Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να το πάρεις με root. Δεν νομίζω να χαλάει την εγγύηση εφόσον οι ίδιο οι Κινέζοι το κάνουν.

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΕ DHL. ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΕΛΩΝΕΙΟ!!!!

Το free shipping που δίνουν είναι αργό αλλά δεν θα πληρώσεις τελωνείο!

Μπορείς να επιλέξεις EMS για να σου έρθει λίγο πιο γρήγορα και η EMS συνεργάζεται με ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ οπότε δεν θα πληρώσεις τελωνείο. Ποτέ όμως με DHL, UPS, FEDEX, κλπ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πως το βλέπεις με την κάμερα? Με ποια rom είναι καλύτερα? Έχει διαφορά από την stock?

Με την stock ηταν καλυτερη η καμερα, με την miui δεν ειναι τοσο "καθαρη" οσο με την stock.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Με την stock ηταν καλυτερη η καμερα, με την miui δεν ειναι τοσο "καθαρη" οσο με την stock.

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Ευτυχώς γιατί δεν θέλω να του πειράξω την rom.

Αφού κάνεις εσύ τα πειράματα θα βοηθήσεις!!!! :p:p:p

Και ότι άλλο δεις πόσταρέ το για να μην κάνουμε τσάμπα δοκιμές!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις συμβουλές σας, ειδικά για τα τελωνεία... θα το αποφύγω και ελπίζω να έρθει μέσα σε 15 μέρες...

 

να ρωτήσω για το miui πρέπει να είναι routed?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Ευτυχώς γιατί δεν θέλω να του πειράξω την rom.

Αφού κάνεις εσύ τα πειράματα θα βοηθήσεις!!!! :p:p:p

Και ότι άλλο δεις πόσταρέ το για να μην κάνουμε τσάμπα δοκιμές!

Ναι η αληθεια ειναι οτι δεν με νοιαζει η φωτογραφια στο κινητο, παρα αλλες λειτουργιες.

Για φωτο εχω μια dslr. :p

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτησεις προς οποιον χρησιμοποιει την AOSP ΡΟΜ και φυσικα για οποιον γνωριζει

 

1. Πως γινεται οταν μπαινουμε μεσα στο μενου των εφαρμογων, πανω αριστερα η καρτελα για τις εφαρμογες να μην αναγραφει "Aplicaciones" στα Ισπανικα, αλλα να αλλαχτει στα αγγλικα (εχω σαν γλωσσα συστηματος τα Αγγλικα) aka Aplications?

Ta Widgets αναγραφονται κανονικα :confused:

 

2. Με ποιον τροπο διπλα στις μπαρες σηματος μπορει να εμφανιζεται G ή 3G αναλογα με την επιλογη δικτυου που εχουμε ορισει ή που το τηλεφωνο ειναι συνδεδεμενο καθε φορα?

Τωρα δεν εμφανιζει τπτ αλλο παρα μονο τις μπαρες σηματος

 

3. Και η ερωτηση που εκανα νωριτερα ασχετα με την AOSP (για να ειναι ολες μαζι συγκεντρωμενες)

Γνωριζει κανεις αν για να περασεις CWM recovery ενω ήδη εχεις περασμενη καποια αλλη custom recovery (TWRP 2.4.4) χειαζεται καποια διαφορετικη διαδικασια και οχι απλως φλασαρισμα μεσα απο τον θειο?

Θελω να αποφυγω να κανω την διαδικασια απο το PC μεσω κονσολας..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα στα χέρια μου και φαίνεται καλή και στιβαρή κατασκευή. 14/6 παραγγελία από vickmall.

 

Καλό wifi, καλή ποιότητα ήχου κλήσης και απόκριση οθόνης. Κομψό και άνετο για χρήση με ένα χέρι (για μένα τουλάχιστον). Μόλις το δουλέψω αρκετά θα επανέλθω.

