Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν τραβάτε φωτό με ζουμ, η φωτό παραμένει σε αναλυση 1,3 ΜΡ ή μειώνεται;

 

Παρακαλώ ελέγξτε το στο pc και απαντήστε μου εμπεριστατωμένα.... :O

Το ζούμ δουλέυει μόνο στην 640χ480 και μικρότερες αναλύσεις.Και είναι ψηφιακό ζουμ,δλδ ζουμάρει χωρίς να μικραίνει την φωτογραφία.

 

sakis09 μήπως μπορείς να μικρύνεις το AshleyScott ?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

exw parei to samsung apo agglia kai exei kleidwmeno to network. prospa8isa na to ksekleidwsw me kapoious kodikous apo internet alla brhka mia shmeiwsh se kapoio site pou leei oti ta modela pou agorasthnkan meta ton ianouario tou 2005 xreiazontai kalwdio.... ti kanw? kserete kapoio magazi pou na kanei swsth kai egkuhmenh douleia?

 

ps: kata prothmhsh peiraia - a8hna

Link to comment
Share on other sites

exw parei to samsung apo agglia kai exei kleidwmeno to network. prospa8isa na to ksekleidwsw me kapoious kodikous apo internet alla brhka mia shmeiwsh se kapoio site pou leei oti ta modela pou agorasthnkan meta ton ianouario tou 2005 xreiazontai kalwdio.... ti kanw? kserete kapoio magazi pou na kanei swsth kai egkuhmenh douleia?

 

ps: kata prothmhsh peiraia - a8hna

 

Lospsi, μπορείς να ρωτήσεις στο 9volto, στα τηλέφωνα 2104118176 ή 2104212212. Είναι στον Πειραιά. Κοίτα και το site τους: http://www.9volto.gr/

Ελπίζω να μπορούν να στο ξεκλειδώσουν :)

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

Έχει δουλέψει κανείς το PIM and File Transfer ? Δεν μπορώ να κάνω να δεί το κινητό.

Με το PC Sync δεν έχω κανένα πρόβλημα,βλέπονται κανονικά.Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν ξέρετε και μπορείτε δώστε μου κάποιο λινκ με το ελληνικό manuel....

 

Ευχαριστώ.... :)

 

Φιλε μου μπες εδω,

http://gr.samsungmobile.com/mobile_phone/sgh-d500/feature.jsp

ειναι η ιστοσελιδα του κινητου μας στα Ελληνικα. Πατα εκει που λεει "εγχειριδιο χρησης και λογισμικο" και θα βρεις το Ελληνικο Manual. Ανοιγει με Acrobat reader.

 

Sakis για αλλη μια φορα σε παραδεχομαι! Ευχαριστω πολυ!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

krataei 2 meres maximum file kai analoga tin xrisi mporei na pesei kai ligotero apo osous egrapsan se auto to forum gia tin mpataria 1-2 eipane pws i mpataria tous eftase stis 2,5 meres.

to kinito einai ola ta lefta pantos kai i mpataria kali einai esu ama 8es bale mia mpataria apo autokinito s ena karotsaki sindese tin me to kinito kai 8a eisai cool gia kanena mhna

ahahahahahaha

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι δυνατόν ποτέ η samsung να μην βάζει στη συσκευασία του high end κινητού της, με υποστήριξη mp3 και σε μιά τιμή που δεν δικαιολογεί τέτοιες οικονομίες, στερεοφωνικά ακουστικά, cd me to software, και λουράκι κρατήματος;;; :worry:

 

Αδυνατώ να το πιστέψω.... :X

Link to comment
Share on other sites

Λουράκι έχει, και όσο για ακουστικά έχει αλλα δν ξερω αν ειναι στερεοφωνικά...Τώρα για το software όντως έπρεπε να υπάρχει.

 

Κανείς λύση για το προβλημα μου??? :(

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

krataei 2 meres maximum file kai analoga tin xrisi mporei na pesei kai ligotero apo osous egrapsan se auto to forum gia tin mpataria 1-2 eipane pws i mpataria tous eftase stis 2,5 meres.

to kinito einai ola ta lefta pantos kai i mpataria kali einai esu ama 8es bale mia mpataria apo autokinito s ena karotsaki sindese tin me to kinito kai 8a eisai cool gia kanena mhna

ahahahahahaha

 

Συμφωνω με τον Φωτη! Προσωπικα με ενδιαφερει ποιο πολυ η φορητοτητα του κινητου απο την αυτονομια! Το βαζεις στην τσεπη του στενου τζην σου και δε το καταλαβαινεις καθολου! Δεν θα αλλαζα την μπαταρια με μεγαλυτερων διαστασεων. Προτιμω την φορτιση καθε μιαμιση μερα που μου κραταει η μπαταρια, μπορω να πω ομως πως του αλλαζω τα φωτα στα media sms και κλησεις γιατι ειναι επαγγελματικο το νουμερο...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι......

