Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως ξέρει κανείς κανένα φορτιστή όπου να μπορώ να φορτίσω την extra μπαταρία? Καλό θα είναι να την έχω φορτισμένη καθώς με τη χρήση που το κάνω, πάνω από μια ημέρα δεν αντέχει το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να βρείτε διάφορα java προγράμματα για το m002l σας παραθέτω τη σελίδα'

http://www.general-search.com/download/java-m002l

 

Χθες κατέβασα τον opera mini 5 την τελική έκδοση στην οποία υπάρχει μία σελίδα που μπορείς να κατεβάσεις παιχνίδια, εφαρμογές κλπ.

Κατέβασα 2 παιχνίδια το ένα παίζει οκ, αν και θέλει λίγο ψάξιμο με το εικονικό πληκτρολόγιο, το άλλο δεν έπαιζε σωστά.

 

αυτο με το εικονικό πληκτρολόγιο πως το βγαζω?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολιs πηρα και εγω τη συσκευη και ειμαι αρκετα ασχετοs. αν μπορει καποιοs να μου πει τη ρυθμιση θελει για να γυριζει και οριζοντια η οθονη. ευχαριστω !!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.εχει θεση για το πενακι πανω στην συσκευη

 

οχι φιλε..δεν εχει.!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!σκεφτομαι να παρω τον κλωνο n97 απο το http://www.ebw.gr...αυτο εδω..http://www.ebw.gr/store/ProductView.aspx?productid=6789

ειναι ιδιο με το changjiang?το εχει παρει κανεις?επισης κοβει και αυτο στην τηλεωραση?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολιs πηρα και εγω τη συσκευη και ειμαι αρκετα ασχετοs. αν μπορει καποιοs να μου πει τη ρυθμιση θελει για να γυριζει και οριζοντια η οθονη. ευχαριστω !!!

 

Θα πας Settings > Accelerometer Settings > και απο εκει τσεκαρεις το Screen Rotate.

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

1. το συγκεκριμενο δεν εχει ασυρματο δικτυο. 2. εχει 3.2 οθονη με αναλυση 320χ240 και οχι αυτα που γραφει,3. δεν εχει ταχυτητα hsdpa και ουτε κανει βιντεοκληση.... αν ακομη το εμπιστευσαι το σαιτ μπορεις να κανεις την αγορα..
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα..ευχαριστω..Μηπως ξερετε κανενα ελληνικο μαγαζι που μπορω να παω να το παραλαβω απο εκει?το θελω αμεσα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς από που μπορώ να κατεβάσω την έκδοση google map με εύρεση τηε θέσης μου? Διότι η έκδοση που φοράει το δικό μου, δεν μου δίνει αυτή τη δυνατότητα:(:(
Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα ρυθμισεις wind και ενω μπαινει με τον σαφαρι με τον οπερα δεν μπαινει.τι φταιει?

 

ακυρον,το βρηκα!

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

Hello πηρα και εγω το m002l και πραγματικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος...Μονο εχω ενα θεμα που δεν μπορω να το εξηγησω....Οποτε πιανω στο χερι μου το κιν μετα απο λιγα δευτερολεπτα ψιλομουδιαζει και φοβαμαι μην με κτυπαει το ρευμα....Ξερει κανεισ τπτ?Μηπως εχει συμβει και σε κανεναν αλλο?Ευχαριστω προκαταβολικα!

ps. Κανετε πολλη καλη δουλεια σε αυτο το forum παιδια,μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

τελικά κατάφερα να δω βίντεο στο youtube με το bolt (αλλά έχει χάλια ποιότητα).....σας ευχαριστώ όλους για τις οδηγίες...
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.αν βαλω 8gb καρτα θα κολλαει???

 

όχι, δεν κολ'αει καθόλου. εγώ 8gb έχω και πάει μια χαρα

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα με την σύνδεση του Κ599 με το pc που περιέγραψα σε προηγούμενο post λύθηκε τελικά με αγορά καινούργιο καλωδίου από ebay. Το καλώδιο έφταιγε τελικά...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω το κ999 και εδω και μια βδομαδα η οθονη αφης καθε μερα γινοταν και πιο δυσκολη η μετακινηση της με αποτελεσμα τωρα να μην μπορω να μετακινησω τιποτα, υπαρχει λυση γιαυτο το προβλημα, μηπως υπαρχει καποια ρυθμιση εκτος απο αυτη με τους σταυρους ????? ευχαριστο εκ τον πρωτερον
Link to comment
Share on other sites

Κατά πάσα πιθανότητα έχεις σπάσει την touch screen.Δες αν σου κάνει "νερά" η οθόνη σου

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου η οθονη ειναι πεντακαθαρη, δεν κανει νερα, απλα οταν την αγγιζεις ανταποκρινετε 1% μονο για να πατησης ενα νουμερο θελεις κανα πενταλεπτο για να τα καταφερεις
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...