Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7280 & Νεο 7380


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κινητο μπορει να το κρατησα λιγο παντως να πω οτι μου αρεσε παρα πολυ αλλα απο μηνυματα δε λεει δε συνηθιζεται ευκολα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 158
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είναι απλά μια επίδειξη σχεδιαστικών δυνατοτήτων. Είναι μια πρόγευση του τι πρέπει να περιμένουμε από τις συσκευές του μέλλοντος, σε θέματα σχεδιασμού, υλικών και γενικότερης πρωτοτυπίας.

 

Μου αρέσει το 7280. Εύχομαι να το είχα σχεδιάσει εγώ.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σημερα το πηρα το κινητακι και ειναι οτι καλυτερο εχω δει, σχεδιαστικά!!!

Ειχα πει κιολας οτι δεν θα αγορασω μελλοντικα Νοκια, ομως ... :X

 

Το κινητο το πηρα μεταχ. , σε αριστη κατασταση. το δουλεψα αρκετα πριν το παρω, παρολαυτα μου κανει καποια μικρα προβληματακια στον ηχο οταν με καλουν ,χανεται το σημα και δεν ακουω τιποτα....

 

κανεις καμια ιδεα πριν παει στο σερβις....;;;;

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πηρα το κινητακι και ειναι οτι καλυτερο εχω δει, σχεδιαστικά!!!

Ειχα πει κιολας οτι δεν θα αγορασω μελλοντικα Νοκια, ομως ... :X

 

Το κινητο το πηρα μεταχ. , σε αριστη κατασταση. το δουλεψα αρκετα πριν το παρω, παρολαυτα μου κανει καποια μικρα προβληματακια στον ηχο οταν με καλουν ,χανεται το σημα και δεν ακουω τιποτα....

 

κανεις καμια ιδεα πριν παει στο σερβις....;;;;

 

Μηπως παιζει ρολο και πως το κρατας? μηπως σκεπαζεις το πανω μερος με το χερι σου ,λογικα εκει βρισκεται η κεραια .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To σκεφτηκα και αυτο στην αρχη, ομως το προβλημα εμφανιζοταν ακομα και οταν το κινητο ηταν στο τραπεζι . Επαιρνε η αδερφη μου και ακουγοταν το μηνυμα "ο χρηστης θα ειδο...." , ενω εγω πατουσα το κουμπι και το κινητο σαν να ειχε κανει restart....
Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

To phra sthn kopela mou...To kinhto einai uperoxo apisteuto design opou kai an pame zhtane na to doun....Mono ths parousiazei auto to provlhma...Otan thn pernw den to shkwnei kai den thn akouw, kleinei h grammh kai meta gia 2,3 lepta den dexetai klhseis...Ekeinh thn wra h othonh tou thlefwnou metatrepetai se kathrefths kai dhmiourgei periergous hxous...Einai asxhmo kollhmataki auto..Den mporeis na epikoinwniseis..Arage uparxei kamia anavathmish na to diorthwsei...?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ισως με μια αναβαθμιση να λυνοταν το προβλημα .

τελευταια εκδοση ειναι η v 3.27 (προηγουμενη ειναι η v 3.24)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To phra sthn kopela mou...To kinhto einai uperoxo apisteuto design opou kai an pame zhtane na to doun....Mono ths parousiazei auto to provlhma...Otan thn pernw den to shkwnei kai den thn akouw, kleinei h grammh kai meta gia 2,3 lepta den dexetai klhseis...Ekeinh thn wra h othonh tou thlefwnou metatrepetai se kathrefths kai dhmiourgei periergous hxous...Einai asxhmo kollhmataki auto..Den mporeis na epikoinwniseis..Arage uparxei kamia anavathmish na to diorthwsei...?

 

 

εχω ακριβως το ιδιο προβλημα..

θα προσπαθησω να παω αυριο για αναβαθμιση, θα ενημερωσω.

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

εχω ακριβως το ιδιο προβλημα..

θα προσπαθησω να παω αυριο για αναβαθμιση, θα ενημερωσω.

