Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν έρχεται σε μία συσκευή η αναβάθμιση, έρχεται ταυτόχρονα OTA και μέσω Kies;; Ή σε κάποιο από τα δύο πιο γρήγορα;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Όταν έρχεται σε μία συσκευή η αναβάθμιση, έρχεται ταυτόχρονα OTA και μέσω Kies;; Ή σε κάποιο από τα δύο πιο γρήγορα;

 

Άσε το kies στην άκρη, δεν είναι κι ότι ποιό αξιόπιστο έχει φτιάξει η Σαμσουνγκ. Καλύτερα να περιμένεις την ΟΤΑ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Α ναι ε; Δεν το έχω κατεβάσει καν.. Οκ, τότε αναμένουμε.. :rolleyes:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Άσε το kies στην άκρη, δεν είναι κι ότι ποιό αξιόπιστο έχει φτιάξει η Σαμσουνγκ. Καλύτερα να περιμένεις την ΟΤΑ.

 

γιατι δεν ειναι αξιοπιστο το kies?για πες να μαθαινουμε γιατι εγω το εχω στον υπολογιστη μου.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν ειναι αξιοπιστο το kies?για πες να μαθαινουμε γιατι εγω το εχω στον υπολογιστη μου.

 

Τραβάει κολλήματα και μπορεί να σου αφήσει την αναβάθμιση στην μέση . Αυτό και μόνον εμένα με κάνει να μην το επιχειρήσω καν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το αγορασα χτες.Προερχομενος απο iphone 4,ενα εχω να πω.η μερα με τη νυχτα!Το εχω λιωσει και δεν λεει να πεσει η μπαταρια του...Δεν ξαναγυριζω σε iphone ο κοσμος να χαλασει.Οσες εφαρμογες στη σειρα και να ανοιξω,lagαρισμα μηδεν.Γενικα,δεν καταλαβαινει απολυτως τιποτα.Η καλυτερη αγορα που εχω κανει.
Don't cry because it's over.Smile because it happened.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις πουλησα το iphone 5 μου και ειμαι μεταξυ του neo και 2 αλλον,φοβαμαι για το μεγεθος... σαν βολεψε σαν μεγεθος συσκευης στην καθημερινοτητα?
Link to comment
Share on other sites

Μην το φοβάσαι καθόλου. Στην αρχή δείχνει μεγάλο, αλλά με την χρήση συνηθίσεις την οθόνη και δεν το αλλάζεις με τίποτα άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν Υπάρχει η συσκευή!!!

Μην φοβάστε το μέγεθος!!

Την δεύτερη μέρα κιόλας την έχετε συνηθίσει σαν ένα κανονικό smartphone!!

Βασικά εγώ το νιώθω στο χέρι, γιατί δεν είναι πολύ φαρδύ, σαν ένα κανονικό smartphone απλά πιο μακρύ... ;)

 

απίστευτη συσκευή!!

Ελαφριά, με πολύ καλό κράτημα, και μεγάλη μπαταρία...

Για τα υπόλοιπα δεν χρειάζεται να πω τίποτα... Τα γνωρίζετε... ;)

 

Άνετα Best Value For Money!!! ( και για πολύ πολύ καιρό... ;) :) )

Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερό τηλέφωνο. Το πρώτο 2ωρο το έχεις συνηθίσει από τη πολύ ασχολία που θα έχεις μαζί του μιας και είναι καινούργιο. Εκτός της οθόνης που είναι φοβερή έχει και πολλές δυνατότητες που αν ασχολησαι λίγο, δε θα θες να το αποχωριστείς. Είναι από τις καλύτερες επιλογές στην κατηγορία του για να μη πω και σε άλλες κατηγορίες... Να ρωτήσω, έχει έρθει σε κανέναν το update? Και επιπλέον, πως μπορούμε να δούμε τη χώρα προέλευσης της συσκευής? Ρωτάω γτ νομίζω πως δεν είναι ελληνικό μιας και τα μεγάλα μαγαζιά δεν το έχουν και το έχουν μόνο τα skroutzομαγαζα. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που είναι διαθέσιμο , μπαίνω και δεν υπάρχει πουθενά :(

 

....και δυστυχώς βλέπω να ανεβαίνει συνεχώς την ανηφόρα η τιμή του. Χλωμό το κόβω για κάτω από τα €315 μόλις ξαναγίνει διαθέσιμο στα Skroutzoμάγαζα....

Link to comment
Share on other sites

Στο λινκ που σου έδωσα δεν έχει?

 

ola file akyra me paraggeleia

 

 

:!:Από Ομάδα Διαχείρισης:!:

Θα σας παρακαλούσαμε να μην γράφετε με greeklish καθώς απαγορεύται από τον κανονισμό του myphone.

Edited by Sol_Ballads
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Κάντο παραγγελία τότε. Αξίζει...

 

μαλλον αυτο θα κανω,δεν ειναι του θεματος αλλα τοσο καιρο αναμεσα σε αυτο κ το nexus 5 ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Κάνε την επιλογή σου ανάλογα με το τι σε ευχαριστεί... Δε ξέρω από nexus δεν είχα ποτέ, έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά, αλλά να σου πω την αλήθεια μου το noteli μου δε το αλλάζω. Οθόνη μπαταρία πενάκι και γενικά πολύ καλή εμπειρία . δύσκολα να πάω σε άλλο εκτός αν είναι πάλι note. Η επιλογή είμαι δική σου ανάλογα με το τι σε βολεύει και σε ευχαριστεί.
Link to comment
Share on other sites

Και επιπλέον, πως μπορούμε να δούμε τη χώρα προέλευσης της συσκευής? Ρωτάω γτ νομίζω πως δεν είναι ελληνικό μιας και τα μεγάλα μαγαζιά δεν το έχουν και το έχουν μόνο τα skroutzομαγαζα. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

Δες για το phone info στο play store.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η πράσινη λεζάντα στις εισερχόμενες κλήσεις δεν βγαίνει ε;; :O

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια βοηθεια

Εσπασε το πίσω καπακι απο το τηλέφωνο (το καπακι της μπαταριας) και δεν βρίσκω πουθενα στο νετ παρα μονο αυτο αλλα ειναι σε ασπρο χρωμα

 

http://www.ebw.gr/el/Product/1003205/Battery-Cover-Samsung-SM-N7505-Galaxy-Note-3-Neo-White-Original-GH98-31042B

 

αλλα το δικο μου ειναι μαυρο

Ουτε e-bay ουτε πουθενα

Ξερει κανεις που μπορω να βρω?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...