 

Το πήρα με μαύρη σκληρή θήκη Nillkin και πέρασα και το tempered glass που ήρθε λίγες μέρες νωρίτερα , με αρκετές φορές βάλε - βγάλε έκατσε τέλεια.

 

Πήρα την αγγλική έκδοση χωρίς root με σκοπό να το κάνω εγώ. Έχει αρκετές κινεζιές.

 

Έκανα όμως update την official rom σε 4.2.029 και εκ των υστέρων είδα στον οδηγό πως δεν μπορώ να το ρουτάρω τώρα.

Ισχύει αυτό; Και πώς θα αλλάξω rom αλλιώς; Παρακαλώ για συμβουλές από τους πιο έμπειρους κατόχους. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησεις προς οποιον χρησιμοποιει την AOSP ΡΟΜ και φυσικα για οποιον γνωριζει

 

1. Πως γινεται οταν μπαινουμε μεσα στο μενου των εφαρμογων, πανω αριστερα η καρτελα για τις εφαρμογες να μην αναγραφει "Aplicaciones" στα Ισπανικα, αλλα να αλλαχτει στα αγγλικα (εχω σαν γλωσσα συστηματος τα Αγγλικα) aka Aplications?

Ta Widgets αναγραφονται κανονικα :confused:

 

2. Με ποιον τροπο διπλα στις μπαρες σηματος μπορει να εμφανιζεται G ή 3G αναλογα με την επιλογη δικτυου που εχουμε ορισει ή που το τηλεφωνο ειναι συνδεδεμενο καθε φορα?

Τωρα δεν εμφανιζει τπτ αλλο παρα μονο τις μπαρες σηματος

 

3. Και η ερωτηση που εκανα νωριτερα ασχετα με την AOSP (για να ειναι ολες μαζι συγκεντρωμενες)

Γνωριζει κανεις αν για να περασεις CWM recovery ενω ήδη εχεις περασμενη καποια αλλη custom recovery (TWRP 2.4.4) χειαζεται καποια διαφορετικη διαδικασια και οχι απλως φλασαρισμα μεσα απο τον θειο?

Θελω να αποφυγω να κανω την διαδικασια απο το PC μεσω κονσολας..

 

1) Επειδή προτιμώ apex από nova δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά φαντάζομαι κάπου θα έχει στις ρυθμίσεις nova να πειράξεις την γλώσσα.

 

2) Έχει ήδη gravity box η Rom αυτή οπότε πείραξε μόνος σου ότι θες.

 

3) Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, απλά από θείο πας και κάνει overwrite το παλιό recovery.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτησεις προς οποιον χρησιμοποιει την AOSP ΡΟΜ και φυσικα για οποιον γνωριζει

 

1. Πως γινεται οταν μπαινουμε μεσα στο μενου των εφαρμογων, πανω αριστερα η καρτελα για τις εφαρμογες να μην αναγραφει "Aplicaciones" στα Ισπανικα, αλλα να αλλαχτει στα αγγλικα (εχω σαν γλωσσα συστηματος τα Αγγλικα) aka Aplications?

Ta Widgets αναγραφονται κανονικα :confused:

 

Ρυθμισεις Nova -> Συρταρι εφαρμογων -> Ομαδες συρταριου εφαρμογων

 

Και βαζεις οτι ονομα θες...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα στα χέρια μου και φαίνεται καλή και στιβαρή κατασκευή. 14/6 παραγγελία από vickmall.

 

Καλό wifi, καλή ποιότητα ήχου κλήσης και απόκριση οθόνης. Κομψό και άνετο για χρήση με ένα χέρι (για μένα τουλάχιστον). Μόλις το δουλέψω αρκετά θα επανέλθω.

 

Το πήρα με μαύρη σκληρή θήκη Nillkin και πέρασα και το tempered glass που ήρθε λίγες μέρες νωρίτερα , με αρκετές φορές βάλε - βγάλε έκατσε τέλεια.