Koitakse to file mou dioti einai sovaro provlhma...Mou thn exei dwsei sta neura elpizw h anavathmish na kanei douleia...(plhroforiaka exw tim, mporei na paizei kai auto rolo)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koitakse to file mou dioti einai sovaro provlhma...Mou thn exei dwsei sta neura elpizw h anavathmish na kanei douleia...(plhroforiaka exw tim, mporei na paizei kai auto rolo)

 

 

και γω ΤΙΜ εχω, αλλα τι ρολο να παιζει...; :confused:

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Kseroume poia version einai h teleutaia..?Phra to Nokia shop stou zwgrafou kai mou eipan pws exoun diathesimh thn 3,22 (auth pou exw) meta mou eipan na to paw ekei na to dei o texnikos kai tha doun ti mporoun na kanoun.Phra epeita sto kasthma sthn Akadhmias kai parepempse sta kentrika.Einai kai oloi tous asxetoi re gamwto...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

αψογος!! Θα παω και γω να το κανω.... μου χει σπασει τα νευρα..:Χ
Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oλα ενταξει!!

 

Βεβαια το κινητο ειχε φρικαρει εντελως, δεν ανοιγε και εβγαζε ασπρομαυρη οθονη χωρις τα γραμματα...

Με το 3.27 ολα ειναι ενταξει τωρα...

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Oλα ενταξει!!

 

Βεβαια το κινητο ειχε φρικαρει εντελως, δεν ανοιγε και εβγαζε ασπρομαυρη οθονη χωρις τα γραμματα...

Με το 3.27 ολα ειναι ενταξει τωρα...

To diko mou me thn palia eixe stamathsei teleiws na leitourgei...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτο εννοω :ο)))))))
Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πως βλέπουμε την έκδοση του λογισμικού????? το ξέχασα???

έχω κάνει αναβάθμιση και γω, μόνο που το κινητό μου έχει ακόμα πρόβλημα :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε την έκδοση του λογισμικού????? το ξέχασα???

έχω κάνει αναβάθμιση και γω, μόνο που το κινητό μου έχει ακόμα πρόβλημα :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

 

*#0000# :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την τελευταία έκδοση έχω, αλλά όταν με παίρνουν τηλέφωνο ο ήχος κάνει αυξομειώσεις και η μπαταρία τα έχει παίξει. Εκεί που λέει ότι εξαντλείται ξαφνικά έχει 4 κουτάκια γεμισμένα. Ειλικρινά θα πάω και θα τους βρίσω, τόσα λεφτά έχω δώσει...... :mad: :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

http://www.nokia.com/nokia/0,,62356,00.html

 

Unique stick-shaped design with a keyless dial and voice-activated interface , in place of a traditional keypad. Also includes a color display, Bluetooth, and streaming video playback!

 

 

Δηλαδή πώς γράφει κανείς SMS με αυτό!?! :p :blink: :D

 

pas sta message>crate new>SMS kai meta, kato kato sou grafei tin ABCD...........WXYZ kai esi me to koumpi pou girizei giro giro dialegeis ta gramata!!!

 

eina paneukolo!

 

 

pas sta message>crate new>SMS kai meta, kato kato sou grafei tin ABCD...........WXYZ kai esi me to koumpi pou girizei giro giro :wacko: dialegeis ta gramata!!!

 

eina paneukolo! :O

 

 

kserei kaneis posi mnimi exei?

 

 

kserei kaneis posi mnimi exei?

 

 

 

50MB exei telika!

entxei exei kali mnimi den leo!! alla i timi tsoyzei mallon! :cry:

 

xerei kaneis poso kanei tora sta magasia!? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παντως δεν κυκλοφορησε πολυ και η τιμουλα δεν επεσε και οπως περιμενα να πεσει.
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ 7280. ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ BLUETOOTH ADAPTORS ΝΕ ΚΑΝΩ CONECT TO 7280 ΜΕ ΤΟ LAPTOP KAI ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ? ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ. :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...