Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως γυριζω την οθονη στην opera κάθετα κατι πατησα και βλέπω τις σελίδες οριζοντια τι εκανα παλι δεν μπορω να το επαναφέρω

Πας στα settings του Opera και ξε-τσεκαρεις την επιλογη landscape και μετα πατας save go.

και αυτο ηταν.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν σε καταλαβα φιλε μου τι εννοεις σε μια επιπεδη επιφανεια .στο μενου εκει που λές λέει ινδία δεν εχει αλλη επιλογη στην περιηγηση στο ιντερνετ μου βγαζει την σελιδα οριζοντια αν με κατάλαβες

αυτη ειναι βλακεια των ελληνικο μενου, στα αγγλικα δεν λεει 'Ινδια' αλλα νομιζω calibrate ή κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Έσπασε το USB της αδερφής μου του Κ599 και δε φορτίζει.

Τι κάνουμε τωρα????? Μπορούμε να βρούμε συμβατό καλώδιο στην ελλάδα/????

Link to comment
Share on other sites

Έσπασε το USB της αδερφής μου του Κ599 και δε φορτίζει.

Τι κάνουμε τωρα????? Μπορούμε να βρούμε συμβατό καλώδιο στην ελλάδα/????

πρεπεινα φορτιζει με φορτιστη sumsang.

νομιζω του d880 κανει , βρες καποιον πρωτα να δοκιμασεις πριν αγορασεις

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση,κάτσε και διάβασε αυτό το θέμα και το θέμα για κινητά με TV+WIFI+DUAL SIM.Ότι ρωτάς έχει απαντηθεί πολλές φορές ήδη

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

αν εχω επιλεξει ελληνικο μενου, και παλι δε θα βλεπω τα ελληνικα γραμματα στο ιντερνετ ε;

εσυ το λες?? η εχεις βγαλει καποιο συμπερασμα :wacko:

 

αυτο δεν ισχυει που λες.η περιηγηση στο νετ ειναι η καλυτερη που εχω συναντησει σε κινητο με wifi.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειπα εγω κατι για την περιηγηση;

 

@trackera

να εισαι σιγουρος πως το εχω διαβασει το παρον θεμα πανω απο μια φορα, αλλα πρεπει να παραδεχτεις οτι 43 σελιδες ειναι αρκετες ωστε να απαιτεις απο εμενα να θυμαμαι που μπορει να βρισκεται κατι, που να σου πω την αληθεια μπορει να μην το εχω παρατηρησει.

να ξερεις επισης οτι το ξεκινησα παλι απο την αρχη, αλλα δεν εχω φτσει παρα στην 20+ σελιδα. δεν ξερω αν υπηρχε καπου εκει η λυση

Link to comment
Share on other sites

έχει μετατρέψεί κανείς ικανοποιητικά ταινία;κι αν ναι με ποιο πρόγραμμα και με ποιες ρυθμίσεις.Και κάτι άλλο μπορούμε να κάνουμε καμμία πατέντα για να ενισχύσουμε λιγάκι το σήμα της tv?πχ.
Link to comment
Share on other sites

πρεπεινα φορτιζει με φορτιστη sumsang.

νομιζω του d880 κανει , βρες καποιον πρωτα να δοκιμασεις πριν αγορασεις

 

παιδια οπως σας ειπα απο το d880 δεν κανει, αλλα κανει απο το SGH-M300V. Δοκιμασμενο:):):)

Link to comment
Share on other sites

To χει αγορασει κανεις απο dualsimmobileshop? Ειναι αξιοπιστοι; Σε απαντητικο mail μου γραψανε οτι η καμερα εχει αναλυση 1,3mp, ειναι χωρις flash, εχει 2 ηχεια, δεν εχει εγραφη tv και οτι η μπαταρια einai 2800mAh. Οσοι το χετε παρει απο κει, ισχυουν αυτα; Στο china-mobile-shop εχει αλλα χαρακτηριστικα....
Link to comment
Share on other sites

έχει μετατρέψεί κανείς ικανοποιητικά ταινία;κι αν ναι με ποιο πρόγραμμα και με ποιες ρυθμίσεις.Και κάτι άλλο μπορούμε να κάνουμε καμμία πατέντα για να ενισχύσουμε λιγάκι το σήμα της tv?πχ.

Με το allok converter έχω μετατρέψει ταινίες και παίζει.Ποιότητα good ρυθμιση για mp4 για ipod και ανάλυση λίγο κάτω από αυτή του κινητού

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

To χει αγορασει κανεις απο dualsimmobileshop? Ειναι αξιοπιστοι; Σε απαντητικο mail μου γραψανε οτι η καμερα εχει αναλυση 1,3mp, ειναι χωρις flash, εχει 2 ηχεια, δεν εχει εγραφη tv και οτι η μπαταρια einai 2800mAh. Οσοι το χετε παρει απο κει, ισχυουν αυτα; Στο china-mobile-shop εχει αλλα χαρακτηριστικα....

εχω παρει εγω απο εκει πολλα τηλεφωνα.

ειανι αριστος πωλητης αλλα λιγο πιο ακριβως.

αλλα το εχεις σε 4 μερες το πολυ γιατι στελνει απο αγγλια οποτε ουτε τελωνεια ουτε τιποτα.

το κ599 που εχει ειναι με το φλας και το εχει μονο σε μαυρο νομιζω.