 

Πήρα την αγγλική έκδοση χωρίς root με σκοπό να το κάνω εγώ. Έχει αρκετές κινεζιές.

 

Έκανα όμως update την official rom σε 4.2.029 και εκ των υστέρων είδα στον οδηγό πως δεν μπορώ να το ρουτάρω τώρα.

Ισχύει αυτό; Και πώς θα αλλάξω rom αλλιώς; Παρακαλώ για συμβουλές από τους πιο έμπειρους κατόχους. Ευχαριστώ.

 

Δοκίμασες να ρουτάρεις με το framaroot;

Sony Ericsson GA 628-Sony Ericsson T10s-Nokia 8850-Panasonic X70-Motorola V3-Samsung D500-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson Hazel-Lenovo A660-Lenovo A820-Coolpad F1-THL 5000-Elephone P8000- Oukitel k6000 Plus - Xiaomi Redmi 9 4gb/64gb
Link to comment
Share on other sites

1) Επειδή προτιμώ apex από nova δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά φαντάζομαι κάπου θα έχει στις ρυθμίσεις nova να πειράξεις την γλώσσα.

 

2) Έχει ήδη gravity box η Rom αυτή οπότε πείραξε μόνος σου ότι θες.

 

3) Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, απλά από θείο πας και κάνει overwrite το παλιό recovery.

 

το Gravitybox απο οσο ειδα δινει την δυνατοτητα να κρυψεις το G/3G .Την συγκεκριμενη επιλογη δεν την εχω επιλεγμενη ομως :confused:

Δεν εχω βρει καποια επιλογη για να το εμφανισω και για αυτο ρωταω μηπως καποιος γνωριζει ποια ειναι αυτη η επιλογη ή αν υπαρει καποια αλλη επιλογη την οποια δεν βρισω :rolleyes:

 

Το πρωτο το λυσαμε με την βοηθεια του ΦλεγομενουΟυρανου

Για το τριτο ψαχνω μια πιο σιγουρη απαντηση γιατι εφοσον κανει οντως overwrite, θα πρεπει να κανω πρωτα revert στην στοκ ρομ με το TWRP, να ξαναπαρω μπακαπ με το CWM και μετα να ξαναπερασω την AOSP, να την ρυθμισω ξανα και τελος να ξαναπαρω μπακαπ

Τα backups της TWRP μπορουν να χρησιμοποιηθουν απο την CWM?

Το εχει δοκιμασει κανεις με επιτυχια?

 

Ρυθμισεις Nova -> Συρταρι εφαρμογων -> Ομαδες συρταριου εφαρμογων

 

Και βαζεις οτι ονομα θες...

 

Ωραιος σε ευχαριστω

Γραφω και στα αγγλικα την διαδρομη για οποιοδηποτε αλλον το χρειαστει

 

Nova settings \ Drawer \ Drawer Groups \ edit στο ονομα που θελουμε να αλλαξουμε

 

ευχαριστω και τους 2 για τις αμεσες απαντησεις :D

 

 

 

 

Καμιά απάντηση?

 

Δεν λαμβανεις απαντηση και ορθως, γιατι εφοσον κανεις αυτην την ερωτηση, αυτο δειχνει πως δεν εχεις μπει στον κοπο να διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες αυτου του νηματος.Γιατι αν το ειχες κανει θα ειχες δει την συγκεκριμενη ερωτηση να γινεται και να απαντιεται αρκετες φορες...

Και επειδη καθε τρεις και λιγο καποιος ρωταει την συγκεκριμενη ερωτηση (ή καποια αλλη εξισου "απλη") η οποια εχει ηδη απαντηθει αρκετες φορες, αυξανεται ο αριθμος των σελιδων γιατι δεν κανετε τον κοπο να διαβασετε οτι αλλο υπαρχει στο παρον νημα :O

Καντε εναν κοπο να κανετε μια αναζητηση μεσα στο θεμα πρωτα και αν δεν βρειτε την απαντηση που ψαχνεται, τοτε ρωτηστε και ευχαριστως ολα τα παιδια θα σας βοηθησουν, οπως θα διαπιστωσετε οτι γινετε καθε φορα σε ολους μας

 

 

 

Πήρα την αγγλική έκδοση χωρίς root με σκοπό να το κάνω εγώ. Έχει αρκετές κινεζιές.

