Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σευχαριστω για την απαντηση.αν μπορεις πεςμου ποιο αναλυτικα,τι εννοεις stock εφαρμογη των sms .ποια ειναι.η εφαρμογη που εχει το κινητο δεν διαγραφεται.και κατι αλλο.μου ερχεται ειδοποιηση για αναβαθμιση απο s116 που εχω τωρα σε s126.να την κανω;αν ναι παταω ok και ειμαι ετοιμος;οσο για το go sms δεν στελνει 160 χαρακτηρες σε ενα μνμ.sorry για τις πολλες ερωτησεις αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτα.

Πως δεν στέλνει εγώ αυτό χρησιμοποιώ και μου γράφει 160 χαρακτήρες.Βάλε τότε το άλλο που είχες το handsent sms. Θα πας στις ρυθμίσεις του κινητού στην καρτέλα εφαρμογές και εκεί θα βρεις την εφαρμογή μηνύματα θα την πατήσεις και στην καρτέλα που θα ανοίξει θα πατήσεις απενεργοποίηση.

Όσο για την αναβάθμιση Κάνε την κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως δεν στέλνει εγώ αυτό χρησιμοποιώ και μου γράφει 160 χαρακτήρες.Βάλε τότε το άλλο που είχες το handsent sms. Θα πας στις ρυθμίσεις του κινητού στην καρτέλα εφαρμογές και εκεί θα βρεις την εφαρμογή μηνύματα θα την πατήσεις και στην καρτέλα που θα ανοίξει θα πατήσεις απενεργοποίηση.

Όσο για την αναβάθμιση Κάνε την κανονικά.

στις εφαρμογες βρισκω την handcent sms την ανοιγω και μου λεει αναγκαστικη διακοπη.παταω αλλα μολις στειλω μνμ ξαναγινεται το ιδιο.

οσο για την αναβαθμιση θα εχει ελληνικα η συγκεκριμενη;ο κινεζος που ειχε παρει το κινητο ο φιλος μου (εγω το πηρα μεταχειρισμενο)του ειπε να μην κανει τις αναβαθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ με πιάνεις αδιάβαστο. Δεν βλέπω το λόγο να μην έχει Ελληνικά.παρόλα αυτά ψάξε στο ίντερνετ για την s126 αν έχει Ελληνικά. Στις εφαρμογές δεν βλέπεις κάτι που να λέει μηνύματα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατό να μην εμφανίζεται η εφαρμογή των μηνυμάτων εκεί ψάξε τις εφαρμογές τουλάχιστον κοίτα και αριστερά που έχει τα εικονίδια να δεις ποια είναι
Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνο έχει περίπου 130 δολλάρια, 100 ευρω περίπου. Σε αυτή την τιμή μοιάζει καλή προσφορά. Εσείς που το έχετε τι λέτε, αξίζει;
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την κάμερα που είναι μέτρια κατά τα άλλα το τηλέφωνο είναι άψογο. Για τα δικά μου δεδομένα βέβαια. Τρεις μήνες τώρα και ούτε ένα λαγκαρισμα δεν εδώ δει.
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να εχει πιασει και το Α850+ και το Coolpad 7320,μπορει να μου πει αν ειδε μεγαλη διαφορα σε παχος,βαρος,καθημερινη χρηση και μεταφορα?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανει καθημερινη χρηση (ηταν για πουλημα) αλλα μοιαζουν πολυ σαν κινητα ,ογκος παχος κλπ.Ισως το coolpad ηταν λιγο πιο συμαζεμενο σαν "επιφανεια" ετσι μου φανηκε δεν τα μετρησα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε και σε μενα παντως η ρομ που φοραει ειναι για κλοτσιές δεν εχω ιδεα ποια ειναι τα μισα ειναι αγγλικα και τα μισα ελληνικα ετσι ειναι και σε εσας ? το τηλ ειναι ρουτ !
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εσας ποσο κανει για να φορτίσει η μπαταρια 2,5 ωρες εχει παρει 40% ??

 

επισεις τι ειναι το full wipe μπαίνω στο μενου ρεκαβερι και τι ακριβως κανω πειτε μου σας παρακαλώ γιατι η ρομ που εχει ειναι για πολλες σφαλιαρες και δεν ξερω τι να κανω

Edited by mples
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εσας ποσο κανει για να φορτίσει η μπαταρια 2,5 ωρες εχει παρει 40% ??

