Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα. .ευτυχής κάτοχος του κινητού που το παρέλαβα μετά από 21 μέρες αναμονής.

Ποιο ευχαριστημένος δεν μπορώ να είμαι για αυτά που πλήρωσα. ...

 

Αν υπάρχει κανα λινκ με κάποια θήκη που προτείνετε και έχετε δοκιμάσει θα σας ήμουν υπόχρεος. ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως αυξανουμε την ένταση στα ακουστικά
Ζήσε την κάθε σου στιγμή σαν να 'ναι η τελευταία
Link to comment
Share on other sites

Πως αυξανουμε την ένταση στα ακουστικά

 

Εννοείς αν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός από το πλαϊνό κουμπί ; :confused:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς αν υπάρχει άλλος τρόπος εκτός από το πλαϊνό κουμπί ; :confused:

 

Ναι γιατι ειναι πολυ χαμηλο

Ζήσε την κάθε σου στιγμή σαν να 'ναι η τελευταία
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κανα λινκ με κάποια θήκη που προτείνετε και έχετε δοκιμάσει θα σας ήμουν υπόχρεος. ...

 

http://www.ebay.com/itm/Brand-MOFI-Stylish-PU-Leather-Flip-Book-Stand-Case-Cover-For-Lenovo-A850-/321384840319?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item4ad4077c7f

 

Αυτή έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι ειναι πολυ χαμηλο

 

Δε νομίζω να υπάρχει άλλος τρόπος...

 

Άσχετο... Έχει δοκιμάσει κανείς rom με cm 11.0 ?

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να υπάρχει άλλος τρόπος...

 

Άσχετο... Έχει δοκιμάσει κανείς rom με cm 11.0 ?

Βρήκες cm11? Αν βρήκες δώσε λινκ

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα. .ευτυχής κάτοχος του κινητού που το παρέλαβα μετά από 21 μέρες αναμονής.

Ποιο ευχαριστημένος δεν μπορώ να είμαι για αυτά που πλήρωσα. ...

 

Αν υπάρχει κανα λινκ με κάποια θήκη που προτείνετε και έχετε δοκιμάσει θα σας ήμουν υπόχρεος. ...

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6297294196.html

 

εγω αυτην πηρα φυσικά ακομα την περιμενω :):)

Link to comment
Share on other sites

Βρήκες cm11? Αν βρήκες δώσε λινκ

 

Από το φόρουμ xda κάποιος είπε "A bunch of ROMs ported to our A850+ from other phones"... και στο link που δίνει σε μεταφέρει σε ένα πιθανόν ρώσικο φόρουμ όπου κάποιος έχει ποστάρει διάφορα links με τις ανάλογες rom... το δεύτερο που είδα ήταν για cm 11 και ισχυρίζεται ότι από το thl t100/s επειδή έχουμε παρόμοιο firmware κάνει και για το δικό μας... :confused:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα να βαλω βανίλια πως τι βαζω ειναι ασφαλής ποια ειναι τα πλεονέκτηματα και μια τα μέιονεκτηματα
Ζήσε την κάθε σου στιγμή σαν να 'ναι η τελευταία
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα να βαλω βανίλια πως τι βαζω ειναι ασφαλής ποια ειναι τα πλεονέκτηματα και μια τα μέιονεκτηματα

 

βαλε καμια σχεση με την μαμα ρομ

Link to comment
Share on other sites

Γιβετε να αλαξω τον ειχω του notification τα εμαιλ και αυτα??
Ζήσε την κάθε σου στιγμή σαν να 'ναι η τελευταία
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κ εγω καποια πραγματακια αν μπορω ενδιαφερομαι κ για το λογο τηλεφωνακι πραγματικα πολλη ωραιο με specs τρελα αλλα θα ηθελα να ρωτησω πραγματικα

1.Αν αξιζει γενικα θελω να το παρω απο aliexpress μποιρω να τους πω να αναφερουν δωρο κ στην χαμηλοτερη αξια!!

