Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ego exo na sas po 1mikro bug gia to v800, den apokrinetai kala h touch othoni otan allazeis selides me to xeri...to exei sinantisei kaneis auto? kai episis h elliniki gramatoseira einai para poli mikri
Link to comment
Share on other sites

ego exo na sas po 1mikro bug gia to v800, den apokrinetai kala h touch othoni otan allazeis selides me to xeri...to exei sinantisei kaneis auto? kai episis h elliniki gramatoseira einai para poli mikri

 

καλημερα κωστα ναι και εγω το ειχα δει νομιζα οτι επρεπε να κανω βαθμονομηση πως λεγεται αλλα και μετα ητανε καπως περιεργο επρεπε να πατησω 2 φορες την επιλογη και μετα με ακουγε κατι τετοια,τωρα οταν λες την γραματοσειρα εννοεις το πληκτρολογιο οταν γραφεις ενα νεο μηνυμα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eγω στην αρχη ειχα λιγο προβλημα στο να αλλαζω σελ. αλλα ηταν θεμα συνηθειας και χρησης τωρα που το χρησιμοποιω 1 μηνα μονο με το χερι χωρις πενακι δεν εχω τετοιο προβλημα που λετε!Η ελλ. γραμ. ειναι οντως μικρη αλλα συνηθεισα με το χερι γραφω και τα μην.!
Link to comment
Share on other sites

Eγω στην αρχη ειχα λιγο προβλημα στο να αλλαζω σελ. αλλα ηταν θεμα συνηθειας και χρησης τωρα που το χρησιμοποιω 1 μηνα μονο με το χερι χωρις πενακι δεν εχω τετοιο προβλημα που λετε!Η ελλ. γραμ. ειναι οντως μικρη αλλα συνηθεισα με το χερι γραφω και τα μην.!

 

φιλε μου με το νυχι γυρνας την σελιδα;εσενα ποσο κραταει η μπαταρια;

thanks

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καποιο ιδιαιτερο νυχι απλα αν παιξεις πολυ μαθαινεις πως ανταποκρινεται!Η μπαταρια μου κραταει 3μερες με κανονικη χρηση(χωρις τηλεοραση).Με τηλεοραση 1 μερα στο περιπου!
Link to comment
Share on other sites

και εγώ θα έλεγα ότι και η αλλαγή σελίδας θέμα συνήθειας είναι... ίσως σε άλλους κλώνους να είναι όντως πιο εύκολο απ την αρχή αλλά δεν έχω πιάσει άλλα κινέζικα εκτός από το v800 για να μπορώ να εκφέρω άποψη.

 

Έχει βρει κανείς όταν κάποιος σε καλεί πως μπορείς να σταματήσεις το κουδούνισμα χωρίς να του το κλείσεις; Έκανα κάποια τεστ αλλά δεν το βρήκα... ίσως και να μην έχει τέτοια δυνατότητα...δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

καλά peter με έστειλες!thanx!

 

Υ.Γ: Όσο το έχω το κινητάκι τόσο περισσότερο το γουστάρω με όλα αυτά τα περίεργα! :)

Link to comment
Share on other sites

Aν είχε 3,2 ιντσών οθόνη (η οθόνη του είναι πιο μικρή από το ι9) και μεγάλο Ελληνικo πληκτρολόγιο στα μηνύματα θα ήταν τέλειο. Τώρα με αυτά τα 2 ελλατώματα πιστεύω πως το ι9 είναι η καλύτερη λύση.

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και καλώς σας βρήκα.

Είναι περίπου μήνας που πήρα και εγώ το V800 και να σας πω ότι έμεινα ευχαριστημένος σε σχέση με τα 120€ που μου στοίχησε (χάρη στον droulis).

Τα έχει όλα όσα θα ήθελε κάποιος … αλλά όπως λέω << όλα από λίγο >>.

