Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη δεν μ'αρεσει να κρυβομαι ο φιλος vrs5 πηρε απο μας το v709,

οντως ειχε προβλημα το κινητο στην τηλεοραση και στο ραδιοφωνο,

βεβαιως και δεχθηκαμε να φτιαξουμε το κινητο(οι κινεζοι μετα απο 10 μερες δεν αντικαθηστουν με καινουργιο,εξαρταται απο τον πωλητη αυτο).

ετσι λοιπον εστειλα το κινητο στην κινα για φτιαξιμο( παρεπιμπτοντως χτες το παρελαβαν,συστημενο πηγε).

Επειδη ομως ο κολητος μου ειχε παραγγειλει 1 v709 ,μετα απο πιεση δικη μου δεχτηκε να το δωσω στον φιλο vrs5 και να περιμενει αυτος να λαβει το φτιαγμενο μιας και ηταν πραγματικα καινουργιο

το συγκεκριμενο κινητο το δουλεψα εγω προσωπικα για 48 ωρες με vodafone (παγιο) και what's up

δουλεψα επισης wifi-tv-radio χωρις κανενα απολυτως προβλημα!!!!!

Καταλαβαινω οτι ο φιλος vrs5 εχει προβλημα με το κινητο και μπορει να συμβαινει

δεν τον διαψευδω,

απλα καταθετω τα γεγονοτα

Αν θελει , μπορω να του επιστρεψω τα χρηματα που ξοδεψε η να του διαθεσω το κινητο αυτο που στειλαμε για επισκευη

Με εκτιμηση

Κωστας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παντως δεν το εχω δοκιμασει σε αλλη συσκευη το whats up, ελπιζω να ειναι απο την κοσμοτε το προβλημα και να φτιαξει. Οτι υπαρχουν προβληματα που λεει ο τρακερας υπαρχουν, εχουν ακουστει πολλα παραπονα αλλα κατι αντιστοιχο δεν εχω ακουσει να εχει τυχει σε αλλον.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν μ'αρεσει να κρυβομαι ο φιλος vrs5 πηρε απο μας το v709,

οντως ειχε προβλημα το κινητο στην τηλεοραση και στο ραδιοφωνο,

βεβαιως και δεχθηκαμε να φτιαξουμε το κινητο(οι κινεζοι μετα απο 10 μερες δεν αντικαθηστουν με καινουργιο,εξαρταται απο τον πωλητη αυτο).

ετσι λοιπον εστειλα το κινητο στην κινα για φτιαξιμο( παρεπιμπτοντως χτες το παρελαβαν,συστημενο πηγε).

Επειδη ομως ο κολητος μου ειχε παραγγειλει 1 v709 ,μετα απο πιεση δικη μου δεχτηκε να το δωσω στον φιλο vrs5 και να περιμενει αυτος να λαβει το φτιαγμενο μιας και ηταν πραγματικα καινουργιο

το συγκεκριμενο κινητο το δουλεψα εγω προσωπικα για 48 ωρες με vodafone (παγιο) και what's up

δουλεψα επισης wifi-tv-radio χωρις κανενα απολυτως προβλημα!!!!!

Καταλαβαινω οτι ο φιλος vrs5 εχει προβλημα με το κινητο και μπορει να συμβαινει

δεν τον διαψευδω,

απλα καταθετω τα γεγονοτα

Αν θελει , μπορω να του επιστρεψω τα χρηματα που ξοδεψε η να του διαθεσω το κινητο αυτο που στειλαμε για επισκευη

Με εκτιμηση

Κωστας

 

η απαντηση αυτη τιμα τον Κωστα, και οπως καταλαβατε δεν λεω ψεματα

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η πέμπτη έκδοση,σε beta στάδιο, του δημοφιλούς browser για κινητά τηλέφωνα, Opera Mini. Στη νέα αυτή έκδοση περιλαμβάνονται πολλές βελτιώσεις και νέες προσθήκες όπως: Tabbed browsing, Speed dial, Touch & Keypad, Password manager.

http://www.opera.com/mini/next/download/

 

Το μόνο μείον είναι ότι το δικό του πληκτρολόγιο δεν έχει ελληνικά αλλά μόνο αγγλικά και το θετικό ότι δεν χρειάζεται καθόλου πενάκι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μολις πηρα το κινητο k599 και ηταν αριστο ωσπου...δεν μπορω να παρω τηλ...μου γραφει not allowed to dial....εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθισεων αλλα τιποτα.επισης οι java εφαρμογες δεν μου δουλευoυν καθολου καλα (opera, ebuddy, google maps).Αλλου πατας και αλλου απει το βελακι...εκανα calibration αλλα και παλι τιποτα....και ολα αυτα μου προεκειψαν απο μια επαναφορα ρυθμισεων.Ξερει κανεις τιποτα να μου πει για να με βοηθησει??Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες υπαρχει τροπος το softwarex6 να δουλεψει για 2 σιμ? Εμενα μονο την πρωτη διαβαζει και δουλευει.
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η πέμπτη έκδοση,σε beta στάδιο, του δημοφιλούς browser για κινητά τηλέφωνα, Opera Mini. Στη νέα αυτή έκδοση περιλαμβάνονται πολλές βελτιώσεις και νέες προσθήκες όπως: Tabbed browsing, Speed dial, Touch & Keypad, Password manager.

http://www.opera.com/mini/next/download/

 

Το μόνο μείον είναι ότι το δικό του πληκτρολόγιο δεν έχει ελληνικά αλλά μόνο αγγλικά και το θετικό ότι δεν χρειάζεται καθόλου πενάκι.

