Jump to content

Vivodi F.A.Q. & Comments


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λεει ο φιλος πανω,αλλα παιζει μια πολυ μικρη λεπτομερια.Ο πΟΤΕ μπορει να μην στη φερει την γραμμη σε 10 μερες αλλα σε 20 να το ξερεις.Εγω εφαγα ενα μηνακι να περιμενω.Αρα περιμενεις και μετα απο 5 μερες (εργασιμες παντα) και τον εξοπλισμο.Ειναι λοξα και κολλημα του πΟΤΕ να το αργει.
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H διαδικασία φίλε μου έχει ως εξής:

Πας στο κοντινότερο Πλαίσιο και κάνεις την αίτηση.Εννοείται βέβαια πως πριν έχεις τσεκάρει αν στην περιοχή σου υπάρχει δικός τους κόμβος.Αυτό μπορει να γίνει τόσο από την ιστοσελίδα τους,όσο και τηλεφωνόντας στο 13880.

Μετά από 7-10 μέρες θα έρθουν από τον ΟΤΕ και θα βάλουν στο σπίτι σου ένα νέο καλώδιο που θα συνδέεται στο κέντρο της Βίβο.Στις 20-25 μέρες θα λάβεις με courier τα μηχανήματα.Πρόσεξε το εξής:Εάν σκοπεύεις να συνδέσεις δεύτερο PC ή αν έχεις laptop προτίμησε το Speedtouch 582 wi fi.Κοστίζει 103€.

Μόλις ενεργοποιηθεί η γραμμή,άν τα καταφέρνεις μόνος σου,στο κουτί συνδέεις τη νέα γραμμή στην γραμμή του σπιτιού σου.Συνδέεις το router και το ATA και κάνεις setup στο router.Το username και το password έρχονται μαζί με τον εξοπλισμό.Εάν έχεις κάποιο πρόβλημα,καλείς το κέντρο και σου δίνουν οδηγίες.

Προσοχή!Το 585 συνδέεται μόνο ethernet θύρα.Τα φθηνότερα και σε USB.

Μόλις δουλέψουν όλα,πας στον ΟΤΕ και τους λες χάρηκα γιά τη γνωριμία,να σας βλέπω σπάνια.:lol:

Πάνω στο ΑΤΑ (το οποίο είναι δωρεάν) θα συνδέσεις τι δύο τηλ. συσκευές.

Στο 13880 θα μάθεις όλες τις λεπτομέρειες.

Ελπίζω να σε κατατόπισα.

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Κατι αλλο!Στην τιμη των 42 ευρω το μηνα ποιο modem/router σου δινουν?Αξιζει?Θελω να εχω dsl σε ενα desktop PC...

 

thnx...

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα,το μοντεμ μπορεις να το νοικιαζεις!!!Ζητας οποιο μοντεμ θελεις,αναλογα με την δουλεια σου και λες ενοικιαση.Το 585ι εχει 5 ευρω το μηνα νοικι :)τοσο περιπου!!!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Κατι αλλο!Στην τιμη των 42 ευρω το μηνα ποιο modem/router σου δινουν?Αξιζει?Θελω να εχω dsl σε ενα desktop PC...

 

thnx...

 

:D

Το router φίλε μου είναι καθαρά δική σου επιλογή.Μπορείς να το αγοράσεις ή να το ενοικιάσεις.Εάν το αγοράσεις θα το πληρώσεις στον πρώτο λαγαριασμό.Εάν το νοικιάσεις,θα πληρώνεις κάθε μήνα το νοίκι.Καλλίτερα να καλέσεις το 13880 και να τους αναφέρεις τι απαιτήσεις έχεις.Θα σε βοηθήσουν να κάνεις την καλλίτερη επιλογή.Ενδεικτικά σου αναφέρω ότι το speedtouch 585 wi fi που έχω εγώ,κοστίζει 103€.Η επιλογή δική σου.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Με το Cube υπάρχει επιλογή για modemάκι με WiFi?

Φίλε μου έχω την εντύπωση πως μπορείς να επιστρέψεις αυτό που είχε μέσα το πακέτο και πληρώνοντας τη διαφορά,να πάρεις wi fi.Κάλεσε το 13880 και θα σου πουν.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λεει ο φιλος πανω,αλλα παιζει μια πολυ μικρη λεπτομερια.Ο πΟΤΕ μπορει να μην στη φερει την γραμμη σε 10 μερες αλλα σε 20 να το ξερεις.Εγω εφαγα ενα μηνακι να περιμενω.Αρα περιμενεις και μετα απο 5 μερες (εργασιμες παντα) και τον εξοπλισμο.Ειναι λοξα και κολλημα του πΟΤΕ να το αργει.

