακόμη κουλό από τις ρυθμίσεις το οποίο εγώ ΔΕΝ το είχα πειράξει αλλά το βρήκα έτσι μετά την εγκατάσταση της Inew.

Στις ρυθμίσεις/προβολή/Απουσία δραστηριότητας.....ήταν ....ρυθμισμένο μετά από 30 λεπτά:blink::blink:

Αυτό και μόνο δεν είναι ικανό να "ρουφούσε την μπαταρία" ?.....αφού μετά από οποιοδήποτε άγγιγμα του κινητού δεν έσβηνε η οθόνη για 30 λεπτά ?.....(και εγώ λόγω θήκης-καπάκι....αφού το έκλεινα,δεν έβλεπα ότι η οθόνη παραμένει αναμμένη για 30 λεπτά)

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια χαζη ερωτηση στην ρομ inew v3 plus http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/ εχει 4 πραγματακια για να κατεβασεις το προτο το recovery to ξερο τα αλλα τρια τι ειναι ? ποια πρεπει να κατεβασω για να φορτωσω την rom στην sd? αν γινετε οποιος μπορει μια γριγορη απαντιση γιατι εχω μονο διο ωρεσ ελευ8ερες ευχαριστο :) επισης χρισιμοποιω το recovery TWRP ειμαι ενταξει θα περαστη χωρις προβλημα?

Θα κατεβασεις την ρομ (v1.01_EN. zip ) και τα αλλά είναι το playstore (gapps )

Link to comment
Share on other sites

To έχω παρατηρήσει και εγώ και το έχω αναφέρει λίγες σελίδες πίσω.....δεν θα έλεγα τσιμπάει-αλλά-ρουφάει....πρώτη φορά βλέπω τόσο μεγάλη κατανάλωση σε ρομ......το θέμα είναι ότι την έχουν βάλει πολλοί πλέον-δηλαδή έχει περπατήσει σαν ρομ....και πέρα από εμένα-εσένα που το σχολιάζουμε και είναι έντονο,σε μεγάλο βαθμό το θέμα της μπαταρίας.....δεν βλέπω άλλες αναφορές.

Οπότε σκέφτομαι μήπως κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή που έχω και έχεις ευθύνετε για αυτό και ξεζουμίζει την μπαταρία.

Εγώ ξεκίνησα με το call recording που τρέχει συνέχεια γιατί έχω ζητήσει αυτόματη καταγραφή όλων των κλήσεων....το έχω παγώσει με titanium να δω μπας και αλλάξει τίποτα.

 

Εμενα παλι η καταναλωση μπαταριας με inew ειναι αρκετα καλυτερη σε σχεση με την maucat,χθες απο το πρωι που περασα την ρομ μεχρι το βραδυ και με αρκετο παιδεμα επεσε στο 70%,σημερα απο το πρωι μεχρι τωρα πεσε στο 64% αλλα επειδη εκανα ποδηλατο απο τις 12 μεχρι τις 5 ειχα gps και ραδιο ανοιχτο και εκανα και λιγο σερφαρισμα!

Μου φαινετε οτι το τηλ. μας τελικα εχει το καθενα τον δικο του χαρακτηρα και ειναι πως θα κατσει η ρομ στον καθενα ξεχωριστα,εμενα και τωρα με την inew εχω θεματακια με την συνδεση σε ρουτερ,παλι χαζα μου κανει αλλα καμια σχεση με τα χαζα της maucat,παλι δηλ. δυσκολευομαι να συνδεθω σε ρουτερ και χρειαζεται να κλεισω και να ξανανοιξω το wifi για να συνδεθω σε αρκετες περιπτωσεις(με maucat επρεπε να ξαναμπουταρω το τηλ. για να συνδεθω γιάυτο λεω καλυτερα ειναι τωρα με την inew!).

