Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

500 και πλέον επαφές;;; Πόσες ώρες θα μου πάρει;

 

απο νοκια σε νοκια 2 λεπτα εκανε για 1000 επαφες με ποσα τηλ ο καθενας...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι όπως το αυθεντικό iphone,δεν ανοίγει από κάπου και έχει ενσωματωμένη μνήμη 4 gb

 

τελικα δεν βρηκες ποιο μοντελο ειναι?

capacitive - tv ?

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω και μερικές φωτογραφίες από ένα κομμάτι που παρέλαβα χθές

http://img228.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=imag0006yl.jpg

To κινητό είναι πάρα πολύ καλός κλώνος του iphone 4.Εμένα απλά δεν μου κάνει γιατί έχει μόνο μια κάρτα sim

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω ενα iphone 4 αντιγραφο και ειδα στο ricardo.gr πολλα διαφορετικα μοντελα μηπως μπορει να τα δει καποιος που ξερει και να μου προτινει το καλυτερο που υπαρχει στη σελιδα??
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω ενα iphone 4 αντιγραφο και ειδα στο ricardo.gr πολλα διαφορετικα μοντελα μηπως μπορει να τα δει καποιος που ξερει και να μου προτινει το καλυτερο που υπαρχει στη σελιδα??

διαβασε απο την αρχη τις σελιδες αυτης της ενοτητας και θα βρεις μονος σου το κινητο που θελεις.

για μενα παρε κινητο απο τα παιδια του φορουμ εδω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

διαβασε απο την αρχη τις σελιδες αυτης της ενοτητας και θα βρεις μονος σου το κινητο που θελεις.

για μενα παρε κινητο απο τα παιδια του φορουμ εδω.

 

Θα προσπαθησω γιατι ειναι πολλες 30 σελιδες...

Θελω να αγορασω απο το Ricardo γιατι δεν εχω πιστοτικη ή Paypal..

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω γιατι ειναι πολλες 30 σελιδες...

Θελω να αγορασω απο το Ricardo γιατι δεν εχω πιστοτικη ή Paypal..

υπαρχουν εδω μεσα παιδια απο το φορουμ που στελνουν με αντικαταβολη τους πιο γνωστους κλωνους.εγω απο εδω μεσα εχω αγορασει ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα πω για το X6 με capacitive screen , wifi , tv ..

απλα εκπληκτικο...!! τελια οθονη , πολυ καλη αποκριση.. η τηλεοραση δειχνει αρκετα καλα..

 

2-3 ερωτησουλες

 

1) η σωστη ρυθμιση για την τηλεοραση ειναι ελλαδα-τουρκια ?? uae ?

2) o φορτιστης που εχει ειναι του iphone? οπτικα μοιαζει αλλα ρωταω μηπως ξερει κανενας να παρω εναν ακομα..

3) η μπαταρια του ειναι η κλασσικη ΝΟΚΙΑ ? γιατι πανω της δεν γραφει κατι..

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα λιγο και απο τι καταλαβα το sophone και το χ6 ειναι τα καλυτερα αντιγραφα.Υπαρχει κανεις να τα πουλαει και ποσο κοστιζουν?
Link to comment
Share on other sites

Nα πω για το X6 με capacitive screen , wifi , tv ..

απλα εκπληκτικο...!! τελια οθονη , πολυ καλη αποκριση.. η τηλεοραση δειχνει αρκετα καλα..

 

2-3 ερωτησουλες

 

1) η σωστη ρυθμιση για την τηλεοραση ειναι ελλαδα-τουρκια ?? uae ?

2) o φορτιστης που εχει ειναι του iphone? οπτικα μοιαζει αλλα ρωταω μηπως ξερει κανενας να παρω εναν ακομα..

3) η μπαταρια του ειναι η κλασσικη ΝΟΚΙΑ ? γιατι πανω της δεν γραφει κατι..

 

 

to 2 λυθηκε ναι ειναι

το 3 λυθηκε ναι ειναι η Bl4c ..

 

Μενει μονο το 1...

 

4) Επισης παιδια πως βλεπω βιντεακι στο youtube? ξερει κανενας?

5) kai γενικα πως βλεπω βιντεο απο καποιο site.. π.χ. ενα αθλητικο site που εχει και βιντεακια..

 

6) επισης παρατηρησα οτι απο το λαπτοπ εβλεπα κατι ενω στο κινητο δεν φαινοταν κατι και ελεγε κατι για flash player.. αυτο που μπορω να το βρω?

Edited by achisaeL
Link to comment
Share on other sites

4)oxi

5-6)παλι οχι χρειαζεσαι adobe flash player δεν εχει κανενα κινεζικο

 

νομιζα πως καποια κινεζικα παιζουν youtube τελικα κανενα δεν παιζει ή δεν παιζει μονο το συγκεκριμενο ?

 

ξερεις μηπως και το 1 για την τηλεοραση που ρωτησα..?

παρατηρησα οτι δεν κανει εγγραφη ετσι ? ή κανω κατι λαθος?

 

στο μ002λ μπορουσες να αποθηκευσεις τους σταθμους με τα ονοματα και σε οποια σειρα ηθελες.. εδω μαλλον δεν μπορεις.. ετσι νομιζω τουλαχιστον... :(:(

 

νομιζα πως καποια κινεζικα παιζουν youtube τελικα κανενα δεν παιζει ή δεν παιζει μονο το συγκεκριμενο ?

 

ξερεις μηπως και το 1 για την τηλεοραση που ρωτησα..?

παρατηρησα οτι δεν κανει εγγραφη ετσι ? ή κανω κατι λαθος?