 

Έκανα όμως update την official rom σε 4.2.029 και εκ των υστέρων είδα στον οδηγό πως δεν μπορώ να το ρουτάρω τώρα.

Ισχύει αυτό; Και πώς θα αλλάξω rom αλλιώς; Παρακαλώ για συμβουλές από τους πιο έμπειρους κατόχους. Ευχαριστώ.

 

Απο την 021 δεν μπορεις να ρουταρεις

Η 029 ερχεται ρουταρισμενη απο οσα εχω διαβασει

Αν δεν ειναι ηδη ρουταρισμενη (κατεβασε το root checker και δες) δοκιμασε να ρουταρεις με το Vroot v1.7.7

Αν το root checker σου εμφανιζει οτι ειναι ρουταρισμενη, κατεβασε το superSU απο το play

 

Σε περιπτωση που δεν δουλεψει τιποτα απο τα παραπανω, δες στο φορουμ της modaco πως μπορεις να γυρισεις στην αρχικη εργοστασιακη ΡΟΜ 015 και απο εκει να ρουταρεις και να περασεις οτι θελεις μετα ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα στα χέρια μου και φαίνεται καλή και στιβαρή κατασκευή. 14/6 παραγγελία από vickmall.

 

Καλό wifi, καλή ποιότητα ήχου κλήσης και απόκριση οθόνης. Κομψό και άνετο για χρήση με ένα χέρι (για μένα τουλάχιστον). Μόλις το δουλέψω αρκετά θα επανέλθω.

 

Το πήρα με μαύρη σκληρή θήκη Nillkin και πέρασα και το tempered glass που ήρθε λίγες μέρες νωρίτερα , με αρκετές φορές βάλε - βγάλε έκατσε τέλεια.

 

Πήρα την αγγλική έκδοση χωρίς root με σκοπό να το κάνω εγώ. Έχει αρκετές κινεζιές.

 

Έκανα όμως update την official rom σε 4.2.029 και εκ των υστέρων είδα στον οδηγό πως δεν μπορώ να το ρουτάρω τώρα.

Ισχύει αυτό; Και πώς θα αλλάξω rom αλλιώς; Παρακαλώ για συμβουλές από τους πιο έμπειρους κατόχους. Ευχαριστώ.

 

επειδη θα μου ερθει και εμενα αυριο το tempered glass. δωσε περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με την εγκατασταση του. πως το εβαλες? και γινεται αυτο που λες να το βαλεις και να το βγαλεις μεχρι να κατσει καλα?

Link to comment
Share on other sites

(Discount Code: BIG7.1) from July 01-07 .

Χμμμ, με τέτοια τιμή, σκέφτομαι και εγώ τη μετάβαση σε κάτι πιο πρόσφατο μετά από το Vowney V5

ƒ
Link to comment
Share on other sites

παιδια προσεξτε το μαγαζι πιστευω οτι ειναι μουφα.επισης βαλτε τα στο καλαθι να σας βγαλει το κοστος με τα μεταφορικα,και μετα δειτε οτι για paypal θελει 4 τα εκατο επιπλεον...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί πειραματιζεστε με τα μαγαζια για λιγα ευρω διαφορά;

Πάρτε απο σίγουρο μαγαζί, που έχει και ενότητα στο forum, και που έχουμε πάρει πολλά τηλέφωνα απο κει, για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

επειδη θα μου ερθει και εμενα αυριο το tempered glass. δωσε περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με την εγκατασταση του. πως το εβαλες? και γινεται αυτο που λες να το βαλεις και να το βγαλεις μεχρι να κατσει καλα?

