Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κι'εγω μονο με το Bolt μπορεσα να δω βιντεο και επισης να τα κατεβασω :up:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κι'εγω μονο με το Bolt μπορεσα να δω βιντεο και επισης να τα κατεβασω :up:

 

το οποιο κατεβαζει τα video σε 3gp format και δεν βλεπεις τιποτα

η ποιοτητα ειναι χαλια

Link to comment
Share on other sites

το οποιο κατεβαζει τα video σε 3gp format και δεν βλεπεις τιποτα

η ποιοτητα ειναι χαλια

Ναι η ποιοτητα δεν ειναι οτι το καλυτερο.ουτε εμενε με ικανοποιησε,αλλα την πλακα σε φιλους μου την εκανα..οταν οι αλλοι προσπαθουσαν ματαια να δουν ενα βιντεο :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μη νομιζεις οτι ειναι πολυ καλη η ποιοτητα που τα βλεπεις Online μεσω του opera.

το opera "σηκωνει" τον movie player για να παιξει τα video απ το youtube (σωστα?)

τουλαχιστον ΟΤΑΝ δουλευε σε εμενα αυτο εκανε και η ποιοτητα των video ηταν πολυ ανωτερη του bolt

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα το κ599 αλλα δυστυχως εχω προβλημα :( Οταν βαζω την sim card στην δευτερη υποδοχη δεν την διαβαζει... Κατα τα αλλα ειναι καλο κινητο. Η τηλεοραση εχει καλο σημα, η ποιοτητα της κλησης ειναι αρκετα καλη.

Θα ενημερωσω τον πωλητη για το προβλημα μου... Φανταζομαι οτι δεν θα λυνεται με κανενα κολπακι και θα μου πει να το στειλω πισω

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα το κ599 αλλα δυστυχως εχω προβλημα :( Οταν βαζω την sim card στην δευτερη υποδοχη δεν την διαβαζει... Κατα τα αλλα ειναι καλο κινητο. Η τηλεοραση εχει καλο σημα, η ποιοτητα της κλησης ειναι αρκετα καλη.

Θα ενημερωσω τον πωλητη για το προβλημα μου... Φανταζομαι οτι δεν θα λυνεται με κανενα κολπακι και θα μου πει να το στειλω πισω

Mηπως δεν διαβαζει την συγκεκριμενη sim?? δοκιμασες να ανταλλαξεις τις καρτες sim?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι το δοκιμασα. Οι σιμ καρτες που δουλευουν στην υποδοχη 1, οταν τις βαλω στην υποδοχη 2 δεν δουλευουν. Βασικα μου λεει παντα insert sim2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για την βοηθεια. Εννοειται πως το εχω σε dual sim mode αλλα δυστυχως δεν δουλευει η SIM2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια προταση για dual sim+wi-fi+tv phone με windows mobile ?είδα μερικά αλλα χωρίς ελληνικα... δώστα τα φώτα σας!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο αλλον εναν υπερηφανο κατοχο κ599:up:

 

Σε γενικες γραμμες ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο το τηλεφωνο και δεν αντιμετωπιζω καποιο ιδιαιτερο προβλημα εκτος απο ενα: Αρκετες φορες οταν μιλαω οι συνομιλητες μου παραπονιουνται οτι κανει ενα θορυβο οπως οταν βρισκεται το κινητο διπλα σε μια ηλεκτρονικη συσκευη.Σε ολο το thread εδω ειδα οτι αλλος ενας φιλος αντιμετωπιζε το ιδιο προβλημα.Το χει παθει και και καποιος αλλος ή ειναι σπανιο και πρεπει να το επιστρεψω στον πωλητη?Βεβαια οταν ξανακαλω με καλυτερο σημα το προβλημα εξαφανιζεται. Το περιεργο ειναι οτι πηρα 2 κομματια απο τον ιδιο πωλητη ( dualsimmobile.co.uk ) και οταν ο αλλος χρηστης καλει χωρις σημα το τηλεφωνο κανει τις κλασικες διακοπες και οχι αυτον τον εκνευριστικο θορυβο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο έναν ακόμα χρήστη του κ599 εδώ και 3 μήνες... Μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς.. Δεν μπορώ να εγκαταστήσω καμία εφαρμογή, λέει ότι η μνήμη είναι πλήρης -ενώ δεν είναι-. Καμία ιδέα? Κατα τ'αλλα όντως η κάμερα τα βγάζει υπερφωτισμένα και δεν ξέρω εσάς αλλά εμένα όταν ανάβει το λεντάκι σαν φλας στη φώτο δεν φαίνεται τίποτα. Αν μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν φακός έστω...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο έναν ακόμα χρήστη του κ599 εδώ και 3 μήνες... Μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς.. Δεν μπορώ να εγκαταστήσω καμία εφαρμογή, λέει ότι η μνήμη είναι πλήρης -ενώ δεν είναι-. Καμία ιδέα? Κατα τ'αλλα όντως η κάμερα τα βγάζει υπερφωτισμένα και δεν ξέρω εσάς αλλά εμένα όταν ανάβει το λεντάκι σαν φλας στη φώτο δεν φαίνεται τίποτα. Αν μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν φακός έστω...

Και εμενα η καμερα τα βγαζει υπερφωτισμενα οταν βαλω την μεγιστη αναλυση. Μπορει να χρησιμοποιηθει το φλας σαν φακος, πατωντας για λιγα δευτερολεπτα το κεντρικο κουμπακι.

