Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε οι θηκες που κανουν αν κανουν σε αυτο το κινητο ειναι οι θηκες του iphone.

ρηξε μια ματια αν εχουν χωρο για πενακι.

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο θες αλλο καλωδιο μαλλον ,για δοκιμασε αν βρεις πουθενα αλλου

 

Ξέρεις μήπως που μπορώ να βρω να αγοράσω από Ελλάδα και ακόμη καλύτερα από Θεσ/νίκη?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ok φιλε...

οπως ειπα ειμαι νεος εδω....:)

 

Δεκτό. Το παραπάνω ήταν απλά προς ενημέρωσή σου. Καλώς ήρθες και για ότι χρειαστείς... εδώ είμαστε. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος doc viewer για να βλέπουμε αρχεία του Word στο κινητό;

Mπα δεν υπάρχει..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενας φιλος μου πηρε το Thunder απο chinavasion καλο κιν. αλλα ξερει κανεις τις ρυθμισεις για internet? γιατι δεν μπορει να μπει ουτε στην opera ουτε στο google maps βασικα ισως να ειναι οι ρυθμισεις για cosmote τις εχει κανενας????

 

Λοιπον ενας φιλος μου πηρε το Thunder απο chinavasion καλο κιν. αλλα ξερει κανεις τις ρυθμισεις για internet? γιατι δεν μπορει να μπει ουτε στην opera ουτε στο google maps βασικα ισως να ειναι οι ρυθμισεις για cosmote τις εχει κανενας????

 

και κατι αλλο πως μπορουμε να συνδεσουμε το κιν στο internet απο το pc με το usb?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενας φιλος μου πηρε το Thunder απο chinavasion καλο κιν. αλλα ξερει κανεις τις ρυθμισεις για internet? γιατι δεν μπορει να μπει ουτε στην opera ουτε στο google maps βασικα ισως να ειναι οι ρυθμισεις για cosmote τις εχει κανενας????

 

 

 

και κατι αλλο πως μπορουμε να συνδεσουμε το κιν στο internet απο το pc με το usb?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

 

Για να συνδεθεις στο ιντερνετ για αρχη πρεπει να ρυθμισεις σωστα ωρα και ημερομηνια,στην συνεχεια αφου βρεις ελευθερο ασυρματο δικτυο θα συνδεθεις(αν ειναι κλειδωμενο τοτε εισαγεις τον κωδικο του ρουτερ),τοτε θα σου ανοιξει και την opera και τα google maps.Αν καταλαβα σωστα την 2η ερωτηση σου η απαντηση ειναι στα παραπανω που εγραψα

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα το thunder είναι άλλο κινητό οπότε κακώς ρωτάς εδώ.Αλλά για να μην γεμίσεις και άλλα θέματα να σου απαντήσω ότι ιντερνετ μέσω του καλωδίου σου από το pc δεν μπορείς να πάρεις στα κινέζικα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην σελίδα της jaga, πάτα "υποστήριξη" και επέλεξε να δεις τις ρυθμίσεις για το δίκτυό σου ώστε να τις περάσεις χειροκίνητα.
Link to comment
Share on other sites

Xρησιμοποιω αυτο το προγραμμα

 

http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

 

Πηγαινω στο free youtube to iphone converter και mp4 normal quality στα 300 kbps.

Δουλευει αψογα στο m002l και με αυτο κατεβαζω βιντεακια.

Η αληθεια ειναι οτι τα θελω σε ακομη καλυτερη αναλυση(οχι οτι δεν ειναι καλη) αλλα δουλευει μια χαρα!!!

Μιλαω για κατεβασμα απο το youtube

 

Εγώ είχα δοκιμάσει αυτό το πρόγραμμα το οποίο σου δίνει πολλές επιλογές. Όλα αυτά με την ποιότητα εικόνας ήχου κλπ είναι θέμα ρυθμίσεων. Έχοντας λοιπόν τις ρυθμίσεις που αναφέρονται σε αυτό το θέμα με εξαίρεση την ανάλυση την οποία έβαλα σε 480*320.. είχα πολλή καλή εικόνα με ελάχιστα σπασίματα σε μερικά σημεία.