 

Κάπως έτσι θα την βάλεις.

https://www.youtube.com/watch?v=6Ah1yIO7RDg

 

Είχα παραγγείλει 2 για παν ενδεχόμενο και ευτυχώς ,γιατι το ένα μου ήρθε ραγισμένο ( θα μου στείλουν άλλο σε αντικατάσταση , ωραίος ο πωλητης απο το ebay)

Πάντως είναι άλλη αίσθηση ή μάλλον η ίδια καταπληκτική αίσθηση αφής που έχει η οθόνη απο μόνη της.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ευχαριστώ CrazyAnt, χρησιμοποιούσα άλλη έκδοση του VRoot, τώρα όλα καλά, είμαι root.

Οπότε διαλέγω rom και προχωράω!

Η κάμερα ελπίζω να βελτιώνεται με αλλαγή rom γιατί είναι χειρότερη του w100s που είχα. Ελπίζω να μην το νοσταλγήσω...!

 

Για το tempered glass, στη συσκευασία είχε πανάκι, υγρό μαντηλάκι και αυτοκόλλητο για λεπτομερή αφαίρεση σκόνης από την οθόνη, στην οποία αν έχεις ζελατίνα τη βγάζεις προφανώς.

Αφού καθάρισα την οθόνη καλά προσπάθησα να ευθυγραμμίσω το γυαλί αλλά κάπου δέν εφάρμοζε καλά και το ξανατράβηξα αρκετές φορές για να βρώ την ιδανική εφαρμογή.

Σε κάποια φάση το γυαλί πήρε σκόνη και δαχτυλιές στις άκρες απο κάτω και το καθάρισα με το υγρό μαντηλάκι. Ρίσκαρα, αλλά εκ του αποτελέσματος, επιτυχώς.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η κάμερα ελπίζω να βελτιώνεται με αλλαγή rom γιατί είναι χειρότερη του w100s που είχα.

 

Δύσκολο, μπορείς ωστόσο να δοκιμάσει third-party εφαρμογή, πχ. Lenovo SnapIt ή Lenovo Super Camera.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο, μπορείς ωστόσο να δοκιμάσει third-party εφαρμογή, πχ. Lenovo SnapIt ή Lenovo Super Camera.

 

Δυσκολο γιατι?

Σε ολες τις αναφορες των παιδιων που εδω και κανα μηνα καναν δοκιμες με διαφορετικες ΡΟΜ, η ποιοτητα των φωτογραφιων ηταν σαφως καλυτερη με τις custom ROM που τοτε κυκλοφορουσαν (AOSP και MIUI) απο οτι με την αρχικη εργοστασιακη.

Ο λογος ηταν η χρηση νεοτερων libraries που επαιρναν οι devs απο τις κινεζικες επισημες ΡΟΜ που κυκλοφορησαν για το κινητο

 

Και εγω παντως συνιστω και προτεινω την χρηση αλλης εφαρμογης για την καμερα και προσωπικα χρησιμοποιω αυτην που αναφερεις

Απλα σε παλαιοτερη εκδοση της (3.5.6) γιατι η 3.6.x εχει διαφορα bugs που ακομα δεν εχουν λυθει (φριζαρισματα και ενα ενοχλητικο pop up)

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι θα την βάλεις.

https://www.youtube.com/watch?v=6Ah1yIO7RDg

 

Είχα παραγγείλει 2 για παν ενδεχόμενο και ευτυχώς ,γιατι το ένα μου ήρθε ραγισμένο ( θα μου στείλουν άλλο σε αντικατάσταση , ωραίος ο πωλητης απο το ebay)

Πάντως είναι άλλη αίσθηση ή μάλλον η ίδια καταπληκτική αίσθηση αφής που έχει η οθόνη απο μόνη της.

