Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δες εδώ ebay.com

 

Οχι δεν θελω κατι σαν αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο την στιγμη που μου το εδωσαν απο την δουλεια μου εχει σπασει τα νευρα.:mad:

 

Η θα το σπασω η θα το δώσω:p

Link to comment
Share on other sites

Δες για το phone info στο play store.

 

ευχαριστω:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι δεν θελω κατι σαν αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο την στιγμη που μου το εδωσαν απο την δουλεια μου εχει σπασει τα νευρα.:mad:

 

Η θα το σπασω η θα το δώσω:p

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1003205/Battery-Cover-Samsung-SM-N7505-Galaxy-Note-3-Neo-White-Original-GH98-31042B

 

Αν και θελεις μαυρο,γτ δε το κανεις παραγγελια απο εδω αφου το εχει και σε ασπρο.ενδεχομενως να στο φερουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει ερθει σε κανεναν το update???

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1003205/Battery-Cover-Samsung-SM-N7505-Galaxy-Note-3-Neo-White-Original-GH98-31042B

 

Αν και θελεις μαυρο,γτ δε το κανεις παραγγελια απο εδω αφου το εχει και σε ασπρο.ενδεχομενως να στο φερουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει ερθει σε κανεναν το update???

 

 

Το εκανα φιλε μου αλλα δεν ξερουν πότε θα εχουν

Βρήκα τελικα μια απο γερμάνια στα 24 ευρω :shock:

Τι θελω και μπλέκω με σαμυ αφου ξερω οτι δεν με θελει.

Μια με το S4 που φούσκωσε η μπαταρια, μια με αυτο που δεν κραταγε καθολου η μπαταρια και αναγκαστικά αγόρασα αλλη,τωρα με το καπακι.....

Βρε θα το πουλησω να τελειώνουμε

Ελα παρε παρε νοτε 3 νεο τσαμπα λεμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά γιατί δεν ασχολήθηκες καθόλου με την εγγύηση??

 

Στο 4 η εγγυηση για μπαταριεσ ειναι για 6 μηνες

Στο νοτε δεν εχω γιατι ειναι απο εξωτερικό(Απο ελβετια,βλέπε εδρα εταιρίας) αλλα και γιατι δεν καλύπτουν το καπακι

Link to comment
Share on other sites

Στο νοτε δεν εχω γιατι ειναι απο εξωτερικό(Απο ελβετια,βλέπε εδρα εταιρίας) αλλα και γιατι δεν καλύπτουν το καπακι

 

Τι θα πει αυτό? Πανευρωπαϊκή είναι η εγγύηση της Samsung και σου καλύπτει κανονικά την μπαταρία. Το καπάκι αν έσπασε ή χάθηκε φυσικά και δεν στο καλύπτει εκτός αν για την φθορά του είναι υπεύθυνη η μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει αυτό? Πανευρωπαϊκή είναι η εγγύηση της Samsung και σου καλύπτει κανονικά την μπαταρία. Το καπάκι αν έσπασε ή χάθηκε φυσικά και δεν στο καλύπτει εκτός αν για την φθορά του είναι υπεύθυνη η μπαταρία...

 

Νομίζω οτι καλύπτει μόνο οσα είναι αγορασμένα απο την ευρωπαϊκή ένωση

Link to comment
Share on other sites

πηρα με 10 ε απο ebay thn θηκη baseus bohem view battery cover leather οπου για την βαλεις πρεπει να αφαιρέσεις το πισω καπακι και το μεγαλο ++++ ειναι οτι ειναι touch screen χωρίς να χρειάζεται να σηκώσεις το μπροστά τζαμακι

 

http://www.ebay.com/itm/Baseus-Bohem-View-Battery-Cover-Leather-Case-For-Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-N7505-/171328418564?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item27e3f83304

 

Ρε παιδια μια βοηθεια

Εσπασε το πίσω καπακι απο το τηλέφωνο (το καπακι της μπαταριας) και δεν βρίσκω πουθενα στο νετ παρα μονο αυτο αλλα ειναι σε ασπρο χρωμα

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1003205/Battery-Cover-Samsung-SM-N7505-Galaxy-Note-3-Neo-White-Original-GH98-31042B

 

αλλα το δικο μου ειναι μαυρο

Ουτε e-bay ουτε πουθενα

Ξερει κανεις που μπορω να βρω?

