Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκδοση kernel απο την τελευταια miui (4.5.26) που εχω ειναι 3.4.39 απο το needrom και τον emjot .

Καμερα για φωτο ειδα διαφορα .... το μεγεθος της φωτος ανεβηκε 1 mb

https://www.dropbox.com/s/d4k27dtciac7hm8/20140527_134340.jpg

 

Μεχρι τωρα διαπιστωσα οτι δεν λειτουργει το led notification για χαμενες κλησεις ενω απο ρυθμισεις το ενεργοποιησα - και δεν δειχνει το σημα του gps πανω στην μπαρα της οθονης οταν το ενεργοποιω , άσχετα που δουλευει απροβληματιστα και πολυ γρηγορα σε εφαρμογες οπως runkeeper και sygic.

 

Να αναφερω οτι με την AOSP που ειχα βαλει στην αρχη , Αntutu x εβγαζε συνεχεια 27800 περιπου πανω απο το samsung g4s , με miui 26.100-26400 .

Με miui βεβαια ειναι ελάχιστα πιο βαρυ , αλλα εχει ενσωματωμενες λειτουργιες που γλυτωνεις πολλες extra εφαρμογες και περισσοτερες ευκολιες + τις αναβαθμισεις .

Βλεπουμε συγκρινουμε και συνεχιζουμε .....

Αν δεν σου κάνει κόπος hammer μου στέλνεις την έκδοση miui που περάσεις ? και το λινκ σε μυνημα για να το έχω μόλις μου έρθει το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Aυτη ειναι rom , η τελευταια μεχρι τωρα ειναι η 4.5.26

Για το led notification πρεπει να ρυθμιστει σε χρωμα μπλε για να δουλέψει το κοκκινο φωτακι σε αναπαντητες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως μπορεί να πει κανείς τι ψάρια πιάνει το WiFi του αλλά σε μεγάλη απόσταση από το router και με τοίχους ανάμεσα;

 

Γιατί έχω ένα ZTE V975 Geek και αν δείτε στο θέμα μας η απόδοση πέφτει πολύ, δηλαδή (σε 8/1 γραμμή) κοντά στο router speed test 7.5/1 και 7 μέτρα από το router με τοίχο ανάμεσα 1/1. Οπότε σκέφτομαι αλλαγή και να δοκιμάσω τα Coolpad F1 και Honor 3C. Για το 3C έχω ακούσει γενικά ότι είναι μπόμπα το WiFi και μακριά ακόμα αλλά για το Coolpad F1 δεν ξέρω ακόμα και θέλω να το σιγουρέψω.

 

Please help, κάντε ένα τεστ κάποιος αν μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντήσει ο johnickz1, καμιά 10ριά σελίδες πριν για το Wi Fi.

Παραθέτω:

 

Απο WIFI ειναι κομπλε, ισχυρο σημα οπως στο λαπτοπ μου (ιδιες γραμμες) κ πιανει παραπανω δικτυα απο αλλα κινητα στην ιδια αποσταση (το συγκρινα με ενα S4 mini), ταχυτητα πολυ γρηγορη κ δεν εχω παρατηρησει καμια ασταθεια, σερφαρισμα κ download εφαρμογες ολα ειναι καλα..
Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντήσει ο johnickz1, καμιά 10ριά σελίδες πριν για το Wi Fi.

Παραθέτω:

 

Εντάξει καλά ακούγεται, δεν διευκρινίζει βέβαια τι συμβαίνει με εμπόδια ανάμεσα. Θα υποθέσω ότι είναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μας πεί κάποιος που έχει δοκιμάσει roms ποιά είναι καλύτερη?

Παρήγγειλα το κινητό από vickmall rooted και έχω θέμα με τις φωτογραφίες που είναι θολές όπως λένε μερικοί.

Τι προτείνετε? Να το αφήσω έτσι όπως είναι rooted, να βάλω την aosp που προτείνει ένας φίλος πιο πρίν με τον οδηγό ή να βάλω την miui?

Ποιό απ'όλα έχει τα λιγότερα bugs και λύνει το θέμα με τη φωτογραφική?

 

Μια σκέψη είναι να το αφήσω όπως είναι και να χρησιμοποιώ τα camera fv-5 και cinema fv-5 .. πιστεύετε οτι θα έχει καλά αποτελέσματα απ το να βάλω άλλο rom??