και ειναι συνεχεια onlineστο msn για οτι θες μαθεις και για απιστροφες στην εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου πε οτι δεν εχει flash...παρτο αυγο και κουρευτο το δηλ :)

Οχι οτι σκαω και πολυ αν εχει η δεν εχει. Αυτο που πιστευω σιγουρα ειναι οτι δεν εχει record tv, σε οποια....εκδοση κι αν εχει κυκλοφορησει. Βασικα ειμαι μεταξυ αυτου και του W350-B. Το W350-Β εχει record tv και 2 mp καμερα. Αυτο ομως που κυριως με ενδιαφερει ειναι να μπορεις να το χρησιμοποιεις με bluetooth, δηλ να μπορεις να μιλας ανετα, να στελνεις κανα μνμ, και ο πωλητης να ειναι αξιοπιστος σε περιπτωση που ειναι doa. Ολα τα αλλα καλουδια ευπροσδεκτα ειναι (tv-wifi κλπ) αλλα τι να το κανεις αμα π.χ. ακους παρασιτα και δεν μπορεις να μιλησεις.

Link to comment
Share on other sites

φιλε ομπωλητης ειναι αριστος

εγω του εχω στειλει πισω τηλ. με ελλατωμα και μολις το παραλαμβανε την ιδια μερα η την επομενη μου εστελνε αλλο νεο. αν θε μπορει να σου στειλει και αλλο μοντελο

Link to comment
Share on other sites

φιλε ομπωλητης ειναι αριστος

εγω του εχω στειλει πισω τηλ. με ελλατωμα και μολις το παραλαμβανε την ιδια μερα η την επομενη μου εστελνε αλλο νεο. αν θε μπορει να σου στειλει και αλλο μοντελο

 

Εχεις παρει το κ599 μηπως;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου πε οτι δεν εχει flash...παρτο αυγο και κουρευτο το δηλ :)

Οχι οτι σκαω και πολυ αν εχει η δεν εχει. Αυτο που πιστευω σιγουρα ειναι οτι δεν εχει record tv, σε οποια....εκδοση κι αν εχει κυκλοφορησει. Βασικα ειμαι μεταξυ αυτου και του W350-B. Το W350-Β εχει record tv και 2 mp καμερα. Αυτο ομως που κυριως με ενδιαφερει ειναι να μπορεις να το χρησιμοποιεις με bluetooth, δηλ να μπορεις να μιλας ανετα, να στελνεις κανα μνμ, και ο πωλητης να ειναι αξιοπιστος σε περιπτωση που ειναι doa. Ολα τα αλλα καλουδια ευπροσδεκτα ειναι (tv-wifi κλπ) αλλα τι να το κανεις αμα π.χ. ακους παρασιτα και δεν μπορεις να μιλησεις.

εγω μπορω να σου δωσω πληροφοριες για καποιο ελληνα πωλητη,και θα εχεις το κινητο στην καλυτερη τιμη και μεσα σε 2-3 μερες! εμενα το κινητο εχει καμερα 1.3mp με flash 2 ηχεια και κανω εγγραφη και απο τηλεοραση και απο ραδιο.

σκεψου'το και σου λεως περισσοτερες πληροφοριες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κ599 και κατεβαζα και εβλεπα βιντεακια απο το youtube ξαφνικά παπαλα....

Ξερει κανεις κατι?

Βρηκα παραπανω καποιες ρυθμισεις για τον player τι εκανα αλλλα.......τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κ599 και κατεβαζα και εβλεπα βιντεακια απο το youtube ξαφνικά παπαλα....

Ξερει κανεις κατι?

Βρηκα παραπανω καποιες ρυθμισεις για τον player τι εκανα αλλλα.......τα ιδια

 

μια απ τα ιδια....τι αλλαξε???!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, το οτι η τηλεοραση δεν πιανει σχεδον κανενα καναλι με ανεκτη αποδοση ειναι θεμα μονο του σηματος; (Εχω και καρτα τηλεορασης στον υπολογιστη που μονο με μια κεραιουλα πιανει σημα κι αυτη, αλλα ειναι σαφως καλυτερο.) Εννοω οτι αν ειχε προβλημα η tv απλα δε θα επαιζε καθολου;
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα στα area settings της tv πρέπει να βάλεις Τουρκία ή Ευρώπη.

Αν το έχεις κάνει ήδη αυτό,πόσα κανάλια σου έχει συντονίσει;

Δοκίμασε και σε κάποιο άλλο μέρος να συντονίσεις τα κανάλια και πες μας τα αποτελέσματα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

μια απ τα ιδια....τι αλλαξε???!!!!

 

Αλλο τωρα..........

Ενω κατεβαζα με το οπερα πραγραμματα και τα εγκαθιστουσα απευεθιας τωρα οταν παω να κατεβασω κλεινει JAVA εφαρμογη και προσπαθει να κατεβασει με GPRS (που δεν υπαρχει) και κατ΄επεκταση δεν καταιβαινει τιποτα...

 

Βοηθεια κανεις ρε παιδια.....Ο κινεζος αλλα κανει το πρωι αλλα το μεσημερι αλλα το απογευμα αλλα το βραδυ........

Νονιζω δεν πλητεις μ΄αυτο το τηλ.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια,παλιοτερα και γω μπορουσα να δω βιντεακια απο το safari αλλα πια δεν μπορω και δεν ξερω γιατι....εχω κανει και τις ρυθμισεις που αναφερονται σε ενα προηγουμενο post αλλα τιποτα...η μονη λυση για μενα ειναι το προγραμμα BOLT που εκει κατεβαινουν κανονικα και δειχνει και τις ιστοσελιδες σε κανονικο format.Αυτα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...