Η τοποθετηση ειναι οτι πιο ευκολο εχω κανει ποτε(και εχω περασει πολλες μεμβρανες!),λιγη προσοχη στην ευθιγραμιση και μετα μονο του κολαει,χωρις φουσκες χωρις τιποτα,αν βαλει κανεις γυαλινη μεμβρανη ξανα δεν μπορει να ανεχθει πλαστικια με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξέρει κανένας να μου πει αν το ακόλουθο site (μαγαζί) είναι αξιόπιστο http://www.pompmall.com (Ή που αλλού link μπορώ να πάρω πληροφορίες);
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το πρόβλημα με την υπερβολική κατανάλωση μπαταρίας και υψηλή θερμοκρασία(σήμερα χτύπησε τους 44). Το είχα ψιλιαστεί κι άλλες φορές, αλλά τώρα είναι εμφανές.

 

Ενημερωτικά φοράω PURE AOSP 2.

 

Η χρήση ήταν να το βγάλω φορτισμένο στο 100% σήμερα το πρωί και απλά να χαζεύω, λίγο facebook(μέσω της εφαρμογής), λίγο tapatalk, λίγο χαλαρό παιχνιδάκι(candy crash πχ). Στα 37 αυτά λεπτά όντως η οθόνη δεν έσβησε καθόλου.

 

Σε κάποια φάση κάπου πάτησα ένα link και είδα στον dolphin μια σελίδα για αυτα τα 2' 44" που ήταν στο προσκήνιο ο dolphin. Μετά με το πλήκτρο back μια φορά γύρισα πίσω(ο dolphin δεν έκλεισε, απλά γύρισε στην αρχική του οθόνη).

 

Το πρόβλημα πρέπει να είναι αποκλειστικά ο dolphin. Τον έχω βάλει στην λίστα του greenify αλλά συνήθως μου βγάζει could not hibernate εκτός αν κάνω πρώτα έξοδο από τον dolphin(ακόμα κι αν δεν έχει φορτωμένη σελίδα αλλά έχει την αρχική του σελίδα με τα quick links).

 

Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα με dolphin γενικά ή συγκεκριμένα σε συνδυασμό με την rom αυτή; Γιατί στο v967s δεν μου το έκανε αυτό. Καμία ιδέα για λύση; Δεν θέλω chrome με την καμία(κι ας τον έχει ενσωματωμένο η pure aosp).

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα στα χέρια μου και φαίνεται καλή και στιβαρή κατασκευή. 14/6 παραγγελία από vickmall.

 

Καλό wifi, καλή ποιότητα ήχου κλήσης και απόκριση οθόνης. Κομψό και άνετο για χρήση με ένα χέρι (για μένα τουλάχιστον). Μόλις το δουλέψω αρκετά θα επανέλθω.

 

Το πήρα με μαύρη σκληρή θήκη Nillkin και πέρασα και το tempered glass που ήρθε λίγες μέρες νωρίτερα , με αρκετές φορές βάλε - βγάλε έκατσε τέλεια.

 

Πήρα την αγγλική έκδοση χωρίς root με σκοπό να το κάνω εγώ. Έχει αρκετές κινεζιές.

 

Έκανα όμως update την official rom σε 4.2.029 και εκ των υστέρων είδα στον οδηγό πως δεν μπορώ να το ρουτάρω τώρα.

Ισχύει αυτό; Και πώς θα αλλάξω rom αλλιώς; Παρακαλώ για συμβουλές από τους πιο έμπειρους κατόχους. Ευχαριστώ.

 

Ψαξε για το Vroot 1.7.7 για PC η καποιο νεωτερο.

 

Μπορει να χρειαστεις drivers για να συνδεσεις το κινητο με τον υπολογιστη (αν εχεις avast απενεργοποιησε το πριν συνδεσεις το κινητο με τον υπολογιστη κ περασεις τους drivers):

https://drive.google.com/folderview?id=0B4huyVgvdssGMXFTRFJ0QmNoUGc&usp=sharing#list

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...