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο link για γρήγορο κατέβασμα της συγκεκριμενης?

http://rfilea-2014.7to.cn/A/2D/45/Coolpad_8297W_EMUI3.0_B262_7TO_KitKat4.4.zip

 

Μόνο αυτό εχω, αλλά υπάρχει και σε gdrive που δεν το θυμάμαι

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

'Οπα όπα guys guys,δεν έχω πρόβλημα με τα notifications γενικά.Ακόμα και αν δεν σταλεί το μήνυμα μ,με ενημερώνει ότι ''δεν''.Το πρόβλημα είναι γενικά στο internet από δεδομένα,όπως είπε και το άλλο παιδί.Έιτε messaging είτε γενικότερα την πλοήγηση.Ας πάρουμε για παράδειγμα το messenger.Μπορεί να μιλάμε με κάποιον,να περιμένω μήνυμα του,να αφήσω το κινητό στην άκρη.Όταν μετα από ώρα το τσεκάρψ,να δω αν τελικά έστειλε ή όχι,παρότι βγάζει την ένδειξη Η,δεν συνδέεται στο messenge ούτε πλοήγηση από το chrome κάνει.Μόνο αν κάνω ''αποσύνδεση'' και ''σύνδεση δεδομένων'' πιάνει αμέσως Η+ και είμαι έτοιμος για πλοήγηση πάλι κλπ.

 

Άλλος που να έχει αυτό το πρόβλημα?

Καμιά ιδέα ίσως?

 

Υ.Γ.δοκίμασα και με cosmote και με cu που διαθέτω,και στα 2 το ίδιο θέμα.....

 

Rom a310 v3

 

Τελικά βρήκα την άκρη,έβαλα το σήμα συνέχεια στο 3g only και τα δεδομένα πάνε σφαίρα πλέον χωρίς κανένα θέμα ή κόλλημα ενδιάμεσα.Απλά ήθελα να σας ρωτήσω,τώρα που το έχω σκέτο 3g,καταναλώνει περισσότερη μπαταρία σε σχέση με το ayto?Έχω χειρότερο σήμα σε σχέση με πριν για κλήσεις?Ξέρει κανείς γενικά τί παίζει?

Link to comment
Share on other sites

είναι ολοκληρωμένη και με gapps?

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://rfilea-2014.7to.cn/A/2D/45/Coolpad_8297W_EMUI3.0_B262_7TO_KitKat4.4.zip

 

Μόνο αυτό εχω, αλλά υπάρχει και σε gdrive που δεν το θυμάμαι

είναι ολοκληρωμένη και με gapps?

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Ενα μικρο teaser της δουλειας που κανω τελευταια με το κιν

(οχι δεν ειμαι καινουριος οπως ισως νομιζετε οι περισσοτεροι...απλα παρακολουθω σιωπηλα :P )

 

Ειναι CyanogenMod 11 compiled from source (proof in screenshot 1).

Device & Vendor trees φτιαγμενα απο το μηδεν απο μενα (για την ωρα ειναι private αλλα μελλοντικα θα ανοιξουν)

 

Issues που θελουν λυση για να κανω release:

1) Δεν δουλευει το video playback

2) Δεν δουλευει το haptic feedback στα κουμπια

3) Δεν δουλευει η εγγραφη video

4) Η πρωτη sim δεν εντοπιζεται (στη 2η ολα δουλευουν σωστα ομως)

5?) Το GPS δεν εχει δοκιμαστει

 

Θελω να ρωτησω απλα μιας και σας βλεπω αρκετα δυσαρεστημενους με τις ρομ για το κιν μας.

Για beta testing θα υπαρχει συμμετοχη;

Γιατι για μενα το κιν ειναι αρκετα κοντα σε πληρως λειτουργικο (πχ εγω χρησιμοποιω 1 sim, δεν βλεπω video, το haptic το χω κλειστο, δεν εχω πολλες εφαρμογες).

Οποτε μιας και εχουμε ολοι διαφορετικες αναγκες θα θελα να ξερα ποιοι θα θελαν να βοηθησουν ή αν γενικα σας ενδιαφερει η CM σαν ρομ.

Ξερω οτι υπαρχει ηδη ενα port το οποιο δεν εχω δοκιμασει αλλα πιστευω ετσι μπορουμε να κανουμε μερικα optimizations παραπανω για τη συσκευη μας.

 

Τεσπα. Αυτα απο μενα.

