Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω, αλλά δεν βλέπω πως επηρεάζει μόνο την αλλαγή γλώσσας..

 

Είναι γνωστό "bug". Πήγαινε ρυθμίσεις/προσβασιμότητα και ξετίκαρέ το.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμίτες,επειδή είμαι έτοιμος και με τα λεφτά στο χέρι έχετε να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο;

Με ενδιαφέρει η συσκευή να μπορεί να πάρει την τελευταία διαθέσιμη έκδοση Android,δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο η χώρα προέλευσης

(Γαλλία,Ιταλία,Βουλγαρία...)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα από σκρουτζομαγαζο tokinito πριν λίγες μέρες και είναι ιταλικό με περασμένη 4.4 kitkat. Δεν ξέρω εάν έτυχε. Κάνε κάνα τηλέφωνο άμα θες.

HTC Rooted Desire

rom:<StarBurst 1.3.0....950gb internal memory:lol:

kernel:<2.6.32.15-leedroid_2.2f snq@drone#1

radio:<32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα από σκρουτζομαγαζο tokinito πριν λίγες μέρες και είναι ιταλικό με περασμένη 4.4 kitkat. Δεν ξέρω εάν έτυχε. Κάνε κάνα τηλέφωνο άμα θες.

 

Σε ευχαριστώ,θα ''πέσει'' τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.

Μια απορια εχω.Επειδη παρακολουθω το θεμα απο την αρχη,και βλεπω με το καιρο πως η τιμη του πεφτει σιγα σιγα.

Σημερα τσεκαρα skoutz και εχει φτασει 260Ε.Ειναι λογικη αυτη η πτωση?

Ευχαριστώ

 

το νεο. καμμια σχεση με το κανονικο..

Link to comment
Share on other sites

Με το touchwiz αδικείται λίγο το κινητό. Έβαλα nova launcher και είναι ακόμη πιο γρήγορο. .

HTC Rooted Desire

rom:<StarBurst 1.3.0....950gb internal memory:lol:

kernel:<2.6.32.15-leedroid_2.2f snq@drone#1

radio:<32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Link to comment
Share on other sites

Το "τσίμπησα" το κινητό στα 258 και κάτι...

Στη συσκευασία η ταινία ασφαλείας ήταν κομμένη και από πάνω είχε μπει νέα....

Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα.

Όλα τα άλλα καλά.

Προς το παρόν φορτίζει.

Μετά θα του βγάλω το λάδιB-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμίτες,επειδή είμαι έτοιμος και με τα λεφτά στο χέρι έχετε να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο;

Με ενδιαφέρει η συσκευή να μπορεί να πάρει την τελευταία διαθέσιμη έκδοση Android,δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο η χώρα προέλευσης

(Γαλλία,Ιταλία,Βουλγαρία...)

Καλημέρα. Παίζει ρόλο, γιατί κάθε χώρα έχει δική της έκδοση (4.3 ή 4.4.2) περασμένη. Το βουλγαρικό πχ. είναι σε 4.3 ακόμα. Τσέκαρε το sammobile/firmware/sm-n7505 και θα δεις ποια έκδοση παίζει αυτήν τη στιγμή σε κάθε χώρα προέλευσης

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. εδω και μια εβδομαδα ειμαι αναμεσα στο note 3 neo και το oneplus one. στη τιμη δεν εχουν μεγαλη διαφορα. 30 ευρω. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν θα παρει android lollipop το neo, γιατι το oneplus one ξεκινησε ηδη, και για να πω την αληθεια ειδα το καινουριο λειτουργικο σε ενα lg moto g 2gen και εντυπωσιαστηκα. αν μεινει σε κιτκατ μαλλον θα παω για το 1+1. ξερετε αν η σαμσουνγκ εχει ανακοινωσει τιποτα για αναβαθμιση της συσκευης?. μεχρι τωρα μονο για s5, s4,note 3 και note4 εχει πει στις αρχες Γεναρη.

 

καποια απαντηση?????????????????

panasonic g600 - sony ericsson t18s - nokia 3310 -panasonic gd75 - nokia 8310 - sony ericsson t68ι - sony ericsson κ750 - sony ericsson κ800 - sony ericsson κ850 - samsung i8910 hd - xperia x10 mini - xperia x8 - xperia neo v - xperia sp
Link to comment
Share on other sites

Το "τσίμπησα" το κινητό στα 258 και κάτι...