Πήρα σήμερα το κινητό..και θέλω με υπέρυθρες να στείλω από τον υπολογιστή mp3 στο κινητό...Τί διαδικασία ακολουθώ?

Όποιος απαντήσει να είναι λίγο αναλυτικός γιατί είμαι άσχετος.

Ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι......

Πήρα σήμερα το κινητό..και θέλω με υπέρυθρες να στείλω από τον υπολογιστή mp3 στο κινητό...Τί διαδικασία ακολουθώ?

Όποιος απαντήσει να είναι λίγο αναλυτικός γιατί είμαι άσχετος.

Ευχαριστω!!!!!!!

Ενεργοποιεις τις υπερυθρες στο κινητο σου

Το πλησιαζεις κοντα στην θυρα υπερυθρων

Μολις ο υπολογιστης το αναγνωρισει, πας στο φακελο με τα mp3, κανεις δεξι κλικ στο mp3 που θες να μεταφερεις και επιλεγεις "αποστολη προς... " και "κοντινο υπολογιστη"

Το κινητο θα σε ρωτησει αν δεχεσαι το αρχειο

Πατας οκ στο κινητο χωρις να χασεις την επαφη των υπερυθρων και αρχιζει η μεταφορα

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

:O Kalispera isws na to xete sizitisi ekatodades fores...alla den mporw na kathomai na diavazw oles tis selides...!!Mipws mporei kapoios na mou upodiksei kapoio programa san Handset Manager gia na sindeetai me to D500 mesw irda...?Gia na mporw na pairnaw epafes photo video klp...?

euxaristw ek twn proterwn... :rolleyes:

Οι γυναίκες είναι σαν τα σκυλιά...ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΜΑΘΕΙΣ!!!!

Οι γυναίκες είναι σαν το παγωτάκι..Όσο τις γλύφεις τόσο λιώνουν!

Οι γυναίκες είναι σαν τα χταπόδια....όσο τις χτυπάς...μαλακώνουν!

Οι γυναίκες είναι σαν τα γραμματόσημα, όσο τα φτύνεις, τόσο κολλάνε!

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα bluetooth MA-700 και δεν μπορώ να συνδεθώ μετον υπολογιστή.

Έχει γίνει η εγκατάσταση κανονικά το βλέπει ο υπολογιστής αλλά δεν μπορεί να γίνει η

σύνδεση με το κινητό.Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει (αν είναι εύκολο αναλυτικά)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Το γεγονός ότι ο ήχος κλήσης τα πρώτα δύο δεύτερα σχεδόν, ακούγεται χαμηλά και μετά ξαφνικά δυναμώνει στο maximum είναι φυσιολογικό?

Μπορεί αυτό με κάποιο τρόπο να αλλάξει ώστε η ένταση του ήχου να παραμένει σταθερή?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Sorry που δεν έχω χρόνο να ψάξω πολύ. Μπορώ κάπου να βρω βοήθεια για pc sync του D500 με το pc? Θέλω να μεταφέρω όλες τις επαφές μου από τον υπολογιστή στο τηλέφωνο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Το γεγονός ότι ο ήχος κλήσης τα πρώτα δύο δεύτερα σχεδόν, ακούγεται χαμηλά και μετά ξαφνικά δυναμώνει στο maximum είναι φυσιολογικό?

Μπορεί αυτό με κάποιο τρόπο να αλλάξει ώστε η ένταση του ήχου να παραμένει σταθερή?

Ευχαριστώ

E,δεν νομίζω να σε ενοχλεί το ότι για κλάσματα του δευτερολέπτου ο ήχοας αργεί να τελικίασει...Δεν μπορεί να αλλάξει πάντως.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Να σε καλά ρε σάκη.Μήπως θα μπορούσες να μικρύνεις και το girls2nd0cl που είναι στο Link που έδωσες ? Είναι αυτό που ξεκινάει με μία ξανθιά σε κάτι λάσπες.

Ευχαριστώ.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Όταν έρχεται η αναφορά του μηνύματος... σε ποιό φάκελο μπαίνει;; Χτυπάει σαν μήνυμα και μπαίνει στο φάκελο των νέων μηνυμάτων ή στο φάκελο των αναφορών;;

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Όταν έρχεται η αναφορά του μηνύματος... σε ποιό φάκελο μπαίνει;; Χτυπάει σαν μήνυμα και μπαίνει στο φάκελο των νέων μηνυμάτων ή στο φάκελο των αναφορών;;

Sta νεα μηνυματα παει. Γιατι υπαρχει φακελος αναφορών;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...