Ελπιζω να υπαρξει συμμετοχη κ να λυσω συντομα τα bugs :)

 

Μπράβο Μoihack, περιμένουμε νεώτερα!

Το 4 με δυσκολευει για τις δοκιμές, για τα υπόλοιπα δεν με πειράζει.

Μπορούμε να ''πάρουμε'' τον ήχο της gionnee rom στην CM;

 

@για την emui3.0B262, είναι ρουτ, θέλει gapps, και νέο πληκτρολόγιο

λινκ 2:

https://docs.google.com/file/d/0B8kqC7UkNBLcLWNna00ybE12QjQ/edit?pli=1

Edited by mixanikosgr
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μoihack, περιμένουμε νεώτερα!

Το 4 με δυσκολευει για τις δοκιμές, για τα υπόλοιπα δεν με πειράζει.

Μπορούμε να ''πάρουμε'' τον ήχο της gionnee rom στην CM;

 

@για την emui3.0B262, είναι ρουτ, θέλει gapps, και νέο πληκτρολόγιο

λινκ 2:

https://docs.google.com/file/d/0B8kqC7UkNBLcLWNna00ybE12QjQ/edit?pli=1

 

Ειναι η ιδια rom που ανεβασε ο jpower73?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η ιδια rom που ανεβασε ο jpower73?

 

Η ίδια είναι Emui3.0B262 by Fireteam

Το αρχικό λινκ είναι από το κινέζικο 7to.cn που πρωτοανέβηκε η ρομ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου προτεινετε μια σταθερη ρομ που να εχει τα βασικα, Ελληνικα , Gps, φωτογραφια , μπαταρια, playstore, να βγαζει μια μερα,και να μην εχει πολλα bugs ευχαριστω Edited by junior7
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου προτεινετε μια σταθερη ρομ που να εχει τα βασικα, Ελληνικα , Gps, φωτογραφια , μπαταρια, playstore, να βγαζει μια μερα,και να μην εχει πολλα bugs ευχαριστω

Βάλε την inew που τόσος λόγος γίνεται στις τελευταίες σελίδες (αλλά δεν τις διαβάζεις μου φαίνεται). Μια χαρά είναι!

http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3/

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα μια EMUI 3.0 B 265 αλλα εχει μια παραξενη γραμματοσειρα με πολυ μικρα γραμματα. Πως μπορω να προσθεσω καποια αλλη με μεγαλυτερα γραμματα?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα μια EMUI 3.0 B 265 αλλα εχει μια παραξενη γραμματοσειρα με πολυ μικρα γραμματα. Πως μπορω να προσθεσω καποια αλλη με μεγαλυτερα γραμματα?

 

Βρηκα αυτο και δουλεψε

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=mmsd.phyochan.miuihuaweifonts

Link to comment
Share on other sites

To έχω παρατηρήσει και εγώ και το έχω αναφέρει λίγες σελίδες πίσω.....δεν θα έλεγα τσιμπάει-αλλά-ρουφάει....πρώτη φορά βλέπω τόσο μεγάλη κατανάλωση σε ρομ......το θέμα είναι ότι την έχουν βάλει πολλοί πλέον-δηλαδή έχει περπατήσει σαν ρομ....και πέρα από εμένα-εσένα που το σχολιάζουμε και είναι έντονο,σε μεγάλο βαθμό το θέμα της μπαταρίας.....δεν βλέπω άλλες αναφορές.

Οπότε σκέφτομαι μήπως κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή που έχω και έχεις ευθύνετε για αυτό και ξεζουμίζει την μπαταρία.

Εγώ ξεκίνησα με το call recording που τρέχει συνέχεια γιατί έχω ζητήσει αυτόματη καταγραφή όλων των κλήσεων....το έχω παγώσει με titanium να δω μπας και αλλάξει τίποτα.

 

καντε freeze με titanium το system app Voice Unlock.Mε το που εβαλα την rom ειδα οτι εχει τρελη συμπεριφορα και το φριζαρα με την μια,ετσι κι αλλιως αχρηστο ειναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πέρασα εχθές την Α310 (το σκορ στο antutu έπεσε κατά 4000 σε σχέση με τη ρομ που είχε όταν ήρθε το κινητό) και έχω το εξής πρόβλημα: όταν σβήνει η οθόνη μετά δεν ξανα-ανάβει... Δοκίμασα και να πάρω τηλ και πάλι δεν εμφανίζει τίποτα.