Στη συσκευασία η ταινία ασφαλείας ήταν κομμένη και από πάνω είχε μπει νέα....

Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα.

Όλα τα άλλα καλά.

Προς το παρόν φορτίζει.

Μετά θα του βγάλω το λάδιB-)

 

Οτι ηταν ανοιγμενο ειναι θεμα επιστροφης.. με υγεια να το χαρεις.. ΑΛΛΑ πηρες το note 3 neo το note 3 ειναι αλλο κινητο κ εχει 415 κ οπως καταλαβαινεις εχουν πολλες διαφορες περα απτην τιμη..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να ρουταρουμε χωρίς να γράψει ο Knox;

 

Διάβασε εδω ,Ρουταρα με αυτόν τον τρόπο δυο φορές χωρίς να γράψει ο knox .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον αλλά από μια ματιά που έριξα αναφέρεται στο 9005, με ποιά rom έκανες την διαδικασία?

 

edit: να διατυπώσω καλύτερα την ερώτηση, με ποιούς kernel (αρχικός - "δεύτερος") και ποιά rom?

 

αν μπορείς να μας κάνεις και μια σύντομη επανάληψη της διαδικασίας βήμα-βήμα, νομίζω ότι θα βοηθούσε όλους τους κατόχους :-)

Edited by fufutos
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

η κάμερα έχει σταθεροποιητή εικόνας;

 

Ναι εχει στις ρυθμισεις της καμερας.εξυπνη σταθεροποιηση

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάτοχοι του neo από launcher ποιον χρισημοποιειται? Touchwiz η κάτι άλλο?

HTC Rooted Desire

rom:<StarBurst 1.3.0....950gb internal memory:lol:

kernel:<2.6.32.15-leedroid_2.2f snq@drone#1

radio:<32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάτοχοι του neo από launcher ποιον χρισημοποιειται? Touchwiz η κάτι άλλο?

 

Εγω εχω το NOVA απο "μαγαζι" και ειμαι ευχαριστημενος πολυ και ΔΕΝ το αλλαζω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους! Επειδη δεν το βλεπω στα γνωστα καταστηματα, public κτλ. Δεν εχει ερθει επισημα στην ελλαδα? Αν χρειαστει εγγυηση τι κανουμε?

Επισης υπαρχει εστω και μια περιπτωση να μην παρει android L και να μεινει ετσι το κινητο? Ολα τα αλλα τον Ιανουαριο θα παρουν... η να παρει και να κολλαει...? ξερω γω, λεω τωρα.

Ερχομαι απο iphone, δεν ξερω απο android... αν κολλαει σε κανα 2μηνο θα απογοητευτω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους! Επειδη δεν το βλεπω στα γνωστα καταστηματα, public κτλ. Δεν εχει ερθει επισημα στην ελλαδα? Αν χρειαστει εγγυηση τι κανουμε?

Επισης υπαρχει εστω και μια περιπτωση να μην παρει android L και να μεινει ετσι το κινητο? Ολα τα αλλα τον Ιανουαριο θα παρουν... η να παρει και να κολλαει...? ξερω γω, λεω τωρα.

Ερχομαι απο iphone, δεν ξερω απο android... αν κολλαει σε κανα 2μηνο θα απογοητευτω...

 

Νομιζω επισημα δεν εχει ερθει ελλαδα.αλλα και να ειχε ερθει δε θα συμφερε η αγορα του με τη τιμη που θα ειχε.αγοραζεις απο skroutz και σε καλυπτει μια χαρα η εγγυηση.android 5 θα παρει το Μαρτη του 2015.

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω επισημα δεν εχει ερθει ελλαδα.αλλα και να ειχε ερθει δε θα συμφερε η αγορα του με τη τιμη που θα ειχε.αγοραζεις απο skroutz και σε καλυπτει μια χαρα η εγγυηση.android 5 θα παρει το Μαρτη του 2015.

 

Φίλε μου από που έχεις μάθει ότι θα πάρουμε την L τον Μάρτη; γιατί ενώ τα παρακολουθώ δεν έχει πετύχει ακόμα το μάτι μου κάτι και ακόμα δεν έχει τελειώσει καλά καλά με την προώθηση της Kitkat... :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...