Εγώ πάντως ήμουνα πιό τυχερός.Μου την έφεραν σε 7 μέρες.Ίσως στην Πάτρα να μήν έχουν τόσο φόρτο εργασίας όσο στη Θεσσαλονίκη.....:wacko:

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει,αλλα αποτι καταλαβα εδω συνεχιζει ακομα αυτο το σκηνικο.Ενας κολλητος μου εκανε αιτηση για φουλ λλυ στις 11-1 και του ηρθε η γραμμη την προηγουμενη Παρασκευη.Προχθες του ηρθαν μοντεμ και κωδικοι και υποθεσαμε οτι ειναι ετοιμη η γραμμη (αφου στειλαν και κωδικους) και πηραμε τηλ στους τεχνικους της βιβο ναρθουν να την συνδεσουν.Η απαντηση που πηρα ειναι πως δεν ειναι ετοιμη ακομα η γραμμη σας κυριε.Δηλαδη του λεω???Να δεν την εχουμε μετροποιησει κατι τετοιο.Λεω αφου ηρθα κωδικοι και ολα και η απαντηση που πηρα ηταν "Να εχουμε πολυ δουλεια τωρα τελευταια με τα Cube και δεν προλαβαινουμε".Ρε χριστιανε μου εχει ενα ονομα η εταιρια τι μ@#$ μου λες!!!!!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπορει,αλλα αποτι καταλαβα εδω συνεχιζει ακομα αυτο το σκηνικο.Ενας κολλητος μου εκανε αιτηση για φουλ λλυ στις 11-1 και του ηρθε η γραμμη την προηγουμενη Παρασκευη.Προχθες του ηρθαν μοντεμ και κωδικοι και υποθεσαμε οτι ειναι ετοιμη η γραμμη (αφου στειλαν και κωδικους) και πηραμε τηλ στους τεχνικους της βιβο ναρθουν να την συνδεσουν.Η απαντηση που πηρα ειναι πως δεν ειναι ετοιμη ακομα η γραμμη σας κυριε.Δηλαδη του λεω???Να δεν την εχουμε μετροποιησει κατι τετοιο.Λεω αφου ηρθα κωδικοι και ολα και η απαντηση που πηρα ηταν "Να εχουμε πολλή δουλεια τωρα τελευταια με τα Cube και δεν προλαβαινουμε".Ρε χριστιανε μου εχει ενα ονομα η εταιρια τι μ@#$ μου λες!!!!!

Δεν ξέρω παιδιά αν ξέρετε,πως άν έρθουν οι τεχνικοί της Βίβο να συνδέσουν γραμμή και μηχανήματα,θα σας χρεώσουν 45€.Εγώ τα έκανα όλα μόνος μου.Μπορώ λοιπόν να σας δώσω οδηγίες να το κάνετε κι εσείς μόνοι σας.

Είναι πανεύκολο.Εγώ σίγουρα έπεσα σε περίοδο με λιγότερο φόρτο εργασίας.Ήταν πρίν τα Χριστόυγεννα και δεν υπήρχαν οι προσφορές με το Cube.Αναμφισβήτητα η HOL που έβαλε ο κουνιάδος μου ήταν ταχύτερη.Ενεργοποιήθηκε σε 7 μέρες.

Ότι θέλετε πείτε μου να σας καθοδηγήσω.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά αν ξέρετε,πως άν έρθουν οι τεχνικοί της Βίβο να συνδέσουν γραμμή και μηχανήματα,θα σας χρεώσουν 45€.

 

Εμένα ο τύπος που ήρθε άρχισε να τα συνδέει μόνος του χωρίς να ξέρω ότι θα τα χρεωθώ 50 ευρώ στο τέλος. :X

Αλλά ευτυχώς μου είπε ότι αν του έδινα κάτι θα έγραφε ότι δεν έγινε εγκατάσταση…

Έτσι την γλύτωσα με 20 ευρώ νομίζω!