 

δεν δουλευει σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ? γιατί εγώ δεν το έχω πολύ δουλέψει.

 

Ενω κανει κανονικα εγκατασταση δεν φορτωνει.πηγα να το κατεβασω κι απο το κινητο και μου βγαζει μηνυμα το site οτι το κινητο αναγνωριστηκε σαν sony ericsson w800i και οτι δεν υποστηριζει την εφαρμογη.Ας ελπισουμε οταν βγει η τελικη εκδοση να παιζει και στο κ599 γιατι τον δοκιμασα σε ενα αλλο κινητο και ειναι φοβερος browser

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί το παίζει μια χαρά ?

 

το κινητο το αγορασες προσφατα?εμενα ειναι μιας εβδομαδας.το αρχειο που κατεβασα ειναι απο τη διευθυνση που εχεις ποσταρει

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω 2 μήνες.

 

ισως φταιει το κινητο μου τοτε-εμενα ειναι αυτο που δεν εχει handwriting και εχει φλας και 2 ηχεια

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

ισως φταιει το κινητο μου τοτε-εμενα ειναι αυτο που δεν εχει handwriting και εχει φλας και 2 ηχεια

 

και γω αυτό έχω αλλά το πρόγραμμα παίζει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

και γω αυτό έχω αλλά το πρόγραμμα παίζει μια χαρά

 

δε βγαζω ακρη εμενα μου βγαζει μηνυμα οταν παει να φορτωσει ''could not store resource''

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

αν είναι w800 τότε δε θα είναι η αφής έκδοση..δε γίνεται να διαλέξουμε άλλη συσκευή εμείς? και έλεος, όσες συσκευές εχω δοκιμάσει που έχουμε σπίτι λέει δεν υποστηρίζονται..μόνο μια υποστηρίζει?

edit: τελικά δουλεύει και είναι ΕΦΑΡΜΟΓΑΡΑ!!! Μου θυμίζει το iphone μου

Link to comment
Share on other sites

δε βγαζω ακρη εμενα μου βγαζει μηνυμα οταν παει να φορτωσει ''could not store resource''

 

Κάτι λάθος θα πρέπει να έχει κάνει στην εγκατάσταση του προγράμματος.

ειτε το κανω στην καρτα εγκατασταση ειτε στη συσκευη το ιδιο αποτελεσμα

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί το παίζει μια χαρά ?

 

εμενα πολλες φορες οταν προσπαθω να παω στη τελευταια σελιδα μιας συζητησης,με πηγαινει στη ιδια σελιδα.

προφανως θελει δουλεια ακομα,διοτι μη ξεχναμε ειναι beta.

πιστευω οταν ολοκληρωθει δεν θα παιζεται

παντως παιζει στο κινητο μας.

κατεβαστε το jar αρχειο στον υπολογιστη

Link to comment
Share on other sites

εμενα πολλες φορες οταν προσπαθω να παω στη τελευταια σελιδα μιας συζητησης,με πηγαινει στη ιδια σελιδα.

προφανως θελει δουλεια ακομα,διοτι μη ξεχναμε ειναι beta.

πιστευω οταν ολοκληρωθει δεν θα παιζεται

παντως παιζει στο κινητο μας.

κατεβαστε το jar αρχειο στον υπολογιστη

 

Δηλαδη μονο στο δικο μου δεν φορτωνει??????:cry::cry:

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες εκανα udapte σε ολες τις εφαρμογες του κινητου (ebubby-mini opera) χωρις κανενα προβλημα.ολα δουλευουν ρολοι..λιγο η μπαταρια με χαλαει..αλλα μην τα θελω κι'ολα δικα μου..:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις πήρα το κινητό από το e-bay, έχει και τις δύο μπαταρίες έξω και δεν έχω ιδέα πως θα το ανοίξω για να βάλω την μπαταρία και την sim. Το manual δεν βοηθάει καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις πήρα το κινητό από το e-bay, έχει και τις δύο μπαταρίες έξω και δεν έχω ιδέα πως θα το ανοίξω για να βάλω την μπαταρία και την sim. Το manual δεν βοηθάει καθόλου.

 

Την ιδια απορια ειχα κι'εγω πριν μια βδομαδα..:O

 

η απαντηση ειναι -->τραβας το καπακι προς τα κατω συρταρωτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...