Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Lospsi, μπορείς να ρωτήσεις στο 9volto, στα τηλέφωνα 2104118176 ή 2104212212. Είναι στον Πειραιά. Κοίτα και το site τους: http://www.9volto.gr/

Ελπίζω να μπορούν να στο ξεκλειδώσουν :)

 

merci... egine h douleia bebaia me kapoies epiplokes (mou eksafanhsthke h anafora paradoshs kai den energopoieitai oute me thn agglikh alla oute me thn ellhnikh sim) anyway kai pali euxaristw

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sta νεα μηνυματα παει. Γιατι υπαρχει φακελος αναφορών;

 

Εγω καταλαβα Ντινουλι και θα του πω! Στο ΝΟΚΙΑ 6600 που ειχαμε παλια ;) υπηρχε φακελος οπου κατεληγαν οι αναφορες! Στα samsung οι αναφορες πανε στον φακελο των νεων SMS.

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΤΙΝΟΥΛΙ! :baby:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!:)

χρονια πολλα κοπελα μου κι οτι επιθυμεις :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

poios giotazei kai euxomaste?

το ntinouli φιλε μου :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Παιδιά, ενώ στέλνω videos μέσω bluetooth, ο υπολογιστής δεν τα παίζει με τίποτα...

Λέει οτι δεν αναγνωρίζει το αρχείο και προέλευσης και δεν ξέρει πως να το αναπαραγάγει...

Καμία συμβουλή?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Παιδιά, ενώ στέλνω videos μέσω bluetooth, ο υπολογιστής δεν τα παίζει με τίποτα...

Λέει οτι δεν αναγνωρίζει το αρχείο και προέλευσης και δεν ξέρει πως να το αναπαραγάγει...

Καμία συμβουλή?

Ευχαριστώ

Φιλε μου κατεβασε τον Quick time player που παιζει την μορφη .3gp

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

paidia to kinhto mou edw kai 4 meres svhnei!!!!!!! apo mono tou...xafnika..to exei pathei ki allos? mpainw sto wap na katevasw kati kai svhnei to vazw stis yperitrhres pali svinei :( :( ti ginetai entwmetaxy den exei vgei akoma anavathmisi mou exoun pei!!
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia to kinhto mou edw kai 4 meres svhnei!!!!!!! apo mono tou...xafnika..to exei pathei ki allos? mpainw sto wap na katevasw kati kai svhnei to vazw stis yperitrhres pali svinei :( :( ti ginetai entwmetaxy den exei vgei akoma anavathmisi mou exoun pei!!

η γνωμη μου ειναι να πας και να του κανουν μια αναβαθμιση εστω κι αν ειναι η ιδια με αυτη που εχεις,ισως και να μην εχει περαστει σωστα στο κινητο,πηγαινε κσι μετα δες το,αν σου κανει παλι τα ιδια θα πρεπει να περιμενεις αναγκαστικα την καινουρια :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

paidia to kinhto mou edw kai 4 meres svhnei!!!!!!! apo mono tou...xafnika..to exei pathei ki allos? mpainw sto wap na katevasw kati kai svhnei to vazw stis yperitrhres pali svinei :( :( ti ginetai entwmetaxy den exei vgei akoma anavathmisi mou exoun pei!!

 

Πρωτη περιπτωση: Αν σβηνει και αναβει παλι μονο του, το πιο πιθανο ειναι να λυθει το προβλημα με μια αναβαθμιση

Δευτερη περιπτωση: Αν σβηνει αλλα δεν αναβει, και ιδιαιτερα αν σβηνει κατα το συρσιμο του καπακιου, η σε κουνηματα, τοτε δυστυχως το πιο πιθανο ειναι να εχει καποιο ραγισμα απο πτωση οποτε χλωμο το βλεπω να στο καλυπτει η εγγυηση...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα. Από τότε που έκανα αναβάθμιση λογισμικού στο κινητό, όταν δέχομαι μία κλήση και έχω επιλέξει να ακούγεται κάποιο mp3, τα 2 πρώτα δευτερόλεπτα, ο ήχος δεν ακούγεται δυνατά και μετά από λίγο, δυναμώνει η ένταση απότομα. Γνωρίζει κανείς για ποιον λόγο μπορεί να συμβαίνει αυτό;

Billakos
Link to comment
Share on other sites

Παιχνίδια για το κινητό που βρίσκουμε (τσάμπα);

exw dokimasei ton tropo me to softkick ppp kai de ginetai tpt merika post poio pisw dokimase to http://wap.getjar.com se kapoio filo mou doulepse emena de katevainei tpt

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις υποψην του αν υπαρχει καποιο προγραμμα μετατροπης ηχων .amr σε .mp3?

Εχω εναν καταπληκτικο ηχο αλλα ειναι σε .amr και δε μπορω να τον βαλω σαν ηχο κλησης...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Kalispera isws na to xete sizitisi ekatodades fores...alla den mporw na kathomai na diavazw oles tis selides...!!Mipws mporei kapoios na mou upodiksei kapoio programa san Handset Manager gia na sindeetai me to D500 mesw irda...?Gia na mporw na pairnaw epafes photo video klp...?

euxaristw ek twn proterwn...

Οι γυναίκες είναι σαν τα σκυλιά...ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΜΑΘΕΙΣ!!!!

Οι γυναίκες είναι σαν το παγωτάκι..Όσο τις γλύφεις τόσο λιώνουν!

Οι γυναίκες είναι σαν τα χταπόδια....όσο τις χτυπάς...μαλακώνουν!

Οι γυναίκες είναι σαν τα γραμματόσημα, όσο τα φτύνεις, τόσο κολλάνε!

Link to comment
Share on other sites

Kalispera isws na to xete sizitisi ekatodades fores...alla den mporw na kathomai na diavazw oles tis selides...!!Mipws mporei kapoios na mou upodiksei kapoio programa san Handset Manager gia na sindeetai me to D500 mesw irda...?Gia na mporw na pairnaw epafes photo video klp...?

euxaristw ek twn proterwn...

 

Κανε κλικ εδω και κατεβασε το Easy studio 2.0 Pim & File Manager.

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις υποψην του αν υπαρχει καποιο προγραμμα μετατροπης ηχων .amr σε .mp3?

Εχω εναν καταπληκτικο ηχο αλλα ειναι σε .amr και δε μπορω να τον βαλω σαν ηχο κλησης...

http://www.share88.com/download/MMPoly.exe

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

 

Ωραιο προγραμματακι αλλα... Μηπως ξερεις καποιο τροπο να μην εχω οριο στα 3 δεπτερολεπτα? :X

Αν εχεις βρει κατι θα σου ημουν ευγνωμων να μου στειλεις ενα pm! Φυσικα τον ηχο θα τον ανεβασω στον φακελο μου, σας υποσχομαι πως θα γινει ενας απο τους αγαπημενους σας! :)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι έκδοση Bluetooth έχει το D-500 νομίζω πως πρέπει να έχει v1.2 class 2 και εμβέλεια στα 10 μέτρα!Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος???

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως σε αυτή την έκδοση η μεταφορά δεδομένων γίνεται περίπου στα 750Kb/s.

Ήθελα να ξέρω πόσο γρήγορα μεταφέρονται τραγούδια μέσω της σύνδεσης Bluetooth από υπολογιστή;Το καλωδια για το D-500 είναι κλειδωμένο ή μπορέις να μεταφέρεις ότι θελεις από και πρςς το τηλέφωνο;

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...