http://gaga.aliexpress.com/255963072-2045827975-detail.html?spm=5261.1414269.1998223743.1

2.Θα γινει root αναγκαστικα στην συσκευη σωστα?εαν βγαλει κανα update η lenovo θα το παρει ασχετως εαν ειναι root

3.Παρατηρω πως στο 3g αναφερει αυτα τα δικτυα 3G WCDMA:900/2100MHz ειμαι συνδρομιτης cosmote θα εχω κανα προβλημα? 4g δεν υποστηριζει να φανταστω?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρέλαβα το δεύτερο κινητο για εναν φίλο άψογο οπως πάντα απο vickmall σε 9 ημερες ????

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κ εγω καποια πραγματακια αν μπορω ενδιαφερομαι κ για το λογο τηλεφωνακι πραγματικα πολλη ωραιο με specs τρελα αλλα θα ηθελα να ρωτησω πραγματικα

1.Αν αξιζει γενικα θελω να το παρω απο aliexpress μποιρω να τους πω να αναφερουν δωρο κ στην χαμηλοτερη αξια!!

http://gaga.aliexpress.com/255963072-2045827975-detail.html?spm=5261.1414269.1998223743.1

2.Θα γινει root αναγκαστικα στην συσκευη σωστα?εαν βγαλει κανα update η lenovo θα το παρει ασχετως εαν ειναι root

3.Παρατηρω πως στο 3g αναφερει αυτα τα δικτυα 3G WCDMA:900/2100MHz ειμαι συνδρομιτης cosmote θα εχω κανα προβλημα? 4g δεν υποστηριζει να φανταστω?

Ευχαριστω

 

φιλε δεν θελω να σε στεναχωρήσω αλλα δεν θα να το παρεις απο εκει :)

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιημένο είναι.. Τώρα εμπαινα σε σελιδες και εκανα ανανεώσεις στο facebook και ενω στο data usage έγραφε οτι αυξάνεται ,στο app δεν έπεφταν τα mb ,το άφησα λίγη ωρα χωρίς να κάνω τίποτα με ανοιχτό 3g και ξαναδοκιμασα το app και έγραψε πλην 7 mb....

Έχεις απενεργοποιήσει τις αυτόματες ενημερώσεις εφαρμογών από το google play?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική εμπειρία δεν έχω, αλλά από όσα έχω δει φαίνεται αξιόπιστο. Υπάρχει και αντίστοιχο thread που μπορείς να πληροφορηθείς!

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ειναι αξιοπιστο το VICKMALL?Να το προτιμησω απο ebay(99.2 αξιολογηση) ή απο fasttech ας πουμε?

 

Απο τη προσωπικη μου εμπειρία και γρήγορο και αξιόπιστο και η επικοινωνία μαζί τους πολύ καλη.

Edited by themig
Link to comment
Share on other sites

θα το ψαξω,ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα,βλεπω εχεις παραγγειλει απο vickmall.ειναι αξιοπιστο?ειχες κανα θεματακι ποτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ειναι αξιοπιστο το VICKMALL?Να το προτιμησω απο ebay(99.2 αξιολογηση) ή απο fasttech ας πουμε?

 

Φίλε vickmall δαγκωτό κατά την γνώμη μου μακράν το καλύτερο από όλα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βαζω το καλώδιο στον υπολογιστη και δεν το αναγνωριζει τι στον κορακα να κανω

 

Τι δεν αναγνωρίζει?

Το τηλέφωνο σαν εξωτερικό σκληρό?

Φορτίζει όταν το συνδέεις με το usb στον υπολογιστή?

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν αναγνωρίζει?

Το τηλέφωνο σαν εξωτερικό σκληρό?

Φορτίζει όταν το συνδέεις με το usb στον υπολογιστή?

 

δεν αναγνωριζει τιποτα ναι φορτιζει

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίηση αποθηκευτικού χώρου έκανες στο τηλέφωνο αφού το σύνδεσες στον υπολογιστή?

ναι φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...