Link to comment
Share on other sites

κανείς καμία βοήθεια;

 

Μάλλον θες κάτι τέτοιο :

Universal Mobile Cell Phone Battery Charger

 

http://tinyurl.com/mjmwa9

ή

http://tinyurl.com/l9d59p

 

Aκουμπάς τους ακροδέκτες του φορτιστή στους ακροδέκτες την μπαταρίας σου.

Απλό αλλά επικίνδυνο με την πολικότητα (για έκρηξη μπαταρίας).

Link to comment
Share on other sites

Eγω με το τηλεφωνο στην ομιλια δεν ειχα κανενα προβλημα.τωρα με την καμερα..οι φωτογραφιες ηταν κακιστες και η καμερα δουλευε οποτε ηθελε..:whistle:

εβγαζε συνεχως σφαλμα "οτι η η καμερα δεν ειναι ετοιμη".

αλλα και παλι το κινητο αυτο δεν ειναι για φωοτγαφικη μηχανη..το παιρνεις για αλλο σκοπο.

γι'αυτο που το ηθελα με καλυψε 101%,να ειχε και καλυτερη μπαταρια..και θα το ειχα ακομη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του έχει πρόβλημα στην υψηλή ανάλυση, έχει αναφερθεί και παλιότερα, οπότε ρυθμίστε το καλύτερα στην μεσαία
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα σε αγγλικο φορουμ οτι ειχαν και αλλοι προβλημα με την SIM2 αλλα ομως με αλλο κινεζικο. Δηλαδη δεν εβλεπε την SIM2. Η απαντηση που εδιναν ηταν "repair ΙΜΕΙ" . Μηπως ξερει κανεις πως γινεται αυτο στο κινητο μας;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο έναν ακόμα χρήστη του κ599 εδώ και 3 μήνες... Μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς.. Δεν μπορώ να εγκαταστήσω καμία εφαρμογή, λέει ότι η μνήμη είναι πλήρης -ενώ δεν είναι-. Καμία ιδέα? Κατα τ'αλλα όντως η κάμερα τα βγάζει υπερφωτισμένα και δεν ξέρω εσάς αλλά εμένα όταν ανάβει το λεντάκι σαν φλας στη φώτο δεν φαίνεται τίποτα. Αν μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν φακός έστω...

 

παιδια θα σας πω τι εκανα με την καμερα(εντελως συμπτωματικα)και δεν ξαναεβγαλε υπερφωτισμενες φωτο.ελπιζω να δουλεψει και σε εσας.οταν ανοιγουμε την καμερα πανω αριστερα εχει μια μπαρα,τραβηξα το δεικτη τερμα αριστερα μετα ρυθμισα να βγαζει ασπρομαυρες φωτο,τραβηξα 2-3 και μετα το ξαναγυρισα στο εγχρωμο(με το φλας κλειστο εννοειται),δοκιμαστε το να δουμε αν παιζει καποιο ρολο ολο αυτο η αν απλα το κινητο μου τρελλαθηκε.τωρα για τις εφαρμογες που σου βγαζουν σφαλμα,μπορεις να μας πεις ποιες ειναι?

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως γινεται αυτο στο κινητο μας;

Nαι!Το στέλνεις πίσω και στο κάνουν repair.Μην προσπαθείτε να διορθώσετε προβλήματα software σε αυτά τα κινητά,πιο πιθανό είναι να τα αφήσετε τούβλα :cry:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

γι'αυτο που το ηθελα με καλυψε 101%,να ειχε και καλυτερη μπαταρια..και θα το ειχα ακομη.

 

 

Δηλ. ποσο σου κρατουσε η μπαταρια; Επισης αν ξερεις ή οποιος ξερει ποσο κραταει η μπαταρια με ανοιχτη την tv κι αν γινεται ταυτοχρονα να το φορτιζουμε εκεινη την ωρα

Link to comment
Share on other sites

 

Δηλ. ποσο σου κρατουσε η μπαταρια; Επισης αν ξερεις ή οποιος ξερει ποσο κραταει η μπαταρια με ανοιχτη την tv κι αν γινεται ταυτοχρονα να το φορτιζουμε εκεινη την ωρα

με λιγη χρηση νετ και κανα 10λεπτο ομιλια,με το ζορι 2 ημερες! (και κλεισιμο του κινητου για 8 ωρες το βραδυ)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με λιγη χρηση νετ και κανα 10λεπτο ομιλια,με το ζορι 2 ημερες! (και κλεισιμο του κινητου για 8 ωρες το βραδυ)

 

Xμμμ αν ηταν 2 μερες full ανοιχτο τοτε οκ, αλλα ετσι σιγουρα δεν λεει. Στην αρχη μπορει να κανεις υπομονη αλλα μετα σιγουρα σου σπαει τα νευρα... Φαντασου να ανοιγεις και λιγο την tv δηλ... Τα 2800mAh μαλλον εφε ειναι. Κριμα γιατι 'ψηνομουνα' να το παρω...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θες κάτι τέτοιο :

Universal Mobile Cell Phone Battery Charger

 

http://tinyurl.com/mjmwa9

ή

http://tinyurl.com/l9d59p

 

Aκουμπάς τους ακροδέκτες του φορτιστή στους ακροδέκτες την μπαταρίας σου.

Απλό αλλά επικίνδυνο με την πολικότητα (για έκρηξη μπαταρίας).

 

Ευχαριστώ πολύ είναι μια καλή ιδέα αλλά το προτιμώ να το πάρω απο Ελλάδα.

Και άσε που πήρα σήμερα http://www.emarket.gr/item.php?id=18257926.

αρκετά καλό, το ψάχνω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...