FIGE ILIE MOU

XIONAKI ELA

Link to comment
Share on other sites

Το εχω 2 μέρες κ πετάει. . Αλλα εχω μια αποριουλα.. για τη μπαταρία. . Αφου ειναι φουλ 100αρι στα πρωτα 10% τα τρωει με τι μία... κ μετα η μπαταρια στρώνει κανονικά... το εχω κανει ροοτ, τι πιθανό να συμβαίνει?
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει στο Cellphones στην Καλλιθέα και αγόρασα ένα προστατευτικό οθόνης. Μάλιστα με +2€ μου το τοποθέτησαν άψογα!!

Το κακό είναι ότι το προστατευτικό δεν ήταν καλής ποιότητας με αποτέλεσμα να χαλάσει πολύ η ευκρίνεια της οθόνης.. Οπότε το έβγαλα σήμερα.. Θα ψάξω για άλλο.. :(

Απλά το αναφέρω για κάποιον που ψάχνει screen protector. Η εξυπηρέτηση του μαγαζιού ήταν άψογη. Απλά έτυχε το συγκεκριμένο. Επειδή έχει και διάφορα για το neo, δεν θυμάμαι ποιο ακριβώς αγόρασα. Ένα από τα δύο που έχει με 3.90€. Ίσως αν ενδοαφέρεστε να αγοράσετε από εκεί να ρωτήσετε πρώτα.

Έχει αγοράσει κανείς κάποιο προστατευτικό από skroutzομάγαζο να μου προτείνει;

 

Και κάτι άλλο.. Κατέβασα το Dead Trigger 2.. Απίστευτο παιχνίδι!! Στα γραφικά, στις ρυθμίσεις, αν το βάλω να μου προτείνει μόνο του τις ιδανικές το βάζει στο low.. Γιατί έτσι;; :O

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει στο Cellphones στην Καλλιθέα και αγόρασα ένα προστατευτικό οθόνης. Μάλιστα με +2€ μου το τοποθέτησαν άψογα!!

Το κακό είναι ότι το προστατευτικό δεν ήταν καλής ποιότητας με αποτέλεσμα να χαλάσει πολύ η ευκρίνεια της οθόνης.. Οπότε το έβγαλα σήμερα.. Θα ψάξω για άλλο.. :(

Απλά το αναφέρω για κάποιον που ψάχνει screen protector. Η εξυπηρέτηση του μαγαζιού ήταν άψογη. Απλά έτυχε το συγκεκριμένο. Επειδή έχει και διάφορα για το neo, δεν θυμάμαι ποιο ακριβώς αγόρασα. Ένα από τα δύο που έχει με 3.90€. Ίσως αν ενδοαφέρεστε να αγοράσετε από εκεί να ρωτήσετε πρώτα.

Έχει αγοράσει κανείς κάποιο προστατευτικό από skroutzομάγαζο να μου προτείνει;

 

Και κάτι άλλο.. Κατέβασα το Dead Trigger 2.. Απίστευτο παιχνίδι!! Στα γραφικά, στις ρυθμίσεις, αν το βάλω να μου προτείνει μόνο του τις ιδανικές το βάζει στο low.. Γιατί έτσι;; :O

 

Προφανώς διαβάζει τους 4 μόνο πυρήνες και γι αυτό το κάνει αυτό.Οι άλλοι 2 μπαίνουν όταν χρειάζεται και αυτό μάλλον δεν το βλέπει το εν λόγω παιχνίδι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω πως ολοι εχετε βαλει μεμβρανη, απλα επειδη η δικια μου εχει μπει ψιλοχαλια και μου εχει σπασει τα νευρα, αν το αφησω χωρις θα γρατσουνιστει ευκολα λετε?

Με νορμαλ χρηση, στην τσεπη ΧΩΡΙΣ κλειδια και τα σχετικα.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω πως ολοι εχετε βαλει μεμβρανη, απλα επειδη η δικια μου εχει μπει ψιλοχαλια και μου εχει σπασει τα νευρα, αν το αφησω χωρις θα γρατσουνιστει ευκολα λετε?

Με νορμαλ χρηση, στην τσεπη ΧΩΡΙΣ κλειδια και τα σχετικα.