Βασικά και αυτός επίτηδες πρέπει να το έκανε, αλλά χαλάλι του γιατί μετά μου άφησε το τηλέφωνό του και έτσι όποτε είχα problem τον έπρηζα… :lol:

(Kαι είχα problem καθώς έκανα κατά λάθος reset τις ρυθμίσεις του router την πρώτη μέρα – επειδή νόμιζα ότι έπρεπε να το κλείνω… :O :p )

Link to comment
Share on other sites

πρόβλημα στο Χαλάνδρι χτες, φαίνεται τσίκνησε και το dslam. Κάποια στιγμή τα ξημερώματα έφτιαξε.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λετε για τον τεχνικο,παιζει!!!!Εγω τον φωναξα και τον ειπα οτι φωναξα ηλεκτρολογους και ολοι ελεγαν δεν μπορουμε να το βρουμε,να τραβηξουμε καινουρια γραμμη.Τελικα ηρθε σε 5 λεπτα τα συνδεσαι ολα,με μια γεννητρια παλμικου σηματος που εβρισκε το σημα κατω στον κατανεμητη.Ειδε και το μοντεμ και στο τελος εγραψε δεν εγινε εγκατασταση και εφυγε.Δεν πληρωσα.Και αυτο το εκαναν ακομα δυο φιλαρακια μου με φουλ λλυ και εγινε το ιδιο.Αρα δεν ειναι συμπτωση.Εμενα μου ειπε ο τεχνικος οτι αν με ξαναφωναξεις να ερθω τοτε θα σου παρω χρηματα.Αλλα κατι τετοιο ακομα ευτυχως δεν εγινε!!!Χχιχιιχιχιχιχ
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε τυχεροί.Εγώ μένω σε τριόρωφο κι ήταν πολύ εύκολο να βρώ τις γραμμές.Σίγουρα σε πολυκατοικία είναι πολύ πιό δύσκολο,όχι όμως αδύνατο.

Ακόμα και χωρίς τη γεννήτρια του τεχνικού μπορούμε να βρούμε τις γραμμές.

Όσο γιά τον ηλεκτρολόγο......

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

(Kαι είχα problem καθώς έκανα κατά λάθος reset τις ρυθμίσεις του router την πρώτη μέρα – επειδή νόμιζα ότι έπρεπε να το κλείνω… :O :p )

 

 

 

Δεν νομίζω φίλε μου το router να χάνει τις ρυθμίσεις του αν το κλείσεις.Σε μένα δεν έχει γίνει ποτέ.Το ίδιο και στον κουνιάδο μου που παίρνει ρεύμα από το ίδιο πολύμπριζο με τον υπολογιστή.Εάν του είχε κάνει κάτι,θα με είχε φωνάξει να του το ξαναρρυθμίσω γιατί τα κλείνει όλα μεσημέρι-βράδυ.

Ακόμη κι όταν κόβεται το ρεύμα σε μένα όλα επανέρχονται μόνα τους.

Μήπως συνέβαινε κάτι άλλο;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω φίλε μου το router να χάνει τις ρυθμίσεις του αν το κλείσεις.Σε μένα δεν έχει γίνει ποτέ............

Μήπως συνέβαινε κάτι άλλο;

 

 

Έχω το Speedtouch και πατώντας το κουμπί μπροστά δεν κλείνει αμέσως.

Έτσι και εγώ άρχισα να το πατάω συνέχεια, το κράταγα πατημένο, το ξανάφηνα, το ξαναπάταγα… μέχρι τελικά να κλείσει!! :O

 

Όπως μου είπε και ο τεχνικός όταν τον πήρα τηλέφωνο, είχα πετύχει τον συνδιασμό πατημάτων του κουμπιού ώστε να γίνει reset!! :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Speedtouch και πατώντας το κουμπί μπροστά δεν κλείνει αμέσως.

Έτσι και εγώ άρχισα να το πατάω συνέχεια, το κράταγα πατημένο, το ξανάφηνα, το ξαναπάταγα… μέχρι τελικά να κλείσει!! :O

 

Όπως μου είπε και ο τεχνικός όταν τον πήρα τηλέφωνο, είχα πετύχει τον συνδιασμό πατημάτων του κουμπιού ώστε να γίνει reset!! :lol: :rolleyes:

 

Ετσι ακριβως.Αν πατησεις το κουμπι μπροστα κανει rset ολες τις ρυθμισεις.Το ειχα κανει σενα φιλαρακι μου με το αλκατελ 530.Το ιδιο πραμα γινεται.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

(Kαι είχα problem καθώς έκανα κατά λάθος reset τις ρυθμίσεις του router την πρώτη μέρα – επειδή νόμιζα ότι έπρεπε να το κλείνω… :O :p )

 

 

 

Δεν νομίζω φίλε μου το router να χάνει τις ρυθμίσεις του αν το κλείσεις.Σε μένα δεν έχει γίνει ποτέ.Το ίδιο και στον κουνιάδο μου που παίρνει ρεύμα από το ίδιο πολύμπριζο με τον υπολογιστή.Εάν του είχε κάνει κάτι,θα με είχε φωνάξει να του το ξαναρρυθμίσω γιατί τα κλείνει όλα μεσημέρι-βράδυ.

