Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:blink:Μαλιστα......απο εκει μπορεις?

 

Ναι μεσα απο το recovery εχει επιλογη "επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων". Σε εσενα συμβαινει αυτο ή δεν εχει χρειαστει να κανεις "επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων";

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια σκεφτομαι για να το παρω.Δυο ερωτησεις εχω,αρχικα ειστε ικανοποιημενοι? και ειδικα με τα sar που εχει ποσο ειναι?. Και επισης αν μπορειτε να μου πειτε απο που να το παρω,γιατι μονο απο ebay ξερω και ψωνιζω ,σας ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια σκεφτομαι για να το παρω.Δυο ερωτησεις εχω,αρχικα ειστε ικανοποιημενοι? και ειδικα με τα sar που εχει ποσο ειναι?. Και επισης αν μπορειτε να μου πειτε απο που να το παρω,γιατι μονο απο ebay ξερω και ψωνιζω ,σας ευχαριστω πολυ!

 

SAR

Head--------->0.469

Body-worn --->0.756

 

Γενικα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος ,πολυ γρηγορο(εντυπωσιακες ταχυτητες στο browsing) δεν εχει κολλησει ποτε ,ειναι αρκετα ομορφο και εχει πολυ καλη μπαταρια.

Το μονο μειων για καποιους ειναι η καμερα(5MP) του που ειναι αρκετα μετρια εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει.

Αγορασα 3 απο το to2c.com ηταν πολυ εξυπηρετικοι και τα κινητα ηρθαν κομπλε.

τωρα νομιζω υπαρχουν 2-3 μαγαζια ακομα που ειναι αρκετα αξιοπιστα και μπορεις να ψωνισεις απο εκει!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα το google maps για να κανω πλοηγηση και με πεταει εξω!κλεινει η εφαρμογη το εχει συναντησει κανεις;
wifi planet
Link to comment
Share on other sites

SAR

Head--------->0.469

Body-worn --->0.756

 

Γενικα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος ,πολυ γρηγορο(εντυπωσιακες ταχυτητες στο browsing) δεν εχει κολλησει ποτε ,ειναι αρκετα ομορφο και εχει πολυ καλη μπαταρια.

Το μονο μειων για καποιους ειναι η καμερα(5MP) του που ειναι αρκετα μετρια εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει.

Αγορασα 3 απο το to2c.com ηταν πολυ εξυπηρετικοι και τα κινητα ηρθαν κομπλε.

τωρα νομιζω υπαρχουν 2-3 μαγαζια ακομα που ειναι αρκετα αξιοπιστα και μπορεις να ψωνισεις απο εκει!

 

ΕυχΑριστω πολυ φίλε μου για την ααπάντηση σου,

Από το συγκεκριμένο μαγαζί είναι η πληρωμή μέσω paypal? Και έρχονται αποκλειστικά μεσω Κίνας σαν το ebay να φανταστώ ? Ρωτάω για να μην υπάρχει πρόβλημα για είσοδο με τελωνείο. Και τελευταία ερώτηση και συ γνώμη φίλε μου, σε πόσο καιρό έρχονται π που το κατάστημα που αναφέρεις ?

Edited by dimcreed
Link to comment
Share on other sites

ΕυχΑριστω πολυ φίλε μου για την ααπάντηση σου,

Από το συγκεκριμένο μαγαζί είναι η πληρωμή μέσω paypal? Και έρχονται αποκλειστικά μεσω Κίνας σαν το ebay να φανταστώ ? Ρωτάω για να μην υπάρχει πρόβλημα για είσοδο με τελωνείο. Και τελευταία ερώτηση και συ γνώμη φίλε μου, σε πόσο καιρό έρχονται π που το κατάστημα που αναφέρεις ?

 

ναι η πληρωμη ειναι μεσω paypal (τουλαχιστον στο to2c.com) και ερχονται αποκλειστικα μεσω κινας (εκτος απο το merimobiles.com που εχει warehouse στην ελλαδα αλλα δεν ξερω σε ποια κινητα και αν εχει γενικα στοκ).

τωρα αν στο στειλουν μεσω courier θα περασει απο τελωνειο σιγουρα διαφορετικα απο οσο εχω διαβασει στο forum ειναι σπανιες οι περιπτωσεις που περνανε απο τελωνειο.

Edited by oban
Link to comment
Share on other sites

ναι η πληρωμη ειναι μεσω paypal (τουλαχιστον στο to2c.com) και ερχονται αποκλειστικα μεσω κινας (εκτος απο το merimobiles.com που εχει warehouse στην ελλαδα αλλα δεν ξερω σε ποια κινητα και αν εχει γενικα στοκ).

τωρα αν στο στειλουν μεσω courier θα περασει απο τελωνειο σιγουρα διαφορετικα απο οσο εχω διαβασει στο forum ειναι σπανιες οι περιπτωσεις που περνανε απο τελωνειο.

Όποτε μέσω ταχυδρομείου όπως το ebay έρχονται και να υπολογίζω κανένα 20ημερο? Κι κάτι τελευταίο το κινητό έχει ελληνικά σαν γλωσσα?

Link to comment
Share on other sites

Όποτε μέσω ταχυδρομείου όπως το ebay έρχονται και να υπολογίζω κανένα 20ημερο? Κι κάτι τελευταίο το κινητό έχει ελληνικά σαν γλωσσα?