 

στο μ002λ μπορουσες να αποθηκευσεις τους σταθμους με τα ονοματα και σε οποια σειρα ηθελες.. εδω μαλλον δεν μπορεις.. ετσι νομιζω τουλαχιστον... :(:(

 

 

ο φορτιστης μου ειπαν οτι ειναι συμβατος και με αυτθεντικο iphone4.. και το αντιστροφο.. ισχυει?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Είμαι και εγώ στην αναζήτηση ενός κλώνου. Βλέπω παραπάνω ότι παιδιά μέσα απο το φόρουμ μπορούν να πουλήσουν και να στείλουν τέτοια κινητά .

πως γίνεται να μας ενημερώσουν για τιμές, μοντέλα κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

ο φορτιστης μου ειπαν οτι ειναι συμβατος και με αυτθεντικο iphone4.. και το αντιστροφο.. ισχυει?

Ο φορτιστής του iphone κάνει σε όλους τους κλώνους που έχουν το ίδιο βίσμα με μοναδικό περίεργο ότι το βίσμα μπαίνει ανάποδα στο κινητό.Μοναδική εξαίρεση είναι αυτό το κινητό που έχω γράψει λίγο πιο πάνω που έχει ενσωματωμένη μπαταρία και μνήμη και στο οποίο ο φορτιστής μπαίνει ακριβώς όπως και στο αυθεντικό iphone

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής του iphone κάνει σε όλους τους κλώνους που έχουν το ίδιο βίσμα με μοναδικό περίεργο ότι το βίσμα μπαίνει ανάποδα στο κινητό.Μοναδική εξαίρεση είναι αυτό το κινητό που έχω γράψει λίγο πιο πάνω που έχει ενσωματωμένη μπαταρία και μνήμη και στο οποίο ο φορτιστής μπαίνει ακριβώς όπως και στο αυθεντικό iphone

 

μήπως σου έδωσαν αυθεντικό iphone;:lol:

Link to comment
Share on other sites

sto x6 εχω ενα προβλημαμε το msn .. δεν μπαινει.. μου λεει προσπαθηστε αργοτερα και μου βγαζει εναν κωδικο λαθους 0002... γιατι ?

ξερει καποιος?

 

και ενα ακομα μικροτερο με το wallpaper.. αν βαλω απο τα ''μανισια'' ολα οκ..οταν ομως βαζω μια δικια μου φωτο φαινεται κανονικα αλλα οταν παω στο μενου της κλησης ή οταν με περνει καποιος απο πισω δεν φαινεται αυτη η φωτο αλλα μια σπαστικη με κατι πορτοκαλια που τα εχει μεσα απο μονο του το κινητο γιατι? ενω οταν εχω π.χ. κατι κυματα (που τα εχει μεσα) βγαζει αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

 

ειμαι και γω στην αναζητηση ενος κλονου και απο οσα διαβασα εδω υπαρχουν αρκετα κινητα.

Τα παλικαρια που μπορουνε να βρουνε κινητα ας μου στειλουν εινα pm να μιλησουμε 'η απο skype:dimitris_788

(προτειμω απο αθηνα για να μπορεσω να το δω το κινητο :p)

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααα!! Ενδιαφερομαι για αγορα ενως κλωνου iphone4 αλλα ρε παιδιααααα εχω μπερδευτει???ποιο ειναι καλο τελικα???( οσο καλο μπορει για απομιμηση) Ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααα!! Ενδιαφερομαι για αγορα ενως κλωνου iphone4 αλλα ρε παιδιααααα εχω μπερδευτει???ποιο ειναι καλο τελικα???( οσο καλο μπορει για απομιμηση) Ευχαριστω εκ των προτερων

 

διαβασε λιγο τις προηγουμενες σελιδες και οι απορειες σου θα λυθουν ολες ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαταρχήν ευχαριστώ για την απάντηση! :) Διάβασα τις προηγούμενες σελίδες και ειλικρινά έχω μπερδεύτειειειειειειει... Aπ'ότι έχω καταλάβει υπαρχουν 2 αξιόπιστα sites : e-mobilo.com και solomobi.com σωστα??? Και πέρα απο αυτό ειδικά το 2ο site έχει 383743987 κλώνους..ποιον να διαλέξωωωω? Ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για τυχόν πρηξιματάκ! XD
Link to comment
Share on other sites

Kαταρχήν ευχαριστώ για την απάντηση! :) Διάβασα τις προηγούμενες σελίδες και ειλικρινά έχω μπερδεύτειειειειειειει... Aπ'ότι έχω καταλάβει υπαρχουν 2 αξιόπιστα sites : e-mobilo.com και solomobi.com σωστα??? Και πέρα απο αυτό ειδικά το 2ο site έχει 383743987 κλώνους..ποιον να διαλέξωωωω? Ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για τυχόν πρηξιματάκ! XD

 

το 2 site για μενα ειναι το καλυτερο και το πιο αξιοπιστο.

τωρα για κινητο μπορεις να διαλεξεις αναμεσα σε airphone,k668,4gs και καποια κινητα που αναφερθηκαν στις τελευταιες σελιδες.εγω εχω αγορασει κινητο απο καποιο παιδι εδω μεσα (χρηστη του φορουμ) ο οποιος ασχολειται πολυ με αυτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα, έχοντας και έχω ψάξει αρκετά το θέμα των κινεζικών κλώνων, θα ήθελα να προσθέσω ότι είναι καλύτερα να επιλέξει κάποιος μια συσκευή με android OS (και για να μην παρεξηγηθώ αναφέρομαι σε iphone clones με android OS), τα οποία είναι απείρως καλύτερα από κάποια κινέζικα που τρέχουν απλώς java. Από πλευράς τεχνικών χαρακτηριστικών είναι πανομοιότυπα π.χ έχουν τα περισσότερα, αν όχι όλα την cpu MTK 6516.
Live long and prosper
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...