 

Please help!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ακουσει για τους mediatek οτι δεν εχουν τοση καταναλωση μπαταριας σε σχεση με τους snapdragon και το διαπιτωσα και'γω μετα με το thl t5s της γυναικας μου και αυτος ηταν και ενας απο τους βασικους λογους που πουλησα το haier w910 με τον snapdragon που επινε την μπαταρια σαν τον βρυκολακα που πινει αιμα!

 

Νομίζω πως έχεις απόλυτο δίκιο, είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα έπεφτε η μπαταρία στο 1S με τον Snapdragon, 2050mAh έλεγε και το πολύ 24 ώρες έβγαλε!!

 

Παιδιά μήπως μπορεί να πει κανείς τι ψάρια πιάνει το WiFi του αλλά σε μεγάλη απόσταση από το router και με τοίχους ανάμεσα;

 

Γιατί έχω ένα ZTE V975 Geek και αν δείτε στο θέμα μας η απόδοση πέφτει πολύ, δηλαδή (σε 8/1 γραμμή) κοντά στο router speed test 7.5/1 και 7 μέτρα από το router με τοίχο ανάμεσα 1/1. Οπότε σκέφτομαι αλλαγή και να δοκιμάσω τα Coolpad F1 και Honor 3C. Για το 3C έχω ακούσει γενικά ότι είναι μπόμπα το WiFi και μακριά ακόμα αλλά για το Coolpad F1 δεν ξέρω ακόμα και θέλω να το σιγουρέψω.

 

Please help, κάντε ένα τεστ κάποιος αν μπορεί.

 

Πιάνει πολύ καλό σήμα, δυνατό και σταθερό.....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Aυτη ειναι rom , η τελευταια μεχρι τωρα ειναι η 4.5.26

Για το led notification πρεπει να ρυθμιστει σε χρωμα μπλε για να δουλέψει το κοκκινο φωτακι σε αναπαντητες

Αυτη κάνει updates κάθε Παρασκευή ? διορθωνει το θεμα της καμερας ? έχει και ελληνικα απο ότι είδα ? την προτιμάς απο aosp ? νομίζω με aosp θα μου το στείλει ο chinatronic.

Link to comment
Share on other sites

To τι προτιμαει ο καθενας ειναι υποκειμενικο .Δες το κινητο οταν με το καλο το παραλαβεις βγαλε φωτογραφίες και ισως να μην χρειαζεται να βαλεις τιποτα . Απο την άλλη αν θελεις να δοκιζεις να το πειραζεις, βαζεις μια μερα μια ρομ και την άλλη άλλη , δοκιμαζεις βλεπεις τι σε αρεσει και πραττεις αναλογα.

Εγω για παραδειγμα εβαλα miui μ'αρεσει, το αναβαθμιζω σε καθε αναβαθμιση , αλλά αν βγει καμια AOSP σε 4.4.2 θα μεινω με miui ?

To βασικο ειναι η επιλογη του κινητου το οποιο ειναι σφαιρα , και χωρις αλλαγες ρομ

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει 21 μερες απο την παραγγελια,15 μερες απο τοτε που μου βγαζει ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS και 13 μερες απο τοτε που μου βγαζει Despatched to overseas (Country code: GR) και ακομη η κατασταση που μου εμφανιζετε σε ολα τα tracking ειναι 2014-05-15 16:34, Item in conta IPS, IPS,πακετα που εφυγαν αργοτερα απο το δικο μου εχουν φτασει πριν apo αρκετες μερες στους παραληπτες,εγω τι να κανω τωρα?

Περιμενω κι'αλλο η ανοιγω dispute στο paypal?

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει 21 μερες απο την παραγγελια,15 μερες απο τοτε που μου βγαζει ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS και 13 μερες απο τοτε που μου βγαζει Despatched to overseas (Country code: GR) και ακομη η κατασταση που μου εμφανιζετε σε ολα τα tracking ειναι 2014-05-15 16:34, Item in conta IPS, IPS,πακετα που εφυγαν αργοτερα απο το δικο μου εχουν φτασει πριν apo αρκετες μερες στους παραληπτες,εγω τι να κανω τωρα?

Περιμενω κι'αλλο η ανοιγω dispute στο paypal?

 

Φυσικα κ περιμενεις ,τον γεναρη με τις αργιες ερχοντουσαν πανω απο 30 μερες θα ερθει, dispute γιατι να ανοιξεις απο τοσο νωρις?