Ακόμη κι όταν κόβεται το ρεύμα σε μένα όλα επανέρχονται μόνα τους.

Μήπως συνέβαινε κάτι άλλο;

 

 

Tο πιο πιθανό είναι να υπάρχει κάποιος συνδυασμός πλήκτρων που κάνει reset στην flash memory και επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να τρώει reset και να χάνει τις ρυθμίσεις. Εξυπακούεται βέβαια ότι τις έχεις κάνει save....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά τι γίνεται με τα άλλα speedtouch.To 585 που έχω εγώ έχει διακόπτη κανονικό δηλ.πατάς,μένει πατημένος και είναι on.Ξαναπατάς επιστρέφει και είναι off.Μήπως τα άλλα έχουν μπουτόν απλής επαφής;Δίπλα ακριβώς από τον on/off το 585 έχει μία επαφή που γιά να πατηθεί θέλει λεπτό αιχμηρό αντικείμενο π.χ. στυλό.Αυτό παρ'όλο που δεν γράφει τίποτα επάνω,πιστεύω πως είναι το reset.Δεν έχει χρειαστεί να το πατήσω ποτέ.
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Aπό χτες δεν είμαι πλέον συνδρομητής Vivodi... :(

Έτσι απλά, το φωτάκι έγινε κόκκινο....

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι έχω κάνει αίτηση διακοπής της γραμμής (το μόνο που έχω κάνει είναι αίτηση κατάργησης του DSLphone, το οποίο είχα ζητήσει πριν 4 μήνες και το οποίο ποτέ δεν ενεργοποιήθηκε)...

Το αποτέλεσμα; Θα μείνω για 4 μέρες χωρίς ADSL (μέχρι την Τρίτη δεν υπάρχει κανένας υπεύθυνος να μιλήσω), και το πιο πιθανό είναι ότι μάλλον δε θα προλάβω να σώσω την γραμμή μου...

Τι να πω; Και αυτό την επόμενη από την ανακοίνωση των νέων τιμών... :(

 

 

 

Δε θα κάτσω να σκάσω βέβαια.

Αν την Τρίτη μου πουν ότι η γραμμή ήδη χάθηκε και πρέπει να κάνω εκ νέου αίτηση, να πληρώσω ενεργοποίηση και να περιμένω και "τουλάχιστον 20 εργάσιμες" τρέχω κατευθείαν για ADSL in a Box, που πλέον δίνει σύνδεση 512 για 4 μήνες...

Δε θα βάλει full LLU αυτή η Forthnet;;; :!:

Τότε να δει η Βιβόδι πώς τσούζει...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαι ναι, η Vivodi κατάφερε να με χάσει από συνδρομητή...

Μάλιστα το βιβόδι που επικοινώνησε μαζί μου, μου είπε με υφάκι ότι αν επιθυμώ να ξαναγίνω συνδρομητής θα πρέπει να πληρώσω κανονικά το τέλος ενεργοποίησης και να περιμένω και ένα μήνα, επειδή το λάθος ήταν δικό μου (το λάθος έγκειται στο ότι στην αίτηση που έγραφα ότι θέλω ακύρωση μόνο του DSLphone έβαλα τον κωδικό πελάτη μου για το DSLnet και όχι του DSLphone - φυσικά κωδικό πελάτη DSLphone δεν είχα...).

Επίσης τόνισε ότι αν τους έλεγα εγκαίρως ότι δε θέλω να διακοπεί το ίντερνετ ενδεχομένως να μου έκαναν τη χάρη να μη μου το διακόψουν. Στην ερώτηση μου τι σημαίνει εγκαίρως μου απάντησε μέχρι την 1η Μάρτη. Με δεδομένο ότι το ίντερνετ μου το κόψανε στις 3 Μάρτη, συμπεραίνω ότι το βιβόδι περίμενε από εμένα να μυρίσω τα νύχια μου την 1η Μάρτη ότι στις 3 Μάρτη θα μου κόψουνε το ADSL... :X

Αυτά τα ολίγα.

Θα δείτε Βιβόδια τι σημαίνει δυσφήμιση!

Θα τις πληρώσετε τις μέρες που θα είμαι με dial-up!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

'Εχω την εντύπωση πως είσαι λίγο υπερβολικός. Δεν επικροτώ την αντιμετώπιση του υπαλλήλου, αλλά νομίζω ότι εν μέρει είναι και δικό σου λάθος... Πάντα φιλικά xpuser:O

 

Kαι ναι, η Vivodi κατάφερε να με χάσει από συνδρομητή...