 

Καλα βρε συ πας να αγορασεις κατι χωρις να εχεις διαβασει το τοπικ του κντ.......??Και video υπαρχουν και τα παντα για να μαθεις,κανε τον κοπο λοιπον και ενημερωσου,για ολους εσας το κανουμε αυτο........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

dual sim υποστηρίζει το τηλέφωνο αυτή η εφαρμογή είναι το καντράν κλήσεων και το καντράν με τις επαφές (που έχασες)
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε συ πας να αγορασεις κατι χωρις να εχεις διαβασει το τοπικ του κντ.......??Και video υπαρχουν και τα παντα για να μαθεις,κανε τον κοπο λοιπον και ενημερωσου,για ολους εσας το κανουμε αυτο........:)

 

Φίλε Κώστα δικ ο Ο έχεις απλά διάβασα του Α850 και μετά είδα το + και λέω οχ χαχαχαχα πάλι απο την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

 

Καλο δειχνει το δοκιμασες?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το led λειπει μου λειπει αρκετα. Με ειχε βολεψει πολυ στο προηγουμενο κινητο.

Οντως......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρελαβα το tempered glass το τοποθετησα αρκετα ευκολα τα χρωματα τις οθονης φαινονται πολυ καλυτερα τωρα σε σχεση με τν ζελατινη το μονο κακο ειναι οτι μαζευει πολυ ευκολο βρωμια.

γενικα πιστευω οτι αξιζει οποτε σας προτεινω να το αγορασετε!

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρελαβα το tempered glass το τοποθετησα αρκετα ευκολα τα χρωματα τις οθονης φαινονται πολυ καλυτερα τωρα σε σχεση με τν ζελατινη το μονο κακο ειναι οτι μαζευει πολυ ευκολο βρωμια.

γενικα πιστευω οτι αξιζει οποτε σας προτεινω να το αγορασετε!

Περιμενω και εγω ενα να ερθει,οποτε μια χαρα,τα αξιζει τα λεφτα του!!

Εσυ ποιο πηρες?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω γιατι δεν μ σβηνει η οθονη αν περασει καποια δεπτερα αφου δεν την ακουμπησω?το sleep που εχει σαν εικονιδιο στην μπαρα δεν ειναι για αυτο το λογο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω γιατι δεν μ σβηνει η οθονη αν περασει καποια δεπτερα αφου δεν την ακουμπησω?το sleep που εχει σαν εικονιδιο στην μπαρα δεν ειναι για αυτο το λογο?

Σβηνει αναλογα το ποσο το εχεις εσυ βαλει,εαν πατησης στο εικονιδιο αλλαζει και ο χρονος αναμονης τις οθονης,υποθετω βεβαια οτι το εχεις κανει αυτο.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω και εγω ενα να ερθει,οποτε μια χαρα,τα αξιζει τα λεφτα του!!

Εσυ ποιο πηρες?

 

αυτο πηρα http://www.aliexpress.com/snapshot/6094813633.html

εσυ ποιο πηρες?

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να παραθεσω ενα προβλημα που εχω παρατηρησει τοσο με το a850+ οσο και με το προηγουμενο lenovo a820 που ειχα πριν απο αυτο..κατα τη διαρκεια της συνομιλιας με καποιον σε μια κληση ακουγεται περιοδικα ενας οξυς και δυνατος θορυβος στο ακουστικο του συνομιλητη (οχι του λενοβο)..το εχω ψαξει παρα πολυ αλλα ακρη δε μπορω να βγαλω..εν τω μεταξυ δε συμβαινει ουτε με ολα τα κινητα αλλα ουτε καθε φορα με τα κινητα που παρουσιαζεται το προβλημα..το εχω παρατηρησει (μου εχουν παραπονεθει συνομιλητες ουσιαστικα κι απο κει το εψαξα) σε καποια nokia,καποια turbo x και καποια thl...εχει τυχει σε καποιον απο εσας;;εχει βρει καποιος καμια λυση;;
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

αυτο πηρα http://www.aliexpress.com/snapshot/6094813633.html

εσυ ποιο πηρες?

Μια απο ιδια.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να παραθεσω ενα προβλημα που εχω παρατηρησει τοσο με το a850+ οσο και με το προηγουμενο lenovo a820 που ειχα πριν απο αυτο..κατα τη διαρκεια της συνομιλιας με καποιον σε μια κληση ακουγεται περιοδικα ενας οξυς και δυνατος θορυβος στο ακουστικο του συνομιλητη (οχι του λενοβο)..το εχω ψαξει παρα πολυ αλλα ακρη δε μπορω να βγαλω..εν τω μεταξυ δε συμβαινει ουτε με ολα τα κινητα αλλα ουτε καθε φορα με τα κινητα που παρουσιαζεται το προβλημα..το εχω παρατηρησει (μου εχουν παραπονεθει συνομιλητες ουσιαστικα κι απο κει το εψαξα) σε καποια nokia,καποια turbo x και καποια thl...εχει τυχει σε καποιον απο εσας;;εχει βρει καποιος καμια λυση;;

Μηπως ευθυνεται το δικτυο σου?

Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλο δειχνει το δοκιμασες?

 

όχι δεν το δοκίμασα γιατί του έχω αυτή τη θήκη http://www.ebay.com/itm/400701437344?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 και τη συνδυάζω με αυτό το προγραμματάκι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff&hl=el με αυτό το συνδυασμό δεν νομίζω να εξυπηρετεί κάπου, μάλλον είναι για θήκες που δεν καλύπτουν την οθόνη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και η μπαταρία μας

http://www.buyincoins.com/item/43420.html

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...