Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το δούλεψα σήμερα όλη μέρα και έχω να πω ότι όντως είναι πάρα πολύ καλό σε όλα τα χαρακτηριστικά του εκτός από την ακουστική αλλά και το σήμα του … είναι και τα δύο κάκιστα ! Έβαλα και το hands free να δω μήπως αλλάξει κάτι αλλά τα ίδια … έχετε και εσείς τα ίδια προβλήματα ?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανεις που να πουλαει ερξαρτηματα του κινητου?οπως κεραια?

 

Τι ακριβώς έχεις κάνει στο κινητό σου και θες κεραία;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα!

 

Παρελαβα και εγω. Η τηλεοραση του πολυ καλη με εικονα αξιοπρεπη.

wifi ακομα δεν δοκιμασα, αλλα τον ηχο σαφως μπορεις να τον χαρακτηρισεις εως αθλιο... Στο ραδιο οτι τραγουδι και να ακουσεις, παραμορφωνει πολυ ασχημα ακομα και στην χαμηλοτερη ενταση φωνης.

Κι η καμερουλα του αρκετα αξιοπρεπης, εχω δουλεψει και χειροτερες, ακριβων κινητων.

Edited by Mihalisgggg
Link to comment
Share on other sites

η καμερα θα καταλαβεις ποσο χαλια ειναι σε σκοτεινο μερος χωρις παρα πολυ φως!!!

παντος το εχουμε πει μην περιμενουμε καμερα απο τα κινεζικα. εχουν αλλα καλουδια!!

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα υστερεί πολυ παιδια , εχω συγκρίνει τις φωτογραφίες 2 MP απο καμερα κινητού ericsson και δεν εχουν καμια σχέση κ ας λεει 1600 χ 1200.Δεν ειναι 2 MP πραγματικά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το δούλεψα σήμερα όλη μέρα και έχω να πω ότι όντως είναι πάρα πολύ καλό σε όλα τα χαρακτηριστικά του εκτός από την ακουστική αλλά και το σήμα του … είναι και τα δύο κάκιστα ! Έβαλα και το hands free να δω μήπως αλλάξει κάτι αλλά τα ίδια … έχετε και εσείς τα ίδια προβλήματα ?

 

 

λοιπον.Θα πας

 

settings->phone setup->misc settings->lcd backlight

 

και θα ρυθμισεις το χρονο οσο θες εσυ!!!!!!!

Η ακουστικη του φιλε ρυθμιζεται!!!

Δες τι εγραψε ενας φιλος 6-7 σελιδες πριν!!!!!

Μπες σε enginnering mode και ρυθμισε την ευαισθησια του μικροφωνου ομως εσυ θες!!Ρυθμισε τους ηχους που οι αλλοι σε ακουνε,που εσυ τους ακους,που χτυπαει ο ηχος κλησης κλπ κλπ κλπ

Εχει τρελες ρυθμισεις το κινητο πραγματικα πραγμα που αποκλειεται να βρεις σε αλλο κινητο.

 

Οσον αφορα το σημα ενταξει,δεν ειναι και τελειο αλλα την κανει μια χαρα τη δουλεια του!!

Και εγω οταν πηρα το τηλεφωνο στην αρχη δεν τρελαθηκα αλλα μετα που διαβαζα εδω μεσα καθε λυση στο προβλημα ολα ηταν αψογα και τελεια και το κινητο τα σπαει στην κυριολεξια!!

 

 

Θελω να πω πως το κινητο λυνεται.

Αρκει να ξεβιδωσετε τις 4 βιδες και με πολυ πολυ προσοχη να προσπαθησετε να βγαλετε την προσοψη ωστε να το καθαρισετε.Θελει πολυ προσοχη αλλα ολα πηγαν κατ ευχην.

 

Η οθονη δεν ειδα πουθενα οτι ειναι sharp...

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

K αυριο το πρωι να μου χαλασει μανωλη δε θα κλαιω τουλαχιστον τα λεφτα που εδωσα...

αυτο ειναι το βασικο ατου των κινεζικων....