Στο θεμα τωρα ...εχει παραγγειλει κανεις καμια καρτουλα απο ali ebay δεν με απασχολει.Εχω βρει αυτην

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-wholesale-memory-card-2GB-4GB-8GB-16GB-32GB-64GB-high-speed-class-10-micro/1691229826.html

κ αυτην

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-TOSHIBA-famous-brand-Micro-SD-Real-Capacity-4GB-8GB-16GB-32GB-64GB-Memory-Card-with/1609383991.html

 

καμια προταση αλλη?

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει 21 μερες απο την παραγγελια,15 μερες απο τοτε που μου βγαζει ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS και 13 μερες απο τοτε που μου βγαζει Despatched to overseas (Country code: GR) και ακομη η κατασταση που μου εμφανιζετε σε ολα τα tracking ειναι 2014-05-15 16:34, Item in conta IPS, IPS,πακετα που εφυγαν αργοτερα απο το δικο μου εχουν φτασει πριν apo αρκετες μερες στους παραληπτες,εγω τι να κανω τωρα?

Περιμενω κι'αλλο η ανοιγω dispute στο paypal?

 

Εχει το καταλληλο θεμα να ρωτησεις για αυτα τα πραγματα, σταματα να σπαμαρεις συνεχεια εδω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο δεν έχει nfc και otg;

 

Δεν εχει OTG κ NFC.

 

Hammer, κατι μου φαινεται οτι παει λαθος στο battery counter του Emjot. Εχεις παρατηρησει τιποτα? Σαν να πεφτει αποτομα η μπαταρια η κατι τετοιο κατι που δεν ειχα παρατηρησει μεχρι στιγμης σε καμια ΡΟΜ που δοκιμασα. Μηπως φταει η ΡΟΜ του Ρωσου?!!

Μαλλον θα παω στην εκδοση του Lbxb σημερα μιας κ του Emjot δεν εχει τα καινουργια καμερα libraries. Μου φαινεται καλυτερη αν κ θα χασω τα Ελληνικα.

 

Αληθεια ξερει κανεις πως ενσωματωνεις μια γλωσσα σε μια ΡΟΜ?!

Edited by johnickz1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει OTG κ NFC.

 

Hammer, κατι μου φαινεται οτι παει λαθος στο battery counter του Emjot. Εχεις παρατηρησει τιποτα? Σαν να πεφτει αποτομα η μπαταρια η κατι τετοιο κατι που δεν ειχα παρατηρησει μεχρι στιγμης σε καμια ΡΟΜ που δοκιμασα. Μηπως φταει η ΡΟΜ του Ρωσου?!!

Μαλλον θα παω στην εκδοση του Lbxb σημερα μιας κ του Emjot δεν εχει τα καινουργια καμερα libraries. Μου φαινεται καλυτερη αν κ θα χασω τα Ελληνικα.

 

Αληθεια ξερει κανεις πως ενσωματωνεις μια γλωσσα σε μια ΡΟΜ?!

 

John δεν παρατηρησα κατι με την μπαταρια , ομαλα λειτουργει , οσοι δεν το γνωριζετε .... μην αφηνεται το κινητο να ξεφορτιζει κατω απο 20% , να το φορτιζετε συνεχεια οση ωρα θελετε , εστω και λιγο , αλλά ποτε μην αδειάζεται την μπαταρια .

Οσο για την γλωσσα να σου πω πιο πολυ ειχα συνηθίσει τα Αγγλικα στη miui οποτε δες και την lbxb πως παει και πες μας , αν εχει διαφορά με τις αναβαθμισεις των drivers . Δες και με την νεα ρομ την μπαταρια και αν στο ξανακανει την κανεις calibration

Για την ρομ δεν εχω ενσωματωσει Ελληνικα ποτέ αλλά να θέλεις να δοκιμάσεις Εδω και εδώ ειμαστε ..... jbart η εφαρμογη

Edited by hammer
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. εχει παραγγειλει κανεις το κινητο απο chinatronic μεσω ali ?