Δεν έχω κάτσει να το ψάξω, αλλά σίγουρα αν μειώσουμε κάτι από τις τιμές των ρυθμίσεων θα έχουμε ικανοποιητικό αποτέλεσμα.

 

Παιδια υπαρχει τροπος να δειχνει τις εικονες σε πληρη οθονη?

 

Σε πλήρη οθόνη τα δείχνει, εκτός αν η φωτογραφία έχει μικρές διαστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα ψαξω ξανα τις ρυθμισεις επειδη το δικο μου τις δειχνει ολες σε μικρο μεγεθος ανεξαρτητα απ τα μεγεθη των φωτογραφιων. Δεν εννοω τις φωτογραφιες που βγαζεις απ το κινητο αλλα γενικα ολες και αυτες που εχω περασει στη καρτα μνημης.

 

OK βρεθηκε το προβλημα. Χρειαζοταν να ανοιγω τις φωτογραφιες μεσω του image viewer, απο εκει τις δειχνει σε πληρη οθονη ενω αν τις ανοιξεις απο αλλο φακελο απ ευθειας τις δειχνει μικρες.

 

<<Σορυ για το διπλο μηνυμα , ξεχασα να χρησιμοποιησω την τροποποιηση>>

 

Αυτά λέτε να κάνουν? Έχουν και αντάπτορα για να βάζεις ότι ακουστικά θέλεις!!!

 

Eπιβεβαιωμενα δεν ταιριαζουν αυτα τα ακουστικα , εχουν φαινομενικα το ιδιο βυσμα αλλα δυστυχως δεν τα αναγνωριζει το m002l. Επισης εχω αναφερει σε αλλη απαντηση μου οτι δεν κανουν πολλα απο τα hands free που κυκλοφορουν και εχουν φαινομενικα το ιδιο βυσμα. Τα αναφερω προς ενημερωση σε οσους ενδιαφερονται και ψαχνουν καλυτερα ακουστικα για το M002L.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

geia sas k apo mena.tha ithela na rwthsw,otan thelw na svisw tis epafes m apo tin siskeui m zhtaei ena password.poio password thelei akrivws?

γραφει τον κωδικο μεσα το manual ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas k apo mena.tha ithela na rwthsw,otan thelw na svisw tis epafes m apo tin siskeui m zhtaei ena password.poio password thelei akrivws?

 

 

δοκιμασε ΄1122΄ φιλε!!:):)

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην σελίδα της jaga, πάτα "υποστήριξη" και επέλεξε να δεις τις ρυθμίσεις για το δίκτυό σου ώστε να τις περάσεις χειροκίνητα.

οκ θα το κανω ,ευχαριστο παντως για το ενδιαφερον σας παιδια.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το εψαξα εκει π αναφερει για τ phone book αλλα δεν λεει τπτ

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

 

Επίσης θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Δες εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καταρχην εμενα πωλητες του τυπου ¨εχει τον ποιο εξελιγμενο δεκτη tv","ειναι μοντελο 2010" κλπ δεν γουσταρω.επισης δεν μου αρεσει που δεν βαζουν το ονομα του μοντελου,πες βρε ανθρωπε ποιο μοντελο πουλας, πες ειναι το Μ002l δεν ειναι κακο.

αα και ξεχασα να πω οτι ποσταρες λαθος :)

αλλα σαν μοντελο το συγκεκριμενο ειναι απο τα καλα:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.ξερει κανενας αν βγει το καπακι της κεραιας τι γινεται μετα?εννοω αν γινεται να βγει αλλιως η κεραια και αν ειναι κουμποτο η κορυφη της κεραιας.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...