 

Εγώ ποτέ δεν βάζω μεμβράνες, με ενοχλούν. Πιστεύω ότι αν το προσέχεις δεν θα έχεις θέμα.Εγώ και στην παραλία το παίρνω και παντού, απλά δεν το παρατάω όπου να ναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω πως και πως την θήκη που έχω παραγγείλει για να μην έχω τον φόβο ότι θα γρατζουνιστεί..

 

Στατιστικά σε όλα μου τα κινητά μία γρατζουνιά στην οθόνη θα την κάνω τουλάχιστον! Aπλά συνήθως έχω προστατευτικό και όταν το βγάζω είναι όλα μια χαρά. :p Μαζί με μία άλλη θήκη που περιμένω θα έρθει και screen protector.. Θα το δοκιμάσω και αν είναι καλό θα το αφήσω..

 

Πάντως η αίσθηση χωρίς προστατευτικό σε αυτή την οθόνη είναι απίστευτη, έτσι;! :O:rolleyes:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βάλτε tempered glass και δεν θα ασχοληθείτε ξανά με μεμβράνες. Βρείτε κάποια με σκληρότητα 9H και το κινητό δεν θα έχει ανάγκη από τίποτα, ενώ η αίσθηση είναι σχεδόν ίδια σαν να δουλεύεις με "γυμνή" οθόνη. Διαβάστε λίγο στο θέμα με τα αξεσουάρ και θα δείτε ότι όλοι είναι αυχαριστημένοι από το tempered glass.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βάλτε tempered glass και δεν θα ασχοληθείτε ξανά με μεμβράνες. Βρείτε κάποια με σκληρότητα 9H και το κινητό δεν θα έχει ανάγκη από τίποτα, ενώ η αίσθηση είναι σχεδόν ίδια σαν να δουλεύεις με "γυμνή" οθόνη. Διαβάστε λίγο στο θέμα με τα αξεσουάρ και θα δείτε ότι όλοι είναι αυχαριστημένοι από το tempered glass.

 

να σε ρωτήσω, το συγκεκριμένο...το βρίσκεις μόνο ebay η το έχουν και άλλα μαγαζιά ? :rolleyes:

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω, το συγκεκριμένο...το βρίσκεις μόνο ebay η το έχουν και άλλα μαγαζιά ? :rolleyes:

 

Δεν υπάρχει μόνο ένα. Ωστόσο για το neo δεν ξέρω αν μπορείς να το βρεις σε κάποιο μαγαζί. Στο ebay πάντως είδα ότι το βρίσκεις και από Αγγλία όποτε έρχεται πιο γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και στο skroutz ένα: https://www.ebnb.gr/index.php?route=product/product&product_id=16144

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολύ φτηνή δεν είναι η τιμή του?

Μια χαρά είναι η τιμή. Επειδή γνωρίζω κάποιες χονδρικες τα tempered glass έχουν χονδρικές από 3 έως 4 ευρώ το πολύ.

 

Θα συμφωνήσω και εγώ ότι αξίζουν πολύ. Έβαλα μονός μου και με την πρώτη και δεν πρόκειται να το βγάλω.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η τιμή. Επειδή γνωρίζω κάποιες χονδρικες τα tempered glass έχουν χονδρικές από 3 έως 4 ευρώ το πολύ.

 

Θα συμφωνήσω και εγώ ότι αξίζουν πολύ. Έβαλα μονός μου και με την πρώτη και δεν πρόκειται να το βγάλω.

 

 

Βρήκα στο ebay με 4-5 ευρώ με αποστολή. Από ποιότητα δεν ξέρω βεβαία. Αξίζει η πετάμενα λεφτά από εκεί?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πως μπορώ να αφαιρέσω κάποια stock app που εχει το κινητό όπως evernote,tripadviser,flipboard..,

δεν τα χρησιμοποιώ κ τρέχουν κ background χωρις λογο... κ αν ειναι βέβαια safe να το κανω ? :)

Ευχαριστώ. είστε όλοι σούπερ!!! :rolleyes:

ευα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πως μπορώ να αφαιρέσω κάποια stock app που εχει το κινητό όπως evernote,tripadviser,flipboard..,

δεν τα χρησιμοποιώ κ τρέχουν κ background χωρις λογο... κ αν ειναι βέβαια safe να το κανω ? :)

 

root ...:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...