 

Επίσης το notification led δε φαίνεται να λειτουργεί καλά και μου βγάζει συνέχεια μια ειδοποίηση ότι υπάρχει firmware update (το Α310.v30_v32-1107.delta), να κάνω το update; Παρατήρησα ότι το αριστερά κουμπί (αυτό που σε βγάζει στις ανοιχτές εφαρμογές) δε λειτουργεί καλά, υπάρχει τρόπος να το κάνω να πηγαίνει σε αυτό το μενού με το μεσαίο;

Μου βγάζει συνέχεια μια ειδοποίηση που λέει App permission management is required πως το κάνω να σταματήσει; Όποτε ανοίγω το κινητό το location είναι ενεργοποιημένο γίνετε να το κάνω να είναι απενεργοποιημένο by default;

Γενικά οι ρυθμίσεις δε νμζ ότι σου δίνουν πολύ ελευθερία, πχ στο galaxy 3 όταν έβαλα cyanogen mod μπορούσα να αλλάξω τα πάντα, με τη Α310 μου φαίνεται ότι είναι πολύ περιορισμένες οι αλλαγές που μπορώ να κάνω...

 

μα δεν ειπε κανεις οτι η a310 ειναι καλυτερη απο cm.Ειναι aosp,η cm την aosp παιρνει και βελτιωνει.Οποτε δεν θα μπορουσε να συγκρινεται με cm σε performance και εξτρα ρυθμισεις.Περα απο αυτα ειναι αψογη rom.

 

Μαλλον εχεις βαλει παλιοτερη εκδοση για να σου δινει update.Aν θες καντο.Κατι δεν πηγε καλα σχετικα με το οτι δεν ξαναναβει η οθονη.Ισως πρεπει να ξαναβαλεις την rom με προσοχη συμφωνα με τις οδηγιες.Την v3 βαλε ομως.Για τα αλλα που λες:To notification led δεν εχει προβλημα,το update η το κανεις η περνας την v3,οταν λες οτι δεν λειτουργει καλα το κουμπι δεν μας λες τι εννοεις αλλα με nova η gravity τα κανεις οτι θες τα κουμπια.Για το app permission το ανοιγεις και καπακι το κλεινεις πατωντας να μην σου ξαναδειξει την ειδοποιηση,το location δεν ειναι και κανα τρελο θεμα αλλα νομιζω στην v3 δεν το κανει,αν θες να το αλλαξεις νομιζω οτι μπορεις μεσω build.prop,αν δεν ξερεις πως..μην ασχοληθεις..!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα κατεβασεις την ρομ (v1.01_EN. zip ) και τα αλλά είναι το playstore (gapps )

εχει και v.1.02...!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου φαινετε οτι το τηλ. μας τελικα εχει το καθενα τον δικο του χαρακτηρα και ειναι πως θα κατσει η ρομ στον καθενα ξεχωριστα

 

τα τηλεφωνα ιδια ειναι,αλλα ο καθενας εχει τα δικα του apps που αλλαζουν την συμπεριφορα.Και κυριοτερο απ οτι βλεπω,ο καθενας την βαζει την rom οπως του ρθει..!

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απλά ήθελα να σας ρωτήσω,τώρα που το έχω σκέτο 3g,καταναλώνει περισσότερη μπαταρία σε σχέση με το ayto?Έχω χειρότερο σήμα σε σχέση με πριν για κλήσεις?Ξέρει κανείς γενικά τί παίζει?

 

Μπορει αλλα μπορει και την ιδια.Σε 3g only σιγουρα καιει πολυ,αλλα και οταν ειναι 2g/3g παλι καιει γιατι εχει τον νου του ολη την ωρα..!Θα εχεις χειροτερο σημα στα σημεια που εχει λιγη καλυψη 3g και αναλογα με την εταιρια σε σημεια συγκεκριμενα μπορει και να μην εχεις καθολου

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...