 

επισεις τι ειναι το full wipe μπαίνω στο μενου ρεκαβερι και τι ακριβως κανω πειτε μου σας παρακαλώ γιατι η ρομ που εχει ειναι για πολλες σφαλιαρες και δεν ξερω τι να κανω

 

full wipe αποτι ξερω σβηνει τη ρομ και δεν θα μπορη να ξεκίνηση το τηλ ..

 

καλησπέρα παιδιά καλώς σας βρήκα .μετά από καιρό ήρθε η ώρα για να αλλάξω το κινητό μου .από τα σχόλια που διάβασα και ότι είνε lenovo και σε αυτή την τιμή κατάλαβα είνε super, το παρήγγηλα από 1949deal.κομ λέτε να μου στηλουν κανένα μαϊμού έχει αγοραση κάποιος από το συγκεκριμένο κατάστημα ?

:!:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εσας ποσο κανει για να φορτίσει η μπαταρια 2,5 ωρες εχει παρει 40% ??

 

επισεις τι ειναι το full wipe μπαίνω στο μενου ρεκαβερι και τι ακριβως κανω πειτε μου σας παρακαλώ γιατι η ρομ που εχει ειναι για πολλες σφαλιαρες και δεν ξερω τι να κανω

Κάνε επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις πρώτα και βλέπεις, αν θες άλλη rom έχει οδηγίες στο πρώτο ποστ.

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εσας ποσο κανει για να φορτίσει η μπαταρια 2,5 ωρες εχει παρει 40% ??

 

επισεις τι ειναι το full wipe μπαίνω στο μενου ρεκαβερι και τι ακριβως κανω πειτε μου σας παρακαλώ γιατι η ρομ που εχει ειναι για πολλες σφαλιαρες και δεν ξερω τι να κανω

 

Αν φορτίζεις από pc τόσο αργά κάνει. Δοκίμασε κανονικά από πρίζα, με οποιονδήποτε φορτιστή, σε 2 ώρες είναι full από 10%

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Αν φορτίζεις από pc τόσο αργά κάνει. Δοκίμασε κανονικά από πρίζα, με οποιονδήποτε φορτιστή, σε 2 ώρες είναι full από 10%

 

με τον κανονικο φορτιστη το φορτιζα φιλε μου :wacko:

 

μετα απο πολυ κοπο καταφερα να βαλω την vanilla rom και οφείλω να ομολογήσω οτι εγινε αλλο τηλ τα σπάει :)

Link to comment
Share on other sites

Για δές λίγο και το θέμα της μπαταρίας και πές μας πως τα πάει.

Εγώ πλέον φορτίζω κάθε 5 μέρες.....

Link to comment
Share on other sites

ok συγχρονισμό για τον ιντερνετ βλεπω δεν εχει πως γινεται να βαλω? το gps εχει καμια ρυθμιση να κλειδώνει ποιο γρήγορα ?
Link to comment
Share on other sites

Αν ο φορτιστης ειναι 1000αρης θελει 2.5 ωρες περιπου.Αν ειναι 500αρης 5 ωρες.Δες τι φορτιστη εχεις.1000mAh ή 500mAh εξοδο?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Αν ο φορτιστης ειναι 1000αρης θελει 2.5 ωρες περιπου.Αν ειναι 500αρης 5 ωρες.Δες τι φορτιστη εχεις.1000mAh ή 500mAh εξοδο?

 

1000ρης φιλε

Link to comment
Share on other sites

ok συγχρονισμό για τον ιντερνετ βλεπω δεν εχει πως γινεται να βαλω? το gps εχει καμια ρυθμιση να κλειδώνει ποιο γρήγορα ?

 

To πρωτο για to internet που ρωτας δεν το καταλαβα ,,,,,, για το δευτερο για to GPS εχει εδω οδηγο για να κλειδωσεις δορυφορους για Ελλαδα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

Link to comment
Share on other sites

παιδια για όσους θέλουν θηκη πορτοφόλι 2,5 ευρώ εδω

 

 

http://www.aliexpress.com/item/Flip-Leather-Case-Cover-For-Lenovo-A850-With-Card-Holder-and-Stand-Function-Colorful-Phone-Shell/2040774926.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To πρωτο για to internet που ρωτας δεν το καταλαβα ,,,,,, για το δευτερο για to GPS εχει εδω οδηγο για να κλειδωσεις δορυφορους για Ελλαδα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

εννοώ

συγχρονισμό για τον ιντερνετ σελιδοδείκτες

Link to comment
Share on other sites

Αν το Gps κλειδώνει κάτω από λεπτό μην το πειράξεις δεν θα κερδίσεις τίποτε
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...