για να μου πει σε ποσες μερες του ηρθε απο την ημερα παραγγελιας ? σημερα παραγγειλα

μια microSD adata απο eshop 32 GB 16-18 ευρω καλη τιμη δεν ειναι ? ειναι Class 10 και κατι σχολια απο κατω εγραφαν πολυ καλες ταχυτητες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

μετά από σχεδόν 35 ώρες με το κινητό, τα συμπεράσματά μου (για τις δικές μου προτιμήσεις και το τι περίμενα) είναι:

 

Θετικά

-Αρκετά ελαφρύ και λεπτό για το μέγεθός του

-Πολύ καλή ανάλυση οθόνης, ευανάγνωστη στο άμεση ηλιακό φως

-Πολύ γρήγορο μενού

-Πολύ καλή λήψη WiFi

-Πολύ καλή λήψη GPS

-Πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας (από εχθές 10:00 το φορτίζω σήμερα 19:00 με την μπαταρία στο 25%)

-Σχετικά γρήγορη φόρτιση μπαταρίας...νομίζω (το έβαλα στην πρίζα στο 25%, μετά από 1ω15λ δείχνει 80% με το WiFi να είναι ανοιχτό. Έκλεισα το WiFi και είδα ότι φόρτισε 100% σε 2 ώρες ακριβώς).

-Δυνατότητα επιλογής επαφών προς εμφάνιση (κάρτα Sim ή Κινητό ή Λογαριασμός Gmail)

 

Αρνητικά

-Δεν παραμετροποιούνται τα προφίλ ήχου, ως προς τη μετονομασία τους και τη δημιουργία νέων

-Αδυναμία έντασης ηχείου και σχεδόν σίγαση εάν είναι ακουμπισμένο σε τραπέζι (χωρίς θήκη)

-Όχι ιδιαίτερα δυνατό ηχείο, όταν ακούω μουσική

-Τα κουμπιά αύξησης-μείωσης έντασης είναι στα αριστερά (όπως το κοιτάμε) και όχι δεξιά όπως σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου, δεν βολεύει η χρήση τους (το έκανα με τον αντίχειρα πάντα)

-Παρουσίαση ηχούς σε μια εκ των συνομιλιών μου, από το ακουστικό του

-Δεν λειτουργεί η δυνατότητα 160 χαρακτήρων στην μανίσια εφαρμογή μηνυμάτων και δεν υπάρχει δυνατότητα (δεν τη βρήκα) απενεργοποίησης της ειδοποίησης, εάν έχεις εγκατεστημένη άλλη εφαρμογή (Handcent SMS).

-Όταν πατάω το κουμπί "Έλεγχος για αναβαθμίσεις συστήματος", με πετάει στην αρχική οθόνη βγάζοντας μήνυμα ότι κράσαρε η εφαρμογή.....(?????)

-Μέτρια έως κακή λειτουργία ακουστικού Handsfree (δοκιμάστηκε σε άλλα 2 κινητά και δουλεύει τέλεια) όταν συνδέεται στο κινητό. Εκτός του ότι ακούγομαι πολύ λίγο, όταν απομακρύνεται η συσκευή από το ακουστικό (πράγμα φυσιολογικό, αφού γιαυτό το πήρα το Handsfree), μπουκώνει τελείως....(????)

 

Θα συνεχίσω το "σκάλισμα" μετά την πλήρη φόρτιση.....και το διάβασμα της ενότητας αυτής για τυχόν λύση του θέματος της έντασης του ηχείου:cool:

 

UPDATE: Μετά από 4 ώρες στην αναμονή μετά την πλήρη φόρτιση, χωρίς WiFi ανοιχτό και χωρίς να το πειράζω ή να δεχθώ κλήσεις-μνμ, κοίταξα την μπαταρία και εξακολουθεί να γράφει 100%.....

 

ΥΓ: Παρήγγειλα από Ebay και αυτή την μεταλλική θήκη σε μπλέ, μαζί με αυτήν την ζελατίνα οθόνης tempered glass.......και από Public αυτό το ακουστικό Handsfree.....:cool:

Edited by topmar
προσθήκη κειμένου

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Ίδια τιμή με το minideal.

Μάλλον τις επόμενες 2 ημέρες θα το παραγγείλω!:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως σήμερα με την MIUI του emoji (ή όπως τον λένε) από 100% μπαταρία, σε flight mode, με τέρμα κλειστές εφαρμογές, αφημένο μέσα στην τσάντα μου, έφτασε σε 7 ώρες στο 30% και έκαιγε κιόλας όταν το έβγαλα. Χωρίς να τρέχει καμία εφαρμογή. Μετά βέβαια που του τράβηξα μια επανεκκίνηση όλα συνέχισαν καλά. Τι στον πτσ έπαιξε τώρα ο αλλάχ και η ψυχή του...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

μετά από σχεδόν 35 ώρες με το κινητό, τα συμπεράσματά μου (για τις δικές μου προτιμήσεις και το τι περίμενα) είναι:

 