Το bluetooth δεν πιάνει πολύ καλά μετά τα 2 μέτρα εκτός και αν το γυρίσω πλάγια(!!!) , το σήμα είναι συνεχώς στο 1-2 (μα δεν μου έχασε ποτέ σύνδεση) , 100 άτομα τηλ. κατάλογος με άλλα τόσα στην κάρτα …ζόρικa, πληκτρολόγιο και οθόνη αφής (χώρια το πενάκι) …επιεικώς αποδεκτά, Ebook μόνο .txt αρχεια., το pitch shift έχει πλάκα (αλλάζεις φωνή), η κάμερα καλή αλλά θέλει σταθερό χέρι μετά το πάτημα , το video cam … μέτριο, στο movie player μεγάλα βίντεο mp4 με κίνηση και ήχο καθυστερημένα…μην τα θες και όλα, EXEI 3,2 ιντσών οθόνη,έχει καλό mp3 player, και έχει ηχείο καμπάνα , στην ανοιχτή ακρόαση βέβαια πρέπει να είσαι κοντά στο μικρόφωνο, (αλλιώς σε ρωτούν τι καιρό κάνει στο υπερπέραν) , η μπαταρία μετά την 4η φόρτιση πάει 4 μέρες (καλό!!)κλπ.

Και το ξαναλέω, με τόσα λεφτά μόνο καμιά πατάτα θα έπαιρνα.

Να σας πω επίσης ότι ο πολύ παλιός φορτιστής αυτοκινήτου Samsung που είχα λειτουργεί κανονικά, ενώ το handsfree όχι.

Έψαξα από πολλά java και εγκατέστησα μερικά και μπορείτε να τα βρείτε εδώ :

 

- Το link προς το παράνομο υλικό αφαιρέθηκε -

Link to comment
Share on other sites

παντως μετα απο μερικες δοκιμασιες η εγω δεν κανω κατι καλα δεν μου παιζει nes games!Για πειτε και εσεις εχει δοκιμασει κανενας nes games?
Link to comment
Share on other sites

..μια ερώτηση..

Η κεραία γυρνά προς όποια κατεύθυνση θέλουμε η απλά επεκτείνεται? Θέλω να πω πως αν το έχεις landscape το κινητό, μπορείς να γυρίσεις την κεραία προς τα πάνω?

 

ΥΓ Μπορώ να το βρω στην Αθήνα με 120 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

@subneo:Ναι γυρνάει όπου θες εσύ η κεραία. 120€ σε μαγαζί στην Ελλάδα το βλέπω πάρα πολύ χλωμό!

 

@paks φίλε να σαι καλά! μας έφτιαξες!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το v800 με wifi?

 

γενικά gemarkor για να μην ψάχνεις δεν υπάρχει κινητό με tv και wifi μαζί.... ή το ένα ή το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα!! Το v800! Είναι πολύ ωραίο!! Θέλω όμως να ρωτήσω 2 πράγματα.

1)Πώς μπορώ να αλλάξω αυτά που γράφουν τα δύο κουμπάκια όταν έχεις μία εισερχόμενη κλήση? Τα έχω βάλει όλα στα αγγλικά αλλά μου τα βγάζει στα κινέζικα.

2)Πώς μπορώ να περάσω το τηλεφωνικό μου κατάλογο από το N82 στο iphone?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα!! Το v800! Είναι πολύ ωραίο!! Θέλω όμως να ρωτήσω 2 πράγματα.

1)Πώς μπορώ να αλλάξω αυτά που γράφουν τα δύο κουμπάκια όταν έχεις μία εισερχόμενη κλήση? Τα έχω βάλει όλα στα αγγλικά αλλά μου τα βγάζει στα κινέζικα.

2)Πώς μπορώ να περάσω το τηλεφωνικό μου κατάλογο από το N82 στο iphone?

 

καλοριζικο φιλε μου οσο για το πρωτο ερωτημα δεν εχω καταλαβει τι ρωτας

όσο για το δευτερο ερωτημα σου δυστυχως δεν υπαρχει καποιο τετοιο προγραμμα μονο χειροκινητα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι μπορεί να παίξει nes games .Μερικά java πάντως έχει εδώ : http://www.sendspace.com/file/bk1k7j

 

ναι παιδια μπορει να παιξει εγω οταν το ειχα το i68 του ειχα φορτωσει διαφορα παιχνιδια και ητανε οκ (ειναι και πολυ ευκολη η εγκατασταση)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...