Μάλιστα το βιβόδι που επικοινώνησε μαζί μου, μου είπε με υφάκι ότι αν επιθυμώ να ξαναγίνω συνδρομητής θα πρέπει να πληρώσω κανονικά το τέλος ενεργοποίησης και να περιμένω και ένα μήνα, επειδή το λάθος ήταν δικό μου (το λάθος έγκειται στο ότι στην αίτηση που έγραφα ότι θέλω ακύρωση μόνο του DSLphone έβαλα τον κωδικό πελάτη μου για το DSLnet και όχι του DSLphone - φυσικά κωδικό πελάτη DSLphone δεν είχα...).

Επίσης τόνισε ότι αν τους έλεγα εγκαίρως ότι δε θέλω να διακοπεί το ίντερνετ ενδεχομένως να μου έκαναν τη χάρη να μη μου το διακόψουν. Στην ερώτηση μου τι σημαίνει εγκαίρως μου απάντησε μέχρι την 1η Μάρτη. Με δεδομένο ότι το ίντερνετ μου το κόψανε στις 3 Μάρτη, συμπεραίνω ότι το βιβόδι περίμενε από εμένα να μυρίσω τα νύχια μου την 1η Μάρτη ότι στις 3 Μάρτη θα μου κόψουνε το ADSL... :X

Αυτά τα ολίγα.

Θα δείτε Βιβόδια τι σημαίνει δυσφήμιση!

Θα τις πληρώσετε τις μέρες που θα είμαι με dial-up!

Link to comment
Share on other sites

'Εχω την εντύπωση πως είσαι λίγο υπερβολικός. Δεν επικροτώ την αντιμετώπιση του υπαλλήλου, αλλά νομίζω ότι εν μέρει είναι και δικό σου λάθος... Πάντα φιλικά xpuser:O

Από ποιά άποψη έκανα λάθος;

Καταρχάς το βιβόδι που με πήρε δεν ήταν απλή υπάλληλος, αλλά υπέυθυνη. Όσοι υπάλληλοι μίλησα μαζί τους στο 13880 μου είπαν ότι βλέπουν την αίτηση διακοπής και γράφει μόνο για DSLphone.

 

Το λάθος μου πού είναι;

Στο ότι δεν ήξερα ότι έχουμε άλλο κωδικό ως συνδρομητές στο βιβοDSLphone και άλλον κωδικό ως συνδρομητές στο βιβοDSLnet;

Ή στο ότι θεώρησα ότι ένα fax που ζητάει διακοπή του DSLphone θα το λάβουν ως fax που ζητάει διακοπή του DSLphone και όχι ως fax που ζητάει διακοπή και του DSLphone και του DSLnet;

Ή τέλος έκανα λάθος να περιμένω ότι -δεδομένου ότι αυτοί δεν κατάλαβαν καλά το fax μου και δεδομένου ότι είμαι 2 χρόνια συνδρομητής- θα μου προσέφεραν δωρεάν την επανασύνδεση;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα δείτε Βιβόδια τι σημαίνει δυσφήμιση!

Θα τις πληρώσετε τις μέρες που θα είμαι με dial-up!

Aπλά είδες Δημήτρη πώς αλλάζουν οι καιροί; :p Από τους πιο ένθερμους υποστηρικτές της Βιβόντι, έγινες ο χειρότερος εχθρός τους. :lol: Και με το δίκιο σου φυσικά... Απαράδεκτη αντιμετώπιση... :down:

Link to comment
Share on other sites

Aπλά είδες Δημήτρη πώς αλλάζουν οι καιροί; :p Από τους πιο ένθερμους υποστηρικτές της Βιβόντι, έγινες ο χειρότερος εχθρός τους. :lol: Και με το δίκιο σου φυσικά... Απαράδεκτη αντιμετώπιση... :down:

Όχι και ένθερμος υποστηρικτής.

Απλά ανεχόμουν τα προβλήματα που είχα (καθυστερημένους DNS servers, αποσυνδέσεις, lag στα οn-line games χειρότερο από PSTN, τιγκαρισμένο δίκτυο κάθε φορά που έριχνε τις τιμές) με το σκεπτικό ότι τουλάχιστον είναι η φθηνότερη.

Αλλά από μια εταιρία που πληρώνω 2 χρόνια περιμένω σεβασμό και όχι να μου μιλάει με υφάκι, ειδικά όταν με έχει αφήσει χωρίς σύνδεση Παρασκευή απόγευμα και μάλιστα προ τριημέρου.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...