Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S5 (G900F)


valandis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Ελλάδα θα κυκλοφορήσει το Galaxy s5 στα 32Gb;

 

https://www.facebook.com/SamsungGreece?fref=ts

 

 

Επίσημη απάντηση από Samsung Hellas, δεν θα έρθει το 32Gb στην Ελλάδα. Πολύ κακή εξέλιξη για ένα κινητό, που τα 16Gb στο S4 αποδείχτηκαν πολύ λίγα !!!!

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα τπό το kaizershop να ρωτήσω πριν από λίγο (το θέλει η ψωνάρα ο γαμπρός μου :lol:) - μπορεί και το απόγευμα να είναι διαθέσιμο μου είπαν.

 

Η τιμή πάντως είναι λίγο... απαγορευτική. :X :p

 

http://www.skroutz.gr/s/4503613/Samsung-Galaxy-S5-16GB.html?keyphrase=samsung+galaxy+s5

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα τπό το kaizershop να ρωτήσω πριν από λίγο (το θέλει η ψωνάρα ο γαμπρός μου :lol:) - μπορεί και το απόγευμα να είναι διαθέσιμο μου είπαν.

 

Η τιμή πάντως είναι λίγο... απαγορευτική. :X :p

 

http://www.skroutz.gr/s/4503613/Samsung-Galaxy-S5-16GB.html?keyphrase=samsung+galaxy+s5

 

699 στο Ι-σοπ, τρεξτε να προλαβετε :lol: .

 

Μεχρι ιουνιο πόσο μπορουμε να ελπιζουμε να κατεβει?

Μεχρι τοτε μπορω να περιμενω για αγορα κινητου, αλλά στα 700 σιγουρα δεν...

Link to comment
Share on other sites

Από το S3 να πας στο S5 το καταλαβαίνω, από το S4 να δώσεις 650€ για πιο λόγο; Εγώ τουλάχιστον περίμενα να βγει στα 32Gb, μιας και το S3 μου ήταν 32αρι, ενω τα 16Gb Στο S4 που έχω μου φαίνονται πολύ λίγα. Η sdcard που του έχω βάλει (64GB) δεν βοηθάει στην μεταφορά των apps.

Για αρχή προβλέπω να το παίρνουν αυτοί που έχουν μεγάλες επιδοτίσεις και οι νιόπαντροι από λίστα γάμου.

Link to comment
Share on other sites

Αν κρινω απο το S4...και με δεδομενο το γεγονος οτι ο κοσμος παγκοσμιως δεν ειναι ενθουσιασμενος με το S5 (επομενως η ζητηση θα ειναι χαμηλη)...προβλεπω στα μεσα καλοκαιριου να πουλιεται γυρω στα 400 ευρω
Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα. 2 πράγματα μου έκαναν εντύπωση. Καταρχήν δεν υπάρχει επιλογή 30/60fps στο video αλλά μια λειτουργία ((smooth))που πραγματικά η λήψη βίντεο γίνεται βούτυρο.το δεύτερο πάλι για την κάμερα τα χρώματα είναι πολύ καλύτερα απο το s4 και μοιάζουν πολύ με του g2. Κατα τα αλλά συμπαθητικό μου φάνηκε αλλά μεγάλο.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν θα πουλήσει με τέτοια τιμή απλά σε κάθε άφιξη νέας ναυαρχίδας πάντα κάποιοι σπεύδουν και αγοράζουν ανεξάρτητως τιμής... Αυτό μου κάνει εντύπωση κανείς συμφορουμητης δεν πήρε;
Link to comment
Share on other sites

παιδια το exteme mobile π το εχει στην καλυτερη τιμη 629 ειναι αξιοπιστο?Εχει αγορασει καποιος?Στο θεμα εγγυηση ειναι οκ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι αξιόπιστο και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Aπό σήμερα επίσημα και στην Ελλάδα.

 

Samsung: Ξεκίνησε η διάθεση του Galaxy S5, wearables και όχι μόνο

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

απο κολλημετα το s5 εχει κανενα θεμα;η θα χρειαστει και σε αυτο root-custom rom για να δουμε ασπρη μερα;

 

Εσύ τι λες???

Samsung χωρίς lag???

