Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

souzas eisai apextos me mia souza ka8arises :P

basika egw file den eimai toso tis texnology me kanena wap egw 8a katebazw xwris problima kanena ringtone e?

twra upologistes klp.... den asxoli8ika potes a kati akoma me kanena allo filaraki pou exei allh marka kounito 8a mporw meso tis iridas i tou BT na dexome tpt i na stelnw?

 

 

valtrex bal8ikes na mas skaseis?e? mas ebales kai tis foto edw AX 8A MAS FAEI TO MARAZI me gia valtrex kalo-koudounisto :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

souzas eisai apextos me mia souza ka8arises :P

basika egw file den eimai toso tis texnology me kanena wap egw 8a katebazw xwris problima kanena ringtone e?

twra upologistes klp.... den asxoli8ika potes a kati akoma me kanena allo filaraki pou exei allh marka kounito 8a mporw meso tis iridas i tou BT na dexome tpt i na stelnw?

Θα μπορείς και με wap να κάνεις ό,τι γουστάρεις... Να κατεβάσεις ringtones και Java παιχνιδάκια... Όσο για την "επικοινωνία" με τα φιλαράκια σου μέσω tooth θα μπορείς και να δέχεσαι και να λαμβάνεις χωρίς φόβο και πάθος...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στον Γερμανό έχει έρθει; Το πήρε κανείς από το Πλαίσιο να μας πει;;

 

ΧΧΧ

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

to kinito εχει μπει στο φυλλαδιο,αλλα θα υπαρχει στ ακαταστηματα μες στην εβδομαδα,αυτη.δεν εχει ερθει ακομα!!!!!dont worry θα το μαθετε πρωτοι,μι αμερα πριν ερθει!!!!!!! :O :O :O
Link to comment
Share on other sites

souzas ok file me kalupses :)

authn h evdomada 8a einai telika krisimi oloi to perimenoun sto plaisio.gr pou to eidate bre paidia?

egw koitaw 2 meres tin selida tous kai den to vlepw an mporei as dwsei kaneis to akribes URL na to dw

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

souzas ok file me kalupses :)

authn h evdomada 8a einai telika krisimi oloi to perimenoun sto plaisio.gr pou to eidate bre paidia?

egw koitaw 2 meres tin selida tous kai den to vlepw an mporei as dwsei kaneis to akribes URL na to dw

 

 

Edo einai:

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=8642495&Nav_Section_Id=13&Catalog_Id=10&Product_Id=246245&Merchant_Id=1&sts_cid=3#

Lete na to exoune ferei?Giati fenetai oti mporeis na to agoraseis on-line,den grafei kapou p.x. suntoma konta sas kai tetoia..Gia na doume...

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν διάβασες όλες τις σελίδες του thread αλλά κατάφεραν να βρούν το κόλπο... (Διευκρινίζω για να μην υπάρξουν ανησυχίες χωρίς λόγο, το πρόβλημα(?) αναφέρεται στο φόρτωμα Java applications... και όχι σε εικόνες, video κτλ)

http://www.mobile-review.com/forum2/showthread.php?t=18249&page=5 (Πρός το τέλος της σελίδας ο χρήστης roch αναφέρει τη διαδικασία αναλυτικά με printscreens)

 

ναι βρηκαν τη λυση η διαδιακασια ειναι λιγο περιπλοκη. μπ3-βιντεο-εικονες στελνεις κανονικα.

T28s - S700 - P910i - HTC HD - P1i - xperia Neo V
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ valtrex ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ (ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ). :X

ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ;

ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ;

ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟ;

ΤΑ mp3 ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ;

ΣΑΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΙΒΑΡΗ Ή ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΤΡΙΖΟΥΝ;

BlackAngel The Nightmare
Link to comment
Share on other sites

Paidia mazi sas k ego gia tin agora toy!

Apla skeftomai giati na pao na agoraso ayrio ena kinito to opoio exei bgei stin agora sto eksoteriko apo teli noembrioy?Epeidi sigoyra polloi apo emas tha exoyme metaniosei gia agores kapoion kiniton etsi sta biastika,tha parotrina na to agorasoyme afoy prota doyme 10 apo ta 37 montella poy tha paroysiasei i samsung stis kannes 14 - 17 febroyarioy. Tora an eiste kaloi stis metapoliseis kiniton pigainte agoraste to amesos.Ego apla leo ti tha kano...eksalloy protimo na do ti problimta tha broyn aytoi poy protoi tha to paroyn oste na doyme an tha toys ta akoympisoyme i oxi...

Link to comment
Share on other sites

swstos o Kyriakos82 prin kini8oume gia tin agora tou na ma8oume an douleuei swsta toulaxisto

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Από την επόμενη εβδομάδα θα υπάρχει και στο κατάστημα ΤΙΜ της Κοζάνης με τιμή γύρω στα €500. Στους καταλόγους της πάντως η TIM το έχει ήδη, με τιμές όμως όχι και τόσο δελεαστικές (κατά τη γνώμη μου) συναρτήσει των προγραμμάτων χρήσης.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Κανενας απο Αθηνα ?? :D

 

 

Τιμή στην ΤΙΜ σαν συσκευή:430+ΦΠΑ ευρώ !!!Μάλλον θα πρεπει να περιμένουμε λίγο.. .Στο κατάστημα του Κολωνακίου πάντως,ενημερωτικά δεν είναι διαθέσιμο ακόμα .

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε το πηρε κανεις το μικρουλη?αντε να δουμε και καμια ολοκληρωμενη αποψη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

djepoxyi timi pou aneferes 430+FPA einai gegonos MONO gia tin siskeuei?

polu endiaferon gia ma8e ki allo info file an mporeis

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Εγώ το αγόρασα σήμερα πρωί πρωί από το Πλαίσιο στη Γλυφάδα. Τελική τιμή €478. Συνέβη και κάτι κουφό! Πήρα τηλέφωνο πρωί-πρωί να επιβεβαιώσω ότι θα ερχόταν σήμερα όπως μου είχαν πει εχθές (ήρθε κανονικά τελικά) και ρώτησα τον υπεύθυνο αν μπορώ να κάνω κάποια κράτηση για να το πάρω σίγουρα. Μου είπαν ότι υπήρχε αρκετό stock. Όταν πήγα να το πάρω μου είπαν ότι το κομμάτι που πήρα ήταν το μοναδικό που είχαν διαθέσιμο σήμερα γιατί παρέλαβαν μόνο ένα κομμάτι!! :confused: :confused:

Όπως και να 'χει, το πήρα και εξωτερικά τουλάχιστον είναι ένα κουκλάκι!! Περισσότερες πληροφορίες ακόμη δεν μπορώ να σας δώσω γιατί ήθελα να το αφήσω να φορτίσει καλά η μπαταρία του (γύρω στις 12-14 ώρες με το τηλ. απενεργοποιημένο). Έτσι, θα το βγάλω κατά τις 3.00 το πρωί από τον φορτιστή και θα το ανοίξω. Όπως και να 'χει πάντως, θα σας ενημερώσω με την πρώτη ευκαιρία. Κάτι μου λέει ότι δε θα μετανιώσω καθόλου την απόφασή μου να το αγοράσω, τουλάχιστον όχι όσο το Sony Ericsson V800. Πάντως, το D500 έχει σίγουρα την πιο ωραία συσκευασία που έχω δει σε κινητό! Το πακέτο περιλαμβάνει ακριβώς ότι βλέπεται στις φωτογραφίες που βρίσκονται πιο πάνω.

Σημείωση: η υποδοχή του φορτιστή καλύπτεται από ένα μικρό κάλυμμα που όταν τελειώσει η φόρτιση μπορεί κάποιος να το βάλει πάλι στη θέση του και να μη φαίνεται η υποδοχή. Πολύ ωραία σκέψη αφού φαίνεται σαν μέρος του τηλεφώνου. Αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Εγώ το αγόρασα σήμερα πρωί πρωί από το Πλαίσιο στη Γλυφάδα. Τελική τιμή €478. Συνέβη και κάτι κουφό! Πήρα τηλέφωνο πρωί-πρωί να επιβεβαιώσω ότι θα ερχόταν σήμερα όπως μου είχαν πει εχθές (ήρθε κανονικά τελικά) και ρώτησα τον υπεύθυνο αν μπορώ να κάνω κάποια κράτηση για να το πάρω σίγουρα. Μου είπαν ότι υπήρχε αρκετό stock. Όταν πήγα να το πάρω μου είπαν ότι το κομμάτι που πήρα ήταν το μοναδικό που είχαν διαθέσιμο σήμερα γιατί παρέλαβαν μόνο ένα κομμάτι!! :confused: :confused:

Όπως και να 'χει, το πήρα και εξωτερικά τουλάχιστον είναι ένα κουκλάκι!! Περισσότερες πληροφορίες ακόμη δεν μπορώ να σας δώσω γιατί ήθελα να το αφήσω να φορτίσει καλά η μπαταρία του (γύρω στις 12-14 ώρες με το τηλ. απενεργοποιημένο). Έτσι, θα το βγάλω κατά τις 3.00 το πρωί από τον φορτιστή και θα το ανοίξω. Όπως και να 'χει πάντως, θα σας ενημερώσω με την πρώτη ευκαιρία. Κάτι μου λέει ότι δε θα μετανιώσω καθόλου την απόφασή μου να το αγοράσω, τουλάχιστον όχι όσο το Sony Ericsson V800. Πάντως, το D500 έχει σίγουρα την πιο ωραία συσκευασία που έχω δει σε κινητό! Το πακέτο περιλαμβάνει ακριβώς ότι βλέπεται στις φωτογραφίες που βρίσκονται πιο πάνω.

Σημείωση: η υποδοχή του φορτιστή καλύπτεται από ένα μικρό κάλυμμα που όταν τελειώσει η φόρτιση μπορεί κάποιος να το βάλει πάλι στη θέση του και να μη φαίνεται η υποδοχή. Πολύ ωραία σκέψη αφού φαίνεται σαν μέρος του τηλεφώνου. Αυτά!!

 

Καλοριζικο φιλε!

Αντε περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις, ταχυτητα μενου, πιθανα κολληματα κλπ! :D

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera, eimai enas apo tous katoxous tou D-500 kai 8elw na mou peite an kserete pou mporoume na kataibasoume kanena java game. gia dwste kanena link...

exw psaksei se arketa site apo google kai den exw bre kati aksiologo. akoma kai auta me plhrwmh eixan liga kai moufes

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...