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη δεν ειδα πουθενα οτι ειναι sharp...

 

Μου κατέστρεψες την μέρα μου :p

Γιατί αν έγραφε πάνω sharp θα ήταν sharp; :lol:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

K αυριο το πρωι να μου χαλασει μανωλη δε θα κλαιω τουλαχιστον τα λεφτα που εδωσα...

αυτο ειναι το βασικο ατου των κινεζικων....

ενταξη λογικο αυτο..... αλλα δεν λεει χαλαμε και μονοι μας καθε μερα ενα!!:p

 

Μου κατέστρεψες την μέρα μου

κανε κατι να το ξεπερασεις!! :p

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να πάρω αυτό η θα είναι και αυτό μικρό ?

 

http://cgi.ebay.com/Universal-USB-Travel-charger-for-Europe-220V_W0QQitemZ270480508216QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item3ef9e50538

 

Παιδιά με το mobile internet του F2G τι παίζει ? υπάρχει συμβατότητα με το m002l ? Το έχει δοκιμάσει κανείς ?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

ellohim πρωτεινω αυτο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280429198896&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Σουπερ τιμη και αν θυμαμαι καλα σε 1 βδομαδα ειχαν ερθει στην πορτα μου!!!Εχει πολλα φτηνα πραγματακια ο Κινεζος τσεκαρε τον

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πολύ το φοβάμαι αυτό το κινητό ότι θα είναι πολύ μικρό και δεν θα βολεύει.Τρίτη ή Τετάρτη θα το έχω στα χέρια μου να δούμε τι λέει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ellohim πρωτεινω αυτο http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280429198896&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Σουπερ τιμη και αν θυμαμαι καλα σε 1 βδομαδα ειχαν ερθει στην πορτα μου!!!Εχει πολλα φτηνα πραγματακια ο Κινεζος τσεκαρε τον

 

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου !:)

Θα του ρίξω μια ματιά !!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτό το thread είναι το κατάληλο για να ρωτήσω.

 

Έχει κανείς άποψη για το παρακάτω κινητό?

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3658

 

Επίσης το σαιτ είναι αξιόπιστο?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτό το thread είναι το κατάληλο για να ρωτήσω.

 

Έχει κανείς άποψη για το παρακάτω κινητό?

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3658

 

Επίσης το σαιτ είναι αξιόπιστο?

 

To site που δίνεις είναι αξιόπιστο αλλά στην τιμή που βλέπεις υπολόγισε άλλα 30 δολλάρια για μεταφορικά και άλλα 10 ευρώ που είναι τα έξοδα του western union.

Από τις φωτογραφίες που το βλέπω είναι ίδιο κατασκευαστικά με το Changjiang N97 και το Star tv N97 που είναι άψογα.Από τα χέρια μου έχει περάσει και το Ε1000 το οποίο σαν κατασκευή είναι πολύ υποδεέστερο.Λογικά πάντως είναι μια καλή επιλογή το κινητό που δίνεις στο link

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω για προσοψη (digitizer) για moo2l. Αν εχει κανεις κανενα χαλασμενο μ002λ που δεν το χρειαζεται ας μου αναντησει!!! Εγω φιλε trixoptosi το καθαρισα απο τη σκονη 3 φορες και την τριτη κοπηκε η καλωδιοταινια που συνδεει την προσοψη με την οθονη. Ειναι ηδη τσακισμενη απο τους κινεζους οποτε δεν θελει και πολυ! Παντως εχουν μεγαλο θεμα με την σκονη, δεν εχουν καθολου στεγανοτητα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειδα το κινητο και μ¨αρεσε το θελω για χρηση internet δηλ. για την δουλεια μου (email, skype, gtalk etc.) κανει την δουλεια του η....

μηπως εχετε κατα νου καπιο καλητερο....

επισης θα εκτιμουσα τιχον προτασεις να το παρω απο το ricardo, ebay η μηπως απο τα κινεζικα site απευθειας ?

παντως απο Ελληνικα e-shop η τιμες ειναι απαραδεκτες! μεχρι και 50% πανω!

 

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...