Στο σκρολαρισμα στην έκθεσή εφαγα φρίκη.....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα στο media markt και δεν ενφουσιαστικα καθολου. κριμα που η samsung δεν εβγαλε καποιο ποιο εντπωσιακο οποτε παραμενη το s4 στην καλυτερη τιμη και ποιο αξιοπιστο αυτην την στιγμη
Link to comment
Share on other sites

περασα και εγω και το επαιξα αρκετη ωρα...συνολικη λειτουργια αψεγαδιαστη....εστιαση φωτογραφικης σε επιπεδα digital cameras....Εξαιρετικη υλοποιηςη....εξωτερικο αχρωμο αλλα σε καμια περιπτωση αποκρουστικο ή αλλα κοσμητικα που λενε αρκετοι...

Ποιο lag ρε μαγκες?πλακα κανετε απο note 3 και περα τερμα το lag...μην ξαναλεμε τα ιδια και τα ιδια...

grip αψογο...σε κανα διμηνο που θα πεσει και η τιμη...!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

περασα και εγω και το επαιξα αρκετη ωρα...συνολικη λειτουργια αψεγαδιαστη....εστιαση φωτογραφικης σε επιπεδα digital cameras....Εξαιρετικη υλοποιηςη....εξωτερικο αχρωμο αλλα σε καμια περιπτωση αποκρουστικο ή αλλα κοσμητικα που λενε αρκετοι...

Ποιο lag ρε μαγκες?πλακα κανετε απο note 3 και περα τερμα το lag...μην ξαναλεμε τα ιδια και τα ιδια...

grip αψογο...σε κανα διμηνο που θα πεσει και η τιμη...!!!

 

Δηλαδή εμείς που έχουμε καψούρα με την σαμμυ και ότι κινητό βγάζει τρέχουμε και το παίρνουμε ούτε μέτοχοι να είμαστε 'λέμε ψέματα για το λαγκ...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγω χτες στο Πλαισιο.

Από κοντά σίγουρα είναι πιο όμορφο σε σχεση με τις φωτογραφίες και το πισω μερος μου αρεσε αρκετά.

Αυτό που δεν μου άρεσε είναι το ψευτο-νικελ περιμετρικά της συσκευής που ενώ το ιδιο υπαρχει και στο s4 εδώ μου εκανε πιο φτηνοδουλειά.

Στο software φαίνεται αισθητά βελτιωμένο τουλάχιστον στα σημεία που υστερούσε όπως πχ στην εφαρμογή με τις φωτογραφίες και στο dialer.

Η κάμερα οπως μας εχει συνηθίσει η Samsung παλι θα εχει κορυφαία ποιότητα αλλα λιγο το μεγαλύτερο μεγεθος λιγο η έλλειψε ραδιοφώνου και τελος η προσθήκη της ταπας στο κατω μερος για την αδιαβροχοποίηση με κανουν να μην θελω να ασχοληθώ περισσότερο.

Σχεδιαστικά παντως το s5 είναι πολύ πιο κοντα με το s4 από ότι ηταν το s3 με το s4.

Περιμένω να δω απο κοντα πως δένει στο χερι το Htc και φυσικά το νέο LG

Link to comment
Share on other sites

Εγω το είδα σήμερα στο public!παρα πολυ ελαφρύ και αρκετά όμορφο!βεβαια κάποιος είχε ενεργοποίηση το touch id και δεν μπορούσες να το ξεκλειδωσεις με τίποτα!!!απο τιμή μου είπαν πως το έχουν σε προσφορά 669€!σε κανένα δίμηνο που θα πέσει ίσως το χτυπήσω!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απο την πρωτη μερα που βρίσκεται στα ραφια μιλαμε για μειον 90-100 ευρω.

Αυτο να το θυμομαστε την επόμενη φορα που θα γκρινιάζουμε με τις τιμες καταλογου που ανακοινώνουν πριν την κυκλοφορια της συσκευης.

Το ιδιο ειχε συμβει και με το s4.

Για να μην παρεξηγηθώ ουτε τα 649 ειναι λιγα αλλα σίγουρα ειναι αλλη τιμη απο τα 760.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρισε επίσημα : http://www.skroutz.gr/s/4503613/Samsung-Galaxy-S5-16GB.html

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...