Θετικά

Αρκετά ελαφρύ και λεπτό για το μέγεθός του

Πολύ καλή ανάλυση οθόνης, ευανάγνωστη στο άμεση ηλιακό φως

Πολύ γρήγορο μενού

Πολύ καλή λήψη WiFi

Πολύ καλή λήψη GPS

Πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας (από εχθές 10:00 το φορτίζω σήμερα 19:00 με την μπαταρία στο 25%)

Σχετικά γρήγορη φόρτιση μπαταρίας...νομίζω (το έβαλα στην μπρίζα στο 25%, μετά από 1ω15λ δείχνει 80% με το WiFi να είναι ανοιχτό. Έκλεισα το WiFi και είδα ότι φόρτισε 100% σε 2 ώρες ακριβώς).

Δυνατότητα επιλογής επαφών προς εμφάνιση (κάρτα Sim ή Κινητό ή Λογαριασμός Gmail)

 

Αρνητικά

Δεν παραμετροποιούνται τα προφίλ ήχου, ως προς τη μετονομασία τους και τη δημιουργία νέων

Αδυναμία έντασης ηχείου και σχεδόν σίγαση εάν είναι ακουμπισμένο σε τραπέζι (χωρίς θήκη)

Όχι ιδιαίτερα δυνατό ηχείο, όταν ακούω μουσική

Τα κουμπιά αύξησης-μείωσης έντασης είναι στα αριστερά (όπως το κοιτάμε) και όχι δεξιά όπως σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου, δεν βολεύει η χρήση τους (το έκανα με τον αντίχειρα πάντα)

Παρουσίαση ηχούς σε μια εκ των συνομιλιών μου, από το ακουστικό του

Δεν λειτουργεί η δυνατότητα 160 χαρακτήρων στην μανίσια εφαρμογή μηνυμάτων και δεν υπάρχει δυνατότητα (δεν τη βρήκα) απενεργοποίησης της ειδοποίησης, εάν έχεις εγκατεστημένη άλλη εφαρμογή (Handcent SMS).

Όταν πατάω το κουμπί "Έλεγχος για αναβαθμίσεις συστήματος", με πετάει στην αρχική οθόνη βγάζοντας μήνυμα ότι κράσαρε η εφαρμογή.....(?????)

 

Θα συνεχίσω το "σκάλισμα" μετά την πλήρη φόρτιση.....και το διάβασμα της ενότητας αυτής για τυχόν λύση του θέματος της έντασης του ηχείου:cool:

 

UPDATE: Μετά από 4 ώρες στην αναμονή μετά την πλήρη φόρτιση, χωρίς WiFi ανοιχτό και χωρίς να το πειράζω ή να δεχθώ κλήσεις-μνμ, κοίταξα την μπαταρία και εξακολουθεί να γράφει 100%.....

 

ΥΓ: Παρήγγειλα από Ebay και αυτή την μεταλλική θήκη σε μπλέ, μαζί με αυτήν την ζελατίνα οθόνης tempered glass.......και από Public αυτό το ακουστικό Handsfree.....:cool:

 

Tελικα πας μας το ρεζουμε topmar μιας και τα ειχες και τα 2,αυτο η ο hongmi1s?

Link to comment
Share on other sites

Tελικα πας μας το ρεζουμε topmar μιας και τα ειχες και τα 2,αυτο η ο hongmi1s?

 

Καλημέρα,

 

δεν τίθεται καθόλου θέμα σύγκρισης, το F1 είναι πολλές κλάσεις ανώτερο από το 1S.....

Αυτό με την μπαταρία του F1 με εκπλήσσει διαρκώς, σήμερα 12 ώρες μετά την πλήρη φόρτιση του, χωρίς να το χρησιμοποιήσω και χωρίς ανοιχτό Wi-Fi - GPS, δείχνει 94% .....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

δεν τίθεται καθόλου θέμα σύγκρισης, το F1 είναι πολλές κλάσεις ανώτερο από το 1S.....

Αυτό με την μπαταρία του F1 με εκπλήσσει διαρκώς, σήμερα 12 ώρες μετά την πλήρη φόρτιση του, χωρίς να το χρησιμοποιήσω και χωρίς ανοιχτό Wi-Fi - GPS, δείχνει 94% .....

Από που το έχεις πάρει ή του έχεις αλλάξει ROM;

Link to comment
Share on other sites

Από που το έχεις πάρει ή του έχεις αλλάξει ROM;

 

Από To2c και δεν το